Pre-Eliminacje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat
Grzehu92

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1390

Post Pre-Eliminacje

_________________

Pre-Eliminacje czas zacząć! Gracze zostali rozlosowani, wszystko odbyło się 28 kwietnia o 18:00. Kto awansuje do 1 dywizji i będzie miał łatwiejszą drogę do dalszych faz, a kto będzie walczył na 2 froncie? To okaże się za 3 dni. Tymczasem życzę wszystkim powodzenia i miłej gry!

Czas na rozegranie Pre-Eliminacji mija w środę 30 kwietnia o godzinie 23:59.

_________

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 16:01, 01 Maj 2008, w całości zmieniany 6 razy

3:2

Zacznne od tego ,że mecz toczony był w idealnym waunkach.
Wystąpiły zaledwie moze trzy krótkie przycięcia.
Mecz był wyównany może z małym wskazaniem na mnie.Przemas obejmuje szybko prowadzenie
po błędzie w obronie i tak kończy się pierwsza odsłona tego widowiska.Druga połowa była ciekawsza
czym udowodniniem były bramki zarówno moje jak i Przemasa.Mecz zakończył się moim minimalnym zwycięstwem

Prz3m4s vs Godlo

1:2

AWANS:GODLO

Ten mecz był bardziej wyrównany od pierwszego.Przemas mocno zaatakował od pierwszych minut lecz z minuty na minute jego ataki słabły i
zaczołem do głosu podchodzić ja.W tym meczu zwycięscą mógłbyć Przemas jak i ja naszczęscie szczęscie usmiechneło sie po mojej stronie

Dzięki za mecze i Powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Pon 19:24, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:23, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 818

Skąd: Kraków

rosja 2-1 vitoss

Mecz wyrownany moze z lekka przewaga vitossa.

vitoss 2-1 rosja

Tu podobnie jak w pierwszym lecz tym razem wiecej szczescia po stronie rywala.

rosja 1-3 vitoss

No i koncu decydujacy pojedynek ktory roztrzygnal na swoja korzysc vitoss. mecz bardzo ciekawy i obfitujacy w switene sytacje podbramkowe. trzeba tez powiedziec ze nasi bramkarze chyba osiagneli zyciowe formy. W strzalach 12-15 dla vitossa

Mecz który lepiej żebym nie wspominał.
Zlekceważyłęm rywala i musiałem gonic rywala.
Zawsze kafcio strzelał na prowadzenie a ja musiałem wyrównywac.
Więc dobrze że tak sie skończyło.
Mecz wyrównany i ciekawy.

kafcio2 3:3 dzidzi

Heh o tym meczu też bym lepiej zapomniał.
Prowadziłem 3:0 do pierwszej połowy i byłem stroną przeważającą w każdym elemencie.
Przerwa zdzier
I po przerwie heh znów luz wkradł sie i kafcio strzela 3 bramki!
No myślałem że odlece i walne w coś zdzier.

dzidzi 2:0 kafcio2

No tutaj w meczu decydującym już nie mogłem sobie pozwolic na chwile luzu.
Wziołem sie do pracy i bramki strzelone przez LuaLue i Tchite dały mi awans do 1 Division radosny
W strzałach 14-4 więc miałem przewage Wink

Podsumując kafcio2 w dwóch pierwszych meczach zagrał dobrze i wykorzystał moje rozlużnienia.
W 3 meczu już mu na to nie pozwoliłem. zdzier

Dzięki za gre i powodzenia w 2 Division bo myśle że masz szanse na awans Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 19:34, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:33, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

Minio (Honduras) 3:6 andzi (Chiny)

Grad bramek, mecz z lekką moją przewagą, bramkarze nie zachwycali zdzier .

andzi (Chiny) 4:1 Minio (Honduras)

Choć wygrałem nie jestem zadowolony, bo to Honduras dyktował warunki i gdyby nie pech, Minio mógłby prowadzić po pierwszej połowie 0:3, a było 1:1 bo strzelam bramkę z dupy [link widoczny dla zalogowanych]
Druga połowa już wyrównana, ale znów Honduras pechowo nie wykorzystuje swoich sytuacji. Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 19:36, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Kostaryka 1-2 Austria

Co to był za mecz... Tak wiec pokolei zdzier Pierwsi bramke strzelaja Kostarykanczycy ale z prowadzenia ciesza sie kolo 15 minut gdyz Austria odrabia straty. Gdy wydawalo sie że Vitoss przejął inicjatywe spotkania i dążył do strzelenia zwycieskiej bramki nadzial sie na kontre ktora zakonczyla sie celnym strzalem. Przy bramce bład popelnia Porras.

