Grupa H

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Champions League 2006 Zobacz poprzedni temat
Grupa H
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Post Grupa H
UEFA Champions League

W tym temacie podajemy wyniki meczów naszej grupy. Oczywiście mile widziane opisy i bramki.

pmcsp 2:1 Martini18

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Czw 9:17, 19 Paź 2006, w całości zmieniany 13 razy
Pią 17:36, 13 Paź 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Skąd: zgierz

Grodzik(Manchester utd) vs Martini18(Besiktas) 3:1

mecz bardzo wyrównany , akcja za akcje w 31 min. bo błędzie obrońcy manchesteru Martini strzela gola , po wznowieniu gry rzuciłem się do ataku , oddałem sporo strzałów ale wszystkie bronił bramkarz besiktas'u, do przerwy 1:0 dla Martini'ego.Po przerwie znów natarcie ze strony manchesteru co przyniosło gola w 50 min. meczu a strzelcem Saha , ale nie stety menchester popełnia kolosalny błąd i w 52 min.rzut karny dla Besiktasu , nerwy puścily Martini'emu i niestety spódłował,a radość zawitała na twarzy bramkarza menchesteru , bo tym incydencje menchester przejoł inicjatywe i strzelił bramke , w koncówce spotkania Martini grożnie atakował a ja wyprowadzam kontre i Saha dobija besiktas strzelając 3 gola!Mecz konczy sie zwycięstwem menchesteru i daje szanse na awans.

Martini18(besiktas) vs Grodzik(Menchester Utd) 1:2
W rewanżu pierwsza połowa należała do menchesteru , grożne ataki przyniosły upragnionego gola w 15 min. do końca 1 połowy duża moja przewaga i nieliczne kontry Martini'ego.Po przerwie role sie odwrócily i to Martini caly czas atakował , bardzo grożne akcje niestety nie przyniosły bramki , a wręcz odwrotnie Rooney podwyższa prowadzenie menchesteru na 2:0 , wtedy menchester cofną sie do obrony i popełniał sporo błędów , bardzo bliski był strzelenia gola Martini , w 76 min.besiktas strzela gola, po tym golu to już zostałem zamknięty na włesnej połowie , martini mogł wyrównać , najpiekniejsza akcja meczu to po rzucie rożnym strzał Martini'ego z przewrotki w słupek.Niestety nie udało sie beskitasowi wyrównać i menchester narazie z kompletem punktów!.
Sob 22:39, 14 Paź 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

Gratulacje Grodzik. Pierwsze mecze w grupie przyniosły ciekawe wyniki. Zapowiada się ostra walka. Pozdrawiam

Edit/
Moje pierwsze mecze:

Wynik mówi sam za siebie. W tym meczu nie miałem za dużo do powiedzenia. Gdybym w pierwszej akcji meczu zachował trochę więcej zimnej krwi mogłoby być różnie. Martini po profesorsku wykorzystał moje niezdecydowanie w obronie. Za bardzo chciałem ten mecz wygrać. Zemściło się.

Ten mecz też oczywiście chciałem wygrać lecz w obronie grałem już bardziej skoncentrowany. Pierwsza połowa przebiegła pod moje dyktando co skończyło się dwoma bramkami. Druga bramka padła po przepięknym uderzeniu Fabiano z rzutu wolnego z ok 30-35 metrów. Druga połowa zaczęła się od ataku Besiktasu i....bramka. W tej chwili przewaga tylko jednego gola trochę mnie poddenerwowała (po rzucie wolnym w końcówce I połowy miało być przecież tak pięknie). Prawie całą połowę Martini mnie cisnął ale nie udało mu się już doprowadzić chociaż do remisu. Ja też miałem okazje do zdobycia bramki, jednak ostatnio ze skutecznością u mnie jest na bakier.
Dzięki Martini18 za - mimo wszystko, dobre mecze (niestety rozgrywane w kiepskich warunkach) Pozdrawiam
Sob 22:53, 14 Paź 2006 Zobacz profil autora

