GRUPA K [I FAZA GRUPOWA]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

.............................[link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - mALo - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - kelhus - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - dzidzi - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - Maniek23 - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - Piotrek89 - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - Pietri - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - Reksul - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

......................................... - rezerwa! - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

....................................................[link widoczny dla zalogowanych]

................................[link widoczny dla zalogowanych]

.............................W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów proszę o kontakt na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Pon 13:29, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 118 razy
Pon 18:14, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 3-2 Pietri
Piotrek89 1-0 Pietri

Pierwszy mecz 15-3 w strzałach, przeciwnik dwa razy wychodził na prowadzenie. Moi podopieczni grali dobrze ale brakowało wykończenia. Drugi mecz był już bardziej wyrównany, rywal zaatakował na początku, było widać, że chciał się odegrać za porażkę, 1 połowa jednak nie przynosi goli, na początku drugiej odsłony zdobywam bramkę na wagę zwycięstwa.

Pon 19:31, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pietri-mALo 2:0
Pietri-mALo 3:2

Pierwszy mecz wyrównany z przewaga rywala.Mecz zaczalem źle ciągle sie bronie ale w 19 minucie wychodze z kontra i prowadze 1-0.Rywal nie spuszczac z tonu ale szybko nie długo musielismy czekac na druga bramke bo juz w 30 minucie pada 2 bramka dla mnie.I Taki wynik sie juz utrzymał do samego końca.
Drugi mecz to lekka moja przewaga zaczynam od straty bramki w 11 minucie.Ale musiałem wygrać ten mecz wiec atakowałem i do szatni strzelam rywalowi bramke z głowki w okolo 44 min.Druga połowa to moje ataki w 58 minucie znowu pokonuje bramkarza i mamy juz 2:1.Później źle zachowałem sie w obronie i 5 min po strzeleniu znowu trace i mamy remis 2:2.Minuta później i znowu mamy bramke lecz tym razem dla mnie.3:2!I tak zostało do końca dzięki za mecze powo dalej.
Pon 20:27, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

mALo 2-2 Piotrek89

mALo 3-4 Piotrek89

W pierwszy meczu prowadziłem jeden zero. Po faulu w polu karnym tracę obrońcę i sędzia oczywiście dyktuje rzut karny. Na moje szczęście udaje mi się wyczuć intencje strzelającego i wybronić strzał. W drugiej połowie udało mi się strzelić drugą bramkę. Rywal nie mając nic do stracenia ustawił bardziej ofensywne ustawienie. Zdołał On doprowadzić do remisu. Mam do siebie żal iż nie próbowałem bronić wyniku, przez zmianę ustawienia. I tak wszystko ułożyło się dość szczęśliwie bo jak faulowałem w polu karnym to miałem już najczarniejsze myśli. Nie byłem lepszy od rywala, ale pozostaje niedosyt, gdyż prowadząc 2-0 powinienem dowieść trzy punkt.

W drugim meczu zdecydowanie prowadził grę mój rywal. Nie wiem, czy to była Jego taktyka, czy po prostu mecz się tak ułożył. Piotrek89 nastawił się na strzały z dystansu, które dały mu prowadzenie w meczu. Jeden z nich wpadł z dość daleka. Niestety nie pamiętam w jakiej kolejności padały gole w tym meczu. Ogólnie ja mogłem się popisać niezłą skutecznością. Za sprawą Carew głownie doprowadziłem do rezultatu 3-3. Później to mój rywal przeprowadzał skomasowane ataki i niestety dla mnie zdobył gola z głowy w samej końcówce. Kolejny mecz, w którym mogłem ugrać coś więcej. Jeden nie zasłużony punkt, mógł powędrować na moje konto. Zagrałem w końcówce jak placek i mogę być sam sobie winny. Dzięki za grę.

