GRUPA D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Zobacz poprzedni temat

POWODZENIA!

Ostatnio zmieniony przez dukekubas dnia Czw 0:31, 12 Kwi 2007, w całości zmieniany 8 razy
Pią 14:54, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88(USA) 1:3 kemocik(Mali)

Mecz niewykorzystanych sytuacji, ale od początku. Zaczęło się dobrze dla reprezentacji USA, gdyż już w 8. minucie wyszli na prowadzenie, które mogło być powiększone jednak brakło skuteczności jak i szczęścia (strzał w poprzeczke z wolnego). Następnie do głosu doszła reprezentacja Mali, która strzeliła dwie bramki i objęła prowadzenie. Amerykanie mieli szanse na wyrównanie jednak znowu brakło szczęscia (tym razem piłka po strzale odbiła się od obu słupków po czy zaostała wybita przez obrońcę). W 85. minucie nastąpił lost, więc mecz musieliśmy dograć. Wydawało się, że pięć minut to niewiele czasu, ale obje drużyny stworzyły sobie sytuacje podbramkowe. Najpierw Amerykanie, którym poraz kolejny brakło skuteczności Wink oraz zaraz po nich piłkarze Mali, którzy bezbłędnie ją wykorzystali Wink. Podsumowując mecz ciekawy, w którym obie jedenastki stworzyły kilka sytuacji podbramkowych i gdyby nie problemy ze skutecznością wynik byłby bardziej wyrównany.
Dzięki za mecze, powodzenia dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez pudel88 dnia Śro 14:37, 11 Kwi 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pią 20:17, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik (Mali) 1 - 1 (Austria) kristo2323

Dość równy mecz, choć raczej ja zasłużyłem na wygraną... Dobra gra w obronie z obu stron ;]
Gol kristo z rożnego, przed którym wiedziałem, że będzie groźnie, bo widziałem ustawienie moich graczy w polu karnym - czysty krótki słupek...

_____________________
kemocik (Mali) 1 - 0 (Polska) VinEX
W tym meczu wygrały lagi... Miałem sam na sam i biegłem przez 10 metrów nie mogąc oddać strzału (cały czas klikałem strzał)... Bramkarz wyszedł i złapał. Na początku meczu Boruc pięknie wyjmuje strzał Diallego. Później było oczywiście sporo okazji z obu stron, ale przeszkadzały lagi albo brakowało zimnej krwi - przede wszystkim VinEX'owi, który biegnąc sam na sam z bramkarzem, próbował go lobować i przelobował, ale tylko bramkarza ; DD

Pozdrawiam ;p
Pią 23:00, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

dukekubas ( Korea ) 0 : 3 (Austria) kristo2323

Niespodziewannie szybko zdobyte 2 bramki w 20 i 29 min ustawiły mecz 1 połowa to całkowita dominacja Austri . W drugiej tuz po przerwie w 50 min został ustalony wynik , korea zucila sie do ataku i praktycznie przez ostatnie 30 minut meczu Austryjacy zamknieci byli na własnej połowie i ograniczali sie do wybijania piłki z pola karnego . Cenne 3 punkty Austrii w 2 rundzie AC

dzieki za mecz powodzenia

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 16:36, 07 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:42, 07 Kwi 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

od siebie dodam, ze kristo rozwalil mnie najprostszymi srodkami...mi brakowalo pomylsu na rozgrywanie...powodzenia dalej!
Sob 15:45, 07 Kwi 2007 Zobacz profil autora

mackal(Trynibad i Tobago) 3:2 dukekubas ( Korea )
Dość wyrównany mecz.Obaj mieliśmy dość długą przerwę w grze(nie licząc dzisiejszych meczy)i w sumie wynik mógł być różny.Nieco lepszą skutecznością popisali się piłkarze z Karaibów i to oni odnieśli minimalne zwycięstwo.
Pozdrawiam dukekubas-a i powodzenia w dalszych meczach.
Sob 16:15, 07 Kwi 2007 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik (Mali) 2 - 0 (Trynidad i Tobago) mackal

