Wielki Finał !!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Zobacz poprzedni temat

___KrecikGKS 0:5 Iras

W finale gramy tylko jedno spotkanie z włączoną dogrywką i karnymi termin na rozegranie mija 28.04.2008 o 23:59

16 meczy rozegranych, 11 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Nie 20:06, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 21 razy
Sob 16:30, 26 Kwi 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 376

Chyba coś Ci sie pomieszało kristo jak już to na dole Iras powinien mieć 16 meczy rozegranych nie '!6' i w tym 1 porażka a nie 0... tak mi się wydaje po wynikach Wink
Sob 20:05, 26 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras (Mali) 5:0 (Japonia) KrecikGKS

Nastawiłem się na trudny mecz wiedząc, że Krecik wygrał z Martinim... Jednak było zupełnie inaczej zdzier

Kanoute w finale miał życiową formę zdzier Nie mogłem tego nie wykorzystać - 25 minuta i 2:0 po dwóch bramkach najlepszego napastnika Mali. Przy 3 bramce Kanoute asystował, 4 tuż przed przerwą zdobyłem po rzucie rożnym strzałem z główki. W drugiej połowie także przeważałem, zdarzało się, że Krecik nie potrafił wyjść z własnej połowy... Gdzieś w 60 minucie strzeliłem 5 bramkę, potem mogłem strzelić kolejne, ale Keita i Kanoute trafiali w słupek.
Nie wiem co się stało z Krecikiem, może dobrał złą formację do mojej albo to ja zagrałem jak dawniej, czyli jak cyborg i pewnie wygrałem finał zdzier

Nie 19:56, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Ode mnie tyle - Iras zagrał jak cyborg i w obronie i w ofensywie.Mecz można tylko powiedzieć,że po stronie Japończyków odbył się..Jeszcze muszę dorosnąć aby wygrywać boje z takimi dysponowanymi rywalami.Mam nowe motto na naszej scenie... "Wszyscy grają, a Iras wygrywa" ,tylko,że ja w tym meczu raczej nie grałem.Jedna wyborna sytuacja ale tylko boczna siatka Ogórka.Na + występ jednego gracza Alexa,który dwoił się i troił w obronie ale nic to nie dało bo reszta z jego kolegów z formacji była wręcz ośmieszana.Po tej porażce załamanie psychiczne w moim wypadku wskazane.Koniec dość fajnej przygody , widać,że pokonanie Martiniego było szczytem moich umiejętności - trzeba grać dalej..teraz AC5 zobaczymy - czas pokaże.Dzięki Iras i powodzenie dalej .. choć 20 funtów piechotą nie chodzi radosny Po meczu Iras powiedział,że się obawiał w końcu ograłem go w Euro ale tym razem to się nie powtórzyło.Cóż troszkę trzeba odpocząć i żyć dalej Wink
Nie 19:59, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Ajt Krecik, szkoda. zdzier

Gratulacje Iras, najpierw pad, teraz kasa, ehh, jak to się można dorobić na tak prostej grze... radosny
Nie 20:01, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

brawo brawo brawo brawo brawo
Gratulacje dla Was obu, a w szczególnosci dla Irasa za wygranie tego turnieju.
Nie 20:05, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Szczęśliwy koniec gratuluje Iras brawo KrecikGKS no teraz musisz Iraz zaczekać niestety jak burzy podłączą neta to sie zgadacie i nagroda powędruje do ciebie. Wygrał faworyt niespodzianki nie było ale Krecik był bardzo dzielny i ten finał jest moim zdaniem zaskoczeniem.

Graty Iras ciekawe czy tez bys sobie tak latwo ze mna poradzil jakbym nie stracil gola w ostatniej minucie meczu w polfinale zdzier Stawialem w finale na Krecika, poniewaz mnie pokonal, ale wiedzialem ze raczej wygrasz Ty.

MartiniTSW napisał:

Szczerze to wolałem z tobą zagrać zdzier Chciałem Ci się zrewanżować za przegranie Elite League w końcówce zdzier (turniej, a nie liga - dla niewtajemniczonych Wink)
Nie 20:09, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje Iras wykrzyknik Tak myślałem,że sobie poradzisz na luziku. wink
Dla Ciebie też Krecik gratulacje. To Twój pierwszy czy drugi finał ? Bo mam wrażenie jakbym kiedyś już Cie widział w którymś z finałów zdzier

p.s
Masz szczęście Iras,że nie dostałem się do turnieju, bo gdybyś to na mnie trafił w finale to wiadomo...po kasie byś miał szczęśliwy Chyba nie masz co do tego wątpliwości ocb?

Hehehe wink

Pozdr.
Nie 20:19, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Krecik grał już w finale w EURO 2008 Simulation z michalem697 z tego co pamiętam. radosny

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 21:02, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:02, 27 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s napisał:

Tak grał i ja wygrałem szczęśliwyszczęśliwy

Gratki dla Ciebie Iras jak i również dla Ciebie Krecik za zajście, aż tak daleko Wink

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 21:15, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Graty Iras
Tylko nie zrób się teraz jakimś królem i ważniakiem WEOL(co musi wszystko wygrywać,bo inaczej będzie się tłumaczyć albo jakimś megafartem przeciwnika,albo jeszcze niewiadomo czym,byle
nie przyznanie ,ze rywal był po prostu lepszy),bo lepiej być skromny jak np. Adam Małysz i
mieć przez to więcej zwolenników niż wrogów.
Czw 12:23, 01 Maj 2008 Zobacz profil autora

Teorie mackal'a heh lool lool

Graty Iras radosny

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Czw 13:06, 01 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 13:05, 01 Maj 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje Iras Wink Pad za rank i kasa za BMC ladnie Wink
Czw 13:40, 01 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)