Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa
__________

___________________________Play-OFF

Serdecznie witam w temacie z Fazą Pucharową naszego ukochanego turnieju "ClanGames Tournament". Zostali sami wyjadacze, właściwie teraz zaczęła się prawdziwa zabawa. Życzę wszystkim powodzenia i samych pozytywnych emocji związanych z rozgrywaniem meczów!

1/8 Finału

...Koshaolin... vs. adek4

Prognoza: Rewelacyjny w tym turnieju adek4, kontra zawsze grożny ...Koshaolin.... To będzie pojedynek na śmierć i życie, moderator na tę chwilę stracił panowanie w Ranku, czy to oznaka kryzysu, czy raczej oszczędzania sił. Adek4 nie jest faworytem, ale to powinno mu tylko pomóc, do tego ambicja i wola walki i mamy przepis na zwycięstwo. Ale jak wiadomo, receptą na to może być tylko dobra forma.

Nasz typ: 2

Wynik: 3:2 | 2:3 | 3:2

Awans: ...Koshaolin...

MartiniTSW vs. Piotrek89

Prognoza: To spadło, jak grom z jasnego nieba. W nocy z soboty na niedziele Martini wygłosił oświadczenie, iż zamierza zrobić sobie przerwe w WE2002. Z pewnością ewentualne zwycięstwo w turnieju dałoby mu do myślenia nad jego decyzją. To przecież wciąż świetny gracz, który powinien poradzić sobie z Piotrkiem89, jeśli jednak ten drugi wygra, przyczyni się rychle do zawieszenia kariery przez byłego lidera kariery.

Nasz typ: 1

Wynik: 2:4 | 2:4

Awans: Piotrek89

Kicek vs. bushmen

Prognoza: Kickowi, jak mało któremu zawodnikowi, leży na sercu dobro tego turnieju. Powód jest jeden: spora szansa na zgarnięcie upragnionego pada i oczywiście zwycięstwo. bushmen na WEOL miał i wzloty i upadki, lato jest jednak najlepszym miesiącem na wygrane, więc może uda się opolaninowi godnie uczcić wakacje.

Nasz typ: 1

Wynik: 1:5 | 3:4

Awans: bushmen

totomiX vs. andzi

Prognoza: andzi nie specjalnie widzi swoje szanse w pojedynku z totomiX'em - i trudno mu się dziwić. "Toto" jest na fali wznoszącej od kilku już miesięcy i trudno by to się zmieniło. Ale zawsze iskra nadziei jest. Andzi - jeśli już tak daleko zaszedłeś, to czemu nie pójść za ciosem, głowa do góry. Jako dodatkową moblilizację niech posłuży Ci nasza wiara w Ciebie, która odzwiercielda się w typach na ten mecz.

Nasz typ: 2

Wynik: 6:1 | 2:0

Awans: totomiX

Inko vs. Adrian1993

Prognoza: Adrian - przyjmij od nas wyrazy współczucia. Nie masz szans w pojedynku z Inko - taka jest prawda. Nasz helper jest bowiem tak naładowany pozytywną energią i żądny gry, że z chęcią zrobiłby z Ciebie kogiel mogiel. I jest to całkiem prawdopodobne. Jedno jest pewne: jeśli Inko będzie w takim gazie, to nie jeden mecz jeszcze wygra.

Nasz typ: 1

Wynik: 2:1 | 2:3 | 3:1

Awans: Inko

michal697 vs. 50ml

Prognoza: Ten pojedynek będzie troche w cieniu pozostałych, ale to nie znaczy, że nie mniej ciekawy. Szanse są bowiem wyrównane, grają ze sobą przyzwoici zawodnicy, czułbym się nie zręcznie wybierając tutaj faworyta, więc postawie krzyżyk. I już!

Nasz typ: X

Wynik: 0:7 | 4:1

Awans: 50ml

lukasso vs. kris10

Prognoza: Panie lukasso czas wstawać. Tak wielkiemu graczowi nie przystoi przecież mieć zaledwie jednego turniejowego zwycięstwa i w dodatku odniesionego w czasach, gdy na WEOL był jedynie kamień łupany. Okazja niebywała na wygraną jest właśnie teraz, a łatwiejszej drogi chyba nie będzie. Rywalem jest bowiem dobrze znany z fazy grupowej kris10. lukasso jesteś moim faworytem! Nie zawiedz!

