Grupa G(I Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

_____

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pon 21:45, 26 Sty 2009, w całości zmieniany 7 razy

Juni0r_oO 6:1 adek4 ... Juni0r_oO 5:0 adek4
Mam dziwne wrażenie, że ponownie rywal oddał mi mecz. Oczywiście nie było to tak widocznie jak w moich meczach eliminacyjnych z _Mario_, ale było dość odczuwalne. Rywal często stał nic nie robiąc, wychodził niepotrzebnie golkiperem (mógł grać obrońcami, ale wolał wyjść bramkarzem). Ogólnie rzecz biorąc było widać, że rywalowi nie chce się grać, stąd moja przewaga.

Dziękuję za mecze

Ostatnio zmieniony przez Juni0r_oO dnia Pią 15:49, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 15:49, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
Musiek07

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 274

Skąd: szczecin

Musiek07 3:3 sebus93 Musiek07 3:2 sebus92

a wiec prawie wogole nie gram w winning... (tylko liga) poniewaz nie mam zbytnio czasu a to :PPP nie liczylem na nic wielkiego po tych meczach... no ale moim zdaniem powinnienem zdobyc tutaj 6 pkt... co prwada w pierwszym meczu prowadze 2:0 pozniej robni sie 2:2 strzelam na 3:2 i przeciwnik mi daje brame w loss... zenada ... w drugim meczu zagralem lepiej.... 11:1 w strzalach do przerwy z tego 1:1... pozniej 2;1 , 2:2 i w koncowce strzelam na 3:2 dzieki...
Pią 18:32, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
Juni0r_oO

Posty: 27

...
Juni0r_oO 3:0 MarianGKS ... Juni0r_oO 5:2 MarianGKS
W pierwszym pojedynku rywal z początku zepchnął mnie do defensywy często oddając groźne strzały w kierunku mojej bramki. Udało mi się przetrwać do oblężenie, a później już było z górki. W drugim pojedynku rywal szybko dostaje Czerwoną kartkę faulując mojego napastnika w polu karnym. Przez resztę meczu rywal grał trzema obrońcami. W 90 minucie mój bramkarz obronił rzut karny.

Pią 20:54, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
MarianGKS

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 171

MarianGKS 1-1 Lisekx111
MarianGKS 3-0 Lisekx111

Pierwszy mecz to bardzo wyrownane spotkanie bez zadnych przebłysków. Głownym bohaterem meczu były lagi niestety. Druga połowa tak samo lekkie lagi ale to nie przeszkadza Czechą na piekna akcje i mamy 1-0. Przeciwnik nie zostawił tak tego bład obrony i mamy 1-1. Reszte spotkania to gra w srodku pola z nielicznymi strzałami.
Drugi mecz to zdecydowanie moja przewaga co pokazuje wynik na tablicy końcowej.Pierwsza połowa z przewaga moja kończy sie 3-0. Druga zaczyna sie od moich atakow i konczy, przeciwnik atakuje od czasu do czasu ale bardzo groznie brak skutecznosci i mamy 3-0

Dzieki za mecze:)

Ostatnio zmieniony przez MarianGKS dnia Pią 22:57, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:52, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 ( Urugwaj ) 0 - 2 MarianGKS ( Czechy )

Mecz wyeownany z lekka przewaga przeciwnika. Ja mialem dwa slupki przeciwnik dwa gole. pierwsza bramke trafia Sionko po krotko wykonanym rzucie roznymm trafia po dlugim w 50 min. Grygera dostaje czerwo za sciecie mnie w srodku boiska ( strasznie bez sensu ten faul ) mimo to Czesi strzelaja po bledzie bramkarza ktory niepotrzebnie wychodzil do pilki i Koller z banieczki laduje na 2:0 . Na koniec Urugwaj zaliczyl slupeczek -.-.

Sebus93 ( Urugwaj ) 4 -2 MarianGKS ( Czechy )

Tutaj rowniez mecz wyrownany jednak to szczescie usmiechnelo sie do mnie( wreszcie...) i to mi sie udaje wygrac. Bardz odobrym posunieciem bylo wystawienie weterana Abreu'a w ataku ktory pakuje dwie brameczki. Jedna z glowki z 5 metrow a druga okiwal dwoch zawodnikow i pakuje pod ramieniem bramkarza radosny . Pozostale bramki trafiali Forlan i i bodajze Alvaro Recoba.

