GRUPA D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA D

Post GRUPA D
_______
___________________________Grupa D

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że przebrniemy przez tą fazę turnieju bez żadnych problemów. I awans z grupy uzyska najlepszy z najlepszych. Umieszczajcie w tym temacie wyniki swoich meczy z obszernymi opisami.

15 kwietnia o godz. 23.59
Jeżeli do 10 kwietnia godz. 23.59 któryś z zawodników nie będzie miał rozegranych minimum 3 spotkań na jego miejsce wchodzi rezerwowy.

...Koshaolin.................Peru....................... [link widoczny dla zalogowanych]
    Marv............................USA........................ [link widoczny dla zalogowanych]
    Bany...........................Korea...................... [link widoczny dla zalogowanych]
    MartiniTSW..............Australia.................... [link widoczny dla zalogowanych]
    Lisekx111...................Rosja....................... [link widoczny dla zalogowanych]
    lincoln.......................Polska....................... [link widoczny dla zalogowanych]
    w45iu......................Bułgaria...................... [link widoczny dla zalogowanych]
    LGZuczek...................Grecja....................... [link widoczny dla zalogowanych]

______________Powodzenia! Wink

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 19:41, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 22 razy
Pon 22:22, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 5:0 Koshaolin

Powiem tak nigdy zadna druzna jak do tej pory tak latwo mi sie nie gralo z tak dobrym graczem. Kewell i Viduka poprastu dali pokaz swoich umiejetnosci. 1 raz gralem ta druzyna ale juz uwazam ja za najlepsza:). Co lepsze Obaj napastnicy mieli zwykle formy, ciekawe co sie bedzie dzialo jak bede na czerwonej strzalce zdzier . Prawde mowiac przeciwnika chyba przytloczyla sila tej druzyny, chociaz dzielnie walczyl.

Pon 23:10, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Post Mecz nr.1
...Koshaolin... --------------------------- Lisekx111
[link widoczny dla zalogowanych] --------------- 2-3 --------------- [link widoczny dla zalogowanych]
PERU --------------------------------------------------- ROSJA

Witam, no i pora zaczac kolejne rozgrywki... Mecz rozpaczal sie dosc wyrownanie, walka w srodku pola, sporadyczne strzaly... jednak to mi udalo sie strzelic pierwsza bramke i musze powiedziec ze wywolalo to usmiech na mej twarzy szczęśliwy ... lecz dlugo z prowadzenia sie nie cieszylem gdyz rywal zdolal wyrownac i co najgorsze poszedl za ciosem i zdobyl bramke na 2-1... koniec pierwszej polowy, liczba strzalow 2-2... co swiadczy o wyrownanym boju i sporej walce na boisku... Druga polowa zaczyna sie podobnie jak pierwsza, czyli walka, walka i jeszcze raz walka na boisku i malo strzalow z obydwu stron... jednak dochodzi do wyrownania po bardzo ladnej akci i wrzutce w pole karne zawodnik rosyjski umieszcza glowa pilke w siatce... remis 2-2... odzyly nadzieje na korzystny rezultat (przed meczem bylby to raczej remis...), az nagle pojawia sie 35min i zdobywam nieoczekiwanego gola i ku mojemu zdziwieniu zwyciestwo jest blisko....bardzo blisko... ale rywal nie rezygnuje... zmienia formacje na calkowity atak, ja natomiast chcialem obronic wynik i ustawiam team defensywnie... ostatnie 10minut przebieglo w ciaglym ataku ...Koshaolin...`a i mojego bronienia sie z nielicznymi kontrami... czas lecial i lecial, a rywal nie zdolal przejsc dobrze spisujacej sie mojej defensywy... i koniec meczu, ilosc strzalow na finishu to 4-6 na moja korzysc... szczęśliwy zwyciestwo, ktorego szczerze mowiac nie spodziewalem sie jeszcze przed meczem... szczegolnie ze teraz spadek formy z mojej strony.. bardzo zły diabeł , moze ze strony rywala rowniez... nie wiem... w kazdym badz razie jestem zadowolony ze startu rozgrywek, dzieki ...Koshaolin... za meczyk i powodzenia dalej
Pon 23:22, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Polska) 2:4 (Australia) martiniTSW

