GRUPA G vs H [I FAZA]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Zobacz poprzedni temat

....................................G [link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 0-2 Damian232 [link widoczny dla zalogowanych] H

Rozgrywki czas zaczac... szczęśliwy chcialoby sie powiedziec... nastawienie dosc bojowe, lecz rywal szybko mnie uspokoil:) zagubiony ... bo juz w 12min zdobywa prowadzenie..., ja jednak nie podlamuje rak i staram sie wyronac... niestety na checiach sie konczy... zły, gdyz to ekipa Peru byla czesciej przy pilce i raczej to oni prowadzili gre... wiec na wiele mi nie pozwolili... W drugiej polowie Damian232 doklada jeszcze jedna brameczke i zasluzenie wygrywa 2-0..., ja niestety mimo paru prob nie zdobywam ani jednej bramki... ehhh. Ilosc strzalow do przerwy 4-3 na korzysc rywala, po calym spotkaniu nazbieralo sie juz 5-9... a wiec sprawiedliwy wynik... dzieki za meczyk... jednak grac trzeba dalej lool

................................------------------------------------------------------------------------------

....................................G [link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 4-2 Kicek [link widoczny dla zalogowanych] H

Mecz ten byl z rodziny tych... co lepiej zeby ich nie bylo... zagubiony lub jezeli juz musza byc to oby jak najrzadziej..., rozgrywany byl w czterech czesciach... za sprawa lost`ow... płacze Juz o samym meczu mowiac, to zaczal sie on z przewaga rywala jednak nie potrafil tego udokumentowac brameczka... ja wyprowadzam nieliczne kontry, niedlugo potem lost... po tym zdarzeniu dokonuje pewnych zmian w ustawieniu gdyz zauwazylem ze inaczej bedzie lipa... i tak oto po pieknym strzale z daleka pilka odbija sie od poprzeczki i po dobitce wpada do bramki... 1-0... lool pewnie nieoczekiwanie... zaraz po bramce lost... w koncu zmiana serwera i dogrywamy reszte spotkania... ktore wygladalo dosc dziwnie... a to za sprawa ultra ofensywnego zszokowany ustawienia Kicka... wszyscy heja naprzod... moim zdaniem za szybko postawil wszyskto na jedna karte, gdyz czasu mial sporo do odrobienia strat... (ok. 30min)... a tak, coz w bardzo latwy sposob dochodzilo do kontr z mojej strony i pozycji bramkowych... po ktorych padaja 3 bramki..., w momecnie prowadzenia 3-0, Kicek jeszcze odrabia straty i zrobilo sie nawet 3-2, jednak znow udaje mi sie wyjsc z kontra i zdobyc bramke na 4-2... zrobilo sie troche lozniej w mojej ekipie, jednak stresik byl gdyz rywal naciskal jeszcze bardzo mocno... to by bylo na tyle, dzieki za meczyk i sa w koncu upragnione pierwsze punkty szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Nie 18:33, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 17:39, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:0 boleks

Pierwszy mój mecz Japonią kiedy to obrona była obroną, a atak atakiem...
Nie 18:12, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

adek4 3-1 Grzehu92

Szybko obejmuje prowadzenie i kontroluje przebieg meczu.Przeciwnik przez cały mecz miał tylko diwe sytuacje które mogły zaszkodzić mojej bramce(w pierwszej połowie strzal z około 25m broni bramkarz i w drugiej główka która zakonczyła się bramką).Zagralem spokojny i dobry mecz.Kolejne punkty lądują na nasze konto ale z tego co widze przeciwnikom też przybywają.Będzie bardzo trudno awansować ale powalczcie radosny

Kicek 0 - 2 19Ruch20

Wkurwio** meczem poprzednim, podszedłem do tego. I już w 3 minucie tej jeban* w dupe bramkarz, szmata niemiłosierna, ch** i Bóg wie co jeszcze, tak mnie wkur***,że musiałem go po chwili zmienić. Sam sobie wbił do bramki piłke, a po chwili drugi raz zrobiłby to samo. Odechciało mi się grać i gówn* z tego wyszło, bo mam tą gre już gdzieś. Porażka życiowa.

Kicek 1 - 1 adek4

Mecz z przewagą adka4. Mi już się tym jeban** Mali nie chce grać. To 4 koszyk ? Troche powagi.

Kicek 1 - 0 Piotrek89

Mecz wyrównany. Wreszcie mój szmaciany GK stanął na wysokości zadania i wybronił kilka bardzo groźnych strzałów. Ogólnie mecz na remis. W strzałach 10-7.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 19:27, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 18:36, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Minio - Damian232 0-0

W pierwszej połowie mecz był równy- Ja miałem kilka sytuacji i całkiem ciekawie grałem, również Damian miał swoje ciekawe okazje. Natomiast druga połowa to juz tylko nieudane ataki Damiana, gdyby zachował zimną krew to mógł wygrać! Powodzenia dalej.
Nie 18:44, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Teee z tego co liczyłem remisujemy 41-41 szczęśliwy .Sam się zdziwiłem ale zrobiła się szansa.Walczymy do końca.Każdy punkt jest ważny.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Nie 19:12, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:11, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:2 Lisekx111

Maaaagia... W pierwszej połowie Lisekx cisnął i cisnął i cisnął... nic nie mogłem zrobić... Do przerwy przegrywałem 2:0, a w strzałach było 9:1... Po przerwie 3 zmiany w składzie i niespodziewany efekt. W 20 minut strzelam 3 gole. W strzałach na koniec 15:6.

btw @ 47 : 41 dla nas szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Nie 20:37, 29 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:36, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

Prosił bym o wpisywanie kolejnych meczy po tym poście. Ułatwi mi to wszystko sprawną aktualizację i zapobiegnie pomijaniu wyników w edytowanych postach.
Nie 22:03, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 adek4

Pierwsza połowa raczej wyrównana. Strzelam bramkę w bodajże 25 minucie po wrzutce z prawej strony i strzale szczupakiem Saganowskiego. Do połowy strzały 4-4. W drugiej połowie przycisnął adek4 lecz mój bramkarz kapitalnie bronił oraz ja grałem dość konsekwentnie w obronie. Strzały na koniec meczu: 9-7 na korzyść adek4.

