Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

______________________GRUPA C_________

Witam Wszystkich w jesiennych rozgrywkach weol.
W tym temacie podajemy wyniki spotkań oraz piszemy
opisy do meczów. Proszę o bezproblemowe rozegranie wszystkich meczy i pamiętajcie aby grać Fair Play
.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

PROSZĘ O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINAMI :

_____OGÓLNY REGULAMIN ROZGRYWEK
___________ AUTUMN CUP '07

________________________UWAGA

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 16 Grudnia o 23:59. Jeśli 12 Grudnia o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał zagranych mniej niż 5 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy! .

___

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 23:57, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 9 razy
Pon 1:18, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora

Rezygnuję z turnieju już na początku, niestety - kończy się semestr w szkole, mam naprawdę dużo roboty... Mam nadzieję, że bez konsekwencji, po prostu brak czasu. Informuję o tym już teraz, nie chcę Czarnej Listy, a przecież mam jeszcze Euro... radosny
Nawet gdybym bardzo chciał to nie zdążę do środy rozegrać 5 meczów...

Pozdrawiam i przepraszam.

PS. Zapisałem się, ponieważ jeszcze wczoraj miałem nadzieję, że w szkole dziś się coś zmieni na lepiej, ale wyszło odwrotnie. zagubiony
Pon 16:57, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora

Nie ma problemu, dobrze, że mówisz to teraz. radosny W miejsce Leszcza do turnieju wchodzi pierwszy z rezerwy, czyli s-m-o-l-u-ch. Proszę namiestnika o wprowadzenie go do listy uczestników.
Pon 17:05, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

Ja też chyba nie zdołam rozegrać 5meczy ponieważ mam problem z patch'em (opisałem w problemach technicznych) i nikt mi nie odpowiedział ani nic czyli chyba bede musial całkiem zrezygnować z gry we wszelkich turach ligach itp.... sorki za kłopot
Pon 17:17, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora

Trudno. W miejsce spox'a do turnieju wchodzi Rogal. Proszę namiestnika o wprowadzenie gracza do Listy Uczestników.
Pon 19:08, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak(Tunezja) 3 : 0 (Norwegia) smoluch

Mecz pod dyktando pilkarzy z Tunezji. Duzo akcji co skutkuje 3 bramkami. Smoluch probowal sie odgryzc, ale nie mogl wykonczyc akcji.

wasiak(Tunezja) 2 : 1 (Norwegia)smoluch

Wynik otwieraja Norwegowie za sprawa Carew, ktory umieszcza pilke w siatce po strzale z glowki. Na szczescie moi pilkarze mobilizuja sie i doprowadzaja do remisu. Nastepnie wychodze na prowadzenie. Smoluch atakuje, lecz udaje mi sie dowiezc zwycieski wynik do konca.

pozdrawiam
Pon 22:38, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora

burza-lukas 2 - 0 Minio

Mecz ostro zaczął burza-lukas, dopiero w drugiej połowie grę na boisku przejął Minio, więcej konstruowania akcji lecz niestety trudno było znaleźć drogę do bramki gdyż obrona świetnie sie spisywała lub kapitalnymi interwencjami popisywał się bramkarz drużyny Izraelu. Pod koniec spotkania burza-lukas ponownie przejął kontrolę nad meczem ustanawiając wynik 2-0.

****************************************************

Minio 0 - 1 burza-lukas

mecz dosyć wyrównany, raz przewagę obejmował burza-lukas a raz Minio, dużo niedokładności z obu stron i mimo wielu sytuacji podbramkowych w spotkaniu padła tylko jedna bramka. Ważne 6 punktów trenera burzy-lukasa, więc aby myśleć o awansie trzeba zdobyć jeszcze co najmniej 9 pkt.
Pon 22:56, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. Minio
1:2

Jednak na klawiaturze gram troche lepiej niż na padzie :E. Mecz myślę, że wyrównany. Jako pierwszy wyszedłem na prowadzenie, ale Minio znokautował mnie szybką kontrą pod koniec drugiej połowy. Zaatakował wtedy kiedy ja koncentrowałem sie na zdobyciu bramki, piekna szybka kontra no i leże szczęśliwy.