Zdecydowanym faworytem tego spotkania był oczywiście Martini i szczerze nie przypuszczałem, że tak długo będe w stanie nawiązać walkę w tym spotkaniu. Myślę, że przeciwnik też się tego nie spodziewał. Popatrzmy jednak również na różnicę klas obydwu zespołów. Dodatkowy smaczek tego spotkania to fakt, że Martini jest kibicem Wisły Kraków natomiast moje serce należy do Cracovii. Mecz zaczął się od mojego fatalnego błędu i już w 3 minucie było 1-0 dla Australii. Po tej bramce Australia chciała iść za ciosem jednak nadziała się na kontrę i za sprawą Smolarka Polska wyrównała. Wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa to znów ataki Australii i kolejna kontra Polski, Smolarek i mamy niespodziewanie 2-1. Jednak to było wszystko na co stać Polskę w ofensywie. "Popisała" się natomiast drewniana obrona biało-czerwonych na czele z Głowackim i Żewłakowem, kolejny błąd stoperów i mamy 2-2. Chwile później Australia zdobywa bramkę na 3-2. Polska próbowała zaatakować ale obrońcy rywali bardzo dobrze rozbijali te próby. Bramka na 4-2 to bardzo ładne prostopadłe podanie w pole karne i spokojny strzał napastnika.

Gratuluje Martiniemu zwycięstwa. Dzięki za mecz i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Wto 16:35, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 1:04, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Peru) 1 - 0 (Polska) lincoln

Pierwsza połowa z moją lekką przewagą. Starałem się szybko strzelić bramkę lecz moi gracze pudłowali w dobrych sytuacjach lub bramkarz rywala kapitalnie bronił. Rywal oddał tylko jeden strzał w pierwszej połowie ale bardzo groźny. Na szczęście dobrą interwencją popisał się mój bramkarz. Strzały na koniec pierwszej połowy: 5-1 na korzyść Peru. W drugiej połowie to ja atakował, rywal tylko czekał na kontry. Mimo dobrych okazji nic nie chciało wpadać. W około 65 minucie fatalnie zagrałem w obronie po czym gracz rywala był sam na sam z moim bramkarzem ale trafił tylko w słupek. Później kolejna kontra lincolna i wywalczył rzut wolny na około 23 metrze. Chyba z minute czekał aż wybiegnie jego gracz na sam na sam kiedy mu się to udało strzelił w słupek. W 80 minucie meczu udaje mi się rajd na prawej flance, dośrodkowanie i mamy bramkę. Peru 1 Polska 0. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Strzały 10:3 na korzyść Peru.

Dzięki i powodzenia dalej.

...Koshaolin... (Peru) 5 - 1 (USA) Marv

Początek spotkania dla drużyny USA. Drużyna Peru nie mogła wyjść z własnego pola karnego przez pierwsze 15 minut. W tych 15 minutach Marv miał kilka dobrych sytuacji, a najlepsza był strzał w spojenie, później dobitka już w bramkarza. Dalsza część pierwszej połowy to przewaga Peru. W 30 minucie strzelam pierwszą bramkę, a już w 35 minucie było 2:0 po dobrze wykorzystanym karnym. Później szybka akcja USA lecz kapitalnie broni strzał mój bramkarz. W 42 minucie mam rzut wolny na około 30 metrze. Kapitany strzał i mamy 3:0. Strzały 6:3 na korzyść Peru. Na początku drugiej połowy zdobywam 4 bramkę. W 50 minucie po fatalnym błędzie mojego bramkarza USA strzela pierwszą bramkę. W dalszej części meczu mam rzut karny lecz niestety go nie wykorzystuje. Pod koniec spotkania strzelam 5 bramkę. Wynik mógł być nawet wyższy lecz dobrze sie spisywał bramkarz rywala lub moi zawodnicy nie trafiali. Strzały na koniec meczu: 13:7 na korzyść Peru.
Wto 16:05, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Polska) 1:0 (Bułgaria) w45iu

