Grupa H [ III Faza Grupowa ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

_______

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Czw 21:20, 01 Sty 2009, w całości zmieniany 14 razy
Nie 19:12, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Po pierwsze to mój nick RONALDO 1 a nie Ronaldo 1 wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

RONALDO 1 4-3 Ben_Ass

Mecz w którym padło dużo bramek jak widać po wyniku.Pierwsza połowa to ataki z obu stron lecz to ja strzelam 2 gole które dają mi 3 pkt.W drugiej połowie strzelam jeszcze jednego gola i mówię sobie no to teraz to już jest po meczu ale Ben strzela szybko 2 bramki i mamy 3-2.W końcówce strzelam jeszcze jednego gola i szczęśliwie wygrywam mecz radosny
Nie 19:15, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

RONALDO 1 napisał:

Sorry ,ze tutaj to wpisze ,ale mnie rozwaliles tym ze ,ktos napisal zle twoj nick ,bo mala czcionka . Stary z czym do ludzi?

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 0:14, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:14, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 3:1 qbra

Rywal po nieoficjalnym zlocie i może dlatego nie wzleciał wysoko w tym meczu. Zaczynam w drugiej minucie od poprzeczki, potem zaś bramkarz broni i Wenezuelczycy pozwalają jeszcze mi dobić. 1:0. W 30 minucie jeszcze raz Belmadi i do przerwy dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie trzecią bramkę dokłada Saifi, a Wenezuela zaczyna coś grać w ataku. Dwa zagrożenia bramki z lewej strony a potem bramka honorowa po krótkim rożnym. To by było na tyle.

Troche mu nie poszło...;p

Nastawiłem się na grę z kontry bo ostatnio słabo wygląda moja dyspozycja...
Niestety przeciwnik strzela pierwszy bramkę...
Ogólnie nic więcej ciekawego nie działo się w pierwszej połowie...
W miarę uważna gra w obronie jednego jak i drugiego...
Drugą część meczu zaczałem z założeniem strzelenia choć tej 1 bramki
i zdobycia punktu...
Udało się to w 60' gdzie po błędzie obrony walijskiej
drogę do bramki znalazł rezerwowy Casseres...

Mogłem sprawić jeszcze niespodzianke i w 89' zdobyc gola na 2-1
niestety zabrakło spokoju w okolicach jedenastki
i strzał z pierwszej piłki był chybiony...

dzięki za mecz i powo dalej

Pon 18:54, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 2-1 lincoln

Mecz obie drużyny zaczynają od kilku strzałów na bramkę przeciwnika.W 30 min strzelam gola po dość głupim zachowaniu obrońców.Po kliku minutach mam rzut rożny którego zamieniam na gola.W drugiej połowie lincoln strzela gola w końcówce a moi piłkarze zaczęli wymieniać dużo podań na połowie przeciwnika i wynik zakończył się 2-1 i dał awans z 1 miejsca...
Wto 13:19, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 3-1 Ben_Ass

Mecz zaczyna się od mojej dogodnej sytuacji jednak nie potrafiłem jej wykorzystać. Chwilę potem rywal zdobywa gola i mecz układa się dla mnie fatalnie bo musiałem to wygrać. Do przerwy trafiam jeszcze w poprzeczke i po wyrównanym boju przegrywam. Modyfikuje w przerwie ustawienie i to pomogło. Najpierw kompletnie przypadkowo w 66 minucie Huszti pokonuje bramkarza a 3 minuty poźniej ten sam zawodnik mija obrońcę i pakuje piłkę do siatki. Wracam do pierwotnego ustawienia a rywal zmienia na bardziej ofensywne. Chwilę potem Hajnal ma znakomitą sytuację jednak ją marnuje. Rywal próbuje atakować ale Huszti w loss time kompletuje hat-trick po indywidualnej akcji. Dzięki za grę.

i przystąpiłem do meczu na luzie...
chociaż zdeterminowany by pokusić się o kolejną niespodzianke...
No i prosze...:-)
4 minuta meczu. rzut rożny dla drużyny Wenezueli...
krótkie rozegranie piłki podanie do środka i
stoper podcina piłke która wpada do bramki:-)
Przeciwnik zaczał atakować lecz nie pozostawałem mu dłużny w tym:)
Pierwsza połowa meczu zakończyła się tą jedną bramką chociaż sytuacji nie brakowało
ale węgrzy byli w tym dniu BARDZO nieskuteczni...-co mnie niezmiernie cieszyło;p
Druga część meczu to śmielsze ataki rywala choć można powiedzieć że "bez ikry";p
W 61' podwyższam prowadzenie po błedzie obrony węgierskiej...
i sytuacja staję się bardzo ciekawa:)
Spodziewałem się szturmu na moją bramkę,tym bardziej że nie zmieniałem
taktyki która była dość ofensywnie nastawiona przez cały mecz...
Przeciwnik zdołał wkońcu się wstrzelić w bramkę w 73'
Jednak tylko na tyle było stać Węgrów...
Choć powinni strzelić z 2 bramki jeszcze ale chyba juz przed nowym rokiem popili;p

i WENEZUELA ŚWIĘTUJE AWANS DO NASTĘPNEJ RUNDY!!!

Ostatnio zmieniony przez qbra dnia Śro 15:13, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:10, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za dobrą robotę namiestnikowi i graczom za rozegranie wszystkich spotkań.Awans uzyskali do kolejnej fazy turnieju:

1. RONALDO 1
2. qbra

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 21:15, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:14, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)