I Runda - Rozgrywki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

Skąd: Łódź

idler(Drin Team) - wolek88(julek & wolek) 1:0

Rywal wyszedł na to spotkanie ofensywnie, gdyż musiał odrobić 3 bramkową stratę, lecz na boisku było widać, że nie czuje się dobrze w ataku pozycyjnym. Po 4 strzały z obu stron. Bramkę zdobywam w okolicach 85 minuty.

Ben_Ass 5 : 2 Cristiano17

Bohaterem meczu został rezerwowy bramkarz CSKA, który zastąpił niedysponowanego Akinfieewa. Wyciągnął 18 strzałów graczy Werderu, a napastnicy z Moskwy, którzy oddali dwa razy mniej strzałów w kierunku bramki Wiese'a wykazali się skutecznością i przebiegłością w polu karnym przeciwnika.
Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 18:12, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 4 razy

Owca 4-1 19Ruch20
Strzaly 14-11, przez pierwsze 15 minut, Ruch mnie "gniotl" lool , oddajac raptem 2 strzaly, i oba niecelne . Wreszczie zatrzymalem pilke przy nodze, i zaczalem ja rozgrywac po swojemu, jednak cos gra mi sie nie kleila. Przeciwnik to wykorzystal, krotkie podanie wejscie w pole karne i strzal pod poprzeczke, bramkarz mogl to wybronic, zabraklo cm. Jednak tuz przed przerwa wyrownuje, zdobywajac bramke w podobny sposob co ruch. Doolowy 1-1 w strzalach wyrownanie 6-6. Na druga polowe wyszedlem na maxa skoncentrowany, i praktycznie cala jej czesc przesiedzialem na jego polowie. Mialem multum okazji, kilka setek, uderzen, tego mutanta zdzier ze srodka ataku, wprost w bramkarza, i obok bramki, jednym slowem wiecej akcji niz Ruchu, w pierwszych jego pamietnych 15 minutach lool . nareszczie jednak wychodze na prowadzenie, i do okolo 70 minuty caly czas mam pilke u siebie. Wtedy na szczescie odbily mi sie te sytuacja niewykorzystane, i z latwoscia zdobylem kolejne 2 bramki.
radze Ci Ruch brac przyklad z mempa, nauczyc sie troche szacunku dla rywala, i swoja opinie o meczu dawac nie po swojej grze w 15 minutach ale po calym meczu gdzie mialem przewage i wiecej okazji. Wiedzac ze odpowiesz mi na ten post, odrazu mowie ze nie zareaguje na zaczepki, niezrownowazonego emocjonalnie dziecka.
I nie podziekuje, bo juz dziekowalem, nie slyszac odpowiedzi

Śro 14:34, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 374

Skąd: Niebieskie Katowice

Post typowo napinkowy.Przez pierwszą połowe miałem przewage 6-3 w strzałach.
W drugiej miales przewage ale to juz gdy strzeliles 2 "fartowne" bramki.A pisanie ze przez praktycznie całą drugą połowe miałes przewage jest śmieszne. dzieki wiecęj obiektywizmu...

Piotrek89 3-0 mati x13

Mecz pod moją kontrolą, długo nie mogłem zdobyć bramki. Spotkanie toczone w lagach

dzięki

Potwierdzam. Mecz toczony w lagach, do przerwy 0:0, 2 bramki ustawiły mecz w drugiej połowie, do tego jeszcze jedna w ostatniej minucie i zasłużone zwycięstwo:) w sumie ze 2-3 razy udalo mi sie stworzyc dogodną sytuację i to by było na tyle:)

mackal 0-2 gAc

Mecz czy ciekawy nie wiem ale wydaje mi sie że miałem przewage dłużej przy piłce sie utrzymywałem. Pierwsza bramke strzelam po ładnej akcji choć chyba bramkarz nie był w formie puszczajac tego gola . Druga pada po ładnej wymianie i wypuszczeniu piłki na bok strzał z boku w bramkarza on tylko rozwiał motyle i musiał wyciągać piłkę z siatki . Bramkarz nie zaliczy tego występu do udanych.
dzieki i
Pozdro Mackal

AWANS : Poszła Czołgiem:D

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Śro 17:50, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 3 razy

panczo-Minio 1:0
mecz wyrownany, jednakze w poczatkowej fazie meczu strzelam bramke dajaca prowadzenie na 1:0. Jak sie pozniej okazalo bramka dala rowniez wygrana:)

Co by tu napisać, nudny mecz...
Pierwsza bramka piękna, z daleeeka - Carvalho, a druga również on, tym razem z rzutu wolnego (też piekna radosny)

Bramka Carvalho: [link widoczny dla zalogowanych]

AWANS.

