Grupa D(II faza grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
godlo

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 1118

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

Tabela zaaktualizowana.Jutro mija czas na rozegranie meczy!
Pią 23:59, 30 Sty 2009 Zobacz profil autora

soniak 2:5 Lisekx111

Bardzo słaby mecz w moim wykonaniu. A bramkarz bronił tragicznie. W pierwszej połowie przeciwnik oddał trzy strzały i wszystkie weszły do bramki. Druga połowa lepsza. Miałem 2 słupki kilka sam na sam ale niewykorzystane sytuacje się mszczą i przeciwnik dokłada do swojego dorobku jeszcze 2 bramki.

soniak 3:1 Lisekx111

w tym meczu juz moja przewaga ale nie aż tak duża. Wiedziałem już na co stać przeciwnika, jak przeważnie podaje. I tutaj nie bede pisał jak bo chyab ma jeszcze kilka meczy do rozegrania ;p. Ogólnie mecz łatwiejszy.

soniak 1:6 Sebus93

Oj tego meczu nie bede napewno dobrze wspominał. Przeciwnik robił ze mną co chciał a ja byłem bezradny. Dopiero 15 minut przed końcem meczu wyczułem przeciwnika i już się troche lepiej grało.

soniak 2:1 Sebus93

W tym meczu już nei pozwoliłem przeciwnikowi na łatwe przechodzenie obrony. Grałem bardzo rozważnie, długo celebrowałem akcje i to się opłaciło. W końcówce meczu przeciwnik ustawił skład na bardziej ofensywny a ja grałem swoje i dowiozłem kozystny wynik do końca spotkania.

Dzieki za mecze, ciekawy jestem czy ten dorobek punktowy da mi 4 miejsce ale raczej nie mam wiekszych nadziei

pozdro Wink
Sob 0:36, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 2 Ben Ass

Kicek 1 - 2 Ben Ass

W sumie pierwszy raz spotkałem się z tym graczem. Zupełnie nie wiedziałem jak gra, czego można się po nim spodziewać, co w trawie piszczy zdzier Wyniki miał dobre, więc zagrałem trochę asekuracyjnie.
W pierwszym meczu po dwóch akcjach wychodzę na 2-0. C. Ronaldo mimo iż nie miał dobrej formy to i tak wykorzystał co miał. Z pewnością rywal był trochę zdezorientowany, bo wszystko wydarzyło się w kilka minut zdzier Potem postanowiłem sobie to utrzymać jak najdłużej by zainkasować 3 punkty. Przed końcem 1 połowy rywal strzela jednak kontaktową. W drugiej połowie sytuacje po jednej i po drugiej stronie. Nagle mamy wyrównanie. Pomyślałem sobie, że nie mogę tego zremisować i trochę dałem zawodników do przodu. Opłaciło się i CR7 zdobył 3 bramką, która dała 3 punkty. W strzałach 12-7.

W drugim meczu tracę na samym początku bramkę, ale równie szybko wyrównuję po błędzie rywala. Do przerwy w strzałach 3-3, w tym pozostałe dwa moje strzały były w sytuacjach sam na sam z Ricardo. Mogłem i powinienem prowadzić 3-1, ale niestety nic nie trafiłem. W drugiej połowie znów na przemian stwarzaliśmy sytuacje, jednak kilka bardziej klarownych miał Ben. Był moment przełomowy kiedy nie wykorzystał 100% sytuacji w czasie dobitki, poszła moja kontra, kilka dobrych podań i miałem sam na sam, ale znowu w bramkarza. Przed końcowym gwizdkiem Ben strzela bramkę na 3 punkty. Zupełnie nie byłem na to przygotowany i w sumie nawet nie było czasu by to odrobić. W strzałach nie wiem ile, bo wyszedłem trochę zniesmaczony rezultatem tego spotkania przed statystykami zdzier

Generalnie zasłużenie podzieliliśmy się punktami, bo każdemu coś się należało. Po 3 punkty można zapisać, które zbliżają Nas do awansu.

dzięki za dobre mecze, powodzenia dalej

_________________________________________

Kicek 1 - 0 Sebus93

Kicek 6 - 3 Sebus93

Pierwszy mecz bardzo wyrównany. Bez żadnych klarownych sytuacji. Praktycznie to co miałem to strzały z dystansu, które i tak wyjmował Carini. Chyba w 80 minucie trafiam wreszcie pierwszą bramkę i taki rezultat utrzymałem do końca spotkania. Przeciwnik w drugiej połowie zagrał trochę gorzej niż w pierwszej, więc aż takie trudne to nie było Wink Jednakże obaj zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie, więc sytuacji żadnych, ale to żadnych nie było zdzier W strzałach 10-4.

