Grupa C [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

Judzik - Lincoln 0-1

No co tu duzo mowic, przegralem, chociaz dobrze sie bronilem, a bramke stracilem w 89 minucie po dosrodkowaniu z prawej strony.Z przebiegu gry Lincoln mial wiecej okazjii,ale u mnie zawsze szwankuje pierwsyz mecz, zanim sie rozgrzeje to juz po meczu;p i tym razem to samo bylo,mialem swoje okazje ale nie wykorzystalem, no szkoda straconej bramki w koncowce bo pkt by sie przydal:)

Judzik - Lincoln 5-2

Tutaj juz lepiej bylo z moja skutecznoscia:) co mialem to wykorzystalem, gdy bylo 3-2 dla mnie goscie mieli dwa slupki pod rzad i wtedy kontraatak byl i strzelam na 4-2, w koncowce dolozylem jeszcze piata bramke strzalem z glowy:) szcesliwe zwyciestwo, bo az sie sam dziwilem ze wszytsko wpada,ale cieszy wygrana i 3 pkt:) dzieki i powodzonka

LGZuczek 4-0 Kakaesiak

Dobre mecze w moim wykonaniu ale mogło być zawsze lepiej radosny Dużo sytuacji no I Koller z Szara strzałka ktory strzela pierwsza bramke druga dokłada Sionko i mamy 2-0 rywalowi widać było nie idzie co było widać.
2 mecz to już moja dominacja obrońca wychodzi do boku piłke zabiera mu Svierkosz i mamy 1-0 po chwili obrońca pomylił strony podaj do bramkarza uprzedza go nie zawodny Koller i mamy 2-0. Druga połowa to dalej moje ataki Bramkę dokłada Svierkosz a na sam koniec Pięknym rajdem popisał się Koller (chyba 7 raz w tym turze) Przebiegł 30 metrów z Piłka 2 razy wkręcił w ziemie Obronców i Ala Frankowski pod Porzeczkę Wink 18-10 w strzałach

LGZuczek 3-0 judzik
LGZuczek 2-1 judzik

Pierwszy mecz to moja dominacja lecz nic nie chce wpąś. Nie moc strzelecka musiał przerwać Koller który strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza . Pózniej idzie jak po maśle dokładam jeszcze 2 bramki Koller i Sionko i mamy 3 pkt. 2 mecz to wyrównany boj ze wskazaniem na judzika lecz to ja pakuje 2 bramki za sprawa Jankulovskiego radosny

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Czw 23:10, 29 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:24, 29 Sty 2009 Zobacz profil autora
memp

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1016

Skąd: ChoRzów

Proszę nie edytować poprzednich postów, tabela i terminarz zostały zaktualizowane wykrzyknik
Pią 16:12, 30 Sty 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 930

Skąd: Kalisz

Adrian1993 - Kakaesiak 5:4 4:0

Pierwszy mecz układa się od początku dla mnie fatalnie. Już w pierwsze 30 minut tracę dwa gole. Ale od czego ma się w składzie Klasnicia i Olicia. Najpierw ten pierwszy w 40 minucie strzela sam na sam, a 3 minuty później Olić strzałem z pola karnego trafia na 2:2. Druga połowa na początku świetna w moim wykonaniu. W 7 minut zdobywam trzy gole i rozluźniam się trochę. Przez co rywal zdobywa dwie bramki, ale w końcówce gram uważnie w obronie i nie pozwalam przeciwnikowi na wiele. Strzały na koniec 16:13 dla mnie. Ogólnie mecz był bardzo dobry.

Drugi mecz to moja przewaga. Mimo wszystko w 25 minucie rywal dośrodkowuje w pole karne, a z dośrodkowania wychodzi strzał i zatrzymuje się na poprzeczce. W końcówce pierwszej połowy pokazuje jednak klasę i zdobywam dwie bramki. Oba zdobył Klasnić. W drugiej połowie szybko strzelam na 3:0. Rywal starał się odgryźć, ale doskonale grałem w obronie. W końcówce trafiam jeszcze raz i wygrywam mecz.

lincoln 1-1 Kakaesiak

Bardzo wyrównane mecze. W pierwszym miałem więcej szczęścia od rywala i udało się wygrać z czego się bardzo cieszę. Miałem też Cuevasa na czerwonej strzałce i to trochę pomogło bo to on wypracował bramkę. W drugim dużo walki w środku pola, rywal otwiera wynik przed przerwą po ładnym strzale zza pola karnego. Udaje się wyrównać po centrze z rożnego i strzale głową Manzura. Dzięki za grę.

Reksul - lincoln 4:1

Oba mecze zaczałem szybko i od mocnego uderzenia!!! Jakies było mnie zdziwienie ,gdy w 1 meczu ,po 5 MINUTACH(!!!!) było 3:0 cool cool cool . Ogólnie gra z rywalem wygladała tak,jak by to nie był Lincoln....(Sorry ziomeq bardzo zły diabeł bardzo zły diabeł ). Szczerze to były dwa najgorsze mecze przeciwnika,jakie ze mna rozegrał. Honorowa bramqe zdobył.....bo mój bramkarz ''ze spalonego'' podał piłe jego napastnikowi ocb? ocb? . Szkoda ,ze tak nie gram zawsze......

THX cool cool
Sob 22:26, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Resztę spotkań potraktowałem jako WO bez punktowe.Tabela jest prowizoryczna !

Posty: 1016

Koniec II Fazy Grupowej Autumn Cup wykrzyknik Gratuluję awansującym, ale również upominam tych, którzy odpadli z rywalizacji... bo ok, można odpaść i być zrezygnowanym... ale honor trzeba pokazać i dograć wszystkie mecze... Tabela i terminarz zatualizowane!
Nie 1:09, 01 Lut 2009 Zobacz profil autora
judzik

Posty: 67

sorry ze nie rozegralem meczy z ruchem i kakaesiakiem ale nie mialem neta przez cala sobote i nie mialem jak zawiadomomic tego, no nic, nie chce zeby myslano ze nie rozegralalem bo slabo mi szlo, zawsze rozgrywam wszytskie mecze jesli moge, no wczoraj prboblemy techniczne mialem wiec wyszlo jak wyszlo..
Nie 12:10, 01 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)