Grupa A - Dywizja I

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

_________

Witam Wszystkich w Grupie A. W tym temacie wpisujemy oczywiście wyniki spotkań, a także prosiłbym o pisanie opisów pomeczowych.

________________________POWODZENIA

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Śro 21:51, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pią 12:09, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Panowie michu oraz mati są proszeni o rozegranie swoich pierwszych grupowych meczów między sobą.

michu 3:1 mati

Pierwszy mecz w miare wyrównany, miałem więcej szczęścia i wygrałem. W drugim meczu po pierwszej połowie 3:0 dla micha, po zmianie stron udaje mi się strzelić honorowego gola.
Pią 19:49, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
michu

Posty: 348

michu 3-2 Andzi

Andzi 1-4 michu

Pierwszy mecz bardzo zacięty i wyrównany, przegrywałem już 2-1 jednak zdołałem wyjść na prowadzenie radosny Pierwsza połowa drugiego meczu także wyrównana, jednak w drugiej Koreańczycy pokazali na co naprawdę ich stać i strzelili cztery bramki wink

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

Ja mecze bede rozgrywac od jutra dopiero bo musze jechac po nowy kotroler ponieważ pierwsyz ulegl zniszczeniu,wiec prosze o cierpliwosc
Sob 15:29, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

mati 1:4 andzi

Mecz wyrównany, ale miałem więcej szczęścia.

andzi 0:3 mati

Już po pierwszej akcji przegrywam 0:1. Ogólnie gra się nie kleiła szczęśliwy. Zasłużone zwycięstwo przeciwnika.

Dzięki i powodzenia dalej.
Sob 16:27, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 1 - 1 andzi

Mecz wyrównany. Miałem tragiczne formy. Pierwszy strzelam bramke w 8 minucie. Potem 20min. później podaje wprost pod nogi napastnika Tunezji i mamy wyrównanie. W strzałach do przerwy 7-7.
W drugiej połowie obie drużyny straciły jakoś chęc do gry i praktycznie nic sie nie działo. W ostatniej akcji meczu andzi mógł wygrać, ale piłka odbiła się od słupka i potoczyła po linii.
W strzałach 10-9.

Kicek 3 - 0 andzi

W tym meczu już moja przewaga. Miałem już dobre formy. Mogłem wygrać wyżej...w strzałach 17-5.

dzięki za mecze, powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 1:28, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 1:28, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
andzi

Posty: 1287

Skąd: Lesko

godlo (Ekwador) 2:0 andzi (Tunezja)

andzi (Tunezja) 0:2 godlo (Ekwador)

Oba mecze podobne. Wyrównane spotkania, Tunezja grała nie poradnie w ataku, zaś Ekwador wykorzystał słabość Tunezji - drewniana obrona radosny. Zasłużenie wygrał rywal.

PS. Mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi już grać Tunezją. Co jak co, ale nie potrafię grać tymi cwelami radosny. Dzięki za turniej i powodzenia wszystkim cool
Nie 16:49, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 3 - 2 michu

michu 1 - 7 Kicek

W pierwszym meczu przeciwnik strzela pierwszy bramke, ale po jakimś czasie udaje mi się wyjść na 3-1. W 80 minucie michu strzela kontaktową i zmienia ustawienie na 3-5-2 chyba. Jednak w ostatnich 10 minutach już nic sie nie zmieniło, bo zagrałem mądrze w ofensywie.W strzałach chyba 11-9, ale pewny nie jestem.

W drugim meczu szybkie 2 bramki chyba ustawiły mecz. Do przerwy 4-1 i gram w dziesiątke. W drugiej połowie michu zmienia ustawienie na ofensywne, a ja to wykorzystywałem przy wyprowadzaniu szybkich kontr ze swojej połowy. Ogólnie wysoka skutecznosć. W strzałach 10-14.

dzięki za mecze i powo dalej.

____________________________________________

Kicek 5 - 1 mati

mati 0 - 2 Kicek

Drugi z braci znów strzela mi pierwszy bramke radosny Ale znowu szybko się ogarnąłem i dosyć wysoko wygrałem. W strzałach chyba 18-5 więc ogólnie zasłużone zwycięstwo. Chociaż mati miał okazje by strzelić kontaktową na 2-3.

Mecz, meczowi nierówny, co doskonale było pokazane w tym spotkaniu. Pierwsza połowa nudna na 0-0. Druga to samo. Mati miał sam na sam, ale nie wykorzystał. Ja miałem jedną 99% gdzie Krzyżówek strzelił w słupek a Ebi nie potrafił dobić i jedną 100% ale Matusiak na pustą bramke trafił w poprzeczke z za pola karnego ocb?
Gdy wydawało się ,że zostanie 0-0, to w 80 min. błysnął Zahorski i kiwnął dwóch obrońców po czym wykorzystał sytuacje sam na sam. Przeciwnik zmienia na ofensywne ustawienie, po czym traci po chwili bramke. Znowu Zahorski i znowu sam na sam.

Ogólnie było widać, że gra Angola przeciwko Polsce..

dzięki za mecze i powo dalej

_________________________________________________

Kicek 4 - 2 godlo

godlo 3 - 2 Kicek

W pierwszym meczu gniotłem i gniotłem. Do przerwy w strzałach 10-1. W bramkach 2-1. W drugiej połowie robiłem to samo, a godlo oddaje drugi strzał i 2-2 zagubiony Po chwili oddając 3 strzał prawie strzelił na 3-2,ale piłka minęła słupek. Potem w 80 minucie lost. Dogrywamy 10 minut i zdobywam 2 bramki. Oliwa sprawiedliwa, chociaż mogłem ten mecz wygrać z 6-0.

W drugim meczu pierwszy trace bramke. Do przerwy 2-0 i w strzałach 6-1 dla godla. W drugiej połowie daje sobie dla zabawy all off, dostaje czerwo i ale strzelam kontaktową. Potem rywal odskakuje, potem ja strzelam kontaktową. Dostaje kolejne czerwo. Gram dalej w 9-tke, obrony już nie mam szczęśliwy Wyrównać mi sie nie udało. W ostatnich minutach było groźnie, ale skończyło się to dwoma czerwonymi kartkami. Trzecia dla mnie, pierwsza dla godla. Ogólnie chyba wyrównany mecz, mimo iż grałem all off szczęśliwy

dzięki za meczyki i powo dalej.

Rozgrywki grupowe zakończone. Dzięki wszystkim za umożliwienie mi sprawnego rozegrania meczów.

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 20:57, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 18:45, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
godlo
Tur Mod

Posty: 1118

Kicek świetnie opisałes to co działo sie na boisku:)

godlo 2-2 michu

Pierwszy mecz wyrównany jednak miałem odrobinę więcej szczęścia. W drugim przy stanie 1-1 przestaje mi działać pad i mój zawodnik sam wbiega do bramki, na szczęście w doliczonym czasie gry zdobywam wyrównującą bramkę. wink

Posty: 1564

Dziękuje za rozegranie wszystkich meczów w terminie. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans oraz życzę powodzenia dalej wykrzyknik
Czw 0:14, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)