Faza pucharowa AC 4.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Zobacz poprzedni temat

Śro 13:59, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

W końcu nadszedł czas na finał. Oba zespoły nie były w swojej optymalnej formie. Mali często atakowało, zawodnicy tej drużyny próbowali sobie znaleźć dogodną okazję na strzelenie bramki. Po jednej z akcji trafili w słupek, jednak nikt nie zdołał dobić, gdyż Finowie szybko, panicznie wybili piłkę za połowę. Finowie bali się kontr zawodników z Mali, więc strzelali z każdej pozycji, gdyż nie chcieli stracić piłkę przez jakieś niedokładne podanie i narazić się na kontrę. W 30 min nadszedł czas na 1 bramkę. Po wrzutce z rzutu rożnego Hyypia zdołał uderzyć z głowy obok słupka gdzie stał obrońca. Ten jednak się zamieszał i sam sobie wbił gola... Finowie chcieli pójść za ciosem. Po wrzutce Litmanena Kolkka uderzył z główki w spojenie, jednak bramka nie padła. Zawodnicy z Mali szybko wybili piłkę do przodu, ostatni obrońca minął się z nią w powietrzu i napastnik Mali nie zmarnował sytuacji sam na sam. Miało być 0:2, a skończyło się 1:1... Pierwsza połowa dobiegła końca.
W drugiej połowie obie ekipy grały bardzo zachowawczo. Nikt nie chciał stracić bramki. Forsell świetnie uderzył z 28m, jednak trafił w spojenie... Kemocik miał sytuację sam na sam, jednak jej nie wykorzystał...Były to jedyne okazje na strzelenie bramki w regulaminowym czasie gry.

Przyszedł czas na dogrywkę.
Kemocik objął prowadzenie w 1 połowie dogrywki. Niekryty zawodnik Mali umieścił piłkę w siatce po dokładnej wrzutce z rzutu rożnego. Finowie próbowali doprowadzić do wyrównania, jednak jakoś nie potrafili sobie stworzyć dogodnej sytuacji. W drugiej połowie dogrywki Johanssonowi udało się urwać obrońcom, jednak spanikował przed wychodzącym bramkarzem i nie trafił w bramkę... Dogrywka dobiegała końca. Finowie coraz groźniej atakowali. W końcu Kolkka dostał piłkę w sam młyn w polu karnym Mali. Już był obrócony twarzą do bramki, jednak zrobił obrót z dwoma obrońcami na plecach, znowu odwrócił się w stronę bramki, uderzył i.... bramkarz zdołał wybronić, jednak był bezradny przy dobitce Forsella. Szaleństwo na trybunach!

Karne:
Zawodnicy musieli się skupić przed rzutami karnymi. Po 2 seriach było 2:2. W trzeciej strzał Litmanena świetnie obronił bramkarz Mali. 3:2. W czwartej serii pomylił się piłkarz Mali. 3:3. Nadszedł czas na 5 serie. Zawodnik Mali uderza i... nie ma bramki! Nie trafia! Do piłki podchodzi Roiha. Zawdonik ten wszedł w dogrywce... Podchodzi do piłki, strzela...bramkarz Mali wyczuwa jego intencje, dobrze się rzuca i... zdołał tylko dotknąć piłkę palcami. GOOOL !!! Euforia na stadionie! Finowie zostają mistrzem! Drugi pas trafia do trenera Irasa!

Martini, który miał 2 pasy został rozgromiony przez kemocika w półfinale. Udało mi się zapobiec zdobyciu przez kemocika 3 pasa. Teraz we 3 mamy po 2. Do zobaczenia w kolejnym turnieju!

Czw 22:01, 26 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje, w takim turnieju, w finale karne, brawo Iras!

Pią 11:00, 27 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Dzięki wszystkim! Aha Czarny co z klasyfikacją generalną? Bo chyba coś ostatnio nie działa.

Pon 8:25, 30 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Pas zostanie dostarczony niedługo w temacie Galeria Pasów i ich Właścicieli radosny
Wto 1:23, 01 Maj 2007 Zobacz profil autora

MECZ o 3 MIEJSCE

MartiniTSW(Austria) 4:0 arek25(Szkocja)

Nie pamietam co w tym meczu sie dzialo bo rozegralismy go kilka dni temu. Wiem ze mialem spora przewage.
Sob 13:11, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)