Runda VI

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat

______________________________VI Runda

4 zespołów dwuosobowych rozstawiamy do 2 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana definitywnie odpada z turnieju. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

1. Bartosz Squad vs Brazylijskie szerszenie
1. Bart0o0sh [link widoczny dla zalogowanych] , Aligi19 [link widoczny dla zalogowanych]
2. Ronaldo1 [link widoczny dla zalogowanych] , Kenny [link widoczny dla zalogowanych]

Bart0o0sh 0-2 Ronaldo 1
Aligi19 3-0 Kenny
Mecz 3* Gracz1(3) vs Gracz2(4)
AWANS:Bartosz Squad

2.
AlkoFans vs Mwek Team
1. Reksul [link widoczny dla zalogowanych] , panczo [link widoczny dla zalogowanych]
2. Piotrek89 [link widoczny dla zalogowanych] , michal697 [link widoczny dla zalogowanych]

Reksul 1-1 Piotrek89
panczo 2-4 michal697
AWANS:Mwek Team

Termin na rozegranie spotkań rundy VI mija we wtorek, 18.11.08 o północy.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Wto 21:10, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 20:59, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Bartosz Squad vs Brazylijskie szerszenie
Bart0o0sh 0-2 RONALDO 1

Mecz bez większej historii. W pierwszej połowie mecz wyrównany bez sytuacji 100% no i wynik do przerwy bezbramkowy.W drugiej połowie piłkarze z Anglii przebudzili się strzelając 2 bramki lecz pierwsza po rykoszecie.Mam nadzieję że dobra postawa w tym meczu zaprocentuje tym że Brazylijskie szerszenie zagrają w kolejnej rundzie.

Nie 22:32, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

Mecz bardzo ważny dla przebiegu tej rywalizacji, lecz bez rozstrzygnięcia. Spotkanie toczyło się w lagach. Bardzo wyrównana gra, rywal zdobywa prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. To była jedyna dobra okazji przez 45min. Druga odsłona również strasznie wyrównana, bardzo dobra gra obronna obu stron. Do końca meczu pozostało 13min, ustawiam się ofensywnie aby chociaż zremisować ten mecz, bo wygrać w tych warunkach było niezmiernie trudno. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem arbitra udaję mi się zdobyć gola na wagę, jak się może później okazać bądź nie awansu.

Aligi19 3 : 0 Kenny

Mialem dwu bramkowa strate z pierwszego meczu wiec bylo trzeba atakowac od pierwszych minut radosny I tak uczynilem. DO przerwy juz bylo 3-0. 2 polowa to tylko obrona korzystnego wyniku radosny

AWNAS BARTOSZ SQUAD
Pon 23:36, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora

AWANS: Mwek Team

Nie opisuje meczu. Bo rywal nie umie się zachować! Płacze jakby miał 2 lata.
Gra z takim rywalem to żadna przyjemność. Jeżeli kots nie wie dlaczego są lagi to już nie mój problem. Mózgowcom nie będę tego wyjaśniał.

*****************************************************

Niestety.
Chciałem temu rywalowi (niestety mojemu) panczo wlepić BANA. Za zwrot w moim kierunku:
1282785 19:57:27
nie pierdol jebancu
Ale stwierdziłem, że sam w swoim przypadku nie będę tego czynił. Bo może ktoś uważa inaczej.

Czekam na odpowiedź od innego moda albo Admina.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Wto 21:09, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:08, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

powiem krotko, emocje wziely gore... zachowalem sie jak Zidan w pamietnych finalach.
Z tego miejsca naleza sie przeprosiny Michalowi.
sory jak jeszcze kogos urazilem.

Ostatnio zmieniony przez panczo dnia Śro 0:12, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:47, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Fatalnie,fatalnie,fatalnie.....;/ Wydaje mi sie proste ,ze jak byly lagi ,trza bylo nie grac;/;/ Szkoda.....
Śro 0:11, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)