A co do meczy z Pietrim. Hmmm nie grałem źle, jakoś to wszystko nie toczyło się po mojej myśli. W pierwszym meczu zasłużenie wygrał rywal. Zaś w drugim była szansa na jeden punkt, wszystko zakończyło się jednak tak jak zawsze. To by było tyle użalania się nad swoim losem...
Pon 21:29, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-Pietri 0:2

Hmm mecz wyrównany, Pietri był skuteczniejszy więc wygrał.
Pierwsza bramka po strzale z daleka i Boruc pakuje piłke do swojej bramki.
Druga po moim błędzie i to byłoby na tyle.

dzidzi-Pietri 1:1

Tutaj skutecznosc troszkę dopisała.
Mecz wyrównany tak jak pierwszy, ja strzelam bramkę po wrzutce z rzutu rożnego i świetnym woleju któregoś z Polaków.
Niestety do końca nie dotrzymałem tego zwycięstwa i Pietri po moim błędzie strzela bramke wyrównującą. Poza tym było duzo akcji w końcówce meczu lecz w ogólnym rozrachunku nic się nie zmieniło.

________________________________

dzidzi-mALo 5:1

Nie spodziewałem się szczerze takiego wyniku.
Mecz pod moje dyktando, pierwszy strzelam bramkę Smolarkiem sam na sam z bramkarzem.
Następnie pod koniec I połowy mALo strzela bramkę na remis po ladnym strzale zza pola karnego który odbija się o słupek i wpada do bramki.
W II połowie już tylko mój festiwal strzelecki. Praktycznie wszystko wpadało i wynik jest okazały Wink
W strzałach 15:7.

dzidzi-mALo 3:0

Drugi mecz łatwiejszy. Chyba mALo nie jest w formie bo praktycznie nic mu nie wychodziło.
W pierwszej połowie strzelam Saganem i mamy 1:0. I to tyle w 1 połowie, bo akcji było dużo lecz brakło wykończenia.
W II połowie dorzuciłem dwie bramki jeszcze Saganem i tym sposobem kompletuje hattricka.
W strzałach przepaśc 17:3.

Dzięki za mecze i powodzenia w dalszych, oby szczęśliwszych Wink

____________________________________

dzidzi-Reksul 1:1

Mecz bardzo fajny szybki jak Need for Speed. Po kolei.
Pierwsza bramka dla Reksia, nie wiem jakim cudem ale przeszedł mojego obrońce jak tyczke i umiescił piłke pewnie w siatce.
Nie zrażam sie i shoot z mojej strony który nie daje szans bramkarzowi Angoli.
Z obu stron były jeszcze sytuacje, Reksul zaliczył słupek a ja nie wykorzystaną szansę sam na sam.
Bardzo fajny mecz do oglądania.

dzidzi-Reksul 0:4

A tu bombki mikołaj strzelił. Nic mi nie szło. W pierwszej połowie Rex strzela bramkę i tak zostaje do 1 połowy.
W drugiej moja nieskutecznosc , bo miałem sytuacje lecz ehhh.....
Szybko to sie zemściło i Rex strzela mi 3 bramki jak z armaty.

Po meczu Rex powiedział mi ze Angole chce we wszystkich turniejach bez podziału na koszyk szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Dzięki lisie i wyciśnij z Angoli wszystkie soki a nawet alkohole Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 1:49, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 23:05, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

mALo 0 - 0 kelhus

mALo 6 - 0 kelhus

Pierwszy meczyk należał raczej do wyrównanych, chociaż kto wie jak by się to potoczyło jak by, któraś ze stron otworzyła wynik bo było takich sytuacji co nie miara. Mój zespół miał dwie dogodne akcje, po których piłka odbijała się słupku bramki. Rywal miał jedną znakomitą akcję. Znowu główną atrakcją były strzały w słupek, w jednej akcji miało to miejsce dwukrotnie.

Drugi meczyk to już moja dominacja i gra, w której wszystko mi wychodziło. Istotny fakt do odnotowania to zachowanie fair mojego rywala, który potrafił się we właściwy sposób dogadać się po wywaleniu nas z gry. Wykonywałem w tym momencie rzut karny, który rywal mi umożliwił wykonać we wznowionej rozgrywce. Dzięki za grę.
Wto 19:54, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

MECZE WPISYWANE PRZEZE MNIE W 1 POŚCIE!!!!!!!!!!

