Finał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat
Finał

Post Finał
___________
______________
________________________Wielki Finał AC V
______________Iras 0-3 totomiX

Przypominam, że gramy jeden mecz z włączoną dogrywką i rzutami karnymi.

ORGANIZATOR napisał:

TERMIN MIJA 24 MAJA (Sobota) o GODZINIE 23:59

________________

___________________________Zapowiedz:

Mecz można by nazywać na wszelakie sposoby: "Finał marzeń", "Pojedynek gigantów", nie będę więcej wymieniał, bo nie ma to już najmniejszego sensu. Same nicki finalistów mówią same za siebie. Właściwie można tu powiedzieć, cytując słowa A.Juskowiaka, że obaj ci zawodnicy powinni wygrać, bo już same przejście morderczej drogi od Pre-Eliminacji do samego Finału jest nie lada wyczynem. Ktoś jednak będzie musiał zejść z opuszczonymi głowami, ktoś będzie nie zadowolony, ktoś będzie musiał przełknąć gorycz porażki. Jednak, kto to będzie? Na to pytanie już tak jednoznacznie odpowiedzieć nie można. Bowiem doświadczeniem, liczbą zdobytych trofeów, czy też swoistym wyrachowaniem Iras przewyższa totomiX'a. Przecież gdy ten pierwszy sięgał po trofeum w 4 edycji AC, totomiX'a nie było jeszcze na scenie. Ale gdy spojrzymy na aktualne poczynania i rywali z jakimi zmierzył się Iras,a z jakimi totomiX, zwyczajny rozsądek każe podpowiadać, że to jednak moderator ma większe szanse. Po drodze bowiem wyeliminował z turnieju chociażby Martiniego, czy kristo, podczas gdy Iras trafił na Adriana1993 i Arosa. Owszem, aktualny helper i były pracownik konkurencji to nie lada wyjadacz, ale aktualnie z pewnością nie przewyższa Lidera Klasyfikacji Generalnej. Kolejnym aspektem jest to, iż totomiX nie przegrał ani jednego spotkania w play-offach, a "Cyborg"-takim mianem określano już nie raz Irasa-potknął się po jednym razie na swoich przeciwnikach. Zostawmy jednak te kalkulacje, miejmy nadzieję, że mecz będzie godnym widowiskiem, zwieńczeniem wszystkich emocji, które towarzyszyły nam przez całe AC. Odpowiednich graczy mamy, temat gotowy, murawa przycięta, nic tylko grać! A zatem powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Nie 16:11, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:20, 22 Maj 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-0 Iras
____________________-_________strzały: 8-5

Nadszedł dzień wielkiego finału AC V. Trenerzy zdecydowali sie na nastepujące ustawienia:

______--___

Jak widać na powyższym obrazku, chciałem uniknąć bezpośredniej wymiany ciosów. Postanowiłem zagęścić środek pola, spokojnie rozgrywać piłkę, a jeśli tylko nadarzy się okazja groźnie kontrować. Pierwsza połowa dosyć nudna, dużo walki w środku pola. Strzały do połowy 1-3 dla Irasa.

Druga połowa to już zdecydowanie ciekawsze widowisko, mój zespół wyraźnie wziął sie za gre. Po jednej z kontr i dokładnej wrzutce w pole karne mój zespoł wyprowadził na prowadzenie Seydou Keita. Była to mnie wiecej 50 minuta. Iras starał sie odrobić straty, jednak jego zawodnicy byli niedokładni. Około 65 minuta, kolejna wrzutka w pole karne, Maiga trafia w słupek, jednak Kanoute celnie dobija równiez strzałem głową. Praktycznie już końcówka spotkania, wydawało się, że Mali wgra 2-0, jednak jeszcze w doliczonym czasie gry kolejna wrzutka w pole karne Finów i pięknego gola szczupakiem strzela Maiga.

Podsumowując:
Zagrałem bardzo dobre spotkanie, krótko i zdecydowanie w obronie oraz skutecznie w ataku. Moi zawodnicy wykorzystali swoje atuty, czyli szybkość i warunki fizyczne. Finlandia tego wieczora nie mogła znaleźć odpowiedniego rytmu, Finowie grali dosyć nieporadnie co skrzętnie wykorzystałem wygrywając, aż 3 do 0.

Na koniec zapraszam do obejrzenia bramek z tego spotkania. Trzeba przyznać, że wszystkie są godne finału xD (za nagranie bramek dziekuję mALo):

______-__00__[link widoczny dla zalogowanych]
Sob 16:05, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje wykrzyknik Iras zdetronizowany wink
Sob 16:07, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

szczęśliwy brawo toto
Sob 16:12, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje, wreszcie wygrana w finale (pierwsza?)
Sob 16:19, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

wiedziałem że tak będzie ale wstrzymywałem się z gratulacjami szczęśliwy
Sob 16:21, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje brawo
Sob 16:28, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

Świetnie Toto, pojechałeś Irasa szczęśliwy ! Ogromne brawa dla obu finalistów radosny

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Sob 16:37, 24 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 275

Gratki totomix, ale myslalem ze final zakonczy sie w rzytach karnych, w dogrywce lub przewaga jedenej bramki. Ale brawo! Iras też sie spisałeś.
Sob 17:43, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora

Brawo totomiX, wreszcie pierwszy Twój tytuł, przynajmniej braku zwycięstw w turach nie będę Ci musiał wypominać w kolejnych wywiadach. wink Myślę, że gdyby Iras wygrał, to turniej w pewien sposób zostałby zapomniany(bo przecież na palcach jednej ręki nie da się wyliczyć trofeów Irasa).
Sob 17:53, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)