Grupa D Dywizja II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D Dywizja II
_________

Witam w Grupie D, gdzie podajemy wyniki, opisujemy mecze, nagrywamy bramki i gramy w terminie!

Nick_________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
karol_p______08___06__00__02__24__04__+20___018 Awans!

Czas na rozegranie meczy grupowych mija 7 maja o godz. 23.59

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 22:41, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 9 razy
Pią 9:12, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 4:0 kafcio2
Mecz z moją przewagą.Lepiej mecz zaczynają gracze Togo ale nic nie wpada po ich stronie a później już strzelam tylko ja.Dwoma strzałami z dystansu popisuje się Azo i mamy 2-0.Później swoje show zaczyna gracz Chelsea Ben Sahar uznawany za jeden z największych talentów na świecie.Strzela jedną bramkę do przerwy po rzucie rożnym i celnym strzałem obok bezradnego GK przeciwnika i po przerwie dokłada drugą.Mimo kilku dobrych sytuacji z jednej i drugiej strony nic nie wpada.Strzały z moją małą przewagą.
KrecikGKS 3:0 kafcio2
Pierwsza połówka to prawdziwa męczarnia gdzie nie mogę strzelić nic.Togo kilka razy po dziwnych zachowaniach mojej obrony mogło zdobyć bramkę ale na posterunku jest mój bramkarz,który kilka razy uratował mój zespół.Do przerwy 0-0.Po przerwie już w 2 minucie bo zawahaniach graczy Togo bramkę zdobywa Ben Sahar mocnym strzałem w długi róg.Drugą bramkę podobną dokłada Golan i mamy 2-0.Mecz się troszkę wyrównuje ale z kontrą idzie Izrael po prawej str. i sam na sam wychodzi Zandberg i od słupka strzela trzecią i ostatnią bramkę.
Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Pią 10:10, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 10:08, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
es_sabbi

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 28

Skąd: Bielsko-Biała

KrecikGKS3:0Es_Sabbi

Mecz w całości pod kontrolą Krecika. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że pierwszy raz grałem reprezentacją Polski i przeceniłem ich możliwości obronne. 3 bramki ułożyły mecz. Polska zagroziła tylko raz w samej końcówce spotkania, ale nie zdołała zdobyć bramki honorowej.

Es_Sabbi2:4KrecikGKS

Mecz zaczął się jeszcze gorzej niż poprzedni. Zanim zdołałam cokolwiek zrobić już przegrywałem 0:4. Mecz ten w całości grałem innym ustawieniem i w dalszej części chyba się opłaciło. Udało mi się zdobyć 2 gole i obniżyć wysokość porażki. Pełna kontrola meczu przez Krecika w pierwszej części spotkania.

Dziękuje za mecze i pozdrawiam.
Sob 11:23, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:1 Lisekx111
Do przerwy nie oczekiwanie przegrywam 1-0 choć mecz wyrównany to jednak to ja muszę gonić wynik.W drugiej połówce w końcu moi zawodnicy trafiają do bramki strzeżonej przez Kawaguchi najpierw po świetnej wrzutce Benayouna i jeszcze ładniejszym strzale głową Zandberga wyglądało to na takie wycofanie-nabiegnięcie na pełnej szybkości tego zawodnika i strzał w przeciwległy róg bramki pod samiutką poprzeczką (prawie okieno).Po tej bramce idą za ciosem Izraelczycy i na prowadzenie wyprowadza ich nie kto inny jak Golan.W doliczonym czasie gry Ballili dokłada trzecią bramkę strzałem w krótki róg bramki i zasłużona wygrana.

