Grupa H(I Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

około 20.W razie problemów piszcie godlo [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Wto 0:59, 27 Sty 2009, w całości zmieniany 8 razy
Czw 22:05, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 - kaimada 6:2 5:0

Pierwszy mecz dość wyrównany. Od początku graliśmy uważnie z tyłu. Jednak w 30 minucie strzelam gola po dobitce Klasniciem. Długo się prowadzeniem nie cieszyłem, bo w już w 35 wchodzi w pole karne Nicolita i strzela gola. Zaraz po przerwie golem dla Chorwatów popisuje się Klasnić. 10 minut po tej bramce Olic strzela na 3:1. Rywal w miarę szybko zmniejsza straty. Ostatnie 15 minut to demolka Rumunów. Trzy gole (Olić x2, Klasnić) pozwoliły skompletować hattricka obu moim napastnikom. Za to Petrić zaliczył z 5 asyst szczęśliwy

W drugim meczu szybko wychodzę na prowadzenie po golu Olicia. Dalej kontroluje już mecz. Petrić grał chyba mecz życia, wychodziło mu wszystko. Rywal nie miał zbyt wiele do powiedzenia i połowe strzałów jakie oddał szły z połowy boiska.

Dzięki za mecze Wink

Adrian1993 - bartosz23 2:1 5:1

W pierwszym meczu miałem duże problemy. Rywal zaskoczył mnie dobrą obroną. Starałem się atakować, ale Paragwaj przed przerwą zdobył gola strzałem z 20 metrów. Po przerwie atakowałem, ale miałem problemy z przedarciem się. Mimo wszystko w 83 minucie Srna doprowadza do wyrównania strzałem zza pola karnego. W 89 minucie ten sam gracz identycznie daję wygraną Chorwatom.

Drugi mecz to moja kompletna przewaga. Po 30 minutach prowadziłem 3:0 po golach Rakiticia, Olica i Srny (Znowu z przed pola karnego). Po przerwie dokładam dwa gole i gram już na luzie. W 70 minucie kosze od tyłu napastnika Paragwaju w polu karnym i sędzia daje mi czerwo. Rzut karny na bramę zamienia Gavilan. Do końca już mało się działo i odnoszę już czwarte zwycięstwo w turnieju.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 17:37, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:33, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora

_________________-__strzały: 7-8

Ogólnie rzecz biorąc, wyrównane spotkanie. W 40 minucie strzeliłem pierwszego gola. W drugiej polowie dołożyłem cos bodajże w 70 minucie. Rywal ma w swoim zespole praktcyznie samych napastników z lewa noga, przez co nie mógł z lewego skrzydła skutecznie uderzyć po długim rogu.

_________________-__strzały: 13-11

Wychodze na prowadzenie w 15 minucie, jedna do przerwy jest 1-1.
50' - niepotrzebna moja zabawa w obronie, samobój, jest 1-2.
51' - wrzutka z rożnego, strzał, bramkarz wpycha gałe do siatki i jest 1-3.
65' - odrabiam straty, 2-3.
77' - trace jakos bramke, nie pamietam jak
80' - odrabiam straty, mam jeszcze pare okazji, jednak Recoba nie chce już strzelać.
90' - samobój i mecz konczy sie wynikiem 3-5.

Dzięki za grę Wink

_________________-__strzały: 11-5

Jakoś mi nie szło to granie w ofensywie. Duzo niedokładnych podań, a brak skuteczności dodatkowo zniechecał. Do przerwy 0-1 dla kaimady, gol padł po wrzutce, a jego autorem był Mutu i szczerze to nie przypominam sobie, żeby Rumunia oprócz tej okazji, miała jeszcze jakieś dogodne sytuacje. Wyrównałem w drugiej polowie, zabrakło czasu i skutecznosci na wygrana.

