Grupa F(II Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa F(II Faza Grupowa)
________________
_____________________

______________________________

_______Regulamin Serwisu WEOL
___Regulamin Christmas Surprise Cup

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale wszystko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

___Termin na rozegranie II Fazy grupowej mija 27 grudnia o godz. 23.59.

___

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Sob 19:22, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 0:40, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 3-2 Adrian1993
Piotrek89 4-1 Adrian1993

Mecze podobne do siebie, pierwsze połowy to moja dominacja , ataki, bramki, a druga połowa, to już uważniejsza gra z tyłu. Rywal ustawił się dość defensywnie, co jednak nie przeszkadzało mu w tworzeniu dogodnych sytuacji. Zdobył chyba dwie bramki z rożnych. W drugim spotkaniu przy stanie 2-1 rywal gra w 10 i ustawia się bardzo ofensywnie, nic jednak dzięki temu nie zyskuje , tylko traci kolejne gole.

Piotrek89 3-2 rympl@lus13
Piotrek89 4-1 rymp@lus13

Mecze pod moją kontrolą, masa niewykorzystanych sytuacji. W 1 spotkaniu cztery razy trafiam w słupek, i z 5 razy ze świetnych pozycji z których normalnie zawsze sie zdobywa gole trafiam minimalnie obok słupka. Jamajka to nie taki zły team, poprawić obronę i skuteczność napastników i można grać. wink

Piotrek89 3-2 s-m-o-l-u-ch
Piotrek89 1-0 s-m-o-l-u-ch

Mecze rozegrane bardzo późno, więc mało pamiętam. Rozgrywałem ja na odpi***ol bo już mi się nie chce w to grać, zagrałem bardzo ofensywnie , miałem dużo akcji i nawet wygrałem. Rywal przy stanie 0-3 nie poddał się i strzelił szybko dwa gole, ale więcej już mu się nie udało.

thx

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Śro 12:43, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 12:50, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - 50ml 1:2 2:0

Pierwszy mecz wyrównany. Strzelam pierwszy bramkę po ładnym uderzeniu Helgusona. Następnie pięć minut które wstrząsnęło kibicami Islandzkimi. Dwie bramki Arango. Dalej starałem się atakować, ale świetnie spisywała się obrona Wenezuelska. Rywal groźnie kontrował, ale nie mógł się przebić. Za to w drugim meczu przeszkadzały ciągłe cięcia, zmiana serwów i niewiele pamiętałem z tego meczu, oprócz tego, że dwiema bramkami popisał się Gudjonhsen.

Adrian1993 - Pietri 1:2 1:0

Oba mecze bardzo wyrównane. W pierwszym rywal do przerwy prowadzi 2:0. Zmieniam taktykę. Po przerwie trafieniem popisuje się Sigurdsson. Do końca rywal jednak umiejętnie bronił wyniku. W drugim meczu chyba zasłużone zwycięstwo. W 60 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gudjonssena, głową piłkę do bramki kieruje Bjarnasson. Do końca mało się już działo. Sorry za takie opisy, ale nie mam czasu.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Wto 17:29, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:41, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

50ml-Piotrek89 1:1(4:5)
Piotrek89-50ml 3:3 (9:10)
pierwszy mecz wyrownany,lekko cielo ale dalo sie grac,malo strzalow i sytuacji bramkowych,piotrek mial w pierwszej polowie sam na sam,lekko lobowal ale moj golkiper zdzalyl,do przerwy w strzalach 2:3,w 2 czesci Angaro daje mi prowadzenie ale 10 minut pozniej Piotrek doprowadzil do remisu,
2 spotkanie to ostre lagi(chyba z mojej winy bo ostatnio cos nie tak mam z netem),juz po 20 minutach Jamica prowadzila 3:0 po strzalach z dystansu,chcialem juz oddac mecz bo nie dalo sie grac w takich warunkach,do przerwy 7:3,2 polowa przyniosla 3 bramki Wenezueli,
thx,powo

Wto 23:30, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 50ml
m1: 1-2
m2: 2-0

Chyba sprawiedliwy podział punktów. Pierwszy mecz z lekką przewagą rywala, szczególnie w pierwszych minutach. Gola rywal zdobywa po ładnym solowym wykończeniu akcji. W ostatnich piętnastu minutach podwyższa na 2-0. Ja honorówkę strzelam w ostatniej akcji meczu.
Drugi mecz natomiast moja lepsza gra na początku udokumentowana trafieniem, choć co prawda po stałym fragmencie gry z rogu. Podwyższam w drugiej połowie, rywal natomiast nie wykorzystuje żadnej ze swoich sytuacji na zdobycie bramki.
dzia.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Śro 0:58, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:57, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-1 Adrian1993

Do meczu podchodzę na luzie i z pewnością że dostane baciorki bo brakuje mi obrońców na miare chociażby Polaków. Mimo że Mucha miał niebieską strzałke to i tak go wystawiłem i ten wynik jest w dzięki jego fantastycznym obronom. Adrian przycisnął ale Januśśśśś nie dał strzelić sobie bramki. Później to ładne zagranie do napastnika ten balansem ciała mija ostatniego obrońce i w sytuacji sam na sam nie daje szans Islandczykowi...Druga bramka jak na Słowaków ładna([link widoczny dla zalogowanych]). Trzecia bramka to też dobre rozegranie Słowackich ofensorów i Skrtel dobija do pustej bramki...Bramka dla Islandii pada z 10minut przed końcem meczu za sprawą Gudjonhsena(nie wiem jak to sie pisze, ale chyba tak).

