Eliminacje AC.4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Zobacz poprzedni temat

halladin - Leszczu
Szkocja - Togo
1:0
2:2
Były komplikacje z meczem, jednak podgrzewana murawa sprawiła, że mecz mógł się odbyć (dosknałe warunki - nawet mżawki)
Mecze ciekawe, toczone głównie w środku boiska. W obu meczach optyczną przewagę miałem ja, jednak po głupim golu (strzał -> słupek -> plecy bramkarza -> gol). Chyba się po tym załamałem, bo w 2. połowie mimo przewagi w posiadaniu piłki nie potrafiłem nawet oddać strzału. Obrońcy halladina bardzo dobrze się ustawiali, mecz skończony - 1:0 dla Szkocji.
Drugi mecz zacząłem tak jak pierwszy, jednak już w 4. minucie powinienem objąć prowadzenie, lecz znakomicie zachował się bramkarz. Znów powolne przesuwanie się pod bramkę Szkotów zatrzymane. 1:0, 2:0. W przerwie dokonałem zmiany, dałem wszystkim w drużynie strzałki w przód. Opłaciło się, gdyż już w 70. minucie było 2:2. Tak się skończyło mimo akcji z obu stron. Najlepszej nie wykorzystał piłkarz Togo (90. minuta), gdy w sytuacji sam na sam strzelił prosto w bramkarza.

Myślę, że mogło być lepiej, jednak gratuluję halladinowi i życzę powodzenia w dalszych etapach turnieju.
Nie 16:47, 25 Mar 2007 Zobacz profil autora

Czarny vs nadolski

T&T - Togo

1-2 szczęśliwy

Pierwszy mecz wyrównany .. Szybka bramka Czarnego , po kilku minutach gol na 1-1 kibice szaleja . Mecz toczył sie dalej. Kilka dogodnych sytuacji ze strony nadolskiego i wkońcu 2-1 nadolski obejmuje prowadzenie jest to 38minuta meczu . koniec pierwszej połowy w strzałach 9-4 dla Czarnego

W drugiej połowie lepsza gra ze strony T&T , ale znakomita obrona Togo nie dała sie złamac. Wynik nie uległ zmianie . Wynik 2-1 w strzałach T&T 14 - 8 Togo

5-0 płacze

W drugim meczu dominacja T&T w 2min. meczu pierwsza bramka..Kompletnie rozkojarzona obrona Togo gdy w 5minucie Czarny podwyższa na 2-0 . Trener Togo lekko poddenerwiony , tak jak i zawodnicy kiedy to w 40minucie zawodnik Togo otrzymał czerwona kartke , a zawodnik T&T po tym starciu uległ kontuzji ... Wtedy juz było wiadomo w 10 Togo nie dało rady odborbic strat , wiecej tracili bramki jedna po drugiej .. Koniec meczu
w strzałach 18-4

Dzieki Czarny za mecze i powodzenia w Pierwszej dywizji wink
Nie 19:20, 25 Mar 2007 Zobacz profil autora

Dodam od siebie, że w 1 meczu totalny brak skuteczności mich "trynidadowców" wink W 2 meczu było już lepiej, przy stanie 4:0 nadolski wyłapuje jeszcze czerwo i zacząłem jeść i patrzeć na mecz zdzier
Nie 19:29, 25 Mar 2007 Zobacz profil autora
BARTOLIX

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 89

Nie wiem czy tutaj to moge napisać ale mój przeciwnik "macho_21" nie odpowiada na gg a chciałbym w końcu zagrać te mecze.Nie wiem co mam teraz zrobić co mi radzicie?

Nie 19:56, 25 Mar 2007 Zobacz profil autora

chciałem oficjalnie poinformować, że na mojego przeciwnika ( czyt. Cebeera) czekam jutro od 20 do 21.

0:2, 3:1 i decydujący mecz 5:2

Mecze wyrównane i emocjonujące, ale to ja byłem górą, a owenik pewnie i tak dostanie się dalej wink
Pozdro 1908

Edit: Łódzki Klub Sportowy

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Pon 0:39, 26 Mar 2007, w całości zmieniany 2 razy

Pon 15:58, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora

mackal(Trynibad i Tobago) 2:0 Zajac.b(Szkocja)
Zajac.b(Szkocja) 0:0 mackal(Trynibad i Tobago)
awans-mackal

Mecze na dobrym poziomie.Dużo walki,nie brakowało setek,ale nieco lepsza w dwumeczu była ekipa z Yorkiem na czele.
JAko ciekawostkę podam,że oba gole padły z rzutów rożnych(z główki)
Pon 16:40, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

dukekubas - HunTer 0:0,2:0

dodam, ze w obu meczach stosunek strzalow to 12:2 dla mnie....
Pon 18:13, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

Skąd: Tarnowskie Góry

Ciacho 2 - 1 Tom
Tom 3 - 1 Ciacho

pozostawiam bez komentarza... powiem tylko że mecze były wyrównane...

Tom : "Bardzo wyrownane mecze. W drugim zawazyla dyspozycja bramkarza ktory uratowal dla zespolu zwyciestwo"
Pon 20:23, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora

właśnie przegrałem 1. mecz. Powiem tyle, że taka gra na takich lagach to to komizm jest i bezsens :/
Pon 20:29, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora

kaimada napisał:

złej baletnicy... zdzier zdzier
Pon 20:40, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora

tak?? to weź sobie zagraj z Ceberem. Zobaczymy czy będziesz taki mądry radosny Ok jest lepszy. Ale bramki padały po tym jak nie mogłem piłki wybić. Lag co 2 s. niekończące się cięcie. Nawet strzału nie mogłem napiąć :/ Cóż Cobeer powodzenia i mniejszej ilości lagów Wink
Pon 20:58, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora

Moge dodać tyle, że jeśli uda mi się ustawić porządnie dziś te WEOL2007 to zagramy jeszcze raz.
Lagi były okrutne. Ale pamiętaj, że mi też przeszkadzały. wink

Cobeer(TOGO)-kaimada(SZKOCJA) 1:0 (1:0)
kaimada(SZKOCJA)-Cobeer(TOGO) 0:2 (0:1)
Pon 21:10, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

Niestety moj przeciwnik nie odezwal sie do teraz.. Wiec podejrzewam ze juz sie nie odezwie..

Pon 21:18, 26 Mar 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)