2vs2 Challenge Cup - rozgrywki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WE4 Team Battle 2 vs 2 OnLine! / Archiwalne Turnieje WE4 Zobacz poprzedni temat

Post 2vs2 Challenge Cup - rozgrywki
Regulamin ogólny -> tu
Regulamin tura -> tu
Proszę się zapoznać z nimi.

TERMIN ROZGRYWANIA MECZY TO TYDZIEŃ OD DZIŚ CZYLI OD 25.04.2007 DO 2.05.2007

TERMIN ROZGRYWANIA MECZY ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY O TYDZIEŃ OD 2.05.2007 DO 9.05.2007

Wyniki dodajemy tutaj, mile widizane opisy meczy, bramki i inne.

Kicek/Gallus 0-0 grzehu92/pawelmarian

TERMIN ROZGRYWANIA ĆWIERĆFINAŁÓW: OD PIĄTKU DO NIEDZIELI CZYLI OD 11.05.07 do 13.05.07

PRZYPOMINAM ŻE W PLAYOFFACH WŁĄCZNIE Z FINAŁEM GRAMY DO 2 ZWYCIĘSTW, MAX 3 MECZE CZYLI GRAMY Z WŁĄCZONYMI KARNYMI I DOGRYWKĄ!!!

zwycięzcy półfinałów

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Czw 23:08, 10 Maj 2007, w całości zmieniany 36 razy
Śro 16:42, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Karol aż tak młody nie jestem. Grzehu92, a nie Grzechu98
Sorry za OT
Śro 18:33, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Grzehu nie kpij. Pomyłka przy pracy pewnie. Ucz sie na sprawdzian a nie se posty nabijasz;D
Śro 19:07, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

karol_p/VinEX Grecja 1 : 2 kristo2323/HunTer Finlandia

Pierwszy mecz turnieju rozpoczeli Finowie i przez pierwsze 15 min to oni dyktowali warunki gry słupek ( tylko słupek ) pozniej mecz sie wyrownal , pierwsza połowa 0:0 ,w strzalach 6 do 1 dla nas.
Druga połowa to walka w srodku boiska i w pewnym momencie rzut karny ( jak bym widzial Coline bez wachania podyktował karnego ) choc na pomeczowej konferencji na gg to podobno komp zakosil Fina ,ale sedzia nie patrzac na to wskazal na 11 . No i 1:0 a 2 bramka to taka kobinacja ze sam nie wiem jak to sie stralo ale wyprzedilem bramkarza i lekkim strzalem zdobylismy gola. No i juz uwierzylem ze mamy 3 punkty , zaczelismy sie bronic , a to błąd strata bramki po jednym z ataków,których nie brakowało ze strony Greków. Na szczescie do wiezlismy wynik do konca meczu

Dzieki za mecz powodzenia szczęśliwy

warunki do gry w miare normalne

(Finlandia) kristo2323/HunTer 1 : 1 szyma/tom21 ( Wegry )

Warunki bardzo kiepskie gra chodzila bardzo woooooolno ale mecz stal na wysokim poziomie ze strony Wegrów bo finowie nie istnieli praktycznie .Wegry strzelaja jako pierwsi gola ktory jest ukoronowniem wielu strzalow mijających minimalnie bramke . Caly mecz tak wygladal ze Wegrzy tylko i wylacznie z wlasnej winy nie strzelily wiecej goli. Finowie zrobili tylko jedna sensowna akcje tuz po stracie gola odrazu wyrownali . Pod koniec meczu poprostu nie wiem jak to sie stalo ale pilka smigala na naszym polu karnym i tylko szyma i tom moga wiedziec dlaczego ona nie wpadla do siatki

Bardzo szczesliwy remis , dzieki za mecz i powodzenia dalej
Śro 19:11, 25 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Ano nie wpadła bo taką mamy drużyne, drewniaki jakich mało, tom przeszedł bramkarza Finlandii strzelil lekko po ziemi zeby trafić i co ? słupek, pusta bramka i słupek normalnie paranoja...