KrecikGKS 2:1Lisekx111
Mecz tutaj chyba z wyraźniejszą moją przewagą jednak znów do połowy nic nie chce wpaść ale naszczęście nie muszę gonić wyniku.Strzały 6-2.Po przerwie po upływie ok.10 minut przed polem karnym piłkę przyjmuje obrońca gości ale cofa się-gdy przeciska go Ballila traci piłkę a ten gracz nie ma kłopotów z umieszczeniem piłki w siatce.Mija kilkanaście minut i po faulu z tyłu w nogi zostaje pożegnany gwizdami Inamoto.Rzut wolny zablokowany jednak strzela Tal bramkarz odbija piłkę w bok ale jest tam Ben Haim stoper londyńskiej Chelsea strzela bramkę.W samej końcówce honorówkę dla Japonii strzela Ogórek(Oguro) po dosyć słabej postawie mojego GK i tym samym ustala wynik tego meczu.
Dzięki i powodzenia dalej. 6 meczy 6 wygranych czekam na Ciebie Karolu
wink

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Sob 23:04, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

dzieki za mecze i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez kafcio2 dnia Nie 17:21, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:18, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

..........................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 2-0 es_sabbi [link widoczny dla zalogowanych]

Witam, mecz sadze ze z moja przewaga, lecz pierwsza bramka pada okolo 40min pierwszej polowy, zaraz potem strzelam druga bramke... a wiec jak widac wynik spotkania ustalony juz w pierwszej polowie meczu. W drugiej polowie panuje nad sytuacja, majac jeszcze pare okazji do podwyzszenia rezultatu... rywal rowniez mial pare okazji jednak nie potrafil wykorzystac zadnej... Strzaly na koniec spotkania 14-7 na korzysc Japonii

Rewanz bardzo podobny do pierwszego spotkania, rywal gral identycznie jak w poprzednim meczu (oddal taka sama ilosc strzalow)... no a ja rowniez podobnie jak w meczu nr1 przewazalem i tym razem zdobywam jedna bramke wiecej.... Ilosc strzalow na koniec meczu 16-7 na moja korzysc, dzieki za mecze powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Pon 18:24, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 18:08, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora
kafcio2

Posty: 109

Skąd: Wawa

niewiem czy zauwazyliscie ale powinienem miec 6 pkt.
Pon 18:36, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

..........................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 1-2 Kafcio2 [link widoczny dla zalogowanych]

Mecz z rodzaju nie do przegrania... Ewidentna moja przewaga, rywal skupial sie na kontrach ktore z reguly konczyly sie na mojej obronie... Dobry mecz, duzo strzalow, jednak bramkarz rywala wyczynial cuda w bramce zszokowany w dodatku slupki itd. zszokowany Kafcio2 mial sporo szczescia ja natomist tylu zmarnowanych sytuacji to niepamietam...ilosc strzalow 14-5 na moja korzysc ehh zagubiony mecz do zapomnienia

Rewanz identyczny jak mecz pierwszy, spora moja przewaga, aczkolwiek rywal tez mial swoje szanse na zdobycie bramki, jednak juz nie pozwolilem sobie na kolejna strate punktow i wkoncu zdobylem bramke numer jeden i dwa... zagubiony lecz znow bylo ciezko... dzieki za mecze powodzenia dalej
Pon 19:45, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

karol_p - KrecikGKS
m1. 5-1
m2. 2-0

Oba mecze dla mnie, pierwszy wręcz z moją miażdżącą przewagą, drugi z trochę mniejszą ale ku mojemu zaskoczeniu i tak poszło stosunkowo łatwo, zresztą sam Krecik po meczach nie ukrywał wkurzenia swoją słabą postawą. Ja też nie ukrywam, że Krecik zagrał słabo zdzier.