Sebus93 ( Urugwaj ) 3 - 2 Juni0r_oO ( Turcja )

Mecz wydaje mi sie ze bardziej pod moja kontrola, jkednak kebaby mialy swoje okazje do strzelenia bramek. Wydaje mi sie ze przeciwnik mnie troche zlekcewazyl...Ale dla mnei to lepiej szczęśliwy. Pierwsze minuty bardzo neimrawe w wykonaniu obu zesplow potem jednak ja strzelam dwie bramki przeciwnik wyrownuje strzalem z rzutu wolnego. Pod koneic meczu Abreu zdobywa zwycieska brame.

Sebus93 ( Urugwaj ) 3 - 3 Juni0r_oO ( Turcja )

Od poczatku cisna Turasy i to oni doi pierwszej polowki prowadza 3-0. Po zmianei stron nei minelo 10 minut i bylo juz 3-3 ! wygladalo to tak jakby przeciwnik zlapal totalna zmule przez 15 min radosny. Do konca meczu nie wydarzylo sie nic wartego odnotowania. Od siebei dodam tyle ze przeciwnik bardzo dobrze wykonuje rzuty wolne .

Sebus93 ( Urugwaj ) 3 - 3 Lisekx111 ( Szwecja )

Po ostatnim meczu w Hyper Cup'ie mialem przewage psychiczna. Pierwszy strzelam bramke na 1:0 potem Lisekx wyrownuje i znow ja wychodze na prowadzenie. Taki wynik utrzymal sie do przerwy. Wyszedlem chyba zbyt pewny i zostalem za to skarcony w 60 minucie kiedy to Ibrahimovic trafia brame z wolnego z 40 metrow -.-. Wkurzony po tej bramce atakuje jednak Lisekx dobije mnei kolejna bramka. Troche juz na luzie i uspokojny trafiam pod koiec na 3:3

Sebus93 ( Urugwaj ) 2 - 2 Lisekx111 ( Szwecja )

Znowusz nie zawiodla gra w ataku lecz w obronie :/ . Mecz bardzo podobny do poprzedniego i tutaj takze strzelam na koniec bodajze w Loss szczęśliwy. Wyniki zaczely sie poprawiac odkad w ataku caly czas grywa Abreu radosny niby najslabszy napastnik ale ile wnosi jego doswiadczenie radosny.

jest szansa na Awans !!!

Dzieki za mecze.

Żaden z tych opisów nie spełnia warunków regulaminu za co należy Ci się ostrzeżenie. Następnym razem gdy zobaczę takie opisy będę zmuszony Ci wręczyć to ostrzeżenie.
Edit by burza-lukas

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Sob 22:29, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 4 razy
Sob 0:23, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Za gracza adek4 wchodzi gracz o nicku batik, proszę namiestnika o wprowadzenie zmian a rywalom o szybkie umożliwienie rozegrania meczy...

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Sob 18:57, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:28, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
Juni0r_oO

Posty: 27

...
Juni0r_oO 3:2 Musiek07 ... Juni0r_oO 2:1 Musiek07
Przed meczem 2 punkty wziąłbym w ciemno, gdyż niedawno co wróciłem z roboty i nie byłem rozgrzany. W pewnym sensie udało się to rywalowi wykorzystać, ponieważ był on stroną dominującą w obu pojedynkach. Na moje szczęście w reprezentacji Turcji jest Emre. W obydwu pojedynkach był motorem napędowym mojej drużyny. To właśnie on strzelił gola na 3:2 w 90' oraz na 2:1 w drugim meczu.

Sob 20:09, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

Musiek07 4:1 MarianGKS (15:10) Musiek07 5:1 MarianGKS (20:cool

HEh.... wkoncu zagralem dobrze... konsekwetnie w obronie i skutecznie w ataku... jednak w obydwu meczach na samym poczatku trace gola po 2 oknach czechów ... i w obydwu meczach oodrabuialem w szybkim tepie radosny... dominowalem na boisku bylem lepszy wiecej uderzałem na bramke... zasłuzone zwyciestwo w moim wykonaniu radosny ... w pierwszym meczu hat trickiem popisal sie Martins a w drugim Aghanowa radosny ... dzieki za mecze i powodzenia dalej radosny
Nie 15:35, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora

Gracz Juni0r_oO to znany wszystkim Pan inko.
Proszę namiestnika o zamianę wyników Gracza Juni0r_oO na WO.