Z mojej perspektywy miałem kontrolę nad meczem Wink Dość szybko wyszedłem na dwubramkowe prowadzenie i później miałem naprawdę sporo okazji bramkowych, jednak ujawnił się największy plus TiT'u ;D - Hislop, który wybronił ze trzy sam na sam i kilka strzałów z dystansu. mackal też miał swoje okazje, ale dopiero przy stanie 2-0 ;]

Jutro rano wyjeżdżam - dlatego rozgrywam mecze jak najszybciej - prawdopodobnie w nocy zagram ostatni. ;d

W sumie nie wiem po co to piszę... : DDDDDDDDDD

PS: O, jednak termin do środy szczęśliwy Ale i tak lepiej zagrać dziś i mieć z głowy ;d

PS2: dukekubas - ten "program" wypisuje x-x, żeby tam wpisac wynik :DDD
Sob 18:54, 07 Kwi 2007 Zobacz profil autora

pudel88(USA) 1:1 mackal(Trynidad i Tobago)
Pierwszą bramkę w 10 minucie strzelił pudel88.Potem długo,długo szukali wyrównania gracze z Karaibów,aż w końcu znaleźli sposób na pokonanie bramkarza USA w 70 minucie(strzałem z za pola karnego).
W sumie zasłużony remis(w strzałach 5:4)
A co do meczu z kemocikiem to swoje szanse miałem,tylko niestety zabrakło tego czegoś.
Ogólnie czułem niedosyt po tej porażce.
Sytuacja w grupie robi się ciekawa(oczywiście 1 miejsce jest już przesądzone).
Nie 21:21, 08 Kwi 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

VinEX (Polska) 0 - 0 kristo2323

Mecz bardzo wyrownany i bez czystych 100 % sytaucji. Znakomita gra w obronie po obu stronach . Kolejny mecz z kristo i znowu remis zdzier Wiec bukmacherzy gdy zobaczycie spotkanie VinEX - kristo 2323 stawiajce X bez zastanowienia wygrana pewna !! szczęśliwy

dzieki za mecz i powodzenia dalej
Wto 13:54, 10 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 (USA) 5:2 VinEX (Polska) (w strzałach 7:14)

Mecz zaczął się od prowadzenia Polaków 1:0 już w 11. minucie. Chwilę pózniej bo w 15. minucie po dość przypadkowej sytuacji wyrównali Amerykanie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1, ale trzeba przyznać, że to Polacy przeważali (7:2 w strzałach). Początek drugiej połowy raczej wyrównany. W 52. minucie pada bramka Polaków na 2:1, bramka, która w pewnym sensie budzi reprezentację USA. W 57. minucie wyrównuje "obudzona" reprezentacja, która w ciągu następnych 30 minut zdobywa kolejne trzy bramki i odnosi pewne zwycięstwo.
Podsumowując, pierwsza połowa z wyraźną przewagą Polaków, na początku drugiej siły się wyrównują a w końcówce przewagę przejmują Amerykanie. Dzięki za mecz.
Śro 14:34, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

VinEX 0 - 1 dukekubas

Mecz bardzo nudny , malo ciekawych akcji , przewazalo bij a lec , ja grajac ten mecz prawie usypialem zdzier
Śro 15:49, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora

pudel88 (USA) 1:3 (Austria) kristo2323

Szybko zdobyta bramka przez Austrie ustawila mecz . Mimo prowadzenie to Austria przewazala w pierwszej połowie i wiecej sytułacji miala , ale pod sam koniec pierwszwj połowy mocno wypuszczona piłka do przodu przez pomocnika USA az na pole karne i szybkie wyjscie bramkarza Maningera niestety nie zdązyl i juz widzialem bramkę jak po ziemi delikatnie sie toczyla pilłka do siatki a tu wielki pach dla USA a moj fart bo trafila w słupek . W drugiej połowie USA doprowadza do wyrównania Maninger bez szans poteżna lufa z dwoma obroncami na plecach . Wtedy to juz myslalem ze remis kolejny remis tylko mimo tak dobrej gry w pierwszej polowie niestety 2 to juz inna gra USA doszło do głosu. Jednak cos zatrybiło w Austri jak by włączyli 2 bieg po kapitalnym wymanewrowaniu obrony i tuz przy samej chrągiewce i z lini końcowej wrzucil prosto na niepilnowanego napastnika i szał radosci 2:1 to jest kapitalny wynik tylko dowiesc do konca meczu USA jeszcze sprobowala kilku akcji ale maningera wyręczali obroncy i nie było zbyt groznie. Gdy juz 90min upłyneło i czas zostal doliczony ostatnia akcja Austri przynosi 3 bramke i w ten sposob sendia zakonczył spotkanie niepozwalajac nawet zaczac kolejnej akcji USA