Więc tak w pierwszym meczu bramki padały praktycznie ze wszystkich elementów gry, to jest jedna po centrze z rożnego, jedna po centrze z akcji, jedna z wolnego, dwie zaś po dobrym rozgrywaniu piłki i zakończeniu akcji strzałem sprzed pola karnego zdzier. Krecik pod koniec meczu na otarcie łez szczęśliwy, zdobywa honora, po akcji i technicznym strzałem po ziemi na długi słupek. W strzałąch 17-6 dla mnie bodajże.
Drugi mecz był rozgrywany na raty, 1 połowa zakończyła się rezultatem 0-0 i w niecałe 5 minut po wznowieniu następuje lost. Dogrywaliśmy jedną całą połowę, w której to udaję mi się strzelić 2 bramki po akcjach. Pod koniec meczu miałem okazję zdobyć gola na 3-0 ale najpierw strzał Freia trafia w słupek, dobitka Freia też trafia w słupek, a trzecią dobitkę marnuje jakiś ktoś trafiając w GK tylko. W strzałach 11-3 dla mnie bodajże.

--------------------------------------------------

karol_p - kafcio2
m1. 6-0
m2. 5-0

Cóż tu opisywać, miałem przewagę, dużo sytuacji z czego wpadło sporo bramek, w tym 2 dość fajne z wolnych Wink. Kafcio atakował czasem, jednak jego ataki nie przynosiły goli, co prawda miał słupek i parę razy miałem lekkiego farta to jednak w skali obu meczu zasłużenie wygrałem.

karol_p - es_sabbi
m1. 1-0
m2. 4-0

Oba mecze dla mnie, choć w drugim es_sabbi zagrał lepiej w offensywie, ale za to kosztem gry w defie. W 1 meczu dość długo męczyłem się z wbiciem bramki, w końcu się udało przed końcem 1 części, później sytuacji nie brakowało do podwyższenia ale nie wpadało zdzier. Drugi mecz już poszedł lepiej, 2 szybkie trafienia, trzecie gdzieś po drodze a 4 pod koniec meczu. Sabbi miał sytuację ale nie strzelił nic.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Wto 20:32, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 1:11, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

..........................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 2-1 karol_p [link widoczny dla zalogowanych]

Mecze tylko i wylacznie o dobre imie... gdyz ja juz wczesniej odpadlem z rywalizacji o awans, a karol_p juz go sobie zapewnil... Bardzo fajny, szybki mecz, duzo akcji z obu stron, jednak pierwsza polowa przebiegla pod moje dyktando, zakonczona zreszta moim prowadzeniem 1-0... ilosc strzalow do przerwy 6-1 na moja korzysc..., w drugiej polowie zdobywam druga bramke,,, rywal odpowiada tylko trafieniem kontaktowym. Strzaly na koniec spotkania 14-7 na korzysc mej ekipy...

Drugi mecz podobny jak pierwszy, z tym ze juz moja przewaga nie byla wieksza... bardzo rowny mecz, duzo walki w srodku pola o czym swiadczy ilosc strzalow oddanych na bramki obu graczy do przerwy bylo to 4-2 dla zespolu Japonii, a po calym meczu 6-4..., tym razem pada tylko jedna bramka, po bledzie defensora druzyny Szwajcarii i doskonalym uderzeniem z pierwszej pilki napastnika japonskiego... bardzo madrze sie bronie i nie pozwalam sobie strzelic bramki... Szkoda paru przegranych meczy... w ten sposob zegnam sie z turniejem, mysle jednak ze moge byc zadowolony przede wszystkim po tych zwyciestwach nad karolem.... szczęśliwy , ktoremu zycze powodzenia w dalszej fazie turnieju, poza tym dziekuje wszystkim zawodnikom za bezproblemowe rozegranie spotkan, pozdrawiam
Wto 21:56, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

Rozgrywki w grupie D dywizji II uważam za zakończone!

Zdobyliście 68 goli, tyle samo tracąc zdzier

Najlepiej w ataku i obronie grał, zwycięzca grupy: [link widoczny dla zalogowanych]

Gratuluje wszystkim walki do samego końca i życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Waszym namiestnikiem był [link widoczny dla zalogowanych]

Wto 22:53, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie kompletu spotkań w tej grupie. Gratuluję zwycięzcy, a pozostałym graczom życzę powodzenia w następnych turniejach.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 1:16, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:14, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)