_________________-__strzały: 11-8

Ten mecz z większą ilościa okazji pobramkowych. Nieskutecznosc tym razem była domeną obu reprezentacji, jedyną bramke tego meczu zdobył Diego Forlan w 40 minucie. Dzięki za dobre i ciekawe spotkanie. Na prawdę sympatycznie się grało. Życzę Ci kaimada awansu i powodzenia w dalszej fazie turnieju.

Dzięki za gre.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 20:20, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:05, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Tabela zaaktualizowana.Proszę nie edytować postów wcześniej napisanych oraz zapraszam do czytania podsumowań
Pią 22:49, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Kenny 3:0 4:4

W pierwszym meczu czerwoną strzałkę miał Olić i wiedziałem że muszę wygrać. Pierwszy gol pada już w 5 minucie. Uderza Olić, dobija Klasnić i 1:0. Drugą bramkę dokładam w 17, tym razem Olić trafia po ładnym uderzeniu. Rywal starał się jakoś grać, ale obrona była nie do przejścia. Po przerwie kontroluje grę, gram na spokojnie. W 87 minucie dokładam trzecią bramkę, strzelcem znowu Ivica Olić.

W drugim meczu bardzo szybko wychodzę na prowadzenie za sprawą Olicia. Rywal szybko wyrównuje. Później ja strzelam i znowu szybko wyrównanie. Po przerwie strzelam na samym początku. Rywal dokłada trzecią, chociaż nie wiem jakim cudem nikt nie pokrył A.Kone. W 83 minucie Budan pakuje piłkę w okienko. Kiedy myślałem że wygrałem ten mecz błąd w obronie popełnił Simunić, a Drogba nie mógł nie wykorzystać 1 na 1 z Pletikosą.

Pią 23:32, 23 Sty 2009 Zobacz profil autora
Kenny

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 108

Skąd: Świdnica

Kenny-Kaimada 2:2 2:2

Pierwszy mecz bardzo wyrównany tracę pierwszy bramkę i szukam wyrównania znajduje je pod koniec pierwszej połowy. Druga połowa to dalej nieustanne ataki i walka o każdą piłkę jednak to mnie się udaje strzelić bramkę na 2-1 myślałem ze zwycięstwo jest blisko lecz rywal dokłada w ostatniej minucie bramkę z rzutu rożnego na 2-2 i tak kończy się mecz pierwszy szczęśliwy

Drugi mecz bliźniaczo podobny do pierwszego akacja za akcją w tym meczu bramkarze mieli co robić. Bramki padały w tej samej kolejności co w pierwszym meczu czyli 0-1 1-1 2-1 2-2 i tak się zakończył bardzo wyrównany mecz szczęśliwy powodzenia dalej i dzięki za wspólną grę szczęśliwy
Sob 2:09, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora

_________________-__strzały: 13-6

Mecz bardzo dobrze sie dla mnie ulozyl. Pierwsza akcja i bylo 1-0, do tego w 5 minucie Drogba odniósl kontujze i zszedł z boiska. Pózniej swietny mecz rozgrywał Forlan, ktory z latwoscia dryblował rywali i celnie trafiał do siatki. Przy stanie 6-0 kenny zdobyl bramke honorowa.

_________________-__strzały: 17-2

Jak widac po strzalach, calkowicie zdominowałem ten mecz. Rywal nie miał nawet z czego strzelac bramek. Przy prowadzeniu 3-0 udalo się Kennyemu zwiesc moja obrona i trafic do bramki strzeżonej przez Cariniego. Ogólnie rzecz biorac w tym dwumecz reprezentacja Urugwaju pokazało jaki ma potencjał w ofensywie.

Dzięki za gre i powodzenia.