rymp@lus13 2-2 Adrian1993

Tutaj od początku to ja wziąłem się za gre i szybko strzelona bramka daje mi pewność gry. Druga moja bramka pada jeszcze przed przerwą i szykuje sie na kolejne 3punkty, ale druga połowa to dominacja Islandii i wpadły dwie bramki, ale mogłem jeszcze przegrać gdyby nie Mucha, który w tym meczu bronił wyśmienicie pomimo szarej strzałki... Dzięki i powo dalej Wink
Śro 12:43, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pietri-rymp@lus 5:1
Pietri-rymp@lus 5:2

Mecze raczej można przyznać z moją przewagą lecz rywal stwarzał sobie dużo dogodnych sytuacji w meczach ale ja jednak ich stwarzałem wiecej dlatego wygrałem te ważne mecze.W pierwszym meczu szybko strzelam 2 bramki pozniej dokładam kolejne i rywal raczej dobity strzela pod koniec meczy zaledwie honorową bramke.
W drugim meczu było na zmiane pierwsza połowa raczej wyrównana kończy sie wynikiem 2:2.Ale w drugiej nie wiem co się stało z rywalem znowu chyba zaspał i szybko strzelam 2 bramki.Pod koniec meczu dokładam i raczej zasłużenie wygrywam.Dzieki.
Czw 23:50, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch rymp@lus
m1: 1-1
m2: 4-2

W pierwszym meczu powinienem wygrać, w drugim przegrać. Wyszło inaczej, ale z korzyścią dla mnie i tak. W pierwszym spotkaniu w strzałach 14-4 dla mnie. W drugim meczu dostałem czerwo i miałem mnóstwo problemów a zwycięstwo zawdzięczam głownie nieskutecznej grze zawodników rywala. W między czasie przytrafił się jeszcze lost, ot i jest 50 słów szczęśliwy
Pią 16:38, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Piotrek89 0:2
Pietri-Piotrek89 1:2

Obydwa mecze z przebiegu równe.W pierwszym lekka przewaga rywala w drugim lekka moja.W pierwszym trace brame po płaskim strzale z bliskiej odległosci.Oraz po składnej akcji i dobrym strzale z dalsza.Nic do konca nie wpadło cho sytuacji było co nie miara z jednej i drugiej strony.Drugi mecz to lekka moja przewaga stwarzam duzo sytuacji ale bramkarz gosci dobrze sie spisywał.Pierwszy strzelam bramke ale wynik jak wida sie zmienił i przegrałem najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis ale piłka to niesprawiedliwy sport.Dz.

Pietri-smoluch 4:1
Pietri-smoluch 4:2

Mecze raczej z moją przewagą.W pierwszym spotkaniu dostaje szybko czerwoną kartke przy stanie 0-0 ale później pare błędów rywala i łatwe bramki zdobywałem.Rywal momentami stwarzał sobie akcje ale zawiodła jego skutecznośc.Drugi mecz to rowniez moja przewaga ale rywal juz byl grozniejszy ,chwilowo nawet kontrolowalem gre ale znowu musial uznac moja wyzszosc.
Dzieki za mecze powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Sob 0:13, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:57, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - s-m-o-l-u-ch 2:1

Wiedziałem, że jeżeli chce walczyć o awans muszę wygrać te mecze. Rywal zaczyna dobrze, stara się szybko strzelić bramkę. W miarę upływu czasu gra się wyrównała i to ja za sprawą okienka Helgusona wychodzę na prowadzenie. Po przerwie dokładam drugą po główce Gudjonssena. Zaraz po drugim golu rywal strzela kontaktową. Strzelcem Ndlovu. Rywal grał do końca, ale nie mógł przebić się przez moją świetną obronę. Wynik się już nie zmienił.

s-m-o-l-u-ch - Adrian1993 0:1

Mecz zaczynam świetnie. Już w 10 minucie Gudjonssen bierze na plecy dwóch obrońców, kapitalnie wypuszcza w uliczkę Julianssona, a ten nie ma problemów ze zdobyciem gola. Do przerwy obroniłem wynik. Rywal przejął po przerwie kompletnie inicjatywę, ja ograniczałem się do kontrataków. Przez to połowa była nudnawa. Mimo wszystko Chinyama grał bardzo dobrze i siał spustoszenie w zasiekach obronnych zespołu Wikingów. Mimo wszystko nie mógł strzelić gola i taki wynik utrzymał się do końca szczęśliwy

Dzięki radosny
Sob 0:56, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

50ml-rym@lus 1:1
rymp@lus-50ml 0:2
mecze grane chyba we wtorek,ale jakos nie podrodze mi tu bylo radosny ,chyba 2 razy zmienialismy serwer bo wywalalo,w pierwszym meczu juz w 6" prowadzilem,zmienilismy serw i mysle ze w 2 meczach mialem delikatna przewage,pod koniec pierwszej polowy,biernosc moich obroncow wykorzystal slowacki pomocnik,ktory po dosc dlugim rajdzie doprowadzil do remisu,
2 mecz to pare sytuacji z obu stron,bramki padaly w 2 polowie,raz z glowy Moldano i Arango po ladnym rozegraniu pilki,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 12:03, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:03, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

Mecz Pietri - 50ml proszę potraktować jako bez punktowe WO.
Gracze mieli problem z umówieniem się na mecze.

Nie 0:34, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)