Grupa D (I Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
MarianGKS

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 171

MarianGKS 2-2 DR_man

Mecz wyrownany z malutka przewaga przeciwnika.Strzelam szybko bramke i chce kontrolowac gre ale coz kontra jedna i odpowiedz przeciwnika 1-1.Pożniej przeciwnik atakuje i w 19 minucie strzela bramke na 2-1 lecz ja nie trace nadzeji i druga połowa zaczyna sie moimi atakami i bład przeciwnika i GOOOL 2-2.Pozniej mecz wyrownany atak za atak i remis.

MarianGKS 1-0 DR_man

Ten mecz rowniez zaczyna sie bardzo wyrownanie, przeciwnik atakuje ja kontruje w dziwny sposob strzelam gola i jest 1-0.Dostaje czerwona kartke i zmuszony sie bronic i nie liczne strzaly odaje na bramke przeciwnika.Ku zaskoczeniu dostaje kolejna juz 2 czerwona kartke i mega def a przeciwnik mega of ale dobrze spisujacy sie bramkarz i obroncy nie daj sobie wydrzec zwyciestwa.

Mariusz91bn 0-1 Kenny

mecz wyrownany lecz to rywal jednak byl troche lepszy z gry tak mi sie wydawalo lecz to ja oddalem wiecej strzalow, bramka po moim błędzie nie wykorzystalem sam na sam z boku i niestety mnie oddaliło od awansu i to powaznie

Mariusz 2-0 Kenny
strzaly 12-5

Mecz wyrownany kazdy chcial wygrac wiec nie bylo mowy o obronie kolega bardzo duzo rozgrywal pilki i trudno bylo mu ją odebrac wtnik raczej sprawiedliwy bo mialem wiecej okazji lecz od 50min okolo gralem w 10 gdy trafilem gola od razu zmienilem ustawienie na bardzo def. ale to nie znaczy ze nie moglem strzelic bramki i strzelilem z kontry na 2-0 ktora daje mi nadzieje na awans dalej ale bedzie trudno

strzały 5-5

Mecz nudny jak flaki z olejem. Niewiele się działo. Oboje mieliśmy w tym meczu po sytuacji sam na sam, ale piłka latała obok słupków. Mogłem jeszcze strzelić gola z rożnego ale na drodze stanął obrońca, który wybił piłkę z linii bramkowej.

DR_man 4:1 Kenny
strzały 12-7

Tutaj odrazu jakoś przyjemniej się grało. Mecz z lekką moją przewagą. Już na początku udaje mi się objąć prowadzenie po dośrodkowaniu i strzale głową z dosyć ostrego kąta. Mija pare minut i kolejne dośrodkowanie kończy się bramką. Przeciwnik stara się atakować, ale albo strzela niecelnie, albo bramkarz dobrze broni. Tymczasem ja po rożnym strzelam trzecią bramkę. Pod koniec pierwszej połowy, do piłki dopada niekryty napastnik z Maroka co kończy się golem W drugiej połowie op kolejnym z dośrodkowań ustalam wynik spotkania.

Pią 18:21, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - Maxio
5 punktów - Kenny
3 punkty - Minio
3 punkty - MarianGKS
3 punkty - Mariusz91bn

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 1:51, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 1:0 Minio
strzały 4-7

Mecz z przewagą przeciwnika. Już w 9 min V.Hleb w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce. Minio próbował wyrównać, ale strzały piłkarzy z Irlandii Północnej pozostawiały wiele do życzenia.

DR_man 5:3 Minio
strzały 12-6

Ciekawy mecz. Pojedynek moich ataków i zabójczej skuteczności przeciwnika. Na początku mecz mój piłkarz nie trafił do pustej bramki co zemściło się później i przegrywam 0-1. Jednak po wrzutce udaje mi się wyrównać. Nie cieszyłem się z tego długo i znów przegrywam 1-2. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Na początku drugiej udaje mi się wyrównać, ale znów niedługo potem przegrywam 2-3. Kilka minut kolejna wrzytka i gol. Minio zmienia swojego obrońce, tymczasem drugi dostaje czerwo, co bardzo ułatwiło mi zadanie i strzelam jeszcze 2 bramki.