Dziek za mecz wink
Czw 0:31, 26 Kwi 2007 Zobacz profil autora

pawelmarian/Grzehu92 Walia 0-0 kristo2323/HunTer Finlandia

Trzeba zacząć od tego, iż mecz odbył sie w naprawde kapitalnych warunkach. Nie było kompletnie lagów, tak więc oba zespoły mogły skupić się na grze. Faworytami meczu byli Finowie, którzy mają juz na koncie zwycięstwo i remis. Zespół Walii dopiero inaugurował rozgrywki. Finowie od początku ruszyli do ataku i bardzo szybko chcieli otworzyć wynik meczu, jednak albo kapitalnie spisywała się obrona, albo Walię ratował ich golkiper. Walijczyc odgryzali się pojedyńczymi atakami. Jeden z nich mógł sie skonczyć bramką, lecz na przeszkodzie stanęła poprzeczka. Pod koniec meczu najlepsza akcja zespołu pawelmarian/Grzehu92. Znakomita kontra świetne podanie do napastnika, który jednak fatalnie przestrzelił. To wydarzenie mogło roztrzygnąć losy meczu, ale nie roztrzygneło i oba zespołu musiały się zadowolić 1 punktem, który bardziej cieszy zespół Walii szczęśliwy
Czw 17:48, 26 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92 napisał:

Nic dodac nic ujac podkresle naprawde znakomite warunki do gry pozdrawiam i powodzenia
Czw 17:54, 26 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Nafciarze tryumfują….

Arabia Saudyjska pod dowództwem duetu trenerskiego w składzie ArekŁDZ; Adam.zip podejmowała walecznych Walijczyków (pawelmarian, Grzechu92). Boisko było ciężkie dla obu ekip, pierwsze 20 minut spotkania toczone w żółwim tempie. Po tym czasie, nad obiektem zagościło słońce (koniec lagów), podziałało to tak ożywczo na Saudyjczyków, że w 2 minuty po tym fakcie protegowany trenera Adama z lekkiego kąta strzela tuż przy słupku klasycznego szczurka. Szejkowie jednak nie zamierzali na tym poprzestać i w chwile po zdobyciu gola przeprowadzają kopię sytuacji, jednak Wyspiarze nie zdążyli wyciągnąć wniosków z 22 minuty i mamy 2:0. Od tego momentu Arabowie zaczęli grać z wielkim polotem, próbowali nie typowych zagrań, niebawem zostają za to wynagrodzeni, wychowanek trenera Arka szarżuje w polu karnym Walii, kładzie bramkarza i podaje wzdłuż końcowej linii, Arabski napastnik wbija piłkę do pustej bramki, na trybunach szaleństwo a zgromadzeni szejkowie obiecują w nagrodę trenerom swoje pierwsze z haremów. W bodajże 55 minucie Walijczycy strzelają kontrowersyjną bramkę, dyskusyjną bo, nie jesteśmy pewni obecności drugiego trenera Saudyjczyków na boisku, jednak, że Arabowie ten mecz już wygrali postanowili nie protestować. Po wznowieniu gry, optycznie nadal dominowali nafciarze, niemniej jednak, Wyspiarze przeprowadzili kilka akcji, nawet raz mieli sytuacje sam na sam z Arabskim GK, lecz po za tym optymistycznym prognostykiem na przyszłe spotkania nie można za dużo powiedzieć o grze Walijczyków. Trenerzy muszą poćwiczyć nad temperamentem swoich podopiecznych, gdyż Ci bezpruderyjnie faulowali raz po raz od tyłu swoich rywali, czego konsekwencją był karny, tudzież niewykorzystany przez Saudyjczyka.
Reasumując zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, niemniej jednak dziękujemy naszym przeciwnikom (Paweł z Marianem oraz Grzechu zdzier wink ) za ciekawe spotkanie.

Sob 10:47, 28 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek/Gallus(Jamajka) 3 - 1 kristo2323/HunTer(Finlandia)

Kicek/Gallus(Jamajka) 1 - 0 VinEX/karol_p(Grecja)

Nie 13:50, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

dodam ze w naszym spotkaniu bramka padla juz na poczatku meczu, od tego momentu jamajka miala malo co do powiedzenia, akcje grekow, niestety nie wykorzystane, nie trafiam do pustej bramki, vinex trafia w slupek, i pare razy bramkarz jamajski ratowal sytuacje, niestety ale przegrywamy, dzieki za mecz powodzenia dalej zdzier
Nie 13:53, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

No fakt,faktem szczęśliwy Pierwsze minuty należały do nas i mieliśmy kilka 100% akcji do strzelenia bramki. Wykorzystaliśmy jedną i nasza gra w ataku sie nagle urwała szczęśliwy Cud ,że 2x nie trafiliście na pustą zdzier My mieliśmy jeszcze 3 szanse na gola, po zamieszaniu w polu karnym Gallus za słabo lobował, potem w końcówce miałem sam na sam i w ostatniej akcji meczu zamiast lobować to podałem szczęśliwy Należał wam się remis ,ale piłka nie zawsze jest sprawiedliwa zdzier - wygrał lepszy cool bardzo zły diabeł wink
Nie 14:39, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

