Grupa F(I Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

pele22 3-2 robsson19
pele22 1-2 robsson19
dobre,szybkie i wyrównane meczyki,zwłaszcza w drugiej połowie w której rozstrzygnęły się wyniki obu spotkań...zadecydowała skuteczność napastników...w pierwszym meczyku było juz 1-2 ale czerwona kartka dla Izraelczyków pozwoliła odrobić straty i strzelić zwycięską bramke..w drugim meczu dośc nieudolna gra zespołu z konga...mądra gra zespołu Izraela pozwala dopisać im 3 pkt..
dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez pele22 dnia Sob 20:32, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

rymp@lus13 1:0 robsson19

Lekki ale bardzo bardzo bardzo uciążliwe lagi....

rymp@lus13 0:3 robsson19

A w dupie mam grać z takimi co nie mogą dać innemu graczu przyjemności z gry tylko lagi. Pare razy już widziałem że pisali żeby wywalić z WEOLa laggerów, ale jest to trudno zrobić...wystarczy tylko w profilu dać 3 ostrzeżenia i koniec...

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 0:00, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:59, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 374

mati 2:0 Pajujo

W tym meczu wystarczył by mi remis dlatego zacząłem mecz bardzo w defensywnym ustawieniu. Jak się szybko okazało była to bardzo dobra decyzja. Po pierwszej połowie wygrywałem 1:0 a przeciwnik miał 0 strzałów na koncie (ja 6). Druga połowa zaczęła się od ataków piłkarzy Togo ale by wyrównać zabrakło trochę szczęścia. Po po 15 min sytuacja na boisku wróciła do normy, a mi udało się podwyższyć wynik na 2:0.

bartas811 - pajujo 1 : 6

dwa bardzo rozne mecze w moim wykonaniu. pierwszy mecz zaczynam szybką bramką lecz przeciwnik odpowiada. jednak po krotkim czasie znow wychodze na prowadzenie. pozniej nagle wywala przeciwnika z gry i zmieniamy serwer. znow udaje mi sie strzelic bramke i znow zmieniamy serwer (zaczyna lagowac). po ponownym rozpoczeciu gry wynik nie ulega zmianie.

drugi mecz jak sam wynik mowi nie wymaga komentarza. zagralem fatalnie. nie potrafilem sie przystosowac do gry przeciwnika. pajujo wykorzystuje moja slabą gre i bez problemow pakuje mi az 6 bramek.
Nie 18:01, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

Posty: 374

mati 2:0 X-ViD
mati 1:2 X-ViD

Do zajęcia pierwszego miejsca w grupie wystarczał mi w tym dwumeczu 1 pkt, jak widać udał się zdobyć trochę więcej punktów. Pierwszy mecz z moja wyraźną przewagą do przerwy dwubramkowe prowadzenie, po zmianie stron w meczu nie działo się już nic szczególnego wynik pozostał bez zmian.
W drugim spotkaniu bez wiekszej motywacji do gry przegrywam jednym golem.

Dzieki za mecze.
Pon 14:51, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

Proszę wszystkie nie rozegrane spotkania Pajujo potraktować jako WO na jego korzyść, pozostałe spotkania niedograne proszę wpisać WO 0:0 bez punktowe - brak zgłoszeń w temacie wyjaśnienia.
Pon 16:56, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)