GRUPA I (I FAZA GRUPOWA)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Adrian1993 2:3 Ben_Ass
Adrian1993 1:1 Ben_Ass

Pierwszy mecz bardzo szczęśliwy dla Algerii, Wyspiarze atakowali jednak brakowało im porządnego wykończenia a ja wykorzystuje jedną z nielicznych okazji strzeleckich i jest 0:1, jeszcze przed przerwą piątka na krótka, próba dryblingu Islandzkiego obrońcy który oddaje piłe pod nogi Saifiego i jest 0:2. Rywal zmienia taktykę na bardziej ofensywną i robi się 2:2 na 20 minut przed końcem meczu. Już myślałem że po mnie ale obrona zachowała zimną krew powstrzymując Gudhjonsena i załogę a na dodatek Zianiemu udało się wpakować bramkę na 3:2.

Drugi mecz już bardziej wyrównany, można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że miałem lekką przewagę radosny. Więcej strzałów na bude, ale strzały to nie wszytko. Adrian zaczyna od prowadzenia. Jakiś czas potem wyrównuję, potem już tylko marnowane okazje + moje "lamerskie wykopy" haa i remis utrzymuje się do końca.

lincoln 2:0 Ben_Ass
lincoln 1:3 Ben_Ass

Pierwszy mecz nudnawy, dla mnie na typowy remis radosny Pierwsza bramka to niekryty wolny na krótko. Potem lekka wymiana ognia (zimnego ognia) z obu stron. Na koniec linc strzela na 2:0 z podobnego strzału, z którego ja miałem słupek 5 minut wcześniej.

Drugie spotkanie to już od początku ataki Algerii, udokumentowane szybką bramką po dobitce z wypracowanego karniaka zdzier. W jednej z nielicznych akcji do przerwy Węgrzy dorzucają coś od siebie i jest po 1:1. Tu już moim zdaniem remis nie byłby sprawiedliwy, duża przewaga w przodzie "zielonych" i udaje się wpakować drugą bramkę, pod koniec ratowanie wyniku przez lincolna, które kończy się trzecią budą.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pią 18:10, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:27, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Wyniki dodane do tabeli proszę nie edytować postów!
Pią 18:27, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 5-1 i 2-0 albi1752

W pierwszym spotkaniu mimo, że rywal nie gra nic zdobył bramkę po strzale zza pola karnego i bardzo długo prowadzi. Strzały do przerwy 4-3. Po przerwie rywal nie wychodzi z własnej połowy ale długo mam kłopot ze zdobywaniem goli. W 70 minucie mamy 1-1 po strzale Hajnala, który rozpoczął swój festiwal strzelecki. Po tej bramce rywal dostaje czerwo a Hajnal podwyzsza najpierw na 2-1 a chwile potem na 3-1. Rywal dostaje drugie czerwo i Hajnal dokłada czwartego gola. W loss time Hajnala mija obrońców jak tyczki i wykłada piłkę Husztiemu a ten kończy dzieło. Strzały na koniec 16-4.

W drugim meczu lekceważe rywala i mimo tego dosyć szybko wychodzę na prowadzenie za sprawą Hajnala. Po przerwie Hajnal dogrywa z wolnego do Husztiego a ten podwyższa rezultat. W loss time rywal ma dwie dobre szanse z moich błędów wynikających z lekcewagi.

Adrian1993 - albi1752 1:1 3:2

Pierwszy mecz bardzo wyrównany. Do przerwy przeciwnik schodzi z bramkową przewagą. Po przerwie za sprawą Julianssona wyrównuje. Do końca gra w środku boiska się toczyła. W drugim meczu obejmuje prowadzenie w 11 minucie za sprawą Sigurðssona. Rywal wyrównuje. Na 15 minut przed końcem lekki strzał napastnika Saudyjczyków, piłka przełamuje ręcę Arasona i wpada. Zaraz jednak wyrównuje. Wkurzyłem się lekko na bramkarza i zmiany: Arason - Mangusson i Evaldsson - Guðjohnsen. Zaraz po wejściu ładnym trafieniem popisał się Guðjohnsen. Do końca nic się nie zmieniło.

