Faza pucharowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Zobacz poprzedni temat
beninho

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 230

Skąd: Chobienice

Gratuluje Arkowi oraz Shevie chcialbym obejrzeć ten mecz . No ciekawe jak tam mecz o 3 miejsce pytanie

Kicek nie oddam łatwo pudła wykrzyknik wink

Gratulacje arek brawo shevie się też należy bo z opisu widać, że mecz był bardzo wyrównany, więc do finału doszli najlepiej dysponowani gracze. Cieszę się z wyniku bo przegrałem z mistrzem cool

Kicek(Walia) 0 - 0 Czarny(Kostaryka)

Mecz zaczął się dla mnie "tragicznie" zdzier już w pierwszych minutach mój defensywny pomocnik ujrzał czerwoną kartke za faul na środku boiska zagubiony Pomyślałem sobie,ze zaraz strace kilka bramek i po meczu. Jednak było zupełnie inaczej,nie było widać,że Kostaryka gra w przewadze jednego zawodnika. Gra była bardzo wyrównana,ale w 1 połowie to Walia stworzyła więcej "sytuacji"
Statystyka strzałów: 4-1
W drugiej odsłonie nic sie nie zmieniło,gra nadal bardzo wyrównana. Swoje sytuacje miala i Walia i Kostaryka,ale żadna z ekip nie była skuteczna. Swoje sytuacje mieli napastnicy,ale nic nie wykorzystali. W ostatnich sekundach meczu piłka minęła słupek po muśnięciu piłki po rzucie rożnym przez Bellemy'ego(Walia).
Jak widać pierwszy mecz nie przyniósł rozstrzygnięcia,więc trzeba było rozegrać drugi.

Kicek(Walia) 3 - 0 Czarny(Kostaryka)

Drugi mecz był kopią pierwszego meczu,tyle,że Walia już grała w komplecie. Chociaż musze przyznać,że druzyny stwarzały więcej podbramkowych sytuacji i gra była dużo ciekawsza. Swoje 100% sytuacje w pierwszej połowie mieli gracze Kostaryki jednak nie przyniosły one oczekiwanego efektu w postaci bramki.
Statystyka strzałów 4-7
Na początku drugiej połowy(badz w końcówce pierwszej-już nie pamiętam szczęśliwy ) Earnshow podczas rzutu rożnego wyprzedza interweniującego bramkarza,strzelając głową do pustej bramki.Jest 1-0.
Kostaryka próbowała na wszelkie sposoby wyrównać,jednak dobra gra defensywna Walii jej to uniemożliwiała. Niemoc w ataku ekipy z Kostaryki doprowadziła do popełnienia błędu w jej linii defensywnej. Do bramkarza podaje obrońca,ten wybiega z bramki z checią wybicia piłki,jednak za daleko ją sobie wypuszcza,tym samym przejmuje ją Hartson i trafia do pustej bramki. W tym momencie widać było,że piłkarze z Kostaryki się załamali i nie mieli już chęci do gry. Inicjatywe na boisku przejęła Walia,która dołożyła jeszcze 3 trafienie.Konkretnie Giggs.

Dzięki Czarny za wyrównane mecze wykrzyknik wink

link do bramki Giggsa.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 0:38, 06 Gru 2006, w całości zmieniany 2 razy
Śro 0:32, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

No i kolejny ciekawy turniej za nami. Gratulacje dla medalistów radosny wykrzyknik . Kto się spodziewał takiej trójki na pudle... pytanie
Śro 0:35, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Gratulacje Kicek ,widze ze do pustej bramki strzelałeś, Czarny ile wziołes za ten mecz ? zdzier
Śro 0:54, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

Gallus napisał:

wzięli się za bary, a mecz nam dali doskonały, Gall nie bierze tylko daje, nam opłakaną ortografię. zagubiony

Śro 1:09, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

Tak Gallus, dyslekcje to może i masz(cokolwiek to znaczy zdzier ) hehehe szczęśliwy
Śro 1:25, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Kicek napisał:

Kicek, ja lubię swoje błędy. Jak komuś to przeszkadza to niech edytuje moje posty radosny
Śro 1:34, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

Ja wcale nie powiedziałem,że mi to przeszkadza zdzier
pisz jak chcesz,byle czytelnie szczęśliwy
Śro 2:01, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

Kicek opłaci mi udział w Big Money Cup lool

Dzięki Kicek i Gratulacje wink

PS. Dziękuję damianowi za przeprowadzenie Turnieju na bardzo wysokim poziomie. Nie miałem zastrzeżeń do niczego. Turniej przeprowadzony naprawdę profesjonalnie co zostanie uwzględnione przy najbliższych nominacjach brawo

... w oczekiwaniu na pas zwycięzcy ... zdzier

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Nie 2:41, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Nie 16:13, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)