GRUPA E vs F [I FAZA]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Zobacz poprzedni temat

Iras 2:3 sirbartek

Sry, ale z takimi graczami nie da się wygrać ;/ Ja cisnę przez cały mecz praktycznie, wygrywam 1:0, do przerwy 8:0 w strzałach, koleś tylko wybija piłki na pałę i liczy na wygranie główki ;/ I wygrał tak 2x, a 3 bramkę strzelił po kontrze, tylko takich strzałów jak on to ja oddałem z 10... żal i tyle... wy go rozniesiecie bo chłopak tylko kółko lub kwadrat potrafi wciskać...

Chyba przegrywamy 25-34 albo jakoś tak...

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Nie 15:29, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:26, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora
sirbartek

Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 37

No nie wspominając o tym, że przez pół 2. połowy kiwałem twoich graczy. A co do 0-8 do przerwy tak ale na koniec meczu:

Nie 15:30, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Raz ci się udało kiwnąć i to fartem, bo prawie sięgnąłem piłkę...
Nie 15:32, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Leszczu 1-0 memlok
Powinienem wygrać wyżej i oszczędzić sobie nerwówki pod koniec. Gol niezawodnego w kadrze Rasiaka, który po raz kolejny pokazał, że jest najlepszy w Polsce. Pod koniec uratował zawsze najlepszy Kuszczak radosny W strzałach 13-5.

Leszczu 3-1 justyn
Ciężko bylo. Zdecydowanie najbardziej wymagający rywal jak dotąd, w pierwszej połowie skutecznie niemal zamknął mnie na połowie. W obronie nie grałem bardzo źle, w ataku za to owszem. Z pomocą przyszedł Lewandowski po przerwie - bomba z wolnego z ponad 50m (chyba 51 z tego co pamiętam), gol od słupka i 1:0. Kilka minut później akcja Mali, Boruc nie łapie piłki, dobitka Kanoute i zaczynamy mecz od nowa. Znowu moja akcja, błąd Malijczyków w polu karnym, Matusiak z bliska na 2:1. W końcówce, kiedy rzadko udawało mi się dobrze atakować, Krzynówek wziął piłkę od połowy i z ok. 20m huknął z całej siły. Bramkarz nie dał rady i mecz skończył się wynikiem 3:1. W strzałach 8-11. Dzięki za emocjonujący meczyk radosny

Gol Lewandowskiego:

Pamiętam, że w jednej z kompilacji Twoich bramek, strzeliłeś bombę Ivanschitzem chyba zdzier Już prawie osiągnąłem Twoją perfekcję zdzier

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 16:43, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 15:50, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

tragedia...mój gk dwa razy popełnił błędy. Za to Boruc jak zawsze klasa światowa radosny
Przepiękna bramka leszcza z wolnego.Mam nadzieje ,że ją nagrałeś.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Nie 16:26, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:23, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Brawo panowie! Świetnie Wam idzie Wink ja jak na razie zawodzę, ale postaram się dostosować do Waszej wysokiej dyspozycji, oby tak do końca. Powodzenia.
Nie 16:54, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Odpisujcie na gg, bo nie chce znowu grać w ostatni dzień...
Nie 17:37, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora
sirbartek

Posty: 37

sirbartek 1-1 KrecikGKS

Mecz z jego przewagą. Ja go przycisnąłem na ostatnie minuty pierwszej połowy. Później pojawił się nam OOS i dogrywaliśmy 20 minut, w której mnie zdominował, lecz nie strzelił gola.
Nie 17:43, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Giggsy (Korea Południowa) 2-0 (Peru) Sirbartek

No nic dodać, nic ująć. Przewaga w meczu moich graczy zaważyła na tym że zwyciężyliśmy w tym spotkaniu dwoma golami.

Pozdrawiam ciebie Sirbartek i Powodzenia dalej.
Nie 18:15, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Japonia) 4-1 (Peru) memp

Dobry meczyk, rywal szybko dostaje czerwo a za chwile robi karnego przy 0-0 i to pomogło mi wygrać. Zwycięstwo zasłużone Wink Dzięki memp, że przerwałeś oglądanie serialu dla mnie zdzier

Iras 4:0 lincoln

Lincoln wyszedł w formacji z 5 obrońcami co okropnie się dla niego skończyło zdzier

Co jest z wami??? Walczcie!!!

Prosił bym o wpisywanie kolejnych meczy po tym poście. Ułatwi mi to wszystko sprawną aktualizację i zapobiegnie pomijaniu wyników w edytowanych postach.
Nie 22:49, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Japonia) 4-0 (Tunezja) memlok

Dobry mecz i zasłużone zwycięstwo choć rywal postawił ciężkie warunki i dopiero w drugiej połowie udało się strzelić bramki. Dzięki i powodzenia dalej.

Walczyć chłopaki, jak do tej pory jest nieźle radosny jeszcze toto się obudzi i będzie elegancko szczęśliwy
Nie 23:15, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

Memp (Peru) 1:2 Pizmak (South Korea)

Mecz wyrównany , dużo walki w środku pola lecz to ze zwycięstwa cieszą się żółtki bardzo zły diabeł szczęśliwy

Dziękuje i powodzenia dalej radosny
Nie 23:45, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

totomiX (Maroko) 2-1 memlok (Tunezja)
_________________strzały: 14-3

Miałem przewagę i nie mogłem przegrać tego meczu. Pierwsze punkty dla swojej grupy.
Pon 0:31, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Japonia) 2:0 (Tunezja) kris10

słabe warunki do gry, ale zagraliśmy, 12:6 w strzałach dla mnie, po pierwszej bramce za bardzo odpuściłem i rywal troche przycisnął, ale udało się nie stracić i dołożyć jeszcze jedno trafienie w końcówce.

dzienks

Troche cie poprawie bo w strzalach bylo 8:4 dla ciebie.

dzieki za mecz
sory team :/
Pon 0:44, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Iras (Maroko) 6:2 (Polska) Leszczu

Wygrywam 1:0 i po raz kolejny tracę bramkę po skosie jak dzieciak jakiś ;/ Wkurzyłem się i zacząłem grać z kontry defensywną formacją. Leszczu w między czasie dostał 3 głupie czerwone kartki i poległ zdzier
Pon 17:45, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)