Grupa A II dywizji

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Post Grupa A II dywizji
________

Witam serdecznie w Grupie A II dywizji turnieju Alternative Cup V. Mile widziane opisy i nagrane bramki

juliusz93 0-3 Iras

W przypadku bledow w tabeli lub termianarzu piszcie na [link widoczny dla zalogowanych]

Życze wszystkim powodzenia i mam nadzieje ze faza grupowa przebiegnie bezproblemowo

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Czw 14:51, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 12:39, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

$liwa(Japonia) 2:2 (Izrael)soniak

Caly mecz druzyna Japoni przeważała. Stwarzala sobie bardzo dobre sytuacje strzeleckie ale miala problemy z pokonaniem bramkarza. Izrael tylko kontratakował bo na nic innego nie bylo go stac w tym meczu. Kontry okazaly sie dobra bronia na Japonie. Goście dwa razy wychodzili na prowadzenie ale niestety zaraz traciła bramke. Gospodarze mogli spokojnie wygrać ten mecz bo tyle słupków i poprzeczek w jednym meczu już dawno nie widziałem

soniak(Izrael) 3:0 (Japonia)$liwa

Ten mecz już pod dyktando Izraela od początku do końca spotkania. W pierwszej połowie troche wiało nudą. Bramka dla mojej druzyny pada około 20 minuty i taki wynik utrzymuje się do końca pierwszej połowy. W drugiej części spotkania przeciwnik chyba pogodził się z przegraną jak strzelilem na 2:0. Ostatnia bramka pada w 90 minucie meczu.

Dzieki za gre
Sob 12:51, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

Cybuch 0-5 $liwa

Mecz pod dyktando $liwy. Norwegia porażka....

Cybuch 2:1 $liwa

W tym meczu szybko zapomniałem o porażce , skupilem się i postawilem wszystko na jedna kartę. Zaczołem częściej atakować lepiej się bronić co przyniosło mi wynik korzystny dla mnie.

Sob 20:37, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

Iras 2:2 soniak

soniak 1:3 Iras

Iras 2:2 Cybuch

Drugi mecz innym razem - lagi

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Nie 21:14, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:56, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch 5-0 juliusz93

wynik mówi sam za siebie...

cybuch 3:0 juliusz93

szybko strzelona bramka od obroncy mali zekoncentrowała juliusza i posypaly sie jeszcze 2 braqmy

pozdro dzieki
Nie 21:19, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

soniak 0:0 juliusz93

Powinno być z 5:0 ale nic nie chcialo wpadac :/

dzieki za mecz

soniak 2:0 juliusz93

W strzałach 13:3. No i jakos udalo mi sie wpakowac 2 bramki chociaz znowu mialem z tym trudnosci.

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pon 16:01, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:32, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

Iras 3:0 juliusz93

Przeważałem od 1 minuty, zagrałem na lajcie

juliusz93 0:3 Iras

Tak samo jak w 1 meczu.
Śro 16:55, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

Szkoda, że tak dużo walkowerów w tej grupie... Gratuluję zwycięzcy, a pozostałym graczom życzę powodzenia w następnych turniejach.

soniak 0-0 WO Cybuch
$liwa 0-0 WO juliusz93
$liwa 0-0 WO Iras
Cybuch 0-0 WO Iras

Prosze namiestnika o wprowadznie wynikow do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 1:01, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:59, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

bez sensu z tymi walkowerami 0:0, jeszcze miałem szansę na awans ale 2 kolesi się nie odzywało i straciłem przez to 12pkt (teoretycznie) ale zawsze.... trudno decyzja organizatora... jak nie dzisiaj to jutro.. radosny
Pią 17:51, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)