Nasz typ: 1

Wynik: 2:2 | 3:4

Awans: kris10

Iras vs. KAMIL_B

Prognoza: Gdybym miał wybierać jaki mecz chciałbym oglądać na swojej plazmie, wybrałbym oczywiście pojedynek dominatora-Irasa z młodym wilkiem- K_B_K. A właściwie nie wilkiem, tylko wilkołakiem, który nie dość, że lideruje w ranku to jeszcze ma czelność być w 1/8 i jednocześnie mieć szanse na 2 pady. Egoizm nie do przyjęcia. A jednak ma Kamil wszelkie argumenty,by wygrać te 2 rywalizacje.

Nasz typ: 2

Wynik:

Awans:

1/4 Finału

wolny los vs. Piotrek89

Prognoza: Piotrek może uważać się za największego szczęściarza tej fazy. Skorzystał bowiem z nieopieszałości Irasa i KAMILA, i teraz wygodnie w fotelu może obserwować potencjalnych rywali w półfinale. Tylko pozazdrościć.

Nasz typ: .

Wynik: 0:3 | 0:3

totomiX vs. 50ml

Prognoza: To, że 50ml potrafi mobilizować się na ważne mecze wiadomo nie o dziś. Ten gracz umiał przecież zdetronizować Irasa i wygrać wojnę nerwów w finale Surprise. Teraz jjest podobnie - rywal co najmniej tej samej klasy, stawka równie wysoka, no i nie jest on faworytem. Czy totomiX utrzyma swoją super serię i wygra 3 kolejny turniej z rzędu? To byłby swoisty rekord, ale jak wiadomo każda passa ma swój koniec...

Nasz typ: 1

Wynik: 3:1 | 3:1

...Koshaolin... vs. kris10

Prognoza: kris10, to swoisty czarny koń naszych rozgrywek. Gracz ten rozegrał rekordową ilość spotkań w Ranku - ponad 900, a teraz widać, że doświadczenie to procentuje. Zmierzy się on z, mającym świeżo w pamięci porażkę na finiszu rozgrywek rankowych, ...Koshaolinem.... Czy kris10 pójdzie za ciosem i po wyeliminowaniu faworyzowanego lukasso, pozbędzie się również utytułowanego, świeżo upieczonego, Vip'a? Czy też 'Kosh' przełamie swoją passę i powetuje sobie niepowodzenie w ClanGames Tournament?

Nasz typ: 1

Wynik: 0:0 | 1:0

Inko vs. bushmen

Prognoza: Obaj gracze nie mają nic do stracenia. Obaj, mimo kilku pojedynczych sukcesów, mogą odnieść życiowy sukces. Obaj wreszcie są na takiej samej pozycji startowej - nie ma faworyta. Zadecyduje forma dnia, lepsze ustawienie, oraz utrzymanie nerwów na wodzy. Inko - wybuchowy charakter, który nie raz potrafił w afekcie wyłączyć grę, bushmen - nieco spokojniejszy, doświadczony, pewny swego. Jeden z ciekawszych pojedynków.

Nasz typ: 2

Wynik: 1:0 | 3:0

Awans: Inko

1/2 Finału

Inko vs. ...Koshaolin...

Prognoza: Mam jeszcze w pamięci sytuacje z przed roku, kiedy to miał miejsce nieprzyjemny incydent z udziałem obu tych graczy. Inko oskarżył wtedy Koshaolina o grę na czas podczas spotkania w nieoficjalnych turniejach, a samemu trudno było mi wtedy podjąć dobitną decyzję. Wtedy to byli jeszcze młodzi, gniewni zawodnicy, którzy dopiero wspinali się na WEOL-ową drabinkę. Teraz przed nimi mecz o wiele większą stawkę, mianowicie o finał oficjalnego turnieju, a do tego jeszcze pojawia się szansa na grę o pada. Czy obaj zagrają otwartą piłkę, czy też będą starali się wzmocnić destrukcję? Wydaję mi się, że aktualnie w lepszej formie jest Inko i to on będzie faworytem. Koshaolin ledwo ugrał zwycięstwo z przeciętnym krisem10, co nie wyrokuje najlepiej.