Po dwóch porażkach Polska miała świadomość, że to spotkanie musi za wszelką cenę wygrać jeśli marzy jeszcze o awansie. Spotkanie stało na niezłym poziomie, dużo walki w środku pola jednak delikatną przewagę miała Polska. Do przerwy wynik 0-0. Po zmianie stron dalej Polska atakuje natomiast akcje Bulgarii rozbijane są bardzo dobrze przez świetnie grającego Lewandowskiego na pozycji defensywnego pomocnika i obronę którą rządził Głowacki. W 75 minucie po ładnej akcji bramkę zdobywa Smolarek, rywal rzuca się do ataku jednak tak nieporadnie, że Smolarek mógł jeszcze podwyższyć rezultat ale w sytuacji sam na sam przegrał z bramkarzem. Strzały 8-3 na korzyść Polski.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Wto 16:43, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:33, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 2-2 Lincoln

Mecz raczej wyrownany Wink w 88 minucie Charistelas przestrzelil buc z 12 nie pilnowany ;/ Godla Mial racje co do ofensywnego pomocnika Wink

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 18:38, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:34, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
w45iu

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 121

Skąd: Warszawa

w45iu(Bulgaria) 3-0 LGZuczek(Grecja)

Mecz na remis. Scenariusz zmienia sie diametralnie w ostatnim kwadransie gry kiedy rywal otrzymuje czerwo! Strzelam gola, potem rywal otrzymuje druga czerwona i dorzucam dwie bramki.
Dzieki, powo.+
Wto 19:05, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

Na remis to raczej po 1 polowie nie byl ;P 9;2 w strzalach zdzier Tylko te Walone Kartki 3 czerwone w 2 meczach szczęśliwy
Wto 19:28, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Peru) 2 - 0 (Grecja) LGZuczek

Mecz z moją przewagą. Od 30 minuty rywal gra w 10 po drugiej żółtej kartce. Do połowy wynik bezbramkowy. W drugiej połowie udaje mi się zdobyć 2 bramki. Wynik mógł być nawet wyższy lecz skuteczność moich napastników była słaba. Strzały na koniec meczu wyglądały następująco: 13:7. LGZuczek oddał 7 strzał lecz większość z tych strzałów była z dużej odległości więc te strzały nie mogły zaskoczyć mojego bramkarza.

...Koshaolin... (Peru) 7 - 0 (Bułgaria) w45iu

Mecz z moją wyraźną przewagą. W pierwszej połowie zdobyłem dwie bramki. W drugiej połowie spotkania zdobyłem aż 5 bramek z czego 2 bramki z rzutów karnych. Rywal pod koniec meczu dostał czerwoną kartkę. Strzały na koniec spotkania: 13:3 na korzyść Peru.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 20:16, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:54, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 0 - 0 Marv

Cale spotkanie w 10 ;D zaczynam sie przyzwyczjac (2 razy od dziesiatej minuty do konca w 10 . 1 w 9 konczylem) szczęśliwy Moglo i tu i tu byc zwyciestwo . Przewaga Marv

LGZuczek 1- 0 Lisekx111

Mecz bez Podstawowych Graczy w jak jednej i drugiej druzynie . Jedyna Bramka padala po dosrodkowani . Kolega potem przewazal ale nie udalo mu sie strzeli radosny
PS. Gralem w 11 szczęśliwy

