Dywizja II - Grupa A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Zobacz poprzedni temat

powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez iLoVeAnia dnia Pią 13:10, 06 Kwi 2007, w całości zmieniany 16 razy
Sob 18:09, 31 Mar 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

Pierwszy mecz

iLoVeAnia - Japonia 2:0 Angola - Klimekjr

Witam.

Mecz sie zapowiadal dosc ciekawie , poniewaz Ci dwaj trenejro spotykaja sie ze soba po raz pierwszy Wink

Japonia zaczela ten mecz taktyka 5-3-2 a Angola 4-3-3....Przebieg pierwszych 20minut to badanie sil przeciwnika....walka w srodku pola , sytuacje konczce sie na obroncach....dopiero 45minuta pierwszej polowy rzut rozny dla Angoli ....wrzutka...walka w powietrzu .... pilke wygrywa zawodnika gosci..bramkarz paruje strzal...pilka odbija sie na 3metrze....ii....Alex w ostatniej chwili wyprzedzil Mentorrasa i szybkie podanie do Ono , Ono rowniez szybko do Nakamury ... Nakamura ma przed soba obronce gosc, kiwnal go wylozyl do Takahary , a on bez zastanowienia strzela po dlugim rogu i jest 1;0 radosny Geniala kontra w wykonaniu gospodarzy Wink Koniec pierwszej polowy radosny

Druga polowa

Druga polowa nie za ciekawa , mniej sytuacji podbramkowych , dopiero w 30minucie , nakamura uderza z dystanu bramkarz broni , lecz wybija futbolowke wporst pod nogi Yanagisawa i jest 2;0 radosny
Po utracie drugiej bramki , widac bylo , ze zeszlo powietrze z gosci.... Japonia spokojnie rozgrywala pilke....Wynik koncowy 2:0 radosny

strzelcy: Takahara , Yanagisawa.

Rewanz

Klimekjr - Angola 0:1 Japonia - iLoVeAnia

Obie druzyny zagraly taktykami jak z pierwszego meczu. Przebieg spotkania byl juz inny , to goscie rozdawali karty.... duzo strzalow , lecz tego wieczoru nie mieli dobrze ustawionych celownikow , bo pilka mijala slupki radosny cala pierwsza polowa to ataki Japonii, ktorym ogromnie zalezalo by wyjsc na prowadzenie...Angola wybijala pilke i starala sie jakas kontra zaskoczyc Gosci... Pierwsza polowa konczy sie wynikiem 0:0 w strzalach 2-12 dla Japonii...

Druga polowa wyglada identycznie jak pierwsza....ataki gosci , duuuzo oskrzydlajacych akcji , wiele strzalow , lecz rzaden nie mogl znalesc drogi do bramki...... dopiero w 87minucie , Takahara zagrywa na dojscie miedzy obroncami do Nakamury a on na pelnym gazie ''jedzie'' do lini koncowej i mocnym podaniem po ziemi zagrywa na 5metr a tam Yaganisawa umieszcza pilke w siatce!! radosny) GOL !!radosny bardzo wazna bramka zdobyta na trudnym terenie ... dajaca 3pkt ... bo takim wlasnie wynikiem konczy sie mecz radosny

Strzelcy: Yaganisawa.

Dzieki i pozdro Wink
Sob 18:29, 31 Mar 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - Japonia 5:0 Kolumbia - Baryz

Mecz fantastycznie zaczal sie dla gospodarzy , ktorzy obieli prowadzenie w 3minucie po strzele Yaganisawy radosny Gospodarze dalej atakowali i chcieli powiekszyc prowadzenie radosny Nakamura przerzuca do Oguro ktory przy linii pola karnego jest faulowany przez bramkarza McGregora ktory za to wejscie otrzymal czerwona kartke :)Trener Baryz zdjal obronce za bramkarza i gral 3 zawodnikami w 1 linii:)
Taka taktyka ulatwila gre Japonii ktorzy z latwoscia podchodzili pod bramke Kolumbii , a Yaganisawa rozgrywal mecz zycia bo do przerwy Japonia prowadzi 4:0 a On jest autorem wszystkich bramek radosny