Nasz typ: 1

Wynik: 2:2 | 1:3

Piotrek89 vs. totomiX

Prognoza: Piotrek był wielce uradowany po tym, jak dowiedział się, że bez zbędnego wysiłku znajdzie się w półfinale, ale tak naprawdę może to być jego przekleństwo. Ostatnie Euro pokazało, że turniejowe zgranie to pierwszy punkt do sukcesu, ekipy które zajęły szybko 1 miejsce w grupach odpuściły sobie ostatnie spotkania, grając rezerwami, a potem nagle starciły błysk, skuteczność i-przede wszystkim-większość odpadła. A pojedynek z totomiX'em będzie testem na każdy z aspektów futbolowego rzemiosła, co najważniejsze - sprawdzianem niezwykle trudnym. A wiedzmy, że nasz mod bez skrupułów eliminuje kolejnych przeciwników - wcześniej bez większych problemów pozbył się 50ml. Jednakże Piotrek też ma się czym pochwalić, w 1/8 wygrał ze zwycięzcą Pro League - MartinimTSW. Teraz poprzeczka jest jeszcze wyżej, czy uda mu się ją przeskoczyć?

Nasz typ: 1

Wynik: 1:2 | 1:3

Czas na rozegranie 1/2 finału mija we wtorek, 8 lipca, o 23:59!

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Pon 20:50, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 9 razy
Pon 3:13, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 3-2 adek4

Za dużo z tych spotkań nie pamiętam ponieważ rozgrywałem je wczoraj. Bardzo dobrze sie ułożył dla mnie mecz bo już w 10 minucie spotkania wychodzę na prowadzenie. W bodajże 30 minucie wychodzę już na 2 bramkowe prowadzenie. Jeszcze przed przerwą rywal strzela bramkę kontaktową. W drugiej połowie udaje mi się strzelić bramkę na 3-1, a w 86 minucie rywal zmniejsza rozmiary porażki na 3-2. Strzały na koniec meczu 9-9.

...Koshaolin... 2-3 adek4

Tutaj wygrywam bodajże 2-1 do połowy. Wydawało by się, że już mogę myśleć o kolejnym przeciwnik lecz nic mylnego. W 82 minucie rywal doprowadza do remisu, a w ostatniej akcji meczu fuksiarsko strzela bramkę, która doprowadza do 3 spotkania.

...Koshaolin... 3-2 adek4 (Po dogrywce)

Znowu początek spotkania dla mnie. Jako pierwszy wychodzę na prowadzenie. Następnie w 30 minucie tracę bramkę na 1-1, a w 45 minucie przegrywam już 1-2 po nie groźnej akcji rywala lewą flanką i dośrodkowaniu które wydawało by sie że nie może zagrozić mojej bramce a jednak padała z tego bramka. W drugiej połowie doprowadzam do wyrównania. Miałem jeszcze pod koniec spotkania bardzo dobrą sytuację lecz trafiłem w słupek i o awansie musiała zadecydować dogrywka. W drugiej połowie dogrywki (25 minuta) strzelam bramkę na 3-2 i ustawiam zespół bardzo defensywnie (tak jak powinienem uczynić to w 2 meczu pod koniec spotkania) gdyż nie chciałem żeby rywal strzelił bramkę i o dalszym awansie miały decydować karne.

Ogólnie wydaje mi się, że zasłużyłem na awans do kolejnej rundy choć rywal był przekonany, że to on grał dużo lepiej i należał mu sie awans w co szczerze wątpię. wink

Pon 9:29, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

totomiX 6-1 andzi

Niewiele pamietam, bo mecze rozegrane zostały przedwczoraj. Mialem spora przewage w pierwszej połowie, prowadziłem 4-0. Druga połowe równiez kontrolowałem, w strzałach na koniec 13-3 dla mnie.

totomiX 2-0 andzi

Bardziej wyrownany mecz, jednak znowu to ja wygrałem. Strzały na koniec 8-4 dla mnie.

Strzały 6-10
Mecz zacząłem bardzo mocno, 15 minuta Edu 1-0, pózniej pięknym rajdem podwyzsza Beasley na 2-0. Szybka akcja, główka Beasley'a 3-0. Lider zespołu nie pozostał dłuzny, przed polem karnym uderzył, piłka otarła sie o słupek 4-0. Do przerwy oddałem 4 strzały, 4 gole. Po zmianie stron na 5-0 podwyzszył Edu, (5 strzał w meczu). Kicek był zrezygnowany, jednak stać go było na honorowe trafienie.

