GRUPA A vs B [I FAZA]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Zobacz poprzedni temat
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 1-1 Arturo
strzały 2-10
Mecz raczej wyrównany, co nie pokazują strzały. W 15 minucie groznie strzelam, piłka trafia w słupek. W 25 minucie, całkiem spoko uderza piłkarz Maroko. W 2 połowie Arturo wyrównuje po ładnej akcji.

moja bramka: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Nie 23:53, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 17:09, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora
Raymond

Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 18

Raymond 0:0 Kostek1432

uwazam ze mecz byl wyrownany oboje mielismy duzo sytuacji ale przewaga Kostka byla w strzalach ;p

Ostatnio zmieniony przez Raymond dnia Nie 18:36, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 18:29, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora
Kostek1432

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 93

potwierdzam a co do tego że twoja przewaga w strzałach to sarkazm nie? Wink myślę że wynik 2:1 dla mnie byłby sprawieliwy. Ogólnie bardzo dobry mecz dz za gre strasznie sie bałem żeby nie zawieśc na pierwszym moim trunieju w pierwszym meczu no i idało się.
Nie 18:31, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 1-0 michu

Od początku próbowałem poklepać troche piłką i to z czasu na czas udawało się coraz lepiej. michu oddał 3strzały i nic mu niewpadło, ja oddaje pierwszy strzał w 44min. i jest 1-0. Później mecz staje się wyrównany, ale raczej rywal oddał więcej strzałów. Wystąpił nam OOS i musieliśmy dograć 15minut, przeciwnik ustawił się ofensywnie natomiast ja 9na swojej połowie i jednym który miał coś ustrzelić po jakiejś beznadziejnej piłce. Udaje mi się wyjść na super okazje ale brak sił do pobiegnięcia w "16" i strzał z około 30-35m. Piłka mija o centymetry słupek Artura Boruca i za pare minut kończy się mecz. Dzięki za mecz i niepowodzenia dalej Wink

Grupa A walczymy Panowie. Damu rade? Tak damy rade szczęśliwy
Nie 20:34, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Prosił bym o wpisywanie kolejnych meczy po tym poście. Ułatwi mi to wszystko sprawną aktualizację i zapobiegnie pomijaniu wyników w edytowanych postach.
Nie 22:18, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-3 Mintaj

Odechciewa sie grać po bramkach z dupy. Pierwsza bramka rywala wolny i oczywiste że trafi, wrzutka gol. 3 bramka podanie sam na sam od mojego obrońcy. Ileż można, tych obrońców z chęcia bym wyje**ł z tej drużyny ale niemiał by kto grać zagubiony Już raczej nieawansujemy :/ Szkoda aby że trafiłem na to coś smutny Ciekaw jestem ile jeszcze razy podadzą sam na sam rywalowi szczęśliwy Nie dziękuje i pier***e to Wink
Pon 0:13, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Obudźcie sie i zacznijcie grać to awansujemy. Przedemną jeszcze 4 mecze = 12pkt wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pon 22:32, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:48, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Też jeszcze wierze w awans radosny
Postaram sie w tych 3 meczach o komplet punktów.
Oby Marv jak wkroczy dał z siebie wszystko Wink

Do boju!
Pon 0:59, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 1:0 Mintaj

Grałem 10 minut po tym jak wstałem. Nie grałem praktycznie nic, ale mimo wszystko udało się wygrać. Przeciwnik raz trafia w słupek. radosny

Mintaj 2:2 Marv

Mecz wyrównany lecz to ja stwarzałem więcej sytuacji i więcej strzelałem na bramkę Marva.
Marv prowadził 2:0 lecz udało mi się wyrównać Wink
W strzałach 15:7 dla mnie.

Mintaj 2:2 dzidzi

Mecz wyrównany lecz to dzidzi prowadził i ja musiałem go gonić.
W strzałach 14:7 dla mnie

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Pon 10:19, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 9:33, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

michal697 2:1 dzidzi

Bardzo dobry wyrównany meczyk. Każdy mógł go wygrać. I na całe szczęście tym razem padło na mnie Wink

dzięki za mecz i powodzenia...
Pon 10:42, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
Raymond

Posty: 18

Raymond 0:6 michal697

na poczatku meczu w 3 minucie oddalem grozny strzal lecz michala uratowal slupek reszta juz dziala sie tylko na mojej polowie

Ostatnio zmieniony przez Raymond dnia Pon 11:21, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:12, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - Mintaj 4:0

Mecz z moją niedużą przewagą, głównie za sprawą groźniejszych akcji. Gole nr 3 i 4 strzelam po 80min. Mogło być wyżej ale Takahara zmarnował 2x 100%. Przeciwnik jednak zasłużył na bramke, a w 90min był blisko po strzale w słupek ale nic nie wpadło

Arturo3H - Kostek 2:0

Dałem się wyszaleć przeciwnikowi w pierwszych 20min a później przycisnołem czego efektem był gol na 1:0. Bramke na 2:0 strzelam w II połowie meczu. W strzałach 11-6 ale tak naprawde kostek nie zagroził poważnie mojej bramce żadnym strzałem, ja za to zmarnowałem 3 setki

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pon 12:26, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 12:02, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

michal697 3:2 rymp@lus13

Dobry mecz. Już od 3minuty meczu gram w 10 ;|. I wtedy to już sobie pomyślałem,że mecz zakończy się porażką, ale na szczęście było na odwrót. Choć obydwóm drużyna nie brakło sytuacji Wink

Pon 12:28, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 5:0 Kostek1432

Mogło być więcej. Dwa razy trafiłem w słupek.

No dalej chłopaki, tracimy do nich tylko 27 punktów. zły diabeł
Pon 12:53, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 7-0 Kostek1432

Mimo równej ilości strzałów to ja miałem dogodniejsze sytuacje. Przeciwnik niepotrafił stworzyć konstruktywnej akcji i dlatego niestrzelił bramki, zazwyczaj strzelał odrazu po przejęciu piłki albo podanie i strzał z dalekiej odległości i mój bramkarz bez problemu łapał takie coś. Mogłem strzelić nawet 11bramek ale świetnie bronił czasami w sytuacjach sam na sam bramkarz i się nieudało, ale dobre i 7bramek w przód. Dzięki i niepowodzenia Wink
Pon 13:37, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-kostek1432 3:0

Mecz w miare wyrównany.
Dośc długo bo do 30 minuty nie potrafiłem strzelic bramki.
Pózniej jakoś zeszło.
Kostek miał b.dużo akcji lecz zabrakło mu szczescia.

Dzięki!

Chłopaki GO! GO! GO!
Jedziemy z koksem

Pon 14:06, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Bierzemy się za wygrywanie tracimy 21 i musimy przejść dalej bo inaczej to będzie h****a Wink Powodzenia

Poprawka 18punktów straty szczęśliwy Mam nadzieje że awansujemy Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 14:54, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:36, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - krisdrogba 3:0

Podobnie jak w poprzednim meczu w tej grupie, musiałem sprawdzić na co stać przeciwnika. Dałem mu na to 25min radosny i przyznam ze niebezpieczne akcje robił, więc trzeba był wziąc sie do gry i przed przerwą strzelam na 1:0. Druga połowa to juz strzelanie do jednej bramki i marnowanie jak w poprzednich meczach dogodnych sytuacji..
Strzały 17:5
Pon 16:26, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 2:0 krisdrogba

W strzałach 8-3 dla mnie. radosny

Już tylko 12 pkt. szczęśliwy
Pon 16:42, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)