Druga polowa to spokojna gra , wlasciwie czekanie na gwizdek sedziego ktory zakonczy soptkanie radosny
w 30minucie drugiej polowy , po raz 5 Yaganisawa wpisuje sie na liste strzelcow zdobywajac bardzo ladna bramke glowa radosny Mecz sie konczy a gosporadze dali lekcje gry w pilke nozna podopiecznym Klimkajr radosny

strzelcy: 5x Yaganisawa.

rewanz

Baryz - Kolumbia 0:1 Japonia - iLoVeAnia

Bardzo wyrownane spotkanie , akcje z obu stron , Kolumbia przed wlasna publicznoscia gra o wiele lepszy futbol niz na terenie Japonii... duuuzo walki o pilke , faule , przepychanki , sedzie bardzo duzo zajecia mial w tym meczu radosny 30minuta gry...Nakamura blysnal geniuszem , wykonujac 40metrowe zagranie do ktorego dochodzi Takahara i bez problemu strzela bramke radosny 1:0 dla Japoni radosny

Druga polowa identyczna jak pierwsza, ogromna walka , faule , straty i przechwyty...najmniej strzalow , a sytuacji bramkowych brak radosny wynik koncowy 1:0 radosny

iLoVeAnia - Japonia 3:2 Szkocja - Machel

Mecz bez lagow Wink 8minuta klepka na srodku , podanie do Takahary , a on uruchamia Nakamure na skrzydle strzal lidera Celcticu po 'dlugim' i 1;0 Wink nie mija 5minut jak Yaganisawa wrzuca w pole karne , a tam Takahara dziubnal pilke glowa i mamy 2;0 radosny szybkie dwie bramki podzialaly motywacyjnie na Szkotow ktorzy przycisneli , Japonia ograniczyla gre to obrony Wink w 36min lost ... po wznowieniu Szkocja miala ogromna przewage, praktycznie caly czas atakowali i 10min przed koncem strzelaja bramke na 2:1 ... poszli za ciosem i po 2min piekne okno i jest 2;2 radosny do konca 5minut i ladna akcja Japoni rozpoczal Nakamura , zagral na druga storne a Oguro zgrywa do sroda tam dobiega Yaganisawa i mocnym strzalem po ziemi ustala wynik spotkania na 3;2 Wink

strzelcy dla Japonii : Nakamura , Takahara, Yaganisawa , a dla Szkocji to nie wiem : ) Machel napisze ; )

Columbia vs Angola

Więc tak mecz zaczoł sie od ostrych ataków zespołu gości dzięki świetnej postawie defensywnego Pomocnika Lebo Leb który raz za raz przecinał podania przeciwników po czym zagrywał piłke do przodu.gdzie czekało na nią 2 ofensywnie nastawionych pomocniów.Mendonca rozprowadzał piłke gładko i bardzo mądrze.co zaowocowało bramką strzeloną juz w 3 minucie spotkania.strzelcem był Mentorras który po strzale w długi róg przy ziemi wpisał sie na liste strzelców.mecz od 1 minuty był jednostronny.Mentorras nie dawał chwili spokoju obrońcą zespołu gospodarzy.Song piłkaż Angoli przedzierał sie prawą stroną boiska w sposób wręcz dowolny.24 minuta akcja ww piłkaża przyniosła nam wielkie szczęście.dośrodkowanie songa z prawej flanki piłke trąca mentorras SŁUPEK !!!!!! obrońca Columbi wpada z piłką do bramki 2-0 !!!!
Do końca połowy mecz przebiegał pod kontrolą Angoli.
2 połowa meczu znów zaczeła sie od ataków Angloczków ale w pewnym momęcie zaczołem odczówać lekkie zlekcewazenie postawy Columbijskich piłkaży co przyniosło grozne sytuacje pod bramkowe,bramkaz stanoł na wysokości zadania utrzymująć stan meczu.lecz po przebudzeniu Angoli columbia nie miała większych szans na strzelenie bramki kontaktowej.I znów pod koniec meczu prawą stroną boiska Song pokazał swoją klase ośmieszająć lewą flanke columbi schodząc do środka.Adresowana piłka do groznego rozgrywającego Columbi i akcje sam na sam wykorzystuje pomocnik Mandonca.Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.
Wynik końcowy 0-3 Dla Angoli.
Nie 17:51, 01 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Klimekjr