2 MECZ

Kostaryka 2-1 Austria

Nerwowo zaczynamy zarowno ja i Rosja. Rosja niechce stracic glupiej bramki a ja chce strzelic ja jak najszybciej. Niestety ja i Rosja planu nie utrzymalismy. Bramke strzela Gomez dopiero w 43 minucie spotkania po prostopadlym podaniu wyszedl sam na sam i spokojnym strzałem pokonał golkipera gości. Po przerwie chcąc strzelic drugą bramkę zeby nie było nerwówki oddaje na chwile inicjatywe Rosji. Chwile pózniej niby nie mocny strzał puszcza Porras i mamy remis. Oj i teraz wkradly sie nerwy w moje szeregi, wiadomo nie chcac grac w II Division, mimo ze forma nie dopisuje chcialem za wszelka cene wygrac ten mecz. W koncu okolo 80 minuty meczu pada zwycieski gol dla mnie. Choc moglem jescze ustalic mecz na swoja korzysc sie nie udalo. Strzalow w meczu co nie miara a bramkarze robili co mogli, byli w zyciowej formie zarowno jak jeden i drugi.

3 MECZ

Kostaryka 3-1 Austria

Fatalny poczatek meczu....Do 30 minuty meczu przegrywam juz 1-0 i to rosja dyktuje warunki gry. Ale nagle cos ruszo w moich szeregach i szybko strzelam 2 bramki. Zanim padla 3 bramka Porras popisal sie fenomenalnymi 3 interwencjami ratujac mnie przed blamażem. Golkiper Austri bronil ciagle rewelacyjnie doprowadzajac mnie do skoku cisnienia zdzier. 3 bramka to juz strzal Gonzalesa za pola karnego, lot pilki szczesliwie zmienil Wanchope i było juz po meczu. Gdyby nie wysoki napastnik bramki by nie było gdyż pilka leciala prosto w bramkarza. Rosja probowal ja kontrowałem ale mimo braku formy[nie chodzi o strzalki]. Dzieki za meczyk, emocje i nerwy :p Pozdrowiam.

wasiak (Chiny) 1 : 0 (Kanada) mALo

Oba mecze bardzo wyrownane. Sytuacji bylo sporo, ale zabraklo a raczej nie bylo zadnej skutecznosci z obydwu stron. Sytuacje sam na sam konczyly sie na bramkarzu. Jedyna bramke, ktora przesadza o awansie do 1 dywizji strzelam z glowki z najblizszej odleglosci.

kristo2323 2-0 rymp@lus13

Bardzo wielka przewaga kristo lecz bramki dopiero pod koniec 2części spotkania.

rymp@lus13 1-4 kristo2323

Objąłem prowadzenie ale szybkie wyrównanie i dokończenie dzieła awansu do 1 Dywizji przez kristo2323. Na swoje wytłumaczenie mam to że grałem, gdy mnie bolała głowa i ciągle mi było nie dobrze, ale nie ma co się tłumaczyć trzeba było wygrać zdzier

Michu 3 : 1 Es_Sabbi

Mecz w pierwszej połowie dość jednostrony ze wskazaniem na Michu. Szybkie 2 bramki ustaliły przebieg meczu. W drugiej połowy przestałem grać chaotycznie i udało mi się zdobyć kontaktową bramkę. Niestety chwilę później straciłem 3 bramkę i już do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Es_Sabbi 0 : 1 Michu

W tym meczu podeszłem z szacunkiem do przeciwnika. Cofnąłem zespół do tyłu, aby atakować z kontry. Przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy. Jednak więcej z gry miał Michu. Nieporadność moich piłkarzy (a może raczej ich "trenera") doprowadziła do straty bramki. Zmieniłem szybko taktykę chcąc zaatakować raz jeszcze by uratować honor mojej drużyny jednak moje próby spełzły na niczym. Michu spokojnie kontrolował przebieg spotkania. Wygrał drugie spotkanie i cały dwumecz 4:1.

lincoln - kaimada 3-0

Bardzo ciekawe i zaciete spotkanie... Duzo walki i akcji podbramkowych. Wynik nie do konca odzwierciedla przebieg meczu. Dwie blizniacze bramki po krotkim rozegraniu rzutu roznego, centrze i strzale glowa. Pozniej dokladam trzecia bramke i wygrywam ten jakze ciekawy mecz.

kaimada - lincoln 3-1

Tym razem to kaimada bardzo szybko obejmuje prowadzenie i nim sie obejrzalem bylo juz 3-0. Pierwsza moja mysl to taka ze zaraz bedzie czwarta bramka i moge sobie grac w II dywizji, na szczescie po ladnej akcji niezawodny Lualua zdobywa bramke jak sie pozniej okazało na wage awansu. W koncowce meczu kaimada mial jeszcze 2 sytuacje zeby odwrocic losy meczu.

