Grupa A - FAZA II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

______

Witam Serdecznie w Grupie A - FAZA II turnieju Alternative Cup V. Proszę o estetyczne umieszczanie wyników meczy, opisywanie spotkań oraz umieszczanie bramek turniejowych w opisach.

______________________

______________________________
Na początku proszę zapoznać się z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek Serwisu WEOL oraz z Regulaminem Turnieju Alternative Cup V.

gAc x-x Inko

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pią 20:02, 16 Maj 2008, w całości zmieniany 11 razy
Czw 20:55, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 2-2 inko
_______________________+______strzały: 9-4

Dwukrotnie wychodziłem na prowadzenie. Był to dobry mecz w ktorym uzyskałem przewage i ogolnie rzecz biorac powinienem go wygrac. Dzieki za meczyk i powodzenia w dalszych meczach zycze.

********************************************************

_______________________+______strzały: 7-13

Mecz zaczałem dobrze, czesciej utrzymywałem sie przy piłce, jednak nic z tego nie wynikało. Około 30 minuty Kicek sie przebudził i zaczał ostro atakować. Miał parę rzutów rożnych, jednak piłka mijała moja bramke. Do przerwy 0-0. W 50 minucie Krzynowek przy biernej postawie moich trzech obronców strzela bramke na 0-1. Około 60 minuty strzelam bramke wyrownujaca, chwile pozniej podwyzszam na 2-1 z dobitki. Jeszcze przed koncem udało mi sie strzelić na 3-1, Kickowi tymczasem brakowało skutecznosci.

Dzieki za mecz i powo.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 23:26, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:46, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 1 - 3 MartiniTSW

Mecz rozpoczął się dobrze dla mnie. Po trzech wrzutkach w pole karne i dwóch rzutach różnych powinienem objąć prowadzenie, ale tak jak w poprzednim meczu zabrakło skuteczności. Później Martini miał ze 2-3 sytuacja z których jedną wykorzystał i 0-1. Po przerwie nic mi nie wychodziło i po serii głupich błędów trace kolejną bramke 0-2. Potem udało mi się strzelić kontaktową bramke, ale po ładnym strzale z za pola karnego Martini w 88 minucie pozbawia mnie szans na remis.
Ogólnie dobry meczyk, szkoda,że już oddalił mnie na 99% od awansu. W strzałach 13-12.

MartiniTSW 3:0 Inko

Wbrew pozorom mecz wyrownany. U mnie na bramce stanal rezerwowy Nakata obronca gdyz obaj bramkarze mieli szare strzalki i o dziwo spisywal sie bardzo dobrze. Bronil wszytsko co lecialo, natomiast moi napastnicy dobrze wykorzystywali sytuacje ale tez nie wszytskie. W strzalach 14:10

Inko 5:1 Kicek

Od początku Kicek wziął się za atakowanie, ale nie przynosiło to oczekiwanego skutku ( nie licząc ustrzelonej poprzeczki przez Krzynówka ). W 24 minucie meczu Zairi wrzuca pilkę w pole karne Polaków, a Chamakh strzela gola na 1:0. Poszedłem za ciosem i tuż przed przerwą ponownie Chamakh strzela gola. Po przerwie Kicek daje all-off. Dzieki temu miałem wiecej okazji do strzelenia gola. W 60 minucie Moha wychodzi sam na sam z Borucem i strzela gola na 3:0. Szybka odpowiedź Kicka i mamy kontaktowego gola. Jednak udało mi się strzelić jeszcze 2 gole ( oba autorstwa Chamakha) i pewnie wygrałem mecz. Dzieki
Pią 15:25, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

_______________________+______strzały: 13-5

W 5 minucie gola po strzale glowa zdobył Sissoko. Chwile pozniej Dos Santos odpowiedział dwiema groznymi akcjami, raz trafił w słupek, a za drugim razem piłka ugrzezła juz w siatce. 20 minuta - wychodze na prowadzenie 2-1. W 30 minucie Trabelsi fauluje Kanoute w polu kranym, zawodnik z Tunezji konczy udział w tym meczu, a Kanoute strzela na 3-1. Do końca meczu udało mi sie strzelić jeszcze dwie bramki i mecz skonczył sie wynikiem 5-1.

Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 14:01, 10 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:00, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Samowzlizg nawet tego nie wciskalem Wink ale co no Totomix inna Półka Wink

------------------------------------------------------------------------------------

Martini 3-2 LGZuczek

Prowadze 2 - 0 dostaje czerwona i przegrywam bramka w ostatniej akcji meczu

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Sob 14:23, 10 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:02, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

_______________________+______strzały: 9-5

Od poczatku był to wyrownany i zaciety mecz. Do przerwy 0-0, MartiniTSW dobrze czytał moja gre w ataku, nie pozwalajac mi na oddawanie strzałow. Dopiero w 65 minucie po dobrej akcji na wolnej pozycji znalazł sie Sissoko, szybko otrzymal od kolegi pilke i wykonczył cała ta akcje. Pozniej mecz nabrał jeszcze szybszego tempa, starałem sie dlzuej utrzymywac przy pilce. W 90 minucie na 2-0 strzałem głowa podwyższył Kanoute.

Dzieki za mecz i powodzenia.

Sob 15:48, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 2:0 LGZuczek

Mecz raczej z moją przewagą. Rywal praktycznie nie zagrażał mojej bramce. Dwa gole Chamakha pozwoliły mi nadal mysleć o awansie. Dzieki
Sob 16:46, 10 Maj 2008 Zobacz profil autora
Arturo3H

Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 880

Skąd: Ze stolicy Śląska

W imieniu gAca chciałbym poprosić organizatorów o przedłużenie terminu o jeden dzień. Jak juz wiadomo gac ma problemy z netem, ale rozmawiałem z nim wczoraj i zapewnił że jutro (czwartek) net będzie sprawny i w jeden dzień rozegrałby wszystkie zaległe spotkania w grupie. Turniej jest juz w dość zaawansowanej fazie więc myśle ze wpisywanie WO byłoby troche krzywdzące pozdro
Śro 13:40, 14 Maj 2008 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

Gracz gAc nierozegrał ani jednego meczu w Grupie A - II FAZA tak więc niewiem czy zamieniać jego wyniki na walkowery na korzyść rywali czy pozostawić tabelkę bez zmian szczęśliwy Proszę organizatora o odpowiedź co z tym zrobić szczęśliwy Tak więc jak dostane wiadomość o tym żeby powstawiać WO to zrobię to w najbliższym czasie gdy siadne przed kompa. szczęśliwy

PS Wyjeżdżam przed 17 a wracam około 19 z SKSu tak więc proszę teraz odpowiedzieć radosny

Pią 14:28, 16 Maj 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Jeżeli nie rozegra żadnego meczu to porostu nie uwzględniamy jego meczy wink

Dziękuje za rozegranie wszystkich meczów w terminie. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans oraz życzę powodzenia dalej wykrzyknik

gAc trafia na Czarną Listę na 1 miesiąc. Prosze moderatora o umieszczeniu go w odpowiednich rubryczkach wink

ORGANIZATOR napisał:

Kicek - LGZuczek 3-0 WO

Meczy gAca nie liczymy, prosze dodac Walkowera do tabeli
Pią 19:58, 16 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)