Sob 13:45, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

Mariusz91bn 2-2 vitoss

Mecz z letką przewagą kolegi strzela dwie bramki i kontroluje gre lecz szczescie zawsze potrzebne o z rzutu roznego strzelam bramke odbija sie od obroncy pilka i wpada do bramki i wrocila szansa na remis i awans. W drugiej polowie to ja strzelilem na 2-2 wiec wynik dający mi raczej awans nie na 100% dalem ustawienie def. w dodatku jeszcze jedna dobra okazje mialem lecz niestety nie trafilem

Mariusz91bn - vitoss 1-2
Mecz zaczyna sie dobrze dobry emcz wyrownany strzelam bramke i jest pięknie ladnie az moment w ktorej nie iwem co sie stalo dwie akcje rywala dwa gole i jak sie okazalo te dwie akcje daly mu 3 pkt niestety dla mnie ale byl lepszy wiec zasluzyl na te pkt gratulacje i powodzenia

Kenny 5-0 Minio

Pierwszy mecz naprawdę wyrównany minio miał bardzo dużo akcji których nie wykorzystał a mój bramkarz mimo białej strzałki bronił fenomenalnieeeeeee. Wyciągał piłki nie do obrony ja miałem dużo mniej sytuacji ale za to w 80% je wykorzystałem... do drugiego meczu podszedłem z wielką nadzieją gdyż potrzebowałem wygranej szybko strzelam bramkę na 1-0 i do połowy taki wynik się utrzymał w drugiej połowie dałem wszystkich zawodników na atak razem z obroną i się opłaciło strzelam w krótkim odstępie czasu 3 bramki... dochodzi 90 min ostatni atak podanie prostopadłe do zawodnika maroko który serią zwodów mija 2 obrońców przeciwnika i umieszcza piłkę w siatce. Trzeba dodać ze i w tym meczu świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz mojego zespołu jestem bardzo zadowolony z tych wyników.

Chciałbym jeszcze podziękować MIKOŁAJOWI za 5pkt szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Nie 17:45, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:34, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

wkoncu koniec pierwszej rundy było cięzko i z wielkim szczęsciem awansuje gratulacje wszystkim szczegolnie koledze co mnie pokonał az 5-0 hehe

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Nie 18:22, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:56, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Kenny

Posty: 108

Mariusz91bn napisał:
super dogadanie sie nie wiem co dostal ten minio za te przegrane ale juz sie nie dowiem, potrzebne 6pkt masz je, tylko szkoda ze dziwnie idealnie 8 bramek strzeliles które dają ci na styk awans a napewno nie strzelilbys 8 bramek w dwoch meczach w 12 meczach trafiles zaledwie 8 bramek i nagle w 2 meczach tak samo 8? nie realne kazdy o tym wie ale neistety byc chamem minio potrafi i jeszcze od mikolaja 5pkt super;/

Mariusz ty awansowałeś nie ja wkurzaj się tak szczęśliwy
To ma być zabawa a nie obrażanie się nawzajem zrozum tu nie ma żadnych układów tu jest ciężka praca a jak nie wierzysz że mogłem strzelić te bramki to zapraszam na spar może to powtórzę i z Tobą szczęśliwy

nie wiem czy to było rozważne nazwać moda chamem ale ok

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Nie 18:13, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 18:01, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

vitoss - Maxio
5 : 1

Austria - Katar: Mecz o pietruszke mozna powiedziec ale, nie. Austria walczyla o drugie miejsce w grupie a Katar chcial zakonczyc turniej nie na ostatnim miejscu zdzier Austriacy spokojnie wygrali ten mecz po bramkarz Kienasta, Harnika, Hoffera i dwoch Ivanshitza. Rywal popisal sie ladnym wolejem z 5 metrow. Zwyciestwo zasluzone.

2 : 1

W drugim meczu było już trudniej. Maxio gral lepiej objal nawet prowadzenie znow po strzale z 5 metrow i z woleja. Mialem doslownie 15 minut do konca meczu by zremisowac. Udalo sie Vasticiem pokonac bramkarza gosci. Druga bramka to juz strzal Ivanschitza w słupek i dobitka z 2 metrów Harnika. Austria wygrywa majac przewage w strzalach 10-6. Dzieki za mecze.

Pon 13:17, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)