FAZA PUCHAROWA

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Zobacz poprzedni temat

kris10 vs Leszczu 3:0, 3:0

Mecze w 1/8, 1/4 i 1/2 fazy pucharowej będą toczone do dwóch zwycięskich meczy. Finał i rywalizacja o trzecie miejsce to oczywiście jeden mecz (wszystkie mecze w fazie pucharowej muszą być rozgrywane z włączoną dogrywką i konkursem rzutów karnych).

Termin na rozegranie 1/2 finału mija dnia 22 lipca (wtorek) o godzinie 12.00.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 12:03, 22 Lip 2008, w całości zmieniany 17 razy
Pią 12:31, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 1:5 damian

Poprostu mnie zniszczyl. Kontrolowal praktycznie cale spotkanie nie dajac mi szansy na zdobycie bramki.Bramke honorowa trafiam bezposrednio z rzutu wolnego.

kris10 4:3 damian

Poczatek taki jak w 1 meczu .Damian prowadzi 2:0 lecz troche pozniej zdobywam bramke kontaktowa.W 2 polowie damian wychodzi na 3:1.Juz bylem myslami poza turniejem ale to co sie pozniej stalo to brak slow.Przeciwnik w odstepie chyba 15-20 minut dostaje 3 czerwone kartki!!.Nic mi nie pozostalo jak atakowac.No i zdobywam 3 bramki i wygrywam spotkanie szczęśliwy.

kris10 5:1 damian

Ten mecz zaczalem fantastycznie .Minelo 15 minut i prowadze 3:0.W 2 polowie damian zdobywa bramke na 3:1.Pozniej przeciwnik dostaje czerwona i gra w 10.Trafiam 2 bramki i wygrywam mecz 5:1 zapewniajac sobie awans do cwiercfinalu AC szczęśliwy szczęśliwy

strzały: 9:13
Przez cały mecz dominacja przeciwnika i w pełni zasłużone zwycięstwo.

Raku 3:1 Mintaj
strzały: 10:7 (chyba)
Tutaj już spotkanie wyrównane ale to ja zdołałem przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Raku 3:0 Mintaj
strzały: 11:10
Dwie bramki na początku meczu ustawiły moją grę. Broniłem wyniku i kontrowałem. Po jednej z takich akcji padła bramka na 3:0.

Awans: Raku

Dzieks, pozdro.

No bardzo ładny wynik osiągnąłem, kawał czasu tak daleko nie zaszedłem. Przed rozpoczęciem tura nawet nie marzyłem o grze w ćwierćfinale. W gruncie rzeczy to wszystko dzięki ludziom z mojej grupy E - dzięki wszystkim radosny

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pią 18:37, 11 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 18:35, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora

lincoln 2-4 Andy_20
Mecz szybki, wyrównany jednak kiedy przy 2-2 dostaje czerwoną kartkę rywal przyciska i wygrywa spotkanie choć miałem swoje szanse.

lincoln 2-1 Andy_20
Wszystko układa się po mojej myśli rywal w pierwszej akcji dostaje czerwoną kartkę a za chwilę zdobywam gola. W drugiej połowie podwyższam prowadzenie i rywal zaczyna napierać, jednak mimo okazji zdobywa tylko jedną bramkę.

lincoln 5-2 Andy_20
Jak przystało na decydujący mecz dużo nerwowości. Yanagisawa wyprowadza mnie na prowadzenie, jednak poźniej trace dwie bramki... Udaje się pod koniec wyrównać i doprowadzić do dogrywki. W pierwszej połowie dogrywki atakuje rywal jednak bez skutku. Na drugą połowe wpuściłem na boisko Oguro za Takaharę i to on zdobył gole numer 3 i 4. Poźniej jeszcze gola z 30 metrów dokłada Ono i awans do 1/4 uzyskuje Japonia!

Dzięki za mecze...
Pią 20:39, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

bushmen 4-0 sirbartek
Juz w 3 minucie strzeliłem na 1-0, później spokojnie kontrolowałem sytuacje na boisku, dokładając parę brameczek...

bushmen 1-0 sirbartek
W tym meczu, tez dość szybko strzelam bramkę, później gram dwoma obrońcami, próbując rozgromić przeciwnika, jednak nic z tego nie wynika i mecz kończy sie wynikiem 1-0.

pozdrawiam
Sob 14:05, 12 Lip 2008 Zobacz profil autora

Leszczu 1-0 mati
Mecz z moją przewagą, decydujący gol Żurawskiego, który dobił strzał Smolarka. W strzałach 8-2

Leszczu 0-1 mati
Pierwsza połowa moja, druga matiego. W ostatniej minucie gol Kanoute po wielbłądach obrońców. W strzałach 7-7

Leszczu 4-1 mati
Mati jako pierwszy strzela gola już na początku meczu. Udaje mi się wyrównać jeszcze przed przerwą. Wyrównane spotkanie, o końcowym wyniku zaważyły moje skuteczne kontry, po których strzelał Smolarek (x2) i Matusiak. Szkoda, że nie udało się strzelić gola Krzynówkowi, który minął 3 rywali, a gdy miał przed sobą tylko bramkarza dostał kosę od tyłu zdzier

Bushmen 1-0 pizmak
Mecz bardzo wyrównany, zdobywam bramkę na początku spotkania, a później kontroluje sytuacje.
Bushmen 4-1 pizmak
Do przerwy prowadziłem 3-1 (strzały 3-2), bardzo dobra skuteczność Maroka.

