Grupa C (III Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

_______________

Witam wszystkich w grupie C. Życzę Wam awansu do kolejnej fazy turniejowej. W temacie podajemy wyniki spotkań wraz z opisami, nie pogardzimy nagranymi bramkami itp. Mam nadzieje, że nie stworzycie żadnych problemów radosny

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 0:00, 02 Sty 2009, w całości zmieniany 5 razy

strzały 10-2

Mecz z moją przewagą. Bardzo dobrze rozpoczynam spotkanie. Po wrzutce z lewej strony strzał oddaje Kutuzov, bramkarz odbija piłkę, dochodzi do nie V. Hleb i mamy 1-0. Niedługo potem znów A. Hleb pędzi lewą stroną, schodzi do środka, chciałem podać, ale piłka odbija się od obrońcy przeciwnika, a kompletnie zmylony bramkarz nie mógł już tego uratować. Jeszcze przed przerwą Bulyga strzela 3 bramkę. Druga połowa zaczęła się ładnym wypuszczeniem Kadera, ale mój bramkarz broni jego strzał, a Kutuzov ustala parę minut później wynik spotkania.

Dzięki, powo.
Nie 15:59, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

Spotkanie z moją lekką przewagą. W 20 minucie spotkania udaje mi się zdobyć bramkę na 1-0. Następnie mam jeszcze kilka dobrych akcji lecz moja skuteczność nie jest zbyt dobra. Strzały na koniec pierwszej połowy: 5-0 na moją korzyść. W drugiej połowie mogłem podwyższyć rezultat lecz niestety raziłem nieskutecznością. Strzały na koniec meczu: 13-0 na moją korzyść. Zasłużone zwycięstwo.

Dzięki. Powodzenia dalej.

...Koshaolin... 1-0 DR_man

Spotkanie bardzo nudne. W pierwszej połowie godny zauważenia był jedynie strzał DR_man'a po którym piłka trafiła w słupek, a później przy dobitce uderzył zbyt lekko i mój bramkarz wybił piłkę na rzut rożny. Strzały na koniec pierwszej połowy: 1-3 na korzyść rywala. W drugiej połowie po błędzie rywala wychodzę sam na sam z bramkarzem i strzelam bramkę na 1-0. W dalszej części meczu nic ciekawego się nie dzieje i wynik nie ulega zmianie. Strzały na koniec meczu: 5-3 na korzyść rywala.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 18:40, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:12, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

Pierwsza połowa wyrównana ale strasznie nudna ponieważ nie były sprzyjające warunki do gry. W pierwszej połowie udaje mi się zdobyć bramkę mimo iż to rywal miał klarowniejsze sytuacje. Strzały na koniec pierwszej połowy: 4-5 na korzyść rywal. W drugiej połowie warunki były o wiele lepsze. W 46 minucie podwyższam na 2-0, a chwilę później po ładnym lobie trafiam w poprzeczkę. W dalszej części meczu strzelam na 3-0. Miałem jeszcze kilka ciekawych sytuacji lecz ich nie wykorzystałem. Strzały na koniec meczu: 14-7 na moją korzyść. Rywal grał na klawiaturze dlatego spotkanie zakończyło się takim wynikiem.

Dzięki.
Wto 18:21, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 2:0 Marv
strzały 12-6

Na początku to Marv atakował. Oddał kilka strzałów, pare podań mogło się zakończyć bardzo dobrymi sytuacjami, ale zabrakło celności. Potem już gra się nieco wyrównała, bardzo dobrą okazję miał Kutuzov, ale nie trafił w sytuacji sam na sam. Do końca pierwszej połowy nic więcej w zasadzie się nie działo. Postanowiłem poprzestawiać trochę graczy w polu: i tak przeniosłem A.Hleb do ataku razem z V.Hleb, jak się później okazało był to dobry wybór. Już w drugiej połowie po niezwykłym zamieszaniu V.Hleb przejmuje piłkę, obraca się i jednocześnie oddaje strzał na bramkę, co kończy się golem Potem miał on jeszcze dobrą sytuację, ale przestrzelił. Potem do głosu doszedł Marv. Euell (?) potężnie uderza z 30 metrów, bramkarz tylko obserwuje piłkę, która trafia w słupek. Minęło kilka minut i V.Hleb dośrodkował do A.Hleba, strzał głową zdołał obronić bramkarz drużyny Jamajki, jednak dobitka była już skuteczna. Wziąłem głęboki oddech i dociągłem wynik do końca.

Marv - Pajujo

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 21:18, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:18, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Skąd: Lublin

Marv 1 - 1 Pajujo

Mecz bez historii.. Oboje graliśmy o pietruszke toteż widac bylo brak zaangazowania w akcje wyprowadzane przez zespol oraz brak koncentracji w obronie co zaowocowalo 2 golami w meczu, które padły przez głupie błędy w obronie. W strzalach do polowy bylo 4-2 na moja korzysc lecz wynik widniał 1-1. W drugiej polowie moze ciut bardziej zaatakowal Pajujo trafiając raz w poprzeczke z bliskiej odległosci. Kilka chwil później King miał wyśmienitą okazję, ale zmarnował 100%. Dzieki.
Czw 23:49, 01 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)