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Śro 17:49, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

andzi 4:1 50ml

Mecz z lekką moją przewagą. Bramek mogło być więcej, ale napastnicy obu drużyn zawodzili. W strzałach 14:6 dla mnie. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 18:17, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 10:5

mecz trudny i tak naprawdę te 5 strzałów Grzeha to każdy mógł wpaść. Jednak to ja oddałem tych strzałów dwa razy więcej. Podszedłem do meczu całkowicie skoncetrowany co zaowocowało zwycięstwem po golu w ostatniej minucie meczu. Gola trace po bramce z +35m z wolnego na 1:0 i myślałem, że już po meczu :/ W drugiej połowie przegoniłem Grzeha. Także Krzysiuk przeliczyłeś się Wink czekam z niecierpliwoscią na mecz z Tobą Wink

dyzy

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Śro 18:24, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:21, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Krzysiuk - Sinus 0-0 p.k. 4-3

W I polowie rywal przeważał. Ja ograniczałem sie do nielicznych kontr. W strzałach 3-8. W 2 połowie przejmuje inicjatywę ale jak rywalowi w 1 połowie tak mi 2 nic nie chciało wpaść. Po meczu w strzałach 8-11 dla Sinusa. W dogrywce mięliśmy pare ciekawych akcji ale nie udało sie nikomu strzelić. A więc karne. W I próbie moj zawodnik nie strzela juz sie denerwuje bo rywal strzela. W następnej rywal pudłuje lekkim strzałem po ziemi a mi udaje sie wyrównać. W następnej serii nic sie nie zmienia. W 4 serii rywal pudłuje ja trafiam i znamy zwyciezce.

Dzięki za mecz !

Grzehu zabij

AWANS: Poznańskie Oldboye

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Śro 19:10, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

rezerwa! - Adrian1993 0:1

Bardzo nudny mecz, nie wiele się działo, przeważałem przez cały mecz ale nie mogłem zdobyć bramki. Gol w loss time po bardzo ładnym rozegraniu.

Piżmak twoja kolej radosny
Śro 21:33, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 600

Skąd: Czernikowo

Przewazales ???? Troche obiektywniej zmarnowalem 2 sytuacje sam na sam, w okazjach byl remis po 2,3 ja gralem Galatasaray z ty Zenitem ...do tego prawie wszyscy u ciebie formy do gory...

aligi19 vs Glazunio2 3:0

Mecz nie ukrywam dosyc latwy. Mialem sporo okazji ale udalo mi sie ustrzelic 3 bramki. Wynik zasluzony Wink dzieki za gre

w i n

Wiem ze musze ten mecz wygrac zgodnie z tym o co mnie prosi, kolega z cyrku. Dlatego ruszam do ataku - jednak nic z tego nie wynika. Po 20 paru minutach rozgrywam klepe zycia zakonczona celnym strzalem z pierwszej - z 6 zawodnikow zostalo wkreconych w ziemie. Potem pada druga bramka jakas nijaka. Nastepnie idac za ciosem 3 znow z klepy i strzale z pierwszej. Wynik wtedy na tablicy wydnial 3-0. Wtedy to nastepuje rozulznienie, przecniwk w glupiej sytuacji dostaje czerwo i zdobywa dwie bramki. Mogac nawet doprowadzic do remisu, ale wtedy musialbym miec niesamowitego pecha. Siwulec zwani nikopolidis nie popisal sie ani razu, dzieki za mecze i powo po drugiej stronie barykady... moze sie jeszcze spotkamy.
Śro 23:10, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
Reksul

Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 390

Skąd: Łódź

Reksul vs s-m-o-l-u-ch 3:0

Wynik ,moim zdaniem zbyt wysoki ,rywal postawil naprawde twarde warunki gry, a ja zdolalem stworzyc sobie 3 ''setki'' ,ktore (na me szczescie) wykorzystalem lool . Nie bardzo pozwolilem s-m-o-l-u-c-h-owi rozwinac skrzydeł,gdyz jego akcje najczesciej konczyly sie na 25-30 metrze od bramki cool w strzalach 9-8 dla rywala. Ale to ja mialem te groźne stuprocentóffffffki szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

1. Hard Team vs Team Myślibórz
1. Aros [link widoczny dla zalogowanych] , adek4 [link widoczny dla zalogowanych]
2. Ballack13131 [link widoczny dla zalogowanych] , pavellox1991 [link widoczny dla zalogowanych]

Aros (Udinese) 5-1 (Cluj) Ballack13131

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, w drugiej straciłem motywację.
Takich zawodników nie powinno dopuszczać się do gry. Gdy strzelił bramkę, nie potrafił wyłączyć powtórki, gdy jego bramkarz łapał piłkę, trzymał ją po 10-15 sekund, po czym Ballack13131 wznawiał grę "jak gdyby nigdy nic". Po prostu szkoda słów. Jeśli chodzi o samą grę. Strzelił na 1-0, później kompletnie oddał pole. Sytuacje 16:4. Wynik 5-1.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Czw 18:51, 30 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pią 11:20, 31 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)