Grupa B [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa B [I Faza Grupowa]
_______________________

___________________
Proszę zapoznać się z następującymi Regulaminami:
__________
__________

Termin na rozegranie swoich spotkań mija w poniedziałek tj.26.01.2009r. o godzinie 23.00.

________________

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 18:03, 26 Sty 2009, w całości zmieniany 6 razy
Czw 19:50, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora
qbra

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 176

Nie wrzucaj tak wielkich obrazów bo rozciągasz stronę.
Edit by burza-lukas

Pią 13:18, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora

qbra (Turcja) 1:3 andzi (Rumunia)

Pierwsza połowa z moją przewagą, podczas której zdobywam 3 bramki. Mutu raz pokonał Rustu, zaś Mieta dwukrotnie. W strzałach 4:6 dla mnie. Druga połowa to już przewaga qbra'ego, który obudził się i zaczął atakować. Ja natomiast co jakiś czas próbowałem atakować. Dwa razy trafiam w słupek. Rywalowi w końcu udało się strzelić bramkę, ale tylko jedną, bo mój bramkarz nie pozwolił już na więcej. W strzałach 11:12 dla Rumuni.

andzi (Rumunia) 3:1 qbra (Turcja)

Pierwsz połowa z moją przewagą. Bramkę strzelam dość szczęśliwie. W drugiej połowie nadal kontroluję przebieg spotkania dokładając jeszcze dwie bramki. Na 15 minut przed końcem meczu, qbra zdobywa bramkę, lecz po raz kolejny nie zdołał strzelić kolejnych bramek.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Sob 11:39, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pią 15:57, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Bart0o0sh 1-1 50ml

Spotkanie grane wczoraj... niewiele moge o nim napisac bo strasznie lagowalo i mecz gralismy na 3 raty... Ja pierwszy zdobywam bramke, a rywal pod koniec meczu i ogolnie mecz to takie niewiadomo co ... lagi zepsuly go totalnie ... jeden lost... Dzieki.

Opis meczu nie spełnia wymogów regulaminu. Proszę nad tym pracować inaczej będą wręczane ostrzeżenia.

Pią 16:40, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora

50ml (Dania) 2:5 andzi (Rumunia)

Mecz z moją przewagą. Dobrze zacząłem, przeprowadziłem kilka ataków, lecz Sorsen pomimo szarej strzałki świetnie bronił. W końcówce paradoksalnie puszcza lekki strzał przy słupku. W genialny sposób wyrównuje 50ml jeszcze przed końcem pierwszej połowie. W drugiej części spotkania grałem swoje i udało mi się strzelić 4 bramki. Wyniki ustalił 50ml na 2:5. W strzałach 5:18 dla Rumuni.

andzi (Rumunia) 3:1 50ml (Dania)

Tutaj mecz już bardziej wyrównany. Pierwsze minuty należały do 50ml, ale nic nie strzelił. Mnie się udało natomiast strzelić dwie bramki po dośrodkowaniach. W drugiej połowie nie wykorzystałem kilku sytuacji, w 75 minucie rywal zdobywa kontaktową bramkę. Szybko odpowiedziałem trafieniem na 3:1 po błędzie duńskiej obrony. Do końca meczu nic się nie działo. W strzałach 10:5 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Nie 10:54, 25 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:31, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora

50ml-RonaldoVIP 4:1(17:6)
RonaldoVIP-50ml 1:2(7:10)

hmm gralem niedawno a juz prawie nic nie pamietam,to chyba z ...,a niewazne radosny pierwszy mecz to moja duza przewaga,gralem sobie spokonie strzelilem w 18' Bentnerem,7 min. pozniej karny i 2:0,Pepe dostaje 2 zolta i Portugalia gra w 10,jednak przed przerwa Deco strzela na 2:1,2 polowa troche rowniejsza ale nadal bylem strona przewazajaca,w ostatnich 20 min. strzelam jeszcze 2 bramki i mialem 2 slupki,
2 mecz bardziej wyrownany,w 13' C.Ronaldo wyszedl sam na sam,pilka odbila sie od slupka,toczyla sie po lini bramkowej,moj obronca podbiegl i jakims cudem nie wpakowal jej do bramki,wybil tak ze ta trafila jeszcze w poprzecze i slupek radosny, jednak jak ma sie takich zawodnikow to wystarczy jeden strzal,Nani poteznie uderzyl zza pola karnego i 1:0,do przerwy w strzalach 4:3,w 2 polowie przycisnelem w ostatnich 25 minutach i to dalo bramke w 73' i ostatniej akcji,
thx,powo