O ile w pierwszym meczu "poznawałem" rywala, to już w drugim w pełni czytałem jego grę. Zaczęło się bardzo kiepsko, bo straciłem bramkę w pierwszych minutach. Czerwony Ricardo prostego strzału nie umie wybronić smutny Po tym fakcie rzuciłem się do ataku i prawie do końca 1 połowy siedziałem na połowie przeciwnika. Przy czym zmarnowałem kilka okazji, a wyrównanie padło po strzale z rzutu wolnego CR7. Potem już nie pamiętam czy strzeliłem coś jeszcze w 1 połowie? Czy już reszte bramek w drugiej...hmm. Mniejsza z tym, bramki wpadały jak na zawołanie, jednak chyba aż 4 po dobitkach (ahh ta skuteczność). W samej końcówce rywal zmniejsza straty i strzela dwie bramki. Wreszcie udało mi się wygrać więcej niż 1 bramką - cud xD W strzałach 16-7 chyba, ale pewny co do tego nie jestem Wink

dzięki za meczyki, powo dalej.

p.s

Więcej opisów nie robię! Zrobiłem 10/14, następne robią już moi przeciwnicy, bo ja nie mam obowiązku opisywać wszystkiego co rozegram zdzier

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Sob 12:49, 31 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 3:23, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

RONALDO 1 3-2 KrecikGKS

Ten mecz chyba był najbardziej emocjonującym spotkaniem które rozegrałem w tym roku a było ich sporo.W pierwszej połowie Sheva pokonuje 2 krotnie mojego bramkarza i po pierwszej połowie przegrywam 2:0 choć miałem dwa słupki.W drugiej połowie od 60 min przejmuje inicjatywę i strzelam dwie bramki.W końcówce rywal dostaje czerwo a ja strzelam bramkę dającą 3 pkt i nadzieje na awans szczęśliwy

KrecikGKS 0-6 RONALDO 1

W tym meczu Krecik chyba się chciał godnie pożegnać z tym turniejem ale jak widać po wyniku nie udało mu się to nawet w 1% radosny W tym meczu grałem bardzo dobrze i rywal nie miał nic do powiedzenia strzelałem bramkę za bramką i skończyło się na 6:0 wink

RONALDO 1 2-3 Lisex111

Mecz pierwszy to przewaga 2 gola która utrzymywała się od 10 do ostatniej minuty meczu.Po każdym golu przeciwnika ja znów odskakiwałem i tak w kółko no i doszło do wyniki 5-3 a później strzeliłem 1 gola jeszcze i było po meczu.Drugi mecz to wyrównane spotkanie ale Lisex111 w ostatnich minutach meczu strzela bramkę dającą awans wink

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Sob 22:52, 31 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:33, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 2:1 Sebus93

Rywal postawił trudne warunki. Dość mocno zagęścił linie obronną, jednak otwieram wynik po dość ładnym strzale z powietrza Moutinho. Nie minęło 5 minut i Chevanton wyrównuje stan spotkania. Do przerwy po 4 strzały, ale mogło coś z nich wpaść. W drugiej odsłonie równie wyrównana gra lecz to Simao przytomnie zachowuje się w polu karnym i ustrzela bramkę na miarę zwycięstwa. Strzały: 10-6

Ben_Ass 2:0 Sebus93

Tu również ciężki bój. Już na początku Portugalia marnuje dość dobrą okazję, a za chwilę gracze Urugwaju nie trafiają z nawet dogodniejszej pozycji. W 44 minucie rzut wolny dla Urugwaju, przechwyt, szybko lewą stroną wychodzi Almeida, który dośrodkowuje ma głowę Nuno Gomesa i jest 1:0. Przerwa. Druga połowa to próby odrobienia strat przez rywala, lecz bardzo dobrze zagrała moja defensywa, nie pozwalając na finezje w szeregach atakujących Urugwaju. W 85 minucie po raz drugi Nuno odbiera nadzieję przeciwnikowi. Strzały 11-5(7?)