Minio vs. s-m-o-l-u-ch
0:4

W tym meczu ponownie ja wychodze na prowadzenie. Minio próbuje odrabiać straty, lecz moim obrońcom w pocie czoła udaje się do tego nie dopuścić. Później zaczęło tak jakoś dziwnie nieprzyjemni e lagować, nie wiem czy przez to ale udało mi się znacznie wynikowo odskoczyć od rywala.

dzięki za mecze i powodzenia dalej.
Pon 23:20, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak(Tunezja) 1 : 1 (Izrael) burza_lukasz

Bardzo wyrownany mecz. Duzo akcji i strzalow z obydwu stron. Wynik otwieraja Izraelczycy po swietnym wyegzekwowaniu rzutu roznego. Widac, ze ten element byl cwiczony na treningach. Udaje mi sie wyrownac dopiero pod koniec meczu. Pozniej byla jeszcze szansa na 3 pkt ale zabraklo szczescia i skutecznosci

wasiak(Tunezja) 1 : 0 (Izrael) burza_lukasz

Pilkarze Tunezji mieli na prawde dobry dzien bo grali koncertowo. Kazda akcja byla grozna i zagrazala bramce Izraelczykow. Dopiero w 88 minucie Trabelsi szczupakiem daje 3 pkt dla Tunezji !! !! Izrael zagral jakos bez charakteru...

pozdrawiam
Pon 23:39, 10 Gru 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs.burza_lukas
2:1

burza_lukas vs. s-m-o-l-u-ch
0:1

Zacząć trzeba od tego, iż Norwegia<< moja drużyna, jest drużyną lepszą od Żydowskiej Reprezentacji Żydów szczęśliwy << drużyny burzy. W dodatku jeszcze w obydwu meczach miałem dużo szczęścia. To
co działo się w drugim meczu doprowadziło część Izraelczyków do zwątpienia czy w ogóle mesjasz nadejdzie :E. Miałem w planach wynieść z tego 2 meczu 6 pktów, tyle za miały być to punkty zdobyte zasłużenie po dobrzej grze. Życie pokazało jednak co innego.

*********

s-m-o-l-u-ch vs.Rogal
2:0

Rogal vs. s-m-o-l-u-ch
2:4

W obydwu meczach mogło być znacznie wyżej, no ale w pierwszym meczu Carew stwierdził, że jest jako jedyny czarny dyskryminowany w drużynie i całej roboty odwalał nie będzie. Jak powiedział tak zrobił, za Chiny nie chciał strzelić trzeciego gola, nawet do pustej bramki. W drugim meczu zdobywam 4 bramki w pierwszej połowie. W drugiej Rogal dostaje czerwo, ale mimo wszystko pod koniec meczu wpakował mi 2 bramki.

thx i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Wto 0:41, 11 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:38, 11 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak(Tunezja) 5 : 1 (Gwinea) Rogal

Mecz pod kontrola moich pilkarzy, duzo akcji i strzalow na bramke przeciwnika. Gol dla Gwinei przy stanie 3:0. Pilkarz meczu - Dos Santos

wasiak(Tunezja) 1 : 0 (Gwinea) Rogal

Mecz w ogole inny niz pierwszy. Gwinea groznie atakowala i stwarzala na prawde grozne sytuacje. Moi pilkarze zagrali jakos bez charakteru, malo skladnych akcji.

pozdrawiam
Wto 18:50, 11 Gru 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. EloZiomKonin
3:2

Bardzo wyrównany mecz. Co wyszedłem na prowadzenie to EZK mnie doganiał, wiele groźnych akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony. Bramkę na wagę zwycięstwa w loss time strzela Riise. EZK zaczyna od środka i jest koniec meczu.