50ml-ChristianoKSG 4:1(19:9)
ChristianoKSG-50ml 3:4(9:14)

mysle ze 2 mecze z moja przewaga,spokojnie gralem i kontrolowalem gre,jednak ciagle male ciecia psuly rozgrywke,a szczegolnie w 2 polowie 2 spotkania,w 1 meczu szybko,bo juz po 10 minutach,wygrywam 2:0 po trafieniach Bentnera,w 32' po ladnej solowce,H.Larson strzela kontaktowa,w 2 polowce dokladam 2 trafienia Thomasonem,mielismy jeszcze po slupku,
2 spoktanie podobne,do przerwy rowniez 2:1 prowadze po trafieniach Thomasona i Ibry,w strzalach do przerwy 4:11,do 60 minuty prowadzilem 1:4,jednak juz w nastepnej akcji mamy 2:4 i szybko zrobilo sie 3:4,uspokoilo sie i dowiozlem zwyciestwo,
thx,powo

50ml-Bartoosh 2:1(12:9)
mecz rowny,byly momenty ze przeciwnik przewazal i odwrotnie,juz w pierwszych minutach Okotha strzela minimalnie obok slupka,chwile pozniej Thomason trafia w slupek,gra glownie skrzydlami,w 32' ladna bomba pod poprzeczke popisal sie Bentner,do przerwy w strzalach po 4,w 52' Nigeria doprowadza do remisu,bylo po pare okazji z obu stron,5 minut przed koncem ponownie Bentner po ladnej glowce strzela zwycieska bramke,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 19:36, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 18:46, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 399

Skąd: Zamosc

RonaldoVIP 4-2 BartOoOsh

Przeciwnik od początku mocno naciska. Postawił na gre prawą strona i dosrodkowania. Lecz to ja strzelam pierwszy bramke. Przeciwnik wyrównuje a po chwili juz 2-1 3-1 i 4-1... Przeciwnik ciagle atakował lecz to ja w tym meczu byłęm skuteczniejszy, moze nie lepszy ale skuteczniejszy.

RonaldoVIP 0-1 BartOoOsh

Ten mecz to juz ataki przeciwnika ktore daja tylko 1 bramke. Ja w pierwszej połowie stwarzałem sytuacje lecz nie mogłem oddac strzału. Dużo gry w srodku pola, mało strzałów...mecz ze wskazaniem na BartOoOsha i to jemu tym razem przypada 3 pkt.

Myślę ze podział pkt sprawiedliwy...Dzieki za gre i powo dalej
Sob 20:02, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
Cristiano17

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 83

CristianoKSG 5-4Qbra
mecz wyrównany przegrywam 2-0 juz w 15min meczu bvłedy ehh;/ ale strzelam bramke na 2-1 ale zaraz kolejny błąd i Qbra wychodzi na 3-1 ale nie poddaje sie gra sie do konca udało mi sie ten mecz wygrac ale nie było łatwo 13:12 w strzałach na koniec meczu

CristianoKSG 6-4Qbra
mecz ułozył sie dla mnie idealnie szczęśliwy juz w 5 min błąd popełnia przeciwnik i H.Larson kiwa bramkarza i 1-0 pozniej 2.3.4 nadeszła 33minuta spotkania faul na srodku boiska i CZERWONA kartka dla Turcji... pomyslałem ze juz bedzie łatwo i na luzie grałem gracz lepiej grał w 10 jak w 11 bo strzelił 4bramki ale tez nie miałem szczescia ze skutecznoscia hehe dzieki powodzenia
Sob 22:35, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora

CristianoKSG (Szwecja) 0:2 andzi (Rumunia)

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, kilka dobrych sytuacji z obu stron. Strasznie nieskuteczni byli Szwedzi jak i Rumunowie Po 45 minutach prowadziłem 0:1. Druga połowa to już moja przewaga i pomimo bardzo wielu, ale to bardzo wielu sytuacjach, strzeliłem tylko 1 bramkę. W strzałach 7:18 dla mnie.

andzi (Rumunia) 2:1 CristianoKSG (Szwecja)

Tutaj już zdecydowanie przez cały mecz dominowałem, ale niestety skuteczność pozostała z poprzedniego meczu. Do tego świetnie bronił szwedzki bramkarz. Jedyne bramki strzelam pod koniec pierwszej połowy. Dwukrotnie Isaksson pokonał Mutu, tak że ten pierwszy w ogóle nie próbował bronić. Druga połowa to także moje ataki, ale bramkę strzelił rywal. Na szczęście więcej bramek już nie padło. W strzałach 15:6 dla Rumuni.