LGZuczek 2 - 1 Bany

Ja Jako Autsajder czy jak to sie tam pisze ;P zdobylem duzo punktow szczęśliwy Beny strzela Brameczke lecz pozniej jego obroncy zamotali sie i szybko wyrownalem a pozniej po tych samych popisach obroncow strzelilem 2 brameczke ;D

PS. 2 mecz w 11 i 2 wygrana szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Śro 16:16, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy

ROSJA ---------------------------------------------- POLSKA

Witam, do meczu z lincoln`em podchodzilem dosyc ostroznie, biorac pod uwage m.in. jego pozycje w ranku jak i wyniki spotkan... jednak nie bylo tak zle bardzo zły diabeł , pierwsza polowa dosc wyrownana, sporo akcji z jednej jak i z drugiej strony, wiele strzalow oraz walki w srodku pola, i to lincoln wlasnie otwiera worek z bramkami i zdobywa bramke na 1-0 juz w 17min..., wiec musialem sie wziasc ostro do roboty, tak wiec rywal nie cieszyl sie zbyt dlugo z prowadzenia gdyz 3minuty pozniej wyrownuje strzalem po ziemi... Juz 13minut pozniej tzn. w 33min meczu strzalem z lini pola karnego, dodajmy pieknym strzalem w samo okienko, pilka odbija sie jeszcze od slupka i wpada do bramki, tak padl gol numer trzy w tym meczu, a dokonal tego Sytchev i to ja obejmuje prowadzenie... z ktorego teraz to ja sie zbyt dlugo nie cieszylem zagubiony gdyz trwalo to dokladnie niecale dwie minuty... ehh i znow remis... i tak zakonczyla sie pierwsza polowa. Druga podobna do pierwszej, lecz zdawac by sie moglo ze to lincoln mial wiecej z gry, potrafil dluzej utrzymac sie przy pilce, co nie oznacza ze calkowicie dominowal na boisku lool , no ale to jednak jemu udalo sie strzelic kolejna bramke, jak widac zwycieska bramke a strzelil Zurawski po asyscie Smolarka (ta sama para co przy pierwszej bramce dla Polski smutny ) w 73min..., no i nic do konca meczu sie juz nie zmienilo, rywal rozsadna gra dowiozl zwyciestwo do konca spotkania. Podsumowuja moja druga porazka z rzedu, biorac pod uwage rewelacyjny (czyt. niespodziewany start rozgrywek), teraz przyszly czarne chmury... no ale jeszcze pare spotkan i sadze ze punkciki jeszcze wpadna lool to ta optymistyczna wersja... oki to by bylo narazie tyle, dzieki lincoln za meczyk, dolaczam screen`y ze strzelacami oraz koncowymi statystykami.

Śro 18:03, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Już przed meczem wiedziałem, że będzie ciężko i nie pomyliłem się. Lisex111 sprawił mi dużo problemów, ale wyszedłem z tego bardzo ważnego pojedynku zwycięsko i wciąż zachowałem szansę na awans choć przede mną kolejne ciężkie mecze z Banym i Marvem. Walka będzie do końca.

Dzięki Lisex i powodzenia dalej.
Śro 18:36, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

Bany ( Korea ) 6:1 Marv ( USA)

Mecz pod kontrolą. Do połowy 2:0 dla Korei. Po przerwie USA przycisnelo i w efekcie zdobylo gola. Marv rozgrywał ja grałem kontrą. Po jednej z takich kontr strzelam bramkę. Na 10 minut przed konczem spotkania Marv nie wytrzymuje i wychodzi z gry... pozdr.

P.S Marv stwierdził, abym wpisał sobie wynik 6:1 za to, że uciekł bo jego to "wali"...