mackal - T&T 1:1 Austria kristo2323

Mecz wygladal tak ze T&T caly czas przesiadywalo na mojej polowie ja sie tylko ograniczalem do obrony i kontr , jedna z nich przyniosła prowadzenie . Nic sie nie zmienilo Austria za podwujna garda calyczas defensywnie mozolnie z minuty na minute ich to przyblizalo do awansu .T&T robilo co moglo sytułacje byly tylko nieskuteczne strzaly albo bardzo dobra obrona Maningera chroniła przed utrata bramki . gdy juz pod koniec meczyu wydawalo sie ze dotrwam z tym skromnym prowadzeniem niepotrzebne rozluznienie moze i wpada bramka remis ale to nie tragedia jeszcze 3 min wiec gramy swoje T&T przejelo pilke po wznowieniu ale juz sedzie nie pozwolil zabardzo pograc i mozna powiedziec ze zwysieski remis stał sie faktem

dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 17:01, 11 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:53, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 (USA) 1:3 dukekubas (Korea)

Zaczne od tego, że nie lubie opisywać meczów, które przegrywam, no ale czasem trzeba Wink.
Pierwsza połowa tego meczu, trzeba przyznać, była wyrównana. Pierwszą bramkę zdobyła reprezentacja Korei, następnie wyrównali Amerykanie. Pod koniec połowy, gdy zaczynałem akcję, w której najprawdopodobniej wyszedłbym sam na sam, nastąpił lost. Co zrobić, siły wyzsze Wink. Musieliśmy, więc dograć drugą połowę i 5 minut pierwszej. O tych 50 minutach wolałbym jednak zapomnieć, gdyż coś przestało iść. Skorzystała na tym reprezentacja Korei, która zdobyła dwie bramki i zasłużenie wygrała.
Dość ciekawa była bramka na 3:1: jakoś tak za dlugo przytrzymałem "trójkąt" podczas gdy piłkę w narożniku pola karnego miał Koreańczyk. Gdy mój bramkarz zorientował się o co chodzi i zaczął wracać na bramkę Koreańczyk dośrodkował i główką na pustą bramkę uderzył jego kolega z drużyny. Wink
------------------------
Tym samym zakończyłem przygodę z AC IV. Nie jestem zbytnio zadowolony z mojego występu. Ale cóż, byli lepsi. Wink Dzięki wszystkim za mecze, powodzenia dalej tym, którzy wychodzą z grupy. Wink
Śro 16:17, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Dieki za mecze wszystkim koniec grupy bardzo dziwna byla ta grupa po pierwsze ze ja mackal i VinEX
bylismy w pierwszej rundzie razem . Po 2 to tak sie namieszlo w grupie i tylko kemocik w pierwszych dniach sobie zapewnil 1 miejsce i walka toczyla sie o 2 premiowane i jak sie okazalo do ostatniego dnia nic nie bylo pewne a jak chodzi o Austrie to do 90 min ostatniego meczu .
Śro 17:28, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik (Mali) 1 - 0 (Korea) dukekubas

Dziwny mecz. Grałem tak bardzo na luzie, że aż wygrałem pomimo przewagi dukekubasa xD

Teraz mecz więc się nie rozpisuję... ;d
Śro 20:51, 11 Kwi 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

VinEX 4-0 mackal

Mecz o pietruszke jak to powiedzial mackal wiec calkowice na luzie podeszlem do tego spotkania. Mecz traktowalem jako sparing tak samo z pewnoscia mackal . strzaly 16-8

Czw 0:33, 12 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)