Dzięki radosny
Pią 21:43, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - glazunio2
5 punktów - Grzehu92
3 punkty - Nowaxis
3 punkty - Biszkopt
3 punkty - Adrian1993
3 punkty - albi1752

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 2:02, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 1:57, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Prezenty od mikołaja zostały dodane do tabeli.

Każdy oprócz glazunio2 ma szanse na awans więc walczcie w każdym meczu o zwycięstwo i nie poddawajcie się. Życzę wam powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Sob 10:43, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 10:41, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
albi1752

Posty: 141

ALBI1752 VS GRZECHU92 1;0 0;0
pierwszy mecz to wydawałoby się przewaga grzecha ale to zawodnik arabi dostaje piłke odwraca sie i zdobywa gola jedna akcja przesądziła o losie 3 punkcików.
drugi mecz to moja przewaga ale nie udaje mi sie zdobyć gola dwa razy zawodnik wybijał piłkę z lini bramkowej no cóż niefart na 6 punktow 4 zdobyte nie jest źle.
dzieki i powo
Sob 23:30, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

albi1752 0:1 Ben_Ass
albi1752 1:3 Ben_Ass

Przed tymi spotkaniami miałem już pewny awans, ale pojawił się Pan M. i posypał punktami po spodzie, więc trzeba było walczyć.
Pierwszy mecz obie drużyny zaczęły ostrożnie, ja 4-4-2, żeby łatwo nie stracić bramki. Wisiałem częściej na polu karnym Arabów, jednak byłem nieskuteczny. Dopiero w 68' Saifi dostaje piłę 'z trójkąta' i wykańcza lekko obok bramkarza. Rywal zazwyczaj zatrzymywał się na obronie, oddał też kilka strzałów, lecz nie były one zbyt groźne.
Szoc on gol: 6:7 ?!

Drugie spotkanie już na większym luzie, awans w kieszeni, ewentualnie walka tylko o pierwsze miejsce z lincolnem radosny. Powrót do formy 4-3-3 i w pierwszej połowie Algeria nie chciała mi wyjść z połowy przeciwnika. O dziwo lepsza obrona, do przerwy strzały 0:10 i jedna bramka po dobitce z wolnego. W drugiej połowie albi oddaje pierwszy strzał i już mógł zremisować. Niestety niewykorzystane sytuacje się lubią mścić i za chwile jest 0:2. Jeden z nielicznych groźnych ataków kończy się bramką dającą nadzieję (1:2), lecz za chwile Mr. Arab odbiera ją swojej drużynie czerwonym wjazdem w nogi przeciwnika. Pod koniec wpada jeszcze trzecia dla mienia.
Szoc on gol: 4:17.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 0:21, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:18, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Biszkopt 1:0 Grzechu92
Grzechu92 0:3 Biszkopt

Dwa mecze które były dla mnie naprawdę ważne musiałem oba wygrać aby awansować dalej.
Pierwszy mecz bardzo wyrównany w pierwszej połowie nic sie nie dzieje w drugiej tak samo jednak w 78 minucie spotkania dośrodkowałem piłkę w pole karne i z najbliżej odległości pokonałem bramkarza rodem z Maroka. Wynik nie uległ zmianie.
W strzałach 7:4

Drugi mecz już pod moje dyktando stzrelam gola w 30 minucie z rzutu rożnego potem dokładam dwie kolejne bramki lobując bramkarza Grzecha92.

Nie 14:43, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 2:2 glazunio2
glazunio2 2:4 Grzehu92

W pierwszym meczu gra do ostatniej minuty, gola na wagę wyrównania strzelam w ostatniej akcji. Drugie spotkanie dużo akcji, powinienem nawet wyżej wygrać, grałem all-off, ale przeciwnik miał dużo szczęścia.
Nie 22:36, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

PODSUMOWANIE GRUPY I
__________________________
Dziękuje wszystkim którzy rozegrali mecze w terminie. Nasza grupa była bardzo wyrównana i o awansie poszczególnych zawodników decydowały minimalne różnice punktowe.

