Dywizja 1 Grupa 1

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. I Zobacz poprzedni temat

lukasso 4-0 szyma

Można już zacząć grać (można zagrać od razu mecz i rewanż). Życze wszystkim powodzenia wink

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Pią 11:51, 01 Wrz 2006, w całości zmieniany 13 razy
Pią 15:33, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian-Macho21 2-0

W drugim meczu w drugiej polowie Macho biegl od polowy na bramke wyszlem lekko bramkarzem po czym gra wywalila do wina.Macho natomiast gral dalej.W pierwszym momencie myslalem ze przypadkowo nacislem esc, ale w takim wypadku u niego tez by wyszla gra do windowsa.
Nie wiem co mam z tym zrobic
Pią 16:15, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Która to była min ? I czy macho w tej sytuacji wychodził sam na sam z bramkarzem czy jak opisz to dokładniej.
Pią 23:13, 25 Sie 2006 Zobacz profil autora
macho_21

Posty: 329

Skąd: Paczków

lukasso - macho_21 1-2

macho_21- lukasso 2-3

a co do sprawy z damianem..to wychodziłem sam na sam.W czasie kiedy niby mu gre do widowsa wywaliło wychodził bramkarzem..wiec nie wiem jak to zrobił..a ja zdazyłem go przelobowac z 35 metrów...po czym oswiadczył mi na gg ze możemy zagrac mecz od nowa..(zaznaczam ze to byly juz ostatnie 20 minut meczu..) Byłem wczoraj wkurwiony i nie chcialo mi sie grac..ale skoro damian mowi ze go wywaliło do wina...nie chce sie kłócić jesli chce to mozemy zagrac mecz od poczatku..

Ostatnio zmieniony przez macho_21 dnia Sob 10:55, 26 Sie 2006, w całości zmieniany 1 raz

w strzala 17- do 6 bodajze
w ost min macho wykorzystal moja frustracje(szkur*a ale bylem wkur*iony) i strzela i jeszcze moj GK sam sobie wbija ->ZAL

Posty: 489

Macho zgodzil sie na rozegranie meczu od nowa.
macho_21-damian 0-1
Przepraszam za ta sytuacje.Pewnie niektorzy mysla, ze wyssalem ja z palca, ale tak nie bylo.
Sob 12:06, 26 Sie 2006 Zobacz profil autora
lukasso

Posty: 1374

lukasso 1-0 damian
nastawilem sie na gre z kontry
z dwoma defensywny pomocnikami ,w zagralem tak gdyz w MENU GRY niezle lagowalo a nie chcialem stracic glupiej bramki radosny
no oczywiscie damian przy pilce czesciej ale ok.30min zdobywam bramke i mecz sie wyrownal czasem ja atakowalem czasaaaami on

damian 0-2 lukasso
Jednak za bardzo nie bylo lagów
dlatego zagralem ustawieniem 4-2-1-3 ,od poczatku do konca przewaga Tunezyjczykow ktorzy po 15 min prowadzą po bramce z główki
druga polowa to szturm i pokaz jak zwykle wspaniałem skutecznosci
która zaowocowała zdobyciem aż 1 bramki lool Damian od czasu do czasu atakowal ale groznie nie uderzal

dzieki za meczyki

Nie 14:01, 27 Sie 2006 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Damian-Demari 4-0
Strzalki:D
Mojego bramkarza nie dalo sie pokonac.Atak takze mial dobra forme, ale wygralem oczywiscie dzieki umiejetnoscia;p.

Ps.Gdybym mial Kolumbie w lidze...