P.S. Teraz o awans mogę być spokojny.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Sob 14:14, 31 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:12, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora
HoOpeK

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 196

Skąd: Stargard Szczeciński / Szczecin

HoOpeK 6 - 2 Kicek

Pierwsza połowa wyrównana, kilka ladnych strzalow, obroncy nie dopuszczali do utraty gola, musze pochwalic tu swoich obroncow ktorzy ladnie wybili pilke z lini bramkowej po wrzutce przeciwnika z roznego, a obdarzyc nagana atak, nie wiem dokladnie kogo, bo widocznie za duza dla niego filozofia bylo trafic z glowki do pustej bramki szczęśliwy. Pozniej byl OOS radosny W "drugiej" polowie juz calkowicie zdominowalem gre i strzelilem 4 bramki, Kickowi udało sie jedna strzelic po dosrodkowaniu. Pod koniec meczu znowu byl OOS radosny

Ostatnio zmieniony przez HoOpeK dnia Sob 20:16, 31 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 18:58, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 3 HoOpeK

Ale patologiczny mecz. Z 2-0 kończy się na 2-3. Po strzeleniu dwóch bramek poczułem się za pewnie i wiedziałem, że tak to się skończy. Myślałem, że wezmę rewanż za 1 mecz, kiedy to przegrywałem 1-2 nastąpił OOS i wybiło mnie to z dobrego rytmu gry. Gdy zacząłem później z ustawieniem 3-5-2 to "wypoczęci" zawodnicy rywala, z łatwością przedzierali się pod moje pole karne.
W tym drugim meczu to już w ogóle zagrałem kompletną lamerkę. Zacząłem się bronić od stanu 2-0, sam nie wiem czemu. Mogłem zagrać otwarty mecz zmieniając na 4-3-3, a zagrałem kompletne DNO. No nic...najgorsze spotkania jakie rozegrałem chyba w tej grupie Wink

dzięki za mecze, mam nadzieje,że te 6 pkt. pomoże Ci w uzyskaniu awansu Wink

Sob 20:25, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 3:3 HoOpeK

Wyrównany i ofensywny mecz z Łotyszem HoOpem. Chyba pierwszy wychodzę na prowadzenie potem rywal przegonił ładnym strzałem z daleka (ale ja w drugim DECzkO lepiej:P). Wiem, że prowadziłem 3:2, dwukrotnie Almeida, pierwszy gol gratis radosny Na 5 minut przed końcem Kebaby równają wynik. Strzały - 13:12 ?.

Tu jak widać podobnie. Ładne akcje, dużo bramek... Szkoda tylko, że w obu meczach akademicki urok neta nie pozwolił nam na dobry 'flow'. Wspomniany Deco ładnie mierzy, TurAss'y gonią wynik ale to gracze z Półwysku Iberysjskiego prowadzą 3:2 i na domiar złego marnują ze 3 akcje oko w ząb z golkiperem, Czerwoni też nie zostawali dłużni w zmarnowanych sytuacjach, aż ostatecznie z dyniaka trafiają na 3:3.
P.S. Jak ze staty masz problemy to podbij:P ja właśnie przy gib o nie uczyłem kumpla na egzam.
3 Portugalie wychodzą? Coś tu jest nie tak radosny
Powodzenia wszystkim i dzięki za dobre mecze. radosny

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Sob 20:50, 31 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Jeszcze nic nie jest pewne zdzier Tzn. 2 już mają zaklepane miejsca, ale ta trzecia Ronaldo 1, to może się pożegnać z turniejem Wink
Sob 20:31, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora

RONALDO 1 napisał:
Lisex111 3-5 RONALDO 1
RONALDO 1 1-2 Lisex111

Rywal doda opisy bo obiecał a ja tylko daje wyniki...