Ostatnio zmieniony przez Bany dnia Czw 14:27, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 14:24, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Bany napisał:

Skoro Ciebie to "wali", to i Nas to "wali".
Miałem dać tylko ostrzeżenie słowne tym razem, ale jak zobaczyłem tą obojętność tym faktem i że to nie było przypadkowe, ale jednak celowe i świadome to odsyłam Cie na 1 miesiąc Czarnej Listy Graczy.
Nie wyrzucam Cię z turnieju. Możesz pokazać,że zależy Ci na grze w nim przez odrobienie tej kary jeszcze dziś do godziny 23:59. W innym przypadku wejdzie za Ciebie pierwszy z listy rezerwowych.
Zapraszam do tego tematu: System odrabiania kar na WEOL.

Pozdrawiam!
Czw 14:43, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Post Mecz nr.4
w45iu ------------------------------------------- Lisekx111
BUŁGARIA ---------------------------------------- ROSJA

Witam, mecz w ktorym musialem zwyciezyc, tak przynjamniej sobie postanowilem przed rozpoczesiem spotkania... No i zaczelismy... mecz bardzo wyrownany od pierwszych minut, wydaje sie ze dluzej prowadzi gre w45iu, a ja natomist szybkimi podaniami i prosta pilka przenosze sie pod bramke rywala i przynioslo to skutek w 35minucie gdzie strzalem po ziemi Sytchev pokonuje bramkarza Bułgarii, jak sie pozniej okazjue byla to jedyna bramka w pierwszej polowie... Druga polowa, mozna powiedziec to samo co pierwsza, rywal dluzej prowadzi gre, wolniej rozgrywa, konstruuje akcje, jednak nic z tego nie wychodzi, nie przeklada sie to na strzelone gole, a ja natomist nic z tego sibe nie robiac znow strzelam gola, tym razem na liste strzelcow wpisuje sie Loskov i mamy 2-0, postanawiam zmienic ustawienie na bardziej defensywne i jak zwykle bywa w takich sytuacjach traci sie bramke, no i ja w koncu stracilem, a mialo to miejce w 77 minucie spotaknia i doprowadzilo to do nerwowej koncowki, jednak ani ja, ani rywal nie daje rady juz nic ustrzelic i koncowy wynik spotkania 2-1 na moja korzysc. Podsumowujac mecz bardzo wyrownany co przelozylo sie na ilosc strzalow (patrz screen) na koniec meczu, lecz mozna rzec ze to ja mialem wiecej szczescia i z tego boju wychodze zwyciesko i zgarniam 3 wazne punkty... dzieki w45iu za meczyk, powodzenia dalej.

Czw 18:44, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kicek napisał:

Pozdrawiam!

Napisalem mu, ze wali mnie czy umiesci to na forum, ze ucieklem czy da sobie spokoj i napisze wynik 3:1 albo 6:1 bo + 3. Nie bede go blagal zeby tego nie umieszczal, a ze zrobil jak zrobil to jego sprawa. Zalezy mi na grze bo zapisalem sie do tura wiec nie rozumiem dlaczego mam dostac 1 miesiac Czarnej....Bylem wkurzony caly dzien i poprostu nie wytrzymalem. To jest moja pierwsza tego typu wpadka od kiedy jestem na WEOL wiec prosze o rozpatrzenie tego bez wyciagania odrazu konsekwencji. Jak wczesniej wspomialem zalezy mi na grze W BMC (nawet grajac taka druzyna jak USA) i w lidze (ostatni tydzien i out ;/ )

Edit: Bany ty bys nimi chcial grac, a ja nimi nie potrafie oraz nie chce grac..(ale jak wylosowala sie to juz trzeba) Porownujac do reszty druzyn ( bez druzyny Banego) to nie mam sie z nimi co rownac Donovan najgorsza forma i po meczu...

To co napisales Kicek to nie jest realne odrobic w tak krotkim czasie wiec jezeli nie ma szans na zmiane decyzji to chyba nic mnie nie uchroni przed Czarna Lista...

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Czw 19:23, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 18:59, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

Marv napisał:

Pozdrawiam!

nawet taką drużyną jak USA??? chłopie chciałbym nimi grać...
Czw 19:03, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)