Tym razem szczescie sprzyjalo mnie, mam nadzieje ze mnie nie opusci w tym turze radosny

Dzięki za mecze kaimada, zycze powodzenia w II dywizji i szczescia ktorego tutaj zdecydowanie Ci zabraklo.

ZWYCIĘZCA: lincoln

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 20:48, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:46, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Inko

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1656

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

Inko 4:2 Damian232

Juz w 2 minucie objęłem prowadzenie za sprawą Linza. Później atakowałem, ale nic nie chciało wpaść. Ok. 20 minuty Ivanshitz pokonuje bramkarza Kostaryki. Po chwili Kostaryka strzela dwa gole i robi sie nie ciekawie ( dla mnie ). Na szczescie w 2 polowie obudziłem się, a dokładnie obudził sie Linz który w tym meczu skompletował Hattricka.

Inko 3:1 Damian232

Tutaj mecz bardziej wyrównany. Długo piłka nie chciała wpaść do żadnej z bramek. Dopiero pod koniec I polowy samobójczego gola strzelił obronca Kostaryki. Na poczatku drugiej polowy strzeliłem gola na 2:0 i to juz praktycznie zakonczyło ten pojedynek. Chwilę pozniej Wanchope strzelił honorowego gola. W 85 minucie podwyższam na 3:1. Dzieki za mecze

Kicek ( j.w ) 2:1 DrNo11 ( j.w )

Oba mecze bardzo wyrównane, nie brakowało sytuacji, było kilka setek ale i dużo walki. Nie sądze że taki wynik był zasłużony bo w II meczu w końcówce troche przycisnąłem i miałem szansę na conajmniej remis a w III meczu wszystko się mogłoby zdarzyc ale cóż. Powo Wink
Pon 21:19, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Para 25

Adam.zip 3:2 Enkey

Zlekceważyłem rywala i musiało to się zemścić. Enkey już na początku spotkanie urywa się moim obrońcą, po wypuszczeniu trójkątem i pokonuje Kostarykańskiego bramkarza. Zbytnio się tym nie przejąłem, jednakże niebawem znów chyba po dobitce rywal umieszcza piłkę w mojej siatce. Starałem się zdominować środek boiska, często atakowałem, jednakże marnowałem coraz to lepsze sytuację. Do 75 minuty wynik nie uległ zmianie. Wypracowaną sytuacje sam na sam zamieniam na bramkę. Rywal chyba nie wytrzymuję ciśnienia i w następnej akcji fauluje mnie na 25 metrze. Oddaje lekki strzał, wysoko nad murem, jednakże na tyle precyzyjny, ze bramkarz interweniuje nieskutecznie. Przed końcem Enkey gubi się w obronie, otrzymuje za darmo piłkę na sam z bramkarzem i 3:2.

Enkey 1:2 Adam.zip

Podczas drugiego spotkania wykonuje rzut rożny, rywal nie w porę wybija piłke z własnego pola karnego, przechwyt i bramka. Szybko podwyższam prowadzenie, okoliczności nie pamiętam. Następnie chyba odpłynąłem szczęśliwy, całkowicie się zrelaksowałem, myślami byłem już w fazie grupowej, przez co cała pierwsza połowa była kopaniną w środku pola gry. W drugiej połowie zobaczyłem już oblicze rywala z pierwszego spotkania, znów zaczął atakować, przez co powróciła mi ochota do gry, byliśmy świadkami wielu parad bramkarzy, słupków, poprzeczek, jednakże optycznie to nadal ja maiłem przewagę. W końcówce rywal strzela kontaktową bramkę pod dobitce, mając wcześniej sytuacje sam na sam.

Dzięki i powo dalej.
Pon 21:37, 28 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Lisek

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 509

Skąd: WLKP

.........................................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 1-4 50ml [link widoczny dla zalogowanych]

Witam, mecz ogolnie wyrownany i wynik nie odzwierciedla tego co sie dzialo na boisku... aczkolwiek rywal zasluzyl sobie na te bramki (dwie pierwsze identyczne jak kropla wody... po dosrodkowaniu... ehhh:) to ja natomiast powinienem wiecej ustrzelic, poprostu zabraklo mi szczescia i do rewanzu 50ml mogl podejsc rozluzniony, ja natomiast nie za bardzo wierzylem w odrobienie 3!!! bramek...