Posty: 39

2 mecz odbył sie na stadionie w Angoli.Na stadion przyszło około 17 tyś widzów co było nie lada wyczynem Wink
Mehuto Cantaleho sędzia główny spodkania odgwizdał początek rywalizacji.
Angola chyba troszke za bardzo uwieżyła w swoje umiejętności co zostało skarcone juz w 10 min po strzale z dystansu fenomealną interwęcją popisał sie bramkarz gospodaży ale niestety obrońca nie zareagował w odpowiedni sposób i Dominguez raczej nie marnuje takich sytułacji 0-1 Columbia na prowadzeniu.
Ale to nie koniec akcji Columibijczyków Wink lecz obrońcy jakoś takoś oddalali piłke po za obręb pola karnego.Grozne kontry 3 napastników Angoli groznie strzelali ale niestety nie skutecznie smutny Koniec 1 połowy.
2 połowa:
Angola po ostrych reprymendach od szoleniowca KlimkaJuniora wzieła sie do roboty i odrobiła straty juz na samym początku spotkania co ucieszyło Trenera i napawało optymizmem na dalsze 40 min.Strzelcem Mentorras.Ten sam piłkaz potem raz po raz przecinał jak ser obrone Columbi ale niesety brak było tego ostatniego słowa.Końcówka meczu należała do Gospodarzy.2 grozne strzały w samej końcówce i jeden w doliczonym czasie gry.Skutek ??? wynik nie ulega zminie ponieważ bramkaż Angoli znów pokazał ze nie jest z pierwszej łapanki.

Wynik końcowy Columbia 1-1 Angola

Żal niewykożystanych akcji smutny ale i radość z nieporadności napastników Gospodarzy radosny DZIĘKI ZA TĄ RYWALIZACJE.POWODZENIA W DALSZYCH MECZACH.
Nie 20:28, 01 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - Japonia 2:4 Mali - pawel_szulc

Mecz pierwszy to ja mialem na poczatku wiecej z gry, ale to Mali zdobylo bramke na 1;0 w 40minucie , podwyzszyli na 2;0 w 43minucie po glowce kanoute ...ech...zadnej glowki w calym meczu nie wygralem smutny .... udalo mi sie przed przerwa zdobyc kontaktowego gola z nozyc radosny 2:1 do przerwy Wink

Druga polowa to lost w 10minucie.... po wznowieniu akcje z obu stron , Mali strzela na 3:1 zaraz potem na 4:1 , strzelilem na 4:2 ale to max co dalo sie tego wieczoru wycisnac zdzier przegralem bo mali mnie w powietrzu zdominowalo Wink

Drugi mecz
pawel_szulc - Mali 1:3 Japonia - iLoVeAnia

Drugi mecz to biale strzalki takahary i yaganisawy ;( zagralem taktyka 4-2-2-2 z oguro w ataku radosny zdalo egzamin bo oguro ustrzelil hattricka Wink Pierwsza polowa to moja przewaga radosny bramke dla gospodarzy zdobyl nie kto inny jak Kanoute Wink przy wyniku 3:1 Mali przewazalo radosny ale 3pkt leca do Azji radosny Dobry meczyk radosny

dzieki za meczyki radosny
Pon 22:03, 02 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Czarny