macho_21/Lover ZEA 1: 2 kristo2323/HunTer Finlandia

Fantastyczne warunki gry , mecz w pierwszej polowie przespany przez finów dopiero w 45 min pierwszy strzał i odiwo bramka 1:0 fart ? Nie akcja udana i skladna tylko ze w calej połowie jedna jedyna taka zrobic to troszkę malo . W drugiej ZEA zaczela ataki konsekwentnie dazac do celu zdobyli bramke na 1:1 a finowie w dalszym ciagu nic nie grali no po za fantastycznym strzalem z rzutu wolnego z ponad 30 metrow w poprzeczke i o maly włos bramkarz sam by sobie ja władował do bramki , ale pewnie to by juz bylo za duzo szczescia dla nas. 90 min ,czas doliczony i wtedy sie włącza zielon lampka i finowie zamykaja na polu karnym ZEA , kobinaca kilku podan wrzutka i wolej jedynego przytomnego zawodnika Finladi jest warty 3 punkty . Juz sobie nie pogralismy koniec sedzia konczy tylko dwa podania i 1 : 2 fart!!!

pozdrawiam dzieki za mecz
Nie 15:02, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora
polipoli

Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 45

Skąd: Spain

gala-fon/polipoli (Poland) 2 - 0 kristo2323/HunTer (Finland)
Nie 18:15, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

kristo2323/HunTer Finlandia 0 : 2 gala-fon/polipoli Polska

Przystepujac do tego meczu zwiedzilismy wszystkie servery robilismy po kilka podejsc nawt raz sie udało zaczac tylko polipoli wyskoczył z maczu i od nowa zabawa . Wreszcie na alz tylko ze trzeba tam grac na GOOD gra ruszyła wysmienicie .
A co do samego meczu to nie ma złudzen nasza para nie gra zespolowo jedzie na Farcie od poczatku turnieju . Nasi zagraniczni koledzy grajacy Polska zrobili co chcieli 3 punkty ich nawet nie wiem co mam opisac bo w kazdej formacji nas przewyzszali i panowali od 1 min do 90 min dobra lekcja moze wyciągniemy wnioski oby nie zapozno.

gala-fon/polipoli BRAVO BRAVO BRAVO THANKS

PS Super sie gra 2 na 2 pod warunkiem ze sie znajdzie server dobry ktory przypasuje wszystkim
Nie 18:22, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora
polipoli

Posty: 45

Skąd: Spain

gala-fon/polipoli (Poland) 3 - 0 Adam.Zip/ArekŁDZ (Arabia S)
Pon 0:09, 30 Kwi 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

karol masz maly blad w tabelce , ja i grzehu mamy 3 mecze a nie 2 szczęśliwy
Pon 13:26, 30 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Powrót nadziei…

Arabowie (Adam.zip/ArekŁDZ) po ciężkim nokaucie Polski, spotkali się na niebywale dysfunkcyjnym boisku (kosmiczny lag) z Finlandią prowadzoną przez kristo2323 oraz Hunter. Mecz rozpoczął się od akcji Skandynawów, jednak Finowie zdeprymowani nieprzychylnym boiskiem, szybko oddali pole gry Saudyjczykom, czego konsekwencja była strzelona na raty bramka nafciarzy, mimo tego faktu, sytuacja na boisku zbytnio się nie zmieniła, Arabowie starali się strzelić kolejną bramkę a Finowie sporadycznie atakowali z kontry. Pierwsza połowa zakończyła się statystyką strzałów 7:1 dla zielonych, trenerzy kristo & Hunter musieli w szatni mocno zmotywować swoich podopiecznych, gdyż Ci tuż po wznowieniu gry strzelają wyrównującą bramkę, po rajdzie z lewego skrzydła. Arabowie niezadowoleni z takiego rozwoju sytuacji, rzucili się do konstruowania akcji, niezawodne lewe skrzydło znów wypełniło swoją rolę, protegowany Adama dostaję piłkę i długo się nie zastanawiając strzela dość ładne okienko. Dalsza część naszego meczu to huraganowe ataki Skandynawów, należy podkreślić jedną akcję, w której to Arabski GK miał niebywałe szczęście, słupek, bramkarz i przestrzał. Po tym wydarzeniu Saudyjczycy próbowali czyścić pole gry i dotrwali do ostatniego gwizdka sędziego.

Adam.zip/ArekŁDZ 2:1 kristo2323/HunTer

P.S.: karol, mój nick wygląda tak "Adam.zip"
Pon 16:25, 30 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WE4 Team Battle 2 vs 2 OnLine! / Archiwalne Turnieje WE4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)