no i zaczal sie mecz wrecz katastrofalnie dla mojej ekpiy, gdyz juz na poczaktu spotkania trace bramke... mysle sobie po zawodach... no ale nie moglem sie tak latwo poddac i zaczalem walke... rywal natomiast popuscil z tonu... i tak posypaly sie bramki... pierwsza... druga... trzecia... i wiara w odrobienie wrocila... ale za malo czasu zostalo, szkoda jeszcze zmarnowalnej sytuacji pod koniec meczu... ale i tak jestem zadowolony z wyniku, a 50ml zasluzenie awansowal czego mu serdecznie gratuluje. pozdrawiam

marcen 0:8 MartiniTSW

W obu meczach mialem przewage, jednak w 1 przeciwnik lepiej zagral. W obydwu meczach popis strzelcow Hondurasu a w szczegolnosci D.Suazo. Duzo bramek ladnej urody, ale tylko 1 nagralem tylko wrzuce dopiero jak mi ja zrobia zdzier

dzieki

bramka po przejsciu bramkarza

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Wto 11:23, 29 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:44, 29 Kwi 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

Para 16:

...Koshaolin... 3 - 0 Grzehu92

Pierwsza połowa dla Grzeha92 lecz to ja w końcówce strzeliłem bramkę na 1-0. Gol ewidentnie z dupy. Strzały 4:2 na korzyść Chin. Druga połowa należała do Kostaryki. W około 60 minucie strzelam na 2-0, a w 88 minucie podwyższam na 3-0. Dwie bramki padły po strzałach głową. Strzały na koniec meczu: 9:4 na korzyść Kostaryki. Ogólnie wyrównane, trochę nudnawe spotkanie.

...Koshaolin... 4 - 0 Grzehu92

W tym meczu Grzehu92 ustawił swoją drużynę ofensywnie. Tylko 3 graczy na obronie. Pierwszą bramkę udało mi się zdobyć w 10 minucie, a w 16 było już 2-0. Pod koniec połowy zdobywam 3 bramkę. Strzały na koniec pierwszej połowy: 6:5 na korzyść Kostaryki. W tej połowie można zauważyć dobrą skuteczność zawodników Kostaryki. W drugiej połowie było po kilka dobrych sytuacji z obu stron. Pod koniec meczu strzałem głową napastnik Kostaryki ustala wynik na 4-0. Strzały na koniec meczu: 12:9 na korzyść Kostaryki.

Rafal62172:2Piero

Wyrównany mecz. W strzałach 12:10. Piero miał poprzeczke, ja też kilka akcji, przede wszystkim jak stwarzałem to starałem się robić 100% ale Piero dobrze ustawiał obrone. Prowadziłem jednak już 2:0 i coś się zacięło, moi zaczęli podawać pod nogi przeciwnika koło 40m i każda akcja się tam kończyla, Piero 2x stworzył groźną akcje i 2x wykorzystał dobrze.

Rafal62172:1Piero

Również dobry mecz. Ale tu już bardziej starałem się kontrolować i zdobywam bramkę Costlym[niebieska], później słupek Suazo, dobitka na psutą i.... i obok Costly ocb? . Do pierwszej połowy 1:0 i w drugiej Piero wyrównuje, ale po jakiejś głupiej akcji ok.80min zdobywam na 2:1 i nie daje sobie wydrzeć zwycięstwa.

lukasso 5-0 nowaxis

piekne akcje dwojki napastnikow suazo-costly, zabojcza skutecznosc i kanada nie ma nic do powiedzenia

m2: 2-0

Oba mecze dla mnie, rywal bardzo sporadycznie pod moją bramką. W obu meczach miał on po jednej okazji do zdobycia bramki, jednak nie umiał ich wykorzystać. Ja natomiast mogłem więcej nastrzelać ale marnowałem sytuacje 100%, tudzież moi kopacze je marnowali. W strzałach 19-4 w pierwszym, oraz 21-3 w drugim meczu dla mnie.

Dzięki za meczyki.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Wto 18:02, 29 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

W strzałach 12:4 dla mnie.
Mecz był zdecydowanie pod moje dyktando.
Miałem kilka szans na zdobycie gola,ale jakimś cudem ich nie zdobywałem.
Mogłem być mocno rozczarowany końcowym wynikiem.

juliusz93(Austria) 0:3 mackal(Honduras)

W strzałach 3:12.
Przeważałem w tym meczu dobitnie i ustrzełiłem 3 bramki(2 gole Suazo).
Co tu dużo mówić , awans w 100% zasłużony

Powodzenia w II dywizji,a ultradefensywne ustawienie może ci tam coś pomóc,ale co najwyżej remisować mecze,bo wygrywać raczej nie.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 19:43, 29 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:42, 29 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)