Faza Pucharowa Champions League
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Champions League 2006 Zobacz poprzedni temat

Iras 2:2 Justyn po dogrywce 3-2

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Czw 16:42, 02 Lis 2006, w całości zmieniany 7 razy
Pią 19:00, 13 Paź 2006 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁDZ (Werder) 1:4 (Galatasaray) Justyn

Mecz pod dyktanko Justyna.Szybko zdobyte 3 bramki ustawiły mecz.Ja zaczałem istniec od 75min ,gdzie nawet miałem przewage,udało mi sie oddac 4celne strzały szczęśliwy,bramka w 90min,dająca nadzieje na rewanz.
Usprawiedliwiam sie tym że dałem Wome (defense 14 na srodek obrony),zauwazyłem to dopiero w drugim meczu... no cos mój bład.

Justyn (Galatasaray) 1-2 (Werder) ArekŁDZ

Rewanz juz bez błędów taktycznych,troche lepsza forma piłkarzy i odrazu widac efekty.Szybko zdobyta bramka z wolnego i nadal jest nadzieja.Niestety jeszcze w 1 połowie fatalny błąd bramkarza,podanie do pilnowanego obroncy,Justyn odbiera mu piłke i pakuje ja sprzed pola karnego.Pozniej mecz całkiem wyrównany,akcje z jednej i z drugiej (poprzeczka Justyna,moje 2x100% obronione przez bramkarza) i w 90min Klose strzela na 2:1

Posty: 5

hmm gralem z gallusem w grupie i teraz w 1/8 lol?
Wto 16:56, 24 Paź 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1599

Skąd: Chorzowskie Królestwo

własnie nie tez mi sie to nie podoba, wedłog mnie powinnismy sie spotkac dopiero w finale.

ArekŁDZ napisał:

hehe , to nie IO ,żebym można było tak zrobić.My nie robimy takich przekrętów! 0_o żal

Śro 7:49, 25 Paź 2006 Zobacz profil autora

Powiedz mi Lukasso jak dyskoutować na tym "forum" (chodzi o forum IO!!!) jak każdy mój post zostaje usunięty - lepiej nawet posty Halladina który opowiedział się po mojej stronie też zostały usunięte.Nie mam sensu dyskutować.
Do ciebie Lukasso nie mam pretensji , życze ci żebyś wygrał ten "turniej".

ps.ale i tak będziesz wiedział do kogo powinien należeć... wink
I koniec tematu.Bede usuwał niewygodne posty tak jak na IO!!!

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Śro 13:34, 25 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:54, 25 Paź 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Ej czemu tego na Vipie nie załatwicie ? bo widze ze robi sie gorąco, a tak w ogóle to cos mi sie ten tur nie podoba..
Śro 13:18, 25 Paź 2006 Zobacz profil autora

Gallus napisał:

Gallus to nie chodzi o ten turniej!!
Czytaj ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz a może skapujesz ocb.

ps. co ci się nie podoba w tym turnieju...?? zszokowany
Śro 13:31, 25 Paź 2006 Zobacz profil autora

piszesz bardzo madrze jednak na gadu niezle pojechales..
koniec tematu
Śro 23:51, 25 Paź 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

mówiłem o tym ze sprawy innych turów powinno sie załatwiac gdzies indziej.

a nie podoba mi sie to losowanie, powinni byc jakos rozdzieleni zawodnicy z jednej grupy. No ale jak juz tak sie wylosowało to zagram te mecze.

halladin <porto> - <ac milan> arek 25 3-2 i 2-1

pierwszy mecz rozegrany na totalnych lagach, generalnie przewazalem ale koncowka nalezala do arka25 i zakonczylo sie 3-2

2 spotkanie to dl aodmiany bardzo dobre warunki i moj permanentny atak przez 90 minut, niezla obrona przeciwnika, kilka jego kontr i piekny strzal pippo inzagiego

thx
Czw 5:38, 26 Paź 2006 Zobacz profil autora

Iras (Schalke) 1:1 grodzik (Manchester Utd)

Grodzik strzelił bramkę jeszcze w pierwszej połowie. Przez cały mecz próbowałem doprowadzić do remisu. Udało mi się to dopiero w 80 min. po bramce Kuraniego.

grodzik (Manchester Utd) 0:2 Iras (Schalke)

W tym meczu od początku przeważałem. Udało mi się strzelić bramkę na 0:1 po kontrze, bramkę strzelił lobem Lincoln. Potem miałem jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale ich nie wykorzystałem. Wtedy do ataku rzucił się grodzik, na szczęście dobrze spisywała się obrona i bramkarz. W końcówce meczu zdobyłem bramkę znowu Lincolnem na 0:2 i świętowałem awans zdzier
Pią 1:41, 27 Paź 2006 Zobacz profil autora

szyma[link widoczny dla zalogowanych] 2-0 [link widoczny dla zalogowanych]owenik

Mecz bardzo wyrównany mało było strzałów a dużo walki w środku pola Napastnicy Romy mięli ogromne problemy przedostać się przez obrone Chelsea i stąd nie mięli też wielu dogodnych sytuacji. Pierwszego gola dla Chelsea ok.15min meczu strzelił po pięknym wyłożeniu piłki głową przez Drobę z ok.20 metra W.Philips huknął jak z armaty i nie dał czans Doni'emu. W drugiej połowie wiele się nie zmieniło wciąż dużo walki a mało strzałów lecz dopiero co wprowadzony J.Cole dobił drużyne Romy pakując piłke do siatki było 2-0 i takim wynikiem też zakończyło się pierwsze spotkanie.

owenik[link widoczny dla zalogowanych] 1-1 [link widoczny dla zalogowanych]szyma

W rewanżu Roma uskrzydlona dopingiem kibiców ruszyła do ataku. Jednak akcje Romy kończyły się na obronie Chelsea, sprzelatywały obok bramki bądź też były to strzały zbyt lekkie i za mało precyzyjne by pokonać Cecha. Po pierwszej połowie 0-0. W drugiej połowie Roma przycisnęła jeszcze mocniej i po jednej z ich akcji pada bramka pierwsze uderzenie Cech broni lecz wypluwa piłkę, dobitka iii broni, kolejna dobitka i Cech jest bez szans 1-0 !!. Roma uskrzydlona bramką chciała jak najszybciej wyrównać ten dwumecz. Jednak nacierająca na bramke Cecha Roma zapomniała o obronie i często nadziewali się na kontry. W kilku sytuacjach gdy wydawało się że padnie bramka dla londynczyków wtedy Doni popisywał się fenomenalnymi paradami. Kibice i zespół Romy z każdą minutą tracili nadzieje na awans. I wkońcu stało się Chelsea przejmuje piłke na swojej połowie wyprowadza szybką kontre i S.Kalou uderzeniem z poza pola karnego strzela na 1-1 i już wszyscy wiedzięli kto zagra w 1/4 Champions League sędzia kończy mecz i euforia na stadionie Romy kibiców The Blues a zawiedzeni kibice Romy z opuszczonymi głowami opuszczają stadion.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Pon 15:48, 30 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 6:29, 27 Paź 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Champions League 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)