Sob 20:01, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - Kenny 4:3

Mecz rozpoczyna się dla mnie bardzo dobrze, gdyż już pierwszą akcję w meczu pięknym strzałem z dystansu zamienia na bramkę Santa Cruz. Z prowadzenia długo się nie nacieszyłem, mój błąd w obronie i jest remis. Chwile po tym golu ponownie wychodze na prowadzenie, ponownie Santa Cruz. Pod koniec pierwszej połowy dokładam jeszcze jedną bramkę i do przerwy prowadzę 3:1. Po przerwie przeciwnik strzela gola, ja odpowiadam tym samym, swoją czwartą bramkę strzela Santa Cruz. Pod koniec meczu przeciwnik strzela jeszcze jednego gola, ale do końca już się nic nie zmienia.

bartosz23 - Kenny 1:5

Fatalny mecz w moim wykonaniu, obrona kompletnie się gubiła, co skrzętnie wykorzystywał przeciwnik. Honorową bramkę strzelam gdy już przegrywałem 4:0. Zasłużone zwycięstwo rywala.

Sob 23:23, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Tabela zaaktualizowana.Proszę o nie edytowanie postó wcześniej napisanych
Nie 1:02, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora

_________________-__strzały: 16-5

Bartosz23 gra defensywnym ustawieniem 4-3-3b z szóstką graczy z tyłu, także ciężko mu było coś zdziałać w przodzie przy mojej dobrze grajacej obronie. Miał na poczatku meczu ze 2 dobre okazje, ale zabrakło mu szczescia. Później to juz moja dominacja, pare ladnych dryblingów i udało się wygrać 4-0.

_________________-__strzały: 9-6

Do przerwy nudno, wyniki 0-0, a w strzałach 2-2. W 50 minucie wychodze na prowadzenie, a bartosz23 wyrównuje w 60. W ostatnim kwadransie podkreciłem jeszcze tempo, czego efektem była bramka na 2-1. W ostatniej minucie strzelilem jeszcze bramke po wrzutce z roznego, a konkretnie to bramkarz z Paragwaju sam sobie wrzucił pilke do siatki.

Nie 17:05, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Tabela zaaktualizowana.Przypominam jutro mija termin na rozegranie wszystkcih meczy wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik
Pon 0:30, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

Mecz na początku toczony w środku boiska. Dawno nie grałem i było widać dużą nieporadność. Wtedy rywal zdobywa gola na 1-0 i musiałem wziąść się w garść. Tuż przed przerwą pada wyrównanie i mecz zaczyna się od nowa. Zaczynam śmielej atakować, coraz więcej mi wychodzi i skutkiem tego jest ładna bramka na 2-1. Spotkanie raczej wyrównane. Strzały 12-7.

Tutaj od początku zaatakowałem i przyniosło to od razu skutek, bramkę strzela Santa Cruz, który nie grał w pierwszym meczu. Atakuje dalej ale bramka pada dopiero po przerwie po wrzutce z rzutu rożnego. Rywal zaczyna od środka i zdobywa gola kontaktowego. Wiedziałem, że będzie chciał się rzucić do ataku i muszę grać jak najdłużej piłką na jego połowie. Po ładnej akcji Santa Cruz trafia na 3-1 i rywal chyba się podłamał, zaczyna już tylko kopać do przodu i faulować (dwie czerwone). Na 4-1 podwyższa po niekonwencjonalnym rzucie rożnym z pomocą obrońcy Valdez.

Sorry chłopaki za ciężki kontakt ze mną ostatnio, ale miałem 3 egzaminy przez weekend na uczelni i nie miałem na nic czasu. Mam nadzieję, że uda się dziś wszystko zagrać.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 15:20, 26 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:15, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 - lincoln 4:2 3:2

Pierwszy mecz to ogólnie moja przewaga. Przeważałem całe spotkanie. Mimo wszystko prowadziłem 3:0 i w ciągu 3 minut dałem sobie wbić dwie bramki i sam sobie sprawiłem nerwową końcówkę. Jednak na 5 minut przed końcem przypieczętowałem zwycięstwo golem zza pola karnego.