"Obaj gracze" (nicki) otrzymują BANa

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 19:16, 25 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:25, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
Juni0r_oO

Posty: 27

brawo Długo to trwało, ale w końcu udało Wam się ;]

btw @ siwy pisze się Inko, a nie inko

Inko czy inko na jedno wychodzi. Nie ma co tu być dumnym z tego bo to oznacza że masz BANa ale to już chyba nie ma znaczenia dla Ciebie bo karę i tak możesz odrabiać w wyznaczonym terminie.
Po upływie 3 miechów od rezygnacji z ligi. Ja proponuję odrabianie kary podwójnie lool Za ligę i za Bana osobno.

Nie 17:05, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
MarianGKS

Posty: 171

MarianGKS 2-1 batik
MarianGKS 2-2 batik (w strzałach 2-20)

Pierwszy mecz zdecydowanie na remis. Strzelam pierwszy bramke mam szanse na druga niestety przeciwnik strzela i mamy 1-1. Nie chce popełnic błedu z wczesniejszych meczy bronie remisu szczęśliwy mega defensywa, mamy niespodzianke fenomenalne podanie Jan Koller i GOLLL! 2-1!
W drugim meczu byslismy swiatkami cudu, zastanawiałem sie czy czasem to Anioły nie pomagały wpadac piłce w bramke...Przeciwnik atakował moja bramke raz po raz ja tylko sie broniłem, nie miałem nic do powiedzenia, słupki i poprzeczki to był standart i oczywiscie genialny Cech. W strzałach 20-2. Brawo dla bohatera dwómeczu Petrowi Cechowi, jak zawsze genialnie łapał co było możliwe i dzieki niemu jest taki a nie inny wynik.No cóz piłka jest nie przewidywalna.

Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez MarianGKS dnia Nie 19:26, 25 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 1017

Proszę namiestnika tej grupy o zaktualizowanie jej dzisiaj do godz.23.00 wykrzyknik
Pon 10:17, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 ( Urugwaj ) 2 - 1 ( Ukraina ) batik

Mecz gram nie u siebie wiec podchodze zdenerwowany co widac w pierwszych momentach gry kiedy to kazde zagra niecelne i pierwszy trace brame. W drugiej polowie przejmuje inicjatywe i Forlan po podaniu Recoby w dlugi rog. Kiedy wydawalo mi sie ze zremisuje swietne podanie do Forlana od Recoby w loss i Forlan pewnie trafia. Wielkie dzieki za super mecz radosny

Sebus93 ( Urugwaj ) 6 - 2 ( Ukraina ) batik

Do tego meczu podchodze pewny i zrelaksowany i pierwszy strzelam brame. Teraz praktycznie pewny zwyciestwa trafiam kolejna brame i super humor radosny. Pozniej robi sie nerwowo bo Ukraina trafia brame na 2:1 zagubiony. Po tej bramce powiedzialem sobie ze nie moge tego przegrac bo to zwyciestwo daje mi praktycznie awansik. W drugiej polowie dobijam przeciwnika kilkoma bramkami, gdy on trafia jedna .

Dzieki Wink
Pon 12:45, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

Musiek07 3:1 batki Musiek07 3:3 batik

hehe... zabawne byly te mecze chodz w sumie wyrównane... na pierwszy mecz sie spielem... pozniej polozyłem las,,, szczęśliwy bo i tak mam awans szczęśliwy chyba xd szczęśliwy nie no strzelam gola w loss na 1:0 nastepnie po przerwie 2 bramki i batik odpowiedzial tylko raz... w 2 mewczu przgrywalem juz 3;0 szczęśliwy a od 68 minuty sie spielem poraz kolejkny szczęśliwy w 80 min juz bylo 3:3 szczęśliwy miglem to wygrac jeszcze haha zdzier ale remisik tylko szczęśliwy ... dzieki za mecze ;]

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Pon 19:43, 26 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Pon 21:52, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)