Reksul - Pietri 1:1

Reksul - Pietri 4:3

1 mecz rozpoczałem fantastycznie,gdy po jednej z pierwszych akcji wyzedłem sam na sam i nie zmarnowalem sytuacji cool .Ogolnie partia była mocno wyrównana z nieznaczna przewaga Pietriego ,którem na jego ogromne szczescie los bardzo dopomógł. Otoż po zajebiaszczym wyrzucie z autu w me pole karne ,moj goalkeeper wybiegajac fauluje i na dodatek dostaje reda!!!!!1 Pomyslalem ,ze znow dosiegnał mnie okrutny pech;/;/ Fuck;/ ''11'' i mamy 1:1. 2 polowa to o dziwo nie szalencze napady i ataki rywala,a wprost przeciwnie ,to ja dluzj byłem w posiadaniu piłki. Kazda starałem sie rozwaznie zagrac,by poniesc jak najmniej strat i na szczescie udało sie dograc mecz na remis..;/

Mecz nr 2 to istne piekło!!!! Z raju do piekła i odwrotnie! W pierwszych minutach podjalem skuteczny atak i......sprawiedliwosci stalo sie zadosc. Rywal fauluje ewidentnie w polu karnym i wylapuje red'a. Karny i 1:0. Pozniej stopniowo przejmuje kontrole nad wydarzeniami na boisku i ok 30 min zza pola karnego podwyzszam na 2:0. Rywal strzela mi kontaktowa bramqe wloos time ,po składnej akcji i wyjsciu sam na sam. 2 polowe znow rozpoczynam widowiskowo i po wyjsciu na samego bramkarza podwyzsszam na 3:1. Nastepnie inicjatywe przejmuje rywal ,mimo ze gra w ''10''. Szybko lapie kontakt na 2:3, a ja w desperacji marnuje kolejno 2 swietne okazje ,by znow prowadzic 2 golami. Na domiar zlego po błedzie i tragicznym zastawieniu pułapki ofsajdowej Pietri strzela bramqe na remis. TRAGEDIA! Biore sie do kupy i zbulwersowany strasznie przyciskam. Po jednej z szybkich wymian miedzu naapstnikami i idealnym prostopadlym podaniu w pole karne znow wysuwam sie na jednobramqowe prowadzenie. Chwile pozniej powinenm przesadzic losu emczu ,ale moj IDIOTA (jakis pomocnik) nie trafia do PUSTAKA!!!! w koncowce Pietri ma jeszcze ''setke'' i trafia w ..........slupek!!! Uff ,bylby koszmar ,jak by strzelil!

Podsumowujac mocnow yrównane mecze,jednak w drugim miałem wiecej z gry i chyba zasłuzenie wygralem.

THX

Reksul - kelhus 3:1

Reksul - kelhus 5:0

Oba mecze z wyraźną moją przewagą ,gdzie dominuje przez całe mecze. Sporadycznie piłkę ma rywal.Ale w 1 meczu mogło dojsc do niespodzianqi ,bo wygrywając 1:0 nie mogłem ciągle strzelic drugiego gola....Ostro sie wkurzałem,na dodatek po jednym z kolejnych wybic piłki z własnej połowy przeciwnik wyszedl sam na sam( wczesniej wywracajac mego ''niekatywnego'' obronce- IDIOTYZM). 1:1 i dopiero w ostatnich 5 minutach strzelilem 2 gole. 2 mecz ,to juz lekka przejażdzka bez nerwów zbędnych.....;]

THX

Reksul - rezerwa! 5:1

Reksul - rezerwa! 3:2

1 mecz to zdecydowana przewaga,choc ze 2-3 gole jakies farfocle ,szmaty badz z przypadku ...Nie mniej jednak oddalem duza ilosc strzałow i dominacja w prowadzeniu piłki nie ulega watpliwoosci.
2 mecz to inna gra,a to chyba dlatego ,ze juz mi sie dzis nie chce grac;/ Za duzo meczy 1 dnia;/ Chcialem tylko (serio) nawet zremisowac. Rywal 1 wyszedl na prowadzenie ,ale za chwile bylo 1:1 po wykonczeniu fajnej akcji. Na 2:1 trace gola ,przez zle zastawiona pułapke;/ Idzie centra i sam na sam wychodzi przeciwnik. I tak sie utrzymywal wynik ,a ja moje strzały obijaly najczesciej nogi obroncow. Mialem okazje ,ale zawsze brakowalo wykonczenia. Wreszcie los sie usmiechnal. Kolejne odbicie od nog obroncy ,ale wprost do jednego z pomocnikow ustawionych na skrzydle i mamy remis . Chwile pozniej wyprowadzam kolejna fantastyczna akcje i wypuszczam napastnika sam na sam ,niestety brutalna kosa ,red i wolny. Z wolnego podaie ,strzał i 3:2 . Wiec luksusowo cool THX