Skoro dałeś już wyniki mogłeś już opisać... po co dwa razy to samo...

[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 2-1 HoOpek [link widoczny dla zalogowanych]

bardzo ładne, szybkie spotkanie... obfitujące w sporo emocji... już w 3 minucie spotkania Turcy wychodzą na prowadzeine po strzale Tuncay`a... jednak jeszcze w pierwszej połowie Szwedzi wyrównali za sprawą Larsson`a... do przerwy 1-1... po rozpoczęciu drugiej połowy Ibrahimovic strzela bramkę, czym wyprowadza swój zespół nna prowadzenie, które nie ulega zmianie już do końca spotkania... chociaż sytuacji ku temu nie brakowało... strzał na koniec 11-8 dla gospodarzy...

drugie spotkanie również należało do bardzo wyrównanych i ciekawych... do przerwy wynik brzmi 1-1, ja obejmuje pierwszy prowadzenie a HoOpsik doprowadza do remisu... w drugiej częście natomiast następuje odwrót sytuacji, i tym razem HoOpek wychodzi na prowadzenie, a ja pod koniec spotkania wyrównuje... remis... dzięki za spotkania, pozdrawiam
Sob 21:48, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 2 - 3 Lisekx111

Poczatek tragiczne kilak pierwszych akcji to tylko strzaly Lisekxa ;/ z czego dwa padaja do siatki. Probowalem atakowac ale nic nie moglem zrobic i pozniej jeszcze moi zawodnicy byli tacy jakby "opoznieni" ... i jeszcze mne iwyrzucilo. Wiec dogrywamy i w drugiej polowei znow Lisekxa strzela i jest 3 - 0. Mowie sobie ze juz nei ma sdzans jednak Forlan daje nadzieje. Chwile pozniej mamy karnego i ... broni bramkarz -.- . Pozniej ciagle atakuje i Chevanton trafia brame kontaktowa. W 90 minucie D.Silva nie trafia sam na sam z bramkarzem...

Sebus93 3 - 1 Lisekx111

W tym meczu przystepuje od poczatku do atakui wpierw bramkarza pokonuje Chevanton strzalem w dlugi rog potem brame doklada jeszcze Regueiro po bledzie bramkarza. Ucieszony gram ze dobrze idzie, ze mam przewage, ale ruzt rozny dla Szwedow i brame trafia Ibrahimovic. To mnie rozwscieczylo i dodatkowo umotywowalo i trafiam brame na 3 - 1.

Dzieki za mecz i za calego tura... II faza grupowa to i tak dla mnei bardzo duzy sukces radosny
Sob 23:41, 31 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kicek 4 - 4 Lisekx111

Ostatnie mecze w grupie, w sumie nic nie tracę, więc dałem all off. żeby sobie urządzić strzelanie zdzier No i się udało po części :/ Najpierw CR7 strzela 2 bramki po fajnych strzałach z dystansu, a później Simao nie dał szans Issaksonowi w sytuacji sam na sam. Radość nie trwała zbyt wiele bo przed końcem 1 połowy dostałem 2 kontry i zrobiło się 3-2. W strzałach 9-4. Po przerwie dziwnym trafem tracę bramkę po fatalnym błędzie defensywy i mam remis. Marnuje 3 sytuacje sam na sam, a kolejna kontra Szwedów i 3-4. No normalnie załamka. Jakiś mega pechowy dzień dzisiaj.... W loss time CR7 jednakże strzela na remis. W strzałach 21 - 11.

Kicek 1 - 2 Lisekx111

Niech ten screen posłuży jako komentarz do meczu. Znowu bramki z dupy, a ja jak zwykle nie mogłem się wcelować. Aaaaaa.....why? smutny

dzięki za mecze

pozdrawiam

p.s

Sorry za taki rozciągnięty obrazek, ale jak chce normalnie to nie mogę neutralny

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 0:06, 01 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy

wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Nie 0:07, 01 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:06, 01 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Brawo, nie spodziewałem się takiego finiszu Szwedów radosny

Edit: P.S. Czemu Kicek ma najlepszy atak? lool

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 1:40, 01 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 1:27, 01 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)