Pon 9:59, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Damian232 2-0 michalek158

Dominowałem na boisku.Wynik mógł paśc nieco wyższy ale cieszą 3 punkty.W strzałach 12-1.
Pon 11:01, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 4-0 Owca

Do przerwy moja spora przewaga. Choć rywal oddał zaledwie 2 strzały to i tak były bardzo groźne. Strzały do połowy 7-2. W 60 minucie strzelam bramkę na 1-0. Następnie nas wywaliło i musieliśmy dograć spotkanie. W ostatnich 30 minutach dokładam 3 bramki i wygrywam 4-0. Zasłużone zwycięstwo.

Pon 11:25, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

56-41 !!!!

No i gitara szczęśliwy Przewaga dość spora, ale skupmy się dalej na jej powiększaniu szczęśliwy
Pon 13:36, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

....................................G [link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 0-1 Grzechu92 [link widoczny dla zalogowanych] H

eeeehhhh, no coz... liczylem w tym meczu na wiecej, przede wszystkim z pozytkiem dla grupy bo lekko oddalamy sie z punktacja... a wyszlo jak zły .... szkoda gadac... mecz dosc wyrownany, ze wskazaniem raczej na ekipe Japonii... lecz nie potwierdzilo to sie w zdobyczach bramkowych... rywal juz na poczatku meczu bodajze w 6 minucie strzela swojego jak sie pozniej okazuje zwycieskiego goooola... ktorego zdobywa po przelobowaniu obrony zagubiony i strzalem z woleja z pierwszej pilki pokonuje mojego bramkarza... (piekna bramka lool ) ja probuje przez caly mecz dogonic wynik... lecz po paru fajnych probach sie nie udaje... ilosc strzalow do przerwy to 5-2 na korzysc teamu z Japonii, po skonczonym spotkaniu bylo to 8-4... szkoda, ale coz trzeba walczyc do samego konca... o co apeluje do pozostalych czlonkow grupy wink , dzieki za mecz...
Pon 18:00, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
boleks

Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 83

boleks 0 : 1 ...Koshaolin...

Pierwsza połowa wyrównana nawet miałem przewagę w strzałach , niestety słaba gra
w drugiej części meczu zadecydowała o wyniku meczu.

Pon 19:01, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Damian232 2-0 boleks

Mecz z moją przewagą.Duzo ładnych akcji.Boleks coś nie istniał w meczu.Moja obrona była dobrze dysponowana.W strzałach 12-3.

N i końc ze z dorobkiem 13 punktów nie jest źle.Grupa H świętujemy zdzier
Pon 19:24, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Co wy ludzie robicie?? teraz mi już chyba wiszą te 2 mecze bo co mi to da? jak wy sie nie staracie --->grupa G!
Pon 20:04, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 1-0 boleks

Moja dominacja od pierwszej do ostatniej minuty. Mecz mógł równie dobrze zakończyć się większym zwycięstwem, ale marnowałem kapitalne sytuacje. Gol pod koniec meczu po precyzyjnym dośrodkowaniu i świetnym wyskoku do piłki mojego napastnika.

Posty: 737

W meczu z Piotrkiem89 mecz początkowo zapowiadał się całkiem całkiem, ataki na przemian, ale dość szybko zrobiło się 0-1. Jednak potem miałem kilka dogodnych okazji na odrobienie niewielkiej straty, ale jak tu grać jak mając przed sobą tylko bramkarza nie załapał strzał ? , nawet po ponownym naciśnięciu zero reakcji ;/ . Po czym rywal przejął piłkę szybka kontra ale licząc na przewagę w obronie, myślałem że znajdzie się ktoś kto odzyska piłkę no ale się przeliczyłem ;p , bo żaden sie nawet nie zmienił o_O w konsekwencji zamiast 1-1 jest 0-2 ;p. Jakby tego było mało gram w osłabieniu od wczesnych minut, bo sędzia musiał się pochwalić, że ma coś koloru czerwonego ;p. To wszystko mnie już dobiło, a skośnoocy skupili się na zagospodarowaniu środkowej części boiska w pola uprawne (czyt. ryż). Co dało swobodę rywalowi w najazdach na opustoszałą bramkę gości...

promil 0-1 boleks

Przez cały czas gram dobrze w defensywie, żeby w ostatniej akcji meczu stracić bramkę ; /, gdzie obrońca zamiast wybić piłkę stanął jak wryty drugi obok niego nie lepszy , na to rywal wbiegł między nimi i strzelił sam na sam lekkiego szmaciaka po ziemi i po meczu. ;/ Wk*rwiaja mnie takie ściny gdy czasem jakieś zagranie nie załapie a ja miałem takiego pecha, że w najważniejszych momentach akurat ;p. Ale co pan zrobi? nic pan nie zrobi xq

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Wto 11:08, 01 Lip 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pon 23:12, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Zagrożony usunięciem z turnieju jest Krzysiuk.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 11:14, 01 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 11:04, 01 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Accidental Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)