18.12'08r

Reksul - Piotrek89 4:1

Reksul - Piotrek89 2:1

Z poczatku myslalem ,ze beda to mecze o wiele trudniejsze,ale rywal grał jakos zbyt przewidywalnie ,jak na jego umiejetnosci. 1 mecz to raczej moja przewaga ,choc rywal mial swe sytuacje. Te mecze były w sumie o nic ,wiec nawet nie pamietam goli. 2 mecz ,to jakas kopanina ,to ja ,to przeciwnik mielismy jakies akcje . Tu powinen byc raczej remis ,ale wygralem ,bo Piotrek ze 2 ''sety'' spieprzył;/
Ogólnie takie tam pojedynki grane na luzie,wiec nie ma co sie za bardzo podniecac i czerpac z tych meczy jakies wiadomosci odnosnie aktualnej formy -mej czy Piotrka.
THX

Reksul - Maniek23 1:0

Reksul - Maniek23 3:4

Bedac już bardzo pewny wyjscia ,gram sobie na luzie ,szczerze dużo odpuszczając. W meczu rywal nie miał chyba nawet akcji,ale dobrze grał w destrukcji, blokujac mnostwo strzałow;/ 2 mecz to inna bajka ,mój zajebiaszczy sygnet wgryzł mi sie w palec i troche bolało,wiec myslalem tylko o koncu meczu. Przegrywałem juz 1:4,ale uznalem ze chyba bedzie brzydko wygladac,wiec ost 6-8min gralem na maxa i pyknałem jeszce 2 gole. Tak czy siak ,pierwsza porazka stała sie faktem ocb?

THX

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pią 0:23, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 13 razy
Wto 21:48, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
kellhus

Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 10

kellhus-Pietri 0-7
kellhus-Pietri 1-2

Nie mam co sie rozpisywać, to samo co w grugim meczu z mALo, moja obrona to katastrofa, a co najgorsze samobój z połowy boiska.

Drugi mecz juz ciekawszy ale i tak zasłużona porażka, rywal dominował i nie wiem jakim cudem nie straciłem więcej bramek.
Wto 21:50, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23- mALo 0-0
Maniek23- mALo 3-0
Oba mecze odbywały się pod moje dyktando. W pierwszym nie mogłem się wstrzelić gdyż pierwszy raz grałem Belgią. W strzałach było jak dobrze pamiętam 12-5 dla mnie. To był dobry mecz w moim wykonaniu ale niestety tylko 1pkt.
Drugi mecz jeszcze lepszy w moim wykonaniu. Pierwsza bramka pada po znakomitej kontrze i sam na sam wychodzi Sonck który tego dnia nie marnował sytuacji. Kontroluje mecz i dokładam kolejne bramki, malo też obił kilka razy słupek ale nie miał skuteczności. Ja byłem skoncentrowany i nie dałem sobie nic strzelić. Wynik ustala Goor. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Wto 23:36, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:19, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 1-0 Kellhus
Piotrek89 4-1 Kellhus

Pierwszy mecz to lepsza gra przeciwnika, prawie dwa razy więcej strzałów, jakoś gra mi nie szła, mimo to zdobywam bramkę pod koniec meczu.

Drugi mecz to już moja lepsza gra, chociaż formy moich zawodników były fatalne, wychodzę na prowadzenie 2:0, przeciwnik strzela bramkę kontaktową, po ładnej akcji i wypuszczeniu napastnika. Była to jednak jego ostatnia bramka w tym meczu, ja dołożyłem jeszcze dwie kolejne ustalając wynik meczu na 4:1 .