EloZiomKoninvs. s-m-o-l-u-ch
3:3

Mecz wyrównany podobnie jak pierwszy, z tym, że do przerwy było 2-0 dla EZK, po bardzo składnych akcjach. na początku drugiej połowy EZK podaje do bramkarza, ten niefrasobliwie biegnie z piłką, zabiera mu ją jeden z moich zawodników i jest 2-1. Chwile potem kolejna bardzo dobra akcja rywala kończy się bramką. Później jakoś udało mi się wyrównać dokładnie nie pamiętam jak radosny. Końcówka meczu, rzut rożny dla Ekwadoru. Dośrodkowanie, piłkę poza własną połowę na pałe wybijają Norwedzy. Trafia ona wprost pod nogi obrońcy Ekwadoru, jednak odbiera mu ją Carew, sam na sam i faul bramkarza tuż przed PK. Po wolnym róg, po rogu aut i bezpośrednia wrzut piłki na Carewa, ten strzela, ale doskonale broni bramkarz. Mecz kończy się wynikiem remisowym

dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Wto 20:39, 11 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:37, 11 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak(Tunezja) 4 : 0 (Ekwador) EloZiomKonin

Caly mecz przewaga moich pilkarzy. Dokumentuja to 4 bramkami. Najlepszym pilkarzem byl Jaziri - strzelec 3 bramek.

wasiak(Tunezja) 1 : 2 (Ekwador) EloZiomKonin

Mecz zaczyna sie bardzo dobrze bo moi pilkarze szybko wychodza na prowadzenie. Niestety pozniej nastapilo jakies zawieszenie i nic mi nie szlo. Wykorzystuje to EloZiomKonin i strzela mi 2 bramki. Pierwsza przegrana moich pilkarzy, ale chyba nie zawazy na awansie do kolejnej rundy.

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Wto 21:26, 11 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

burza-lukas 0 - 0 EloZiomKonin

Mecz nudny bez ciekawych akcji i pięknej piłki, w której powinno sie oglądać dużo strzałów.

EloZiomKonin 1 - 2 burza-lukas

Mecz zaczęła dobrze reprezentacja Ekwadoru, strasznie ale to bardzo strasznie słaba gra Izraela. Aż sam byłem na siebie zły że gram tak wręcz beznadziejnie...nie wiem co się ze mną działo w tym spotkaniu....cały mecz atakował EloZiomKonin, praktycznie przez 80 minut sie tylko broniłem, wcześniej jednak padła bramka na 1-0 dla Ekwadoru (w pierwszej połowie). Dopiero po 80 minucie zaczęło powoli sie dziać z moja grą, chociaż i tak pełen już wątpliwości udało mi się strzelić gola wyrównującego. kilka minut później kolejna składna akcja Izraela i pod koniec meczu wynik 1-2 dla mnie...niezasłużenie ale trochę szczęścia też zawsze potrzebne jest wink

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Wto 22:52, 11 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:43, 11 Gru 2007 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

mogłby ktoś uaktualnić tabele nie za bardzo wiadomo co sie dzieje
Wto 22:48, 11 Gru 2007 Zobacz profil autora

EloZiomKonin napisał:

ten ktoś to ja....pracuje do wieczora....zaraz będzie tabela zaktualizowana. wink
Wto 22:53, 11 Gru 2007 Zobacz profil autora

Przypominam, że do dzisiaj do 23:59 każdy z graczy musi mieć rozegrane przynajmniej 5 spotkań.

burza-lukas 1:1 Rogal

Mecz z duża przewagą burzy,lecz nie miał szczescia w strzeleniu kolejnych bramek i mecz zakonczył sie remisem

Rogal 2:0 burza-lukas

Ten mecz był juz jednak inny,cały mecz naciskałem oddawałem duzo strzałow,lecz takze brakowało szczescia,pod koniec 2 połowy strzelam 2 bramki i wygrywam...

Dzieki...
Śro 20:35, 12 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)