Ps. mecz był rozegrany dużo szybciej, ponieważ kolega wyjeżdża na wakacje, pozdro.
Pon 18:24, 14 Lip 2008 Zobacz profil autora

Jarek8385 3:2 michal697
michal697 2:1 Jarek8385
Jarek8385 1:2 michal697

Nie będę opisywał meczu. Bo nie mam czasu. Napisze tylko jedno życzę koledze, aby nauczył się przegrywać. Bo kulturą to on ostra grzeszy. Po każdej porażce wypada chociaż podziękować, a jak widać niektórzy nie umieją.

bez odbioru. Yo!

Pon 23:12, 14 Lip 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie bezproblemowo 1/8 finału. Pary 1/4 finału podane są w pierwszym poście. Termin na rozegranie tych meczy mija 19 lipca (sobota) o godzinie 12.00.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 8:06, 15 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 8:06, 15 Lip 2008 Zobacz profil autora

Leszczu 1-0 lincoln
Miałem przewagę w środku, dużo się działo z obu stron. Powinno wpaść kilka goli więcej, ale zwycięstwo zapewnił strzał Kosowskiego w 2. połowie. W strzałach 12-7.

Leszczu 1-2 lincoln
Przeciwnik w pierwszej połowie oddaje 2 strzały i jest 2-0 dla niego... W drugiej tylko Bąk dał radę strzelić, choć sytuacji miałem sporo. W strzałach 11-3.

Leszczu 3-2 lincoln
Grześ zagrał na swoim poziomie i strzelił 2 gole. Nie mogłem zmarnować jego starań szczęśliwy Jedną dorzucił Sagan. W końcówce było niebezpiecznie, ale udało się wygrać i awansować. W strzałach 15-8

Już co najmniej powtórzyłem osiągnięcie z Euro, tam było 4. miejsce Wink

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Wto 16:53, 15 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:53, 15 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 2:1 Kostek1432

W 1 polowie bylo bardzo nudno.Przeciwnik trafil w slupek po kiepskiej interwencji bramkarza.W 2 polowie moj 2 strzal w meczu konczy sie golem.Chwile pozniej moj zawodnik przeciska sie miedzy dwoch zawodnikow Peru i podwyzsza prowadzenie.Na 15 minut przed koncem przeciwnik trafia bramke kontaktowa.Wiecej goli juz niepadlo i mecz zakonczyl sie moja wygrana.W strzalach 9:9

kris10 4:0 Kostek1432

Juz po 1 polowie sprawa byla rozstrzygnieta.Do przerwy prowadze 3:0 ale przed koncem jeszcze dostaje czerwona kartke.Jednak to mi nie przeszkadzalo i w 2 polowie trafiam bramke na 4:0 i kontroluje do konca spotkanie.No i jest polfinal!! cool

Dzieki szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Pią 13:48, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały: 15:5

Pierwszy mecz wyrównany, ja strzelam gola po rogu najbardziej bramkostrzelnym obrońcą ever czyli S Traore szczęśliwy Przeciwnik starał się wyrównać i udało mu się to na 10/15min do końca. Po tej bramce (nie)zawodni Diallo i Kanoute dają mi pierwsze zwycięstwo w pojedynku ćwierćfinałowym.

Drugi mecz już lepszy z mojej strony (albo gorszy ze strony michala wink). Dwa prezenty od przeciwnika wykorzystał mój ulubiony zawodnik malijski szczęśliwy Potem dołożył S Traore. I pod koniec hat-tricka skompletował niejaki Kanoute.

Dzieks, pozdro

Hmm jak dobrze kojarzę to grupa E ma trzech reprezentantów w finale szczęśliwy E rox!

Półfinał to świetny wynik dla mnie, jestem już kontent :]

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pią 20:21, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:20, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie bezproblemowo 1/4 finału. Pary 1/2 finału podane są w pierwszym poście. Termin na rozegranie tych meczy mija 22 lipca (wtorek) o godzinie 12.00.
Pią 22:33, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

1/2

Bushmen 4-0 Raku
Błyskawicznie zaczynam, do 15 minuty prowadzę 2-0. Po zmianie stron zdobywam 2 bramki. W 75 minucie fauluje w polu karnym, dostaje czerwoną kartkę, a Raku z karnego pudłuje.

Bushmen 2-1 Raku
Podobnie jak w 1 meczu, zdobywam pierwszy bramkę, po fatalnym błędzie Raka. Przez pierwszą połowę nie wiele sie działo. W 45 minucie Raku wyrównuje, jednak nie cieszył sie z długo z prowadzenia, niezawodny Hadji zdobywa gola.

Maroko całkiem spoko w finale :]
Nie 17:21, 20 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

staralem sie rozegrac mecze z Leeszczem ale go ciagle nie bylo.Raz sie tylko odezwal

do jutra jest termin!!

Jutro przed 12 moze mnie jeszcze niebyc.
Pon 22:42, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora

sory, spieprzyłem... zagubiony wczoraj pracowałem do popołudnia, a później miałem problemy z internetem, nie chciał się połączyć w ogóle... zagubiony

Może jest szansa na przedłużenie terminu? zdzier
Jeśli nie, to wina jest jednostronna, szkoda i przepraszam.
Wto 10:26, 22 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)