Śro 0:14, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23 - rezerwa! 3-2
Maniek23 - rezerwa! 0-0
Pierwszy mecz a w zasadzie 1 połowę zagrałem kapitalnie nie dając rywalowi dojść do sytuacji pod moja bramką. Grałem szybko i uważnie. Już w pierwszej połowie strzeliłem 3 bramki co ździwiło mnie jak pewnie rywala. Strzały w 1 połowie 10-1 dla mnie zszokowany W drugiej już tak różowo nie było. Rezwerwa wziął się w garść i szybko stworzył sobie sytuacje podbramkowe. Po dwóch dośrodkowaniach padają 2 bramki, i robi się gorąco. Na szczęści udaje mi się dowieść wynik i 3pkt na moim koncie. Strzały 11-10 dla przeciwnika.
Drugi mecz już całkiem inny. Przewaga rezerwy przez cały mecz ja ograniczałem się do kontr 1pkt w tym meczu to dobry wynik. Dzięki.
Śro 0:32, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

rezerwa! - dzidzi 3-3

Mecz zaczyna dobrze, skaldne akcje lecz to rywal strzela die bramki w 20 min bramkarz sparowal latwy strzal przed siebie i 30 min po skladnej akcji no i pomyslalem ze bedzie kiepsko ale pozniej strzelam bramke po zagraniu bilardowym. Zaczynam przewazac mialem wiecej okzaji od dzidzi ego ale ta moja skutecznosc...Dzidzi dotaje czerwo za drugie zoltko jeszcz bardziej przycisnalem no i strzelam na 2-2 lecz odpowiada rywal, strzela bramke po kontrze w 80 min f... Dobre rozegranie w loss daje mojej Austrii remis.

dzidzi - rezerwa! 1-1

Wyrownany mecz ale kazdy mogl o wygrac, rywal strzela pierwszy a ja doprowadzam do remisu w 80 min, szkoda bo to moje pierwsze mecze a moglo byc 6 pkt ale to samo moze powiedziec dzidzi

dz za mecze powo dalej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

po 6 meczach, 3 pkt .... zagralem jeszcze z Piotrkiem89, zadnemu z nas sie nie chcialo

Piotrek89 - rezerwa! 3:2

Na poczatku przewaga rywal i po 0 min prezgryam 0-2... Wzialem sie do roboty w dugiej polowie strzelam na 1-2 ale zaraz Piotrek89 pakuje trzecia brame... Nastepnie tworzylem pare okazji jak i rywal no i w 80 min wpadlo. Dalej sie nie zmienilo, moim zdaniem mecz na remis

rezerwa! - Piotrek89 2:1

Dobra gra moja w 1 polowie pownienem cos strzelic no ale kuteczny to ja nie jestem, mialem 2 dobre okazje a rywal 1. W drugiej polowie podobnie, w 60 min przegrywam 0-1 lecz nadal atakowalem no i w 70 min remis !!! Pozniej smieszne zolte kartki dla Piotrka89 2 zoltko no i gram w przewadze , chwile po tym prowadze 2-1 po swietnym rozegraniu w 80 min, moim zdaniem zasluzone zwyciestwo

dz za mecz powo dalej
Śro 1:30, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

dzidzi - kellhus 6:0

Przeciwnik rozbity 4 bramki do przerwy po strzałach 2x o słupek i raz o poprzeczke.
Po przerwie strzelam dwie bramki,jedną Saganem drugą Smolarkiem.
W strzałach nie spojrzałem bo mecz był grany na raty.

dzidzi - kellhus 3:1

Tym razem mecz bardziej wyrównany.
Strzelam pierwszy w 30 minucie, pózniej przeciwnik miał pare sytuacji lecz nic nie wpadło.Do przerwy 1:0.
W drugiej moje akcje dały mi dwie bramki po kontrach , a w loss time przeciwnik strzela bramkę honorową w samo okno mojej bramki.

Dzięki!
Śro 1:43, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

dzidzi - Maniek23 4:0

W tym spotkaniu miałem optyczną przewagę. Miałem więcej strzałów a to daje więcej sytuacji bramkowych.
Pierwszą bramkę strzelam szybko bo w 12 minucie po ładnej kontrze i bramce Smolarka.
Do pierwszej połowy udaje mi się wbic jeszcze jedną bramkę po rykoszecie od obrońcy piłka trafia do bramki.Przeciwnik miał jedną dobrą akcje lecz piłka trafiła w słupek.
W drugiej połowie dokładam dwie bramki w ciągu 10 minut i jest po meczu.
W strzałach 15:5.

dzidzi - Maniek23 3:1

W drugim meczu było ciężej. Maniek atakował bardzo groźnie i kotłowało się lecz w porę był Borubar Wink
Do przerwy 0:0.
Po przerwie wiele ciekawiej bo padły bramki.
Pierwszą ja strzelam po dobitce Rogera. Przeciwnik wyrównuje po ładnej kontrze.
Ostatnie słowa należały do mnie.Znów strzał i znów dobitka szczęśliwy
Trzecia bramka to jak zawsze strzał który paruje bramkarz ale...... hehe znów dobitka i mamy 3:1 szczęśliwy
Do końca nic sie zmieniło bo widac że przeciwnik był rozbity.
W strzałach 11:11.

