AC III: Runda eliminacyjna!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. III Zobacz poprzedni temat

- Czas do 14.XII godz. 23.59 na rozegranie dwumeczu
- W eliminacjach do wyboru są reprezentacje: Meksyk, Norwegia, Ghana, Korea Płd, Ekwador - tylko nimi można grać!

Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez dukekubas dnia Pią 21:04, 15 Gru 2006, w całości zmieniany 14 razy

Skąd: Lubin

Wiedziałem, że dość szybko na siebie traficie po popelince w Autumn Cup, ale w życiu nie myślałem, że aż tak szybko lool Teraz zobaczymy kto jest lepszy na boisku a nie w gębie zdzier Stawka jest dość wysoka cool

Grodzik(Ghana) vs Ramok(Ghana) 6:1
mecz rozpoczol sie od atakow ramok'a dosc chaotyczna gra mojej obrony i pilka trafia w slupek(ale fart) pozniej to moje akcja ladny strzal i bramkarz broni, pierwsza bramka dla mnie padla w 20 min z rzutu wolnego , pozniej okolo 30 min blad obrony i mamy 1:1 , ale 2 min pozniej ramok fauluje mnie na polu karnym , obronca dostaje czerwien , perfekcyjnie wykonany rzut karny i mamy 2:1 do przerwy.w drugiej polowie to juz moja dominacja , udalo sie strzelic jeszcze 4 gole i juz moglem byc spokojny o awans .
Ramok(Ghana) vs Grodzik(Ghana) 0:2
Ten mecz byl pod moje dyktando , pierwsza polowa zakonczyla sie wynikiem 0:0 , w drugiej polowie jeszcze bardziej przycislem i strzelam 2 bramki .drugi gol padl po ladnym strzale nozycami , do konca juz nic sie nie zmienilo.
awans:Grodzik

ps.dzieki ramok za mecze
ps2. nie moge nagrac tych dwoch bramek bo cos mi sie fraps zje**l . moglby je ktos nagrac jak cos to piszcie na gg
Nie 19:42, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
Giuly

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1069

Skąd: Krk

Po nieudanym początku w Tag Team bardzo zdeterminowany podszedłem do tego pojedynku radosny Poza tym musiałem pokazać bratu kto rządzi w WE w tym domu szczęśliwy

machel (Ghana) vs Giuly (Norwegia) 1-2
Sądziłem, że pierwszy mecz przegram, bo musiałem grać na padzie za 13 zeta ze sklepu dla idiotów zdzier Zaczęło się tak jak myślałem i machel miał spora przewagę. Pod koniec pierwszej połowy udało mu się wyjść na prowadzenie po golu Pimponga. W drugiej połowie gra się wyrównała, a mi udało się zdobyć bramkę po sporym zamieszaniu w polu karnym. Około 75 minuty machel skontrował i atakował 2 napastnikami na mojego bramkarza. Mimo, że zrobił wszystko jak należy to napastnik Ghany przestrzelił na pustą bramkę. Ostatnie 10 minut zaowocowało moją bramką po rzucie rożnym i sporą przewagą do końca meczu.

Giuly (Norwegia) vs. machel (Ghana) 7-2
W tym meczu grałem na jedynym słusznym kontrolerze i zmiażdżyłem brata szczęśliwy Jednak spotkanie miało swoją dramaturgię. Szybko objąłem dwu bramkowe prowadzenie i myślałem, że spokojnie dowiozę je do końca, lecz machel (o dziwo:P) nie poddał się i jeszcze przed przerwą doprowadził do wyrównania. Po przerwie sytuacja wróciła do normy, a ja zdobyłem jeszcze 5 bramek radosny

Pozdro szczęśliwy
Nie 20:00, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

No rzeczywiście...ale to chyba czysty przypadek,że na siebie trafiliśmy cool
nie będe juz podważał "wyników" maszyny losującej ,może miała jakiegoś wirusa wink
Nie 20:29, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
miki

Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 40

Skąd: katowice

kurde, ale miałem farta w losowaniu, no trudno.

arek25(norewgia) 2:1 (meksyk)artur2406

mecz grany na lagach. przewaga norwegow. przy stanie 2:0 pod koniec meczu wolny dla meksyku tuz przed polem karnym i brama. koniec

artur2406(meksyk) 0:4 (norwegia)arek25

pierwsza polowa bezowocna w drugiej juz ciekawiej. kilka dobrych akcji meksyku nie przynosi bramki. norwegia duzo czesciej atakuje co przynosi efekty. moglo byc duzo wyzej bo niektore akcje byly spier**lone na najwyzszym poziomie radosny

arek25 napisał:

Dokładnie tak jak napisał Arek25 nic więcej dodać nie można. Niestety przegrałem smutny Pozdro dla przeciwnika wink

nadolski1555 napisał:

Widze nowy talent nam się ujawnia cool Zapewne łupał na playaku po piwnicach z kumplami zdzier
Nie 22:36, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Cieszy mnie to,że forma powoli wraca szczęśliwy po nieudanym rozpoczęciu EL teraz już coraz lepiej wink

Kicek(Meksyk) 3 - 0 vego21(Ekwador)

Obie drużyny chyba podeszły do tego meczu dość poważnie,z nadzieją na zwycięstwo. Od pierwszych minut było widać,że obie ekipy będą wiele ryzykować,aby tylko wygrać. Ataki z jednej,jak i drugiej strony. Szybkie tempo meczu. Jednak początek należał do Meksykanów,ktorzy w bezwzględny sposób punktowali piłkarzy z Ekwadoru. W ciągu 15 minut strzelili 3 bramki i ustalili tym samym wynik spotkania. Trzy ciosy z pewnością musiały podłamać piłkarzy z Ekwadoru. Jednak nic bardziej mylnego. Przejęli chwilowo inicjatywe na boisku i kilkakrotnie groźnie zaatakowali. Punkt kulminacyjny nastąpił w 28 min. kiedy napastnik Ekwadoru w sytuacji sam na sam trafia w słupek(jak sie później okaże,że to nie ostatni raz). Sektor z kibicami Ekwadoru coraz głośniej dopingował swoją drużyne.Jednak na wiele to się nie zdało....
W drugiej połowie tempo meczu nie zmalało. Ciągłe ataki i próby konstruowania dobrych akcji,które przeważnie kończyły się na linii defensywnej. Warto wspomnieć,że Ekwadorczycy mieli jeszcze 2 setki,ale zakończone dwoma strzałami w słupek. Oczywiście piłkarze z Meksyku też mieli swoje okazje. Jak widać ani jednej ani drugiej ekipie nie udało się już zmienić wyniku ustalonego w pierwszej połowie.

vego21(Ekwador) 2 - 5 Kicek(Meksyk)

Od pierwszych minut Ekwador rzucił się do ataku próbujac odrobić strate z pierwszego meczu. Ataki nie były jednak skuteczne. Napastnik Ekwadoru znowu trafia w słupek. A jak wiemy niewykorzystane sytuacje sie mszczą i to Meksyk punktuje rywala w 28 min. Jednak nie podłamało to Ekwadorczyków,którzy chwile później po składnej akcji wyrównują. Jeszcze przed gwizdkiem sędziego,który zaraz ma kończyć pierwszą połowę spotkania ,zdobywają drugą bramkę. W strzałach jednak przewaga piłkarzy z Meksyku 8-12. Podczas przerwy trener Meksyku motywował swoich piłkarzy do lepszej gry. Podziałało.
Tuż po wznowieniu gry strzelają bramke na wyrównanie,a potem jeszcze dobili rywala dokładając od siebie trzy trafienia. Znów warto wspomnieć o 2 słupkach napastnika Ekwadoru szczęśliwy oraz jednym napastnika z Meksyku.

Dzięki vego za wyrównane mecze,wynik może mówi co innego,ale nie brakowało dobrej gry obu ekip wykrzyknik radosny

Pozdrawiam!
Pon 1:13, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Dzięki Kicek miałeś trochę więcej szczęścia, ale przecież szczęścia srzyja lepszym.
Świetne mecze, których szkoda że nie nagrałem.

PS nie grajcie Ekwadorem...
Pon 9:00, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Hawok

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 95

no a smieliscie sei zemnie ze grac nie umiem szczęśliwy Ekwadorem a widzicie zdzier ten team to lipa
Pon 10:54, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
nadolski

Posty: 1435

Skąd: Koło

kristo jest dobry , mysle ze zostanie zawodnikiem pierwszej klasy...

Dac wam zdiecie a wy juz zdzier tylko sie smieja płacze
To była słownia wykrzyknik zły diabeł
Pon 12:15, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. III Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)