Nie 0:02, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

RonaldoVIP 5-2 andzi

Mecz pierwszy to znaczna przewaga Portugalczyków. Praktycznie wszystko im w tym meczu wychodziło. Drużyna przeciwna tak jakby przestraszyła sie tej renomowanej drużyny, moi zawodnicy robili z obrońcami co chcieli. Dużo akcji. w tym kilka słupków i poprzeczek zarówno po mojej jak i po stronie przeciwnika. O ten mecz byłęm spokojny...nie mozna było go przegrac.

RonaldoVIP 2-2 andzi

19' Mutu 40' C.Ronaldo
27'Goian 73'Simao

Mecz nr.2 to już przewaga andziego i jego teamu. Ja nie mogłęm sobie stowrzyc sytuacji do strzału ale na szczescie gdy juz stworzylem to padala bramka dla mnie. Przy wyniku 2-0 dla przeciwnika potrafiłem sie dzwignac i wyrównac.

zbyt groźnych sytuacji... Turcy zagrali kilka kontr,niestety tylko
jedna z nich została zakończona bramką i to dopiero na koniec spotkania.

2mecz:

1-0 strzały 12-5

Strzelec jednynej bramki: 57' Mevlut

Rewanż został praktycznie całkiem zdominowany przeze mnie...
Grałem spokojniej,rozważniej w obronie oraz zdecydowaniej w ataku.
Niestety bardzo nieskutecznie ale ważne że zwycięstwo.

Dzięki za meczyki
Nie 12:46, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora

Nie 14:25, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Wszystkie mecze grane od niechcenia z checia ucieklbym z tego tura niemam czasu teraz i glowy do niego ale coz... jedziemy:
Bart0o0sh 3-1 qbra

Pierwsza polowa kompletnie olana i rywal zdominowal mnie... szybko strzela dosc ladna bramke zza pola karnego...dlugo niecieszyl sie objetym prowadzenie poniewaz oddajac jeden jedyny strzal w tej polowie zamieniam na bramke i jest 1-1. Druga polowa to lekka moja przewaga i wymiana nieskutecznych akcji... jednak u mnie one byly mniej nieskuteczne i strzelam bramke na 2-1 a pod sam koniec meczu na 3-1.

Bart0o0sh 2-1 qbra

Tutaj juz troche sie obudzilem i mecz byl calkiem wyrownany... ponownie przeciwnik obejmuje prowadzenie i tak konczy sie pierwsza polowa. W drugiej polowie po ladnym strzale zza pola karnego pilka laduje na slupku Aghahowa dobija i rozny... krotko rozegrany pilka przed pole ponownie napastnik nigeryjski i tym razem pilka laduje w bramce 1-1. Pare akcji pizniej dosrodkowanie i 2-1 dla mnie. Dzieki

Bart0o0sh 5-4 andzi

Mecz calkiem wyrownany i dosc zaciety... strzelam pierwszy bramke chwile pozniej przeciwnik strzela dwie totalne szmaty i robi sie 1-2 dla niego... dalej 2-2 nastepnie 3-2. W drugiej polowie pod sam koniec dostaje dwie bramki na 3-4 i juz sie pozegnalem z jakimikolwiek pkt co mi wisialo. Jednak szybka akcja i jest remis 4-4... malo w loss time nastepna akcja dosrodkowanie i 5-4 dzieki.

Bart0o0sh 2-2 andzi

Tutaj mecz dosc ciekawy bardzo duzo akcji bez glupiego tarasowania bramki... Dwukrotnie Aghahowa ze srodku ataku wykorzystuje blad obroncy i umieszcza pilke dwa razy w bramce jest 2-0 dla mnie. Przeciwnik zaczyna grac w 2 polowie i bramke na 2-1 wciska doslownie na hama zdzier ( dobra komedia byla radosny ), a na 2-2 po dobitce. Pod koniec meczu wynikl mogl byc rozny jednak moja ostatnia akcja 100% zmarnowana i zostal remis. Dzieki

Bart0o0sh 4-0 ( +3 bramki za ucieczke ) 7-0 CristianoKSG
Bart0o0sh 3-0 WO CristianoKSG

1 mecz: Mecz od poczatku wyrownany jednak z biegiem czasu to ja strzelam bramke na 1-0 po dosrodkowaniu z glowki i zyskuje tym samym przewage... im dalej w mecz tym przewaga moja rosla a przeciwnik zmarnowal kilka dobrych sytuacji... strzelam bramke na 2-0 i koniec polowy. 2 polowa grana juz pod moj dyktando sporo sytucaji i bramka na 3-0 chwile pozniej karny i 4-0 przeciwnik uciekl.
( Przeciwnik uciekl z meczu w 30min 2 polowy wszystko opisane w odpowiednim temacie i jest tam wyjasniona sytuacja na temat 2 meczu ) Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Nie 23:17, 25 Sty 2009, w całości zmieniany 6 razy

Pon 20:16, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)