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 5410

Skąd: Lubin

Widzę, że pawel_szulc czeka twardo na Czarną Listę.
Macie z nim jakiś kontakt?
Pon 22:05, 02 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

no za ktoryms razem na gg odpisze szczęśliwy mecz w koncu zagral szczęśliwy chodz juz chcial zebym walkower wpisal zdzier

--------------------------------------------------------

machel - Szkocja 1:0 Japonia - iLoVeAnia

Mecz dosc ciekawy , pierwszy 15min to ataki Japonii ktorzy byli bardzo bliscy zdobycia bramki , ale pilkarze z azjii nie umieli postawic kropki nad i Wink mecz sie wyrownal , akcje z obu stron ,powoi z kazda minuta zaznaczala sie przewaga Szkotow ktorzy strzelili bramke na 1:0 w 43min 1polowy....znow trace bramke do szatni :/

Druga polowa to proba wyrownania , bylo kilka okazji , ale oguro i yaganisawa nie mieli tego dnia szczescia....Szkocja rowniez probowala , ale Kawguchi byl dobrze dysponowany... radosny mecz sie konczy wynikiem 1:0 radosny

Ciekaw jestem dalszych meczow... radosny oby Baryz i Klimekjr urwali punkty machel'owi i pawel_szulc'owi zdzier zdzier

pozdrawiam
Pon 22:32, 02 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Klimekjr

Posty: 39

chłopaki widze mnie lekceważą.co to jakaś segregacja ??? Rasiści.
Pon 23:01, 02 Kwi 2007 Zobacz profil autora
machel

Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 369

Skąd: krk

Jeśli ktoś z mojej grupy chce zagrać to jestem od teraz mniej wiecej do 14 i od jutra mysle bede juz mial neta mniej wiecej od 13-14 , bo jestem na jutro umówiony na wymiane kabla sieciowego, a narazie nie mam neta i gram u kolegi , wiec jestem ograniczony czasem .
Czw 10:52, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

panowie prosze sie sprezyc bo dzisiaj jest ostatni dzien rozgrywania meczow fazy grupowej radosny a po ostatnich skargach raczej nikt nie wydluzy terminu Wink
Czw 11:28, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
machel

Posty: 369

Skąd: krk

machel 2-0 baryz
baryz 1-8 machel
W obu meczach miałem dużo przewagę i potrafiłem wykorzystać okazje.
machel 1-0 klimekjr
klimekjr 0-1 machel
MEcze bardziej wyrównane, jednak też miałem w nich lekką przewagę. W drugim meczu mimo trudnych warunków (lagi) udało mi się wygrać.
Czw 12:44, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

edit:

wszystkie wyniki na nie korzysc pawel_szulc'a

jako ze pawel_szulc olal caly turniej , powinnien trafic na czarna liste i wszystkie jego wyniki na korzysc przciwnikow takie moje zdanie radosny

Pią 12:06, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
machel

Posty: 369

Skąd: krk

Witam , proszę o zmianę walkowera z pawel_szulc na moją korzyść , bo nawet mimo braku neta pisałem do niego , a on nie raczył nawet ani razu odpowiedzieć ! Poza tym nawet mimo tego walkowera mam bramki 18:7 żeby nie było wątpliwości :] .
Pią 12:18, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Moim zdaniem wszystkie wyniki pawła_szulca powinny zamienić się na WO na jego niekorzyść(mimo tego,że już sprawa awansu jest rozstrzygnięta).

A graczowi o tym właśnie nicku podziękował bym za udział dodając go na CZARNĄ LISTE za całkowite olanie tego turnieju.

Pozdrawiam!
Pią 12:38, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Czarny

Posty: 5410

Skąd: Lubin

pawel_szulc trafia na Czarną Listę Graczy na 2 miesiące za totalne olanie Turnieju!

dodany
edit by pmcsp

Pią 13:08, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)