W drugim meczu do przerwy prowadziłem 1:0. Bałem się przede wszystkim u rywala Santa Cruza, który miał czerwoną strzałkę. Po przerwie rywal ma karnego (dostaje czerwo), który zamienia na bramkę. Strzelam na 2:1, a zaraz później na 3:1. Do końca rywal zdobywa jeszcze bramkę po fatalnym błędzie Simunicia. Znów miałem nerwową końcówkę, ale udało się dowieźć wynik do końca i tymi wygranymi chyba zapewniłem sobie pierwsze miejsce w grupie szczęśliwy.

Dzięki, powo dalej.
Pon 18:38, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

Rywal w pierwszej połowie ma przewagę jednak nie zamienia jej na bramkę. Po jednej z kontr zdobywam gola na 1-0. Po przerwie gra się wyrównała a ja strzelam druga bramkę, robi to ponownie Cuevas. Taka to już gra, że nie zawsze wystarczy być lepszym.

Tutaj mecz zaczyna się od moich ataków, już w pierwszej akcji po rogu trafiam w poprzeczke. Chwilę poźniej mamy 1-0, świetny rajd Cuevasa i uderzenie pod poprzeczkę. Rywal grał nieporadnie w ataku i tuż po przerwie Cabanas oddaje strzał z 25 metrów, piłka odbija się od słupka i do bramki dobija ją bramkarz. Rywal zdobywa kontaktową bramkę po ładnym uderzeniu zza pola karnego jednak na więcej brakło czasu.

Mam nadzieję, że toto i Kenny się jeszcze dziś pojawią i umożliwią mi zagranie wszystkich spotkań. Swoją drogą sam jestem sobie winny... że poszedłem na studia zdzier
Pon 19:16, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

kaimada 2-1 bartosz23
Najpierw Mutu z dystansu piękny gol. Ogólnie do tego momentu przeważałem. Później chwilę wyrównanie Cuevas tak w lekkiej lagozie. Później wyrównany mecz, dużo niecelnych podań. Wreszcie ta decydująca akcja, Mutu wyprzedza obronców i trafia do bramki szczęśliwy. 1. od 25 meczów oficjalnych bodajże zwycięstwo na WEOL lool

Ten mecz bardzo nerwowy. Dużo niecelnych podań, przestrzelonych sytuacji. Decydująca akcja w 77'. Niculae przerzuca do Mutu, ten wbiega w pole karne, jakiś obrońca go podhacza i sam poszkodowany wykorzystuje jedenastkę! Rumunia prawdopoodobnie w kolejnej fazie!
Pon 23:33, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

Rywal w pierwszej akcji strzela bramkę i mocno się zdenerwowałem. Udaje się wyrównać przed przerwą a po przerwie zdobyć gola na wage zwycięstwa. Wynik powinienm być dużo bardziej okazały.
Strzały 11-3.

lincoln 1-1 Kenny
Znów pierwsza akcja i gol dla rywala, myślałem, że zwariuje... Ja atakuje, mam mase sytuacji i nie moge zdobyć bramki bo jakiś murzyn ma dzień konia w bramce. Udaje się wreszcie wyrównać lecz poźniej znów marnuje sytuacje. Nie do uwierzenia, że nie wygrywam meczu w którym rywal oddaje jeden strzał bo drugi przyblokowany był na rożnego. Strzały 13-2.

Pon 23:53, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

_________________-__strzały: 17-4
_________________-__strzały: 12-6

Potencjał ofensywny mojego teamu jest niesamowity... ktoś tam w offtopie pisał, że Portugalia jest za dobra na 2 koszyk :O Proponuje obadać repre Urugwaju. W obu meczach moi zawodnicy skrzętnie korzystali ze swoich znakomitych statystyk strzałów, czego efektem były również piękne bramki. Rywał grał zaledwie 4 zawodników z przodu to też ciężki mu było sforsować moją defensywę, która grała bardzo dobrze i pewnie się asekurowała. Dzięki za mecze i życzę powodzenia w dalszej fazie turnieju.

Wto 0:22, 27 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)