Po przerwie:

bushmen4-3Kicek
Mecz zacząłem troszkę defensywniej niz pierwszy mecz. Taktyką 433b. W pierwszej połowie, Kicek miał pare okazji, jednak to Beasley który był bardzo zmeczony po 1 spotkaniu powinien wykorzystać znakomitą okazje. Do przerwy nie padły zadne bramki. Po zmianie stron, Kicek ruszył do ataku, trafił bramkę, jednak nie cieszył sie długo z prowadzenia. 2 minuty później wyrównał Convey. Później Kicek ruszył do ataku w 80 minucie prowadził juz 3-1, jednak ostatecznie przegrał 4-3...

Awans:
Bushmen
dzieki.
Pon 17:06, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 4-2 MartiniTSW

Mecze rozgrywane wczoraj rano więc nie pamiętam za dużo. W I meczu gra toczyła się głównie w środku pola, mecz był bardzo wyrównany, na uwagę zasługują kapitalne bramki z za pola karnego Arshavina i Titova od poprzeczki. W II meczu grałem bardzo spokojnie i dobrze w defensywie, wyszedłem na prowadzenie 4-0 i trochę się rozluźniłem, Martini zmienił ust. na all off i strzelił dwie bramki.

Awans. Piotrek89

Dzięki za grę. cool
Pon 17:25, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:1 Adrian1993
Inko 2:3 Adrian1993
Inko 3:1 Adrian1993

Awans jak najbardziej zasłużony. W każdym z 3 meczy to ja miałem przewage, ale to co sie stało w drugim meczu było po prostu smieszne. Miałem przygniatajacą przewagę i do przerwy prowadziłem 2:0... jednak nie udało sie wygrac, a to m.in. za sprawa ułomnosci golohmanna czy jak mu tam... szkoda gadac.

Wto 13:10, 01 Lip 2008 Zobacz profil autora

50ml7:0(15:5)michal697
zdemolowalem rywala,do przerwy 2:0,chodz moglo byc wiecej,w 2 polowie jakos tak sie posypalo szczęśliwy

michal6974:1(11:6)50ml
ten mecz zagralem "na odwal" majac zapewniony awans po pierwszym meczu,chociaz do przerwy bylo 3:0 dla michala,ale jak by strzelil jeszcze 2 to postawawilbym na obrone i sie bronil,
thx

Wto 22:47, 01 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:2 lukasso

Mecz z przewaga przeciwnika. W 1 polowie oddalem tylko 1 strzal ale celny i co najwazniejsze zakonczyl sie golem.W 2 polowie przeciwnik napieral i zdobyl wyrownujaca bramke. Jednak pozniej (to byl moj 3 strzal) trafiam na 2:1. Chwile pozniej dostaje czerwona. W 75 minucie nas rozlaczylo .Przeciwnik powiedzial ze gramy od momentu gdy bede gral w 10. 2 minuta i czerwo wiec mozna bylo dograc pozostala czessc spotkania. W 10 minucie (czylli 85 minucie) lukasso trafia bramke i mecz sie konczy rezultatem 2:2

kris10 4:3 lukasso

Przed koncem 1 polowy bylem myslami poza turniejem. Przeciwnik trafia 3 bramki i prowadzi 3:0.Przed przerwa zdobywam jeszcze kontaktowa bramke. Juz mialem sie poddac a tu nagle czerwona dla przeciwnika. Pomyslalem "no moze cos trafie jeszcze". No i trafilem. 2 bramka pada po strzale Berbatova . 3 zdobywam bramkarzem... ktorego wystawilem w polu na samym poczatku meczu. Uderzenie pilka odbija sie od obroncy i wpada do siatki. W 88 minucie Berbattov zadaje ostateczny cios i zwyciestwo i 1/4 turnieju Clangames Tournament szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy.

dzieki za mecze
Śro 23:44, 02 Lip 2008 Zobacz profil autora

1/4 Finału

...Koshaolin... 0-0 kris10

Mało pamiętam z meczów ponieważ były rozgrywane wczoraj. Spotkanie raczej nudne. Bardzo mało klarownych sytuacji. Strzały na koniec meczu bodajże 5-4 na moją korzyść.

...Koshaolin... 1-0 kris10

Tutaj już troszkę lepsze spotkanie. Rozgrywane było na 2 raty. Do połowy wygrywam 1-0, a w drugiej połowie udaje mi sie dotrzymać wynik. Ogólnie zagrałem bardzo słabo w tych spotkaniach.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 12:55, 05 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 12:48, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 1:0 Bushmen

Inko 3:0 Bushmen

Za wiele nie pamietam, bo te mecze były grane wczoraj. Pierwszy mecz był wyrównany, a jedyny gol wpadł ok. 30 minuty. Drugi mecz zaczął się od samobója strzelonego przez obronce USA ( przyjal pilke na klate i wlecial z nia do bramki ). Chwile pozniej mielismy juz 2:0. W drugiej polowie dorzuciłem trzeciego gola.