Dzięki!
Śro 20:00, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o podliczenie tabeli dzisiaj to jest 18.12.08 po godzinie 20, bo gracze którzy nie rozegrali minimum 3 spotkań zostaną zastąpieni w piątek rezerwą.
Czw 3:16, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Maniek23 2:0

Mecz z początku Wyglądał bardzo nudnie...Mało akcji podbramkowych,jeszcze mniej strzałów.Ale wszystko się zmieniło po strzeleniu prze zemnie bramki w 43minucie meczu.A bramka padła ze strzału z zza pola karnego po długim rogu.Po strzeleniu tej bramki rywal w drugiej połowie stworzył sobie mnóstwo sytuacji ale jak na nieszczęście jego nic nie chciało wpaść.Po jednej z jego akcji wyprowadzam szybką kontre i strzelam fajną bramke z główki w około 70 minucie.Później już nic ciekawego sie nie działo.

Pietri-Maniek23 3:2

Ten mecz wyglądał już całkiem inaczej.Od początku do końca pełno emocji i jak widać dużo bramek.Zaczęło się wszystko od strzelenia szybko bramki ale tylko po to by 4 min później ją stracić.W 30 minucie dostaje czerwoną kartke i zmuszony zmieniam ustawienie.Do przerwy wynik 1:1.Druga połowa to szybka strata bramki rywal ustawiony na obrone ale na jego nie korzyść i po jego błędzie strzelam bramke na 2:2.I nic się nie działo aż do 89 minuty kiedy to przeprowadzam akcje meczu i dobijam rywala strzałem z 4 metrów.i po wielkich emocjach mecz kończy się wynikiem 3:2 dla mnie.Dzieki
Czw 17:36, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-2 Maniek23
Piotrek89 5-0 Maniek23

Mecze grane na totalnym looooooozie, bardzo ofensywna taktyka i joga bonito. W 1 meczu niestety przy stanie 2:0 zdrzemnąłem się , przeciwnik strzelił dwie bramki i mamy remis.

Drugi mecz to już totalna dominacja .. co tu dużo mówić, rywal mógł tylko kontrować.
W obu meczach padło naprawdę kilka pięknych bramek , ale oczywiście ja zapominam jak zawsze włączyć frapsa, więc ich nie zobaczycie...

Pią 21:40, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

mALo 1-0 rezerwa!

mALo 0-3 rezerwa!

Oba mecze bardzo nudne z bardzo małą ilością klarownych sytuacji pod bramkowych. Pierwszy mecz to pojedynek stojący na marnym poziomie. Końcowy wynik został ustalony po strzale z dystansu. W drugim meczu lepszą skutecznością zabłysnął rywal i rewanżował się za porażkę w pierwszej naszej konfrontacji. Miał On trzy akcje, które wykorzystał i jak wskazuje wynik zasłużenie wygrał. Oba mecze stały na słabym poziomie ja jak i mój rywal chyba nie byliśmy najlepiej dysponowanie tego wieczoru. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Sob 14:55, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:33, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - kellhus
5 punktów - rezerwa!
3 punkty - maLo
3 punkty - Maniek23
3 punkty - dzidzi

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 2:08, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pietri-rezerwa! 2:0

Pietri-rezerwa! 0:0

Obydwa mecze wyrównane.W pierwszym przeważyła moja skuteczność,bo rywal miał 2 razy poprzeczke i słupek jeśli sie nie myle.Bramki strzelam po szybkich akcjach i strzałach z bliskiej odległości ,bramkarz raczej bez szans był.
W drugim meczu mógł każdy wygrać.Ale nie padła żadna bramka dlatego,że też nic się przez całe 90minut nie działo na boisku sama kopanina w środku pola.Dzięki,.
Sob 17:37, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)