Ostatnio zmieniony przez damian dnia Pon 17:38, 28 Sie 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:33, 28 Sie 2006 Zobacz profil autora
lukasso

Posty: 1374

demari 4-3 lukasso smutny

ostro cielo smutny ,za kazdym razem gonilem wynik,jednak instynkt strzelecki napastnikow Tunezji nie pozwolil mi na to ,ale to co bylo w rewanzu to przechodzi ludzkie pojęcie zszokowany

lukasso 2-0 demari szczęśliwy

wygrana fuksem bardzo zły diabeł
nie wiem jak nazwac te mecze
lagi straszne,zamiast płynnej gry brałem udział w pokazie slajdow
warunki byly straszne,nie wiem jak demari ale ja na lagach nie umiem grac,on mial swoje szanse w drugim meczu,zreszta rozegranym na dwie tury(OOS i lost) ale nie wykorzystal ich
ehh smutny

pozdro dla rywala i dzieki za yyyy mecze oops
Pon 12:25, 28 Sie 2006 Zobacz profil autora
Demari

Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 32

z taka forma moich napastnikow to na 100% nie wyjde z grupy.mecz z damianem byl dziwny.ja trzy razy sam na sam a damian trzy strzaly zza pola karnego i jeden samoboj i bylo po meczu.z lukassem to lagi byly ale nie usprawiedliwia mnie to ze nie wygralem.moja przewaga ale przegrana zszokowany dobrze ze chociaz jeden wygralem i to z faworytem szczęśliwy
pozdro dla przeciwnikow

Ostatnio zmieniony przez Demari dnia Pon 22:48, 28 Sie 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pon 13:01, 28 Sie 2006 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Przegrywałem 1-0 lecz zdołałem się podnieść i ostatecznie na kilka minut przed koncemu meczu strzeliłem bramke na wage 3pkt

Zaczęło sie bardzo dobrze dla mnie gdyż prowadziłem 1-0 następnie macho wyrównał i przy stanie 2-1 dla Senegalu ich kopacz pod koniec I połowy otrzymuje dośc kontrowersyjna czerwona kartke (co prawda wślizg od tyłu lecz był on na mojej połowie) w drugiej połowie macho cisnął niesamowicie i z 2-1 zrobiło się 2-3 jednak H.Camara uratował 1pkt wink

Witam.
Panowie przedłużam termin na rozgrywanie meczów w fazie grupowej.
Nowy termin to jutro (tj. 31.Sierpień 2006) do godziny 23:00.
Prosze namiestników poszczególnych dywizji a napisanie pod tym postem meczy które są zagrożone Walkowerami.

lukasso vs szyma

W wszystkich meczach jestem Ja lool, mialem problemy z netem i z tad to opoźnienie ale dzis i jutro wsio nadrobie wink
Śro 14:11, 30 Sie 2006 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

damian(Kolumbia) 1-0 (Senegal)szyma

szyma(Senegal) 1-2 (Kolumbia)damian

W drugim meczu damian miał naprawdę sporo szczęścia no ale cóż szczęście sprzyja lepszym wink
Czw 14:40, 31 Sie 2006 Zobacz profil autora
Demari

Posty: 32

Demari - Szyma 1 - 0

Szyma - Demari 5 - 0 zszokowany

szkoda ze w kazdym przegranym przeze mnie meczu ilosc strzalow moich przeciwnikow rownala sie z iloscia goli przez nich zdobytych. brak szczescia kosztuje mnie brak wyjscia z grupy zagubiony

lukasso(Tunezja) 4-0 (Senegal)szyma

Był to mecz o przysłowiową pietruszke bo nie miałem juz szans na awans.Na początku miałem chyba za 3 świetne okazje(po jedenej z nich trafiłem w poprzeczke) lecz żadnej nie wykorzystałem zły no a jak wiadomo niewykorzystane okazje sie mszczą gdy lukasso strzelil na 2-0 odpuściłem.

Dzieki za mecze i gratuluje awansu wink

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Pią 11:58, 01 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 11:46, 01 Wrz 2006 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Serdecznie dziękuje wszystkim za udział w turnieju, mam nadzieje że nie mieliście żadnych zastrzeżen co do prowadzenia przeze mnie grupy. Do fazy pucharowej awansują lukasso i damian. Gratuluje

Pią 13:00, 01 Wrz 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)