Sob 12:52, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-1 50ml
_____________-____-_strzały: 9-9

Bardzo ciekawe i wyrownane spotkanie. Pierwsza akcja Chile i Salas trafia w słupek, ja odpowiedziałem na to akcja Muntariego, który zbiegł do srodka na pełnej szybkosci i spokojnie umiścił pilke w bramce. Chwile pozniej przeprowadzilem akcje lewym skrzydlem, Essien podaje do Gyan'a, który musiał wbic pilke do pustej bramki z 2 metrów, jednak zanim to uczynił jeden z obronców z Chile sfaulował go od tyłu. Rzut karny i o dziwo brak kartki. Essien podwyższa na 2-0. W niedlugim czasie prowadzilem juz 3-0, po wrzutce z lewej strony, bramke zdobył Dramani po strzale głowa. 50ml miał w tym meczu swoje okazje, jednak raził nieskutecznoscia, jeszcze w pierwszej połowie jeden z jego napastników trafił w poprzeczke. W drugiej polowie troche uspokoilem gre i nie było już tak otwartej wymiany ciosów. Na chwile przed koncem meczu Salas mocnym strzalem strzelil na 3-1.

_______________-__-_strzały: 10-3

Staralem sie zagrać swoje, bez zbednego szarżowania. Do przerwy 0-0, oboje mielismy swoje okazje, jednak nic nie wpadło. W 65 minucie Essien strzela na 1-0, chwile pozniej swoja bramke strzela Gyan. Przed koncem meczu jeszcze raz Essien i było 3-0 oraz ostatnia akcja Chile, swietny drybling M.Gonzaleza i honorowa bramka dla 50ml.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 15:04, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 15:03, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-1 Piotrek89
_____________-____-_strzały: 9-10

Otwarte i wyrownane spotkanie. Około 20 minuty straciłem bramke po tym jak moj bramkarz wybił pilke po dosrodkowaniu wprost pod nogi jednego z napastników Piotrka. Wiedziałem, że musze szybko wyrownac zeby nie stracic kontaktu z rywalem. Mija 10 minut i Essien strzela na 1-1. Do przerwy strzały 5-5. Około 60 minuty wyszedlem na prowadzenie po strzale Muntariego. Piotrek89 miał swoje okazję, jednak brakowało mu szcześcia pod moja bramka.

totomiX 3-1 Piotrek89
_____________-____-_strzały: 13-10

Równiez wyrownane i ciekawe spotkanie, z taka róznica, że w tym meczu było wiecej niewykorzystanych sytuacji po obu stronach. Zarówno Piotrek89 jak i ja mielismy po pare bardzo dobrych okazji, jednak nic nie chciało wpasc. Na poczatku drugiej Piotrek89 strzela na 0-1, jednak szybko ostudzilem jego zapedy wyrownujac stan meczu. Do końca meczu dorzuciłem jeszcze dwie bramki przypieczentowując swoj awans. Piotrkowi tak jak w pierwszym meczu brakowało szcześcia.

Pon 22:04, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

1/2

...Koshaolin... 2-2 Inko

W 3 minucie oddaje pierwszy strzał na bramkę rywala i mamy 1-0 dla Irlandii. Następnie rywal doprowadza do remisu ale tylko chwilę się utrzymywał remis ponieważ Duff strzela swoja drugą bramkę w meczu. Inko oddawał dużo strzałów lecz brakowało mu skuteczności w tym spotkaniu. Pod koniec spotkania Inko doprowadza do remisu. Strzały na koniec meczu 10-4 na korzyść Iranu.

...Koshaolin... 3-1 Inko

Znowu strzelam bardzo szybko bramkę bo już w 5 minucie meczu. W bodajże 15 minucie mamy już 2-0. Później rywal strzela bramkę kontaktową lecz jeszcze przed przerwą zdobywam bramkę na 3-1. Do połowy strzały 8-3 na moją korzyść. W drugiej połowie jak sie później okazało nie padła żadna bramka. Strzały 10-6 na korzyść Irlandii.

Pon 22:09, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)