W sumie w naszej grupie w 56 meczach strzelono 176 goli co daje 3,142 gole na mecz.

Najlepiej w defensywie grał lincoln który stracił 15 bramek, natomiast najwięcej stracił glazunio2 aż 33 bramki.
W ataku najlepiej spisywał się zwycięzca tej grupy Ben_Ass który strzelił 31 goli, najmniej do siatki rywala trafiał natomiast Grzechu92 tylko 10 razy.

W naszej grupie padło aż 21 remisów, najwięcej razy remisował Adrian1993 bo aż 9-cio krotnie. Ten sam zawodnik przegrał jako jedyny w całej grupie tylko raz.

_________________________________

Krótki wywiad z zwycięzcą grupy Ben_Ass:

Biszkopt:Na początku gratuluje zwycięstwa w grupie I. Jak skomentujesz swój udział w tej grupie?

Ben_Ass: Szczerze jestem bardzo zadowolony. Przed rozpoczęciem rozgrywek jak zobaczyłem uczestników grupy do której trafiłem, pomyślałem: "to sobie pograłem..." i na dodatek Algeria. Nie miałem kontaktu z tym zespołem jeszcze ale spisał się jak widać wyśmienicie. Olałem trochę pierwszy mecz z nowaxisem, mało z niego pamietam, byłem nie w formie, ale dobrze że chociaż nie rozegrałem w takim stanie więcej meczów.

B:Jak ocenisz grę innych graczy?

B_A:Bardzo dobrzy gracze. Najłatwiej miałem z Grzehem92, ale to był chyba rewanż za porachunki z ligi IV. Pozostałe mecze do łatwych nie należały. Dramatyczne spotkania z Adrianem1993, z których wychodzę szczęśliwie z 4 punktami, dwa remisy ratuje w ostatnich minutach z Biszkoptem. Wicelider jakoś nie przypominam sobie żeby stawiał ciężkie warunki i podzieliliśmy się punktami - po 3. Nowaxis dysponował dobrym zespołem i jak już wspomniałem pierwszy mecz dostałem srogo, w drugim udało się zremisować. Z glazuniem2 też nie było łatwo ale szczęśliwie i ostatnia kolejka w walce o awans z albim1752; szczerze myślałem, że bedzie trudniej (nie ujmując wcale graczowi ). Chciałem przy okazji wszystkim graczom podziękować za dobre pojedynki

B:I na koniec pojedynek z jakim graczem zapadł Ci w pamięci?

B_S:Jak już wspomniałem wyżej z wieloma graczami, były cieżkie, ";pamietliwe" pojednynki. Ale gdybym miał wybierać jednego gracza, to chyba Adrian1993 - cały czas pełna koncentracja w obronie żeby nie dopuścić Gudhjonsena do dogodnej okazji bramkowej + dużo szczęścia. Konkuruje z nim też namiestnik i wywiadowca Biszkopt, szczególnie w pamięci bramka z 90 minuty wślizgiem dająca 1 pkt.

B:Bardzo dziękuje za wywiad i życzę powodzenia w następnej fazie turnieju.

B_S:Dziękuję również, pozdrawiam przy okazji Mikołaja, który wsypał trochę punktów do Naszej grupy, przez co nie mogłem olać ostatnich pojedynków, bo zrobiło się gorąco. Wesołych Świąt!!

Jeszcze raz dziękuje wszystkim, było to moje pierwsze namiestnikowanie mam nadzieję że wam sie podobało
Życzę Wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!
__________________________________

made by Biszkopt

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 23:34, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy

4. Biszkopt

Nie rozegrane spotkania proszę potraktować jako WO 0:0 bez punktów.
nowaxis x-x Grzechu92

Pon 13:13, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)