Mecze z pmcsp i grodzikiem ciekawe ale na takich lagach ze lepiej nie mowic zagubiony Mam coraz mniejsze szanse na wyjscie z grupy
Nie 0:32, 15 Paź 2006 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

witam. niemoglem zagrac na weekendzie z powodu wyjazdu. jak wrocilem w niedziele okazalo sie ze komp jest nie do uzycia... cala niedziele spedzilem na naprawie i juz od poniedzialku moge grac. przepraszam za opoznienie.
Nie 23:07, 15 Paź 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Grodzik(Manchester Utd) vs Arek25(Ac Milan) 1:1
Arek25(Ac Milan) vs Grodzik(Menchester Utd) 1:1

Oba mecze bardzo nudne , praktycznie nic sie nie dzialo , caly czas walka w środku pola.pozdro
Pon 19:01, 16 Paź 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

arek25 (AC MILAN) 4:2 pmcsp (FC SEVILLA)

Dobry mecz, do pewnego momentu wyrównany...no właśnie do pewnego momentu. Oto przebieg tego meczu:
1:0
2:0
2:1
2:2 do tego miejsca mecz był wyrównany
3:2
4:2
Po stracie bramki na 3:2 po rzucie wolnym naprawdę zwątpiłem, że mogę coś Sevillą ugrać przeciwko Milanowi. Nie pomyliłem się. Bramka na 4:2 i papa.

pmcsp (FC SEVILLA) 4:2 arek25 (AC MILAN)

Do tego meczu przystąpiłem podrażniony (to chyba nie dziwi) i z zamiarem zwycięstwa (jak bym przegrał to praktycznie szanse na awans pogrzebane). Rozpoczęło się znakomicie od mojego prowadzenia
1:0
Potem znów ten nieszczęśliwy Gillardinio, który miał chyba kiepskie dzieciństwo i wyżywa się na boisku (w pierwszym meczu strzelał tylko ON wykrzyknik ) i
1:1
Nie pamiętam już (nawet mało mnie to w tej chwili obchodzi radosny ) kto strzelił bramkę na:
1:2
ale tego było już za wiele zły diabeł . Do przerwy jakimś fartem: strzał z boku Chevantona odpicie - dupy bramkarza - i dobitka Kanoute, udało mi się doprowadzić do remisu.
2:2
W drugiej połowie już grało się luźniej (Gillardino dostał po kostkach). Dwie bramki dla mnie:

arek25(milan) 1:4 (besiktas)martini18

w pierwszej polowie szybka strata bramki gospodarzy. chwile pozniej akcja milanu i tuz przy polu karnym faul od tylu na napastniku. Czerwona kartka dla obroncy i gra w dziesiatke... Z tego faulu padla bramka wyrownujaca na 1:1. i to by bylo wszystko dobre dla milanu w tym meczu... :/ Straszna nieskutecznosc i slaba gra sprawily ze przeciwnik wogole nie odczul braku zawodnika. Pozniej kilka akcji i koniec z pieknym wynikiem 1:4 dla przyjezdnych...

martini18(besiktas) 2:3 (milan) arek25

ten mecz rowniez zaczal sie od szybkiej straty bramki przez zawodnikow milanu. Pozniej podwyzszenie prowadzenia na 2:0. Wydaje mi sie ze to troche uspokoilo trenera besiktasu. Niestety dla niego jego zawodnicy takze sie zdekoncentrowali prowadzeniem a szczegolnie obroncy. milanowi udalo sie strzelic bramke. na 10-15 min przed koncem udalo sie nawet wyrownac. decydujaca akcja meczu rozegrala sie w 87-88 minucie gdu mediolanczycy mieli rzut rozny. Zostal on rozegrany "na krotko". dosrodkowanie z pierwszej pilki na wysokosc lini pola karnego i jeden z zawodnikow popisal sie nozycami. Bramkaz sparowal pilke do boku ale tak nie udolnie ze dobiegl do niej pilkarz milanu i lekkim strzalem poslal pilke w dlugi slupek... Pilka jeszcze sie od niego odbile i przekroczyla linie bramkowa tuz obok obroncy probojacego ja wslizgiem wybic...

Posty: 877

Rozgrywki w Grupie H zakończone. Dzięki wszystkim za grę. Do fazy pucharowej CL awansowali:

Grodzik
arek25

Puchar (pocieszenia) UEFA:

ja cool

Gratulacje i życzę powodzenia w dalszej fazie.

Ps. Grodzik za bardzo się nie rozpisał o moim najważniejszym meczu więc zamieszczę komentarz w formie rozmowy gg:)
Czw 9:16, 19 Paź 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Champions League 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)