Grupa E ( I Faza Grupowa )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

50ml-żwiras13 1:0(9:3)
żwiras13-50ml 1:1(7:9)
oba wyrownane mecze,duzo walki w srodku pola,pierwszy mecz to lekka przewaga w pierwszych 20 minutach żwirasa,poznie Venezuela przejela inicjatywe i stwarzala sobie coraz grozniejsze sytuacje jednak do przerwy bez bramek i 5:0 w strzalach,w 2 polowie udaje sie strzelic w 66',żwiras mial jeszcze poprzeczke,
w 2 spotkaniu juz na poczatku obejmuje prowadzenie strzalem po dlugim slupku,nadal duzo gry w srodku,nieliczne ataki stronami,jednak po jednej akcji lewym skrzydlem,po ladnym dryblingu,podanie do napastnika Bosni i dosc dziwnym lobie żwiras doprowadzil do remisu,do przerwy w strzalach po 5,2 czesc to akcje z obu stron ale nic juz nie wpadlo,żwiras mial poprzeczke i slupek,

Skąd: Nottingham

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - tom80kce
5 punktów - roni1797
3 punkty - siwy7
3 punkty - Giggsy
3 punkty - żwiras13

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 1:53, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

...Koshaolin... 1-0 roni1797

Bardzo nudne spotkanie. Zagrałem bardzo słabo. Udaje mi się zdobyć bramkę w 44 minucie. W pierwszej połowie nic ciekawego się nie działo. Na początku drugiej połowy głupio fauluje i dostaję czerwoną kartkę. Mój rywal w tym meczu dużo więcej razy faulował lecz sędzia był dla niego bardzo łaskawy i dostawał tylko żółte kartki. W dalszej części meczu było kilka okazji lecz nikt ich nie wykorzystał.

...Koshaolin... 0-0 roni1797

Również słaby mecz w moim wykonaniu. Kilka bardzo dogodnych sytuacji w tym meczu miałem lecz kapitalnie tego dnia bronił bramkarz rywala. Ogólnie powinien spokojnie ten mecz wygrać lecz szczęście po raz kolejny nie dopisało.

Dzięki.

...Koshaolin... 6-0 siwy7

Spotkanie grane w lagach. Do połowy prowadzę 4-0, a już na początku drugiej podwyższam o kolejne dwa trafienia i mamy 6-0. W dalsze części meczu mimo iż mam jeszcze kilka dogodnych okazji nie udaje mi się podwyższyć wyniku spotkania.

...Koshaolin... 3-1 siwy7

Zmiana serwera i trochę lepsze warunki gry. W tym spotkaniu rywal zagrał lepiej. Jako pierwszy wyszedł na prowadzenie po strzale zza pola karnego. W dalszej części meczu to ja przeważałem i zdobyłem 3 bramki. Wynik końcowy 3-1 na moją korzyść.

Dzięki.
Sob 22:14, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Wszystko podliczone. Prosze o sprawdzenie czy sie zgadza.
Nie 10:12, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 74

żwiras13-siwy07 2-0
mecz bardzo szybki duzo podan wymiany pozycji itp troszke moja przewaga duzo podaje i duzo stwarzam sytuacji w strzalach 15-6 mecz bardzo ciekawy choc troszke lagow bylo pewnie przez serwer ale strzelam 2 gole i nie daje sobie strzelic zadnego wygrywam mecz i mam 3pkt dzieki za mecz
2 mecz mial opisac siwy wynik 2-1 dla siwego07 widze nie opisal a mowil ze opisze

CristianoKSG-żwiras13 2-7
mecz od poczatku zaciety strzaly z obu stron do przerwy stzraly 9-8 na moja korzysc poprostu wykorzystywalem wiecej okazji od rywala mecz z lekko moja przewaga stwarzalem grozniejsze sytuacje i strzelalem ladne bramki dzieki powodzenia w drugiej fazie
2 mecz wygral cristiano 4-3 wczoraj to bylo ja nie bede oppisywal bo on to powinien zrobic

Ostatnio zmieniony przez żwiras13 dnia Nie 18:29, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:52, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 83

CristianoKSG 4-3 żwiras13
Mecz zaczoł się bardzo dobrze dla mnie juz w 10min spotkania strzelam bramke na 1-0 radosny pozniej fatalny błąd zwirasa który góra podaje piłke do bramkarza który stoi na lini bramkowej i nie wybija piłki zostaje przelobowany heh 2-0 do pierwszej połowy było 2-1 dla mnie pozniej 3-1 3-2 w ostatnich minutach jeszcze zdarzyłem wepchac piłke do bramki tak samo jak zwiras mecz zakonczyl sie wynikiem 4-3 na moja korzysc dzieki zwiras13 i powodzenia dalej

Przypominam o 12 punkcie ogólnego regulaminu i bardzo go proszę przestrzegać. Opis meczu minimum 50 słów, proszę poprawić.

Edit by kristo2323

Ostatnio zmieniony przez Cristiano17 dnia Nie 22:19, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Grupa podsumowana i podliczona.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Pon 0:04, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:04, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

1 Mecz: Giggsy (Chiny) 1 - 1 (Słowacja) Siwy7

Opis meczu:

Mecz wyrównany. Kilka dobrych akcji i to tyle co mogę powiedzieć o tym meczu. Na początku meczu zawodnicy z Chin wyszli na prowadzenie po strzale Y.Li i prowadzili przez kawałek meczu, aż tu nagle nastał remis bo przeciwnicy strzelili wyrównującego gol. I w dalszej częsci meczu już nic się nie działo i cały mecz zakończył się wynikiem remisowym. Dobra gra przeciwnika, który postawił moim podpiecznym ciężką przeprawę. Bardzo dobry meczyk gratki.

2 Mecz: Siwy7 (Słowacja) 0 - 2 (Chiny) Giggsy

Opis meczu:

Mecz z przewagą drużyny chińskiej. Piłkarze chińscy pokazali co potrafią i zwycieżyli spotkanie 2-0. Przeciwnik też miał kilka swoich okazji ale ich nie wykorzystał. Mecz przebiegał z dużym animuszem ze strony chińskiej, zawodnicy tej drużyny wykorzystali dwie piękne akcje, jedna po pięknej petardzie zza połowy i dobitce niezawodnego Y.Li oraz drugi gol wpadł po pięknej akcji i także strzale nie pamiętam już jakiej pozycji, ale strzelcem również był Y.Li. I ta bramka dała pewne zwycięstwo nad graczami ze Słowacji.

Dzięki za grę i powodzenia życzę dalej.

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Pon 0:58, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 0:49, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
siwy7

Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 75

spokojnie zwiras powiedzialem ze opisze to opisze radosny

siwy7 2:1 zwiras13

mecz juz bardziej wyrownany niz pierwszy, nie ma tyle lagow i lepiej sie gra ale widocznie mi a nie przeciwnikowi pierwszego gola strzelam ja po akcji srodkiem boiska. zwiras strzela na 1:1 po strzale glowa z rzutu roznego. wynik meczu ustalam strzelajac na 2:1. szkoda ze lagi zepsuly mi pare meczy bo byly takie w ktorych moglem powalczyc o remis lub zwyciestwo a niestety przegralem.

Pon 13:07, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)