GRUPA F [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat

Kto odpadnie w pierwszej fazie grupowej ?

______________

Witam w Grupie F, gdzie rozgrywana będzie pierwsza faza grupowa tego prestiżowego turnieju, w którym można wygrać pada DualShock 2 sponsorowanego przez ClanGames wink
W tym temacie proszę wpisywać wyniki wraz z opiami meczów. Mam nadzieję, że mecze będą rozgrywane w duchu Fair Play. Powodzenia.

___________

___Proszę zapoznać się z regulaminami:

___________________Ogólny Regulamin

__________________Regulamin Turnieju

___________

________________________

Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 19.06.2008(Czwartek) o godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 15.06.08(Niedziela) do godziny 23.59, nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 spotkań, to w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

___________________

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pią 0:17, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 12 razy

Iras 4:4 burza-lukas

Bramka za bramką... burza strzelał jednym sposobem -podanie na dobieg. Natomiast mi udało się strzelić 2 ładne bramki - jedną z wolnego, a drugą w okienko od spojenia Wink

burza-lukas 1:4 Iras

Tutaj burza nie miał pomysłu na grę, natomiast ja zagrałem jak we wcześniejszym meczu.

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Sob 0:06, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

adek4 5-3 LGZuczek

Zero przyjemności z gry.Moim błędem było to że nie wyłączylem gry w pierwszej minucie.Masakryczne lagi.Niema co więcej opisywac ogólnie byl to równy mecz.

Strzały 11-9

Ps.Drugi mecz po formacie LGZuczka.

2 Mecz

adek4 3-1 LGZuczek

Słaby mecz w moim wykonaniu.Strzelam bramkę już w 2 minucie spotkania i chyba byłem już za pewny zwycięstwa.Od tego momentu to przeciwnik ma dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramek ale udaje mu się to tylko raz.Do 65 minuty wyrównany bój i to ja na szczęście po rykoszecie wychodze na prowadzenie.Pozniej strzelam bramkę po błędzie bramkarza i tym samym ustalam wynik spotkania.

Strzały 18-11

Dzięki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Nie 13:58, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

adek4 3-2 Piotrek89

W pierwszym meczu wyrównany bój.Obaj mieliśmy kilka sytuacji ale to ja wyszedłem na prowadzenie.Drugą połowę bardziej przycisłem i przez 30 minut nie dawałem Piotrkowi dojśc do mojej bramki strzelając przy tym dwie, jednak ostatnie 15 minut należało do Piotrka ale nie zdołał zremisować.

Strzały 12-8

2 Mecz

adek4 4-1 Piotrek89

Tutaj mecz ustawiła 9 minuta w której strzelam bramkę i pozniej do końca połowy gram na luzie.Miałem świetną skuteczność bo na 4 strzały 3 wleciały do siatki.Druga polowa już bardziej wyrównana i obaj strzelamy po jednej bramce

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Sob 20:18, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

rosja 0-3 adek4

Nie ma co opisywac, przegralem bo bylem slabszy. W jednym z meczy z adkeim warto odnotowac jego czerwona kartka w meczach z Zuczkiem zalosne formy moich zawodnikow

1 mecz 2-0 dla Piotrka

Ten przeciwnik ogrywa mnie za kazdym razem jak z nim gram ... do 90 minuty 1;0 strzelam z 30 metorw w spojenie pilka zatanczyla na lini i konterka 2;0

2 meczyk 3;0 dla Piotrka
Dostalem jedna za druga potem Piotrek kontrolowal spotkanie
Sob 22:32, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

W tej grupie nikt nie jest zagrożony usunięciem. Gratulacje!
Nie 18:20, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora
burza-lukas

Posty: 1787

burza-lukas 3 - 2 Piotrek89

Mecz jak mecz. Dużo szybkiej akcji z obu stron. Bramka strzelona pod koniec i ważne 3 pkt.

Piotrek89 2 - 0 burza-lukas

Trochu zabrakło szczęścia chociażby takiego jak w pierwszym meczu.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 19:00, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

adek4 5-0 Iras

Przyznam że to był ważny dla mnie mecz.Choć miałem już pewny awans bardzo chciałem odegrać się na przeciwniku z tego względu że jeszcze nigdy z nim nie wygrałem.Od początku zaczynam dobrze bo już po pierwszej akcji strzelam w słupek.Dalej napieram bramkę przeciwnika i wkońcu udaje mi się strzelić na 1-0.Szybko podwyższam wynik po błędzie Irasa.Od tej pory gram już spokojną pilkę dużo podań w środku pola i wpadają kolejne bramki(chyba 4 bramki strzelił Berbatov, który byl w świetnej formie).Przeciwik niemiał żadnych 100% sytuacji ale kilka groźnych strzałów na moją bramkę oddał.Po meczu Iras stwierdził że mu strzasznie muliło.Fakt u mnie lekkie lagi były ale spokojnie dało się grać.

2 MECZ

adek4 0-0 Iras

Pierwsze piętnaście minut z lekką przewagą Irasa lecz nie było żadnych "setek".Pozniej to ja przejmuje inicjatywe i dąże do strzelenia bramki co jak widać się nie udało.Kilka składnych sytuacji w pierwszej połowie po obu stronach lecz wynik pozostaje bezbramkowy.Na początku drugiej połowy z nów przycisnąłem co daje mi karny chwile poźniej nie wykorzystany przez Berbatova.Do końca meczu dobrze bronią obaj bramkarze i wynik nie ulega zmianie.Jescze w ostatniej akcji miałem słupek.

Strzały 13-9

Dzięki za mecze i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Śro 14:48, 18 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

Zuczek (14-06-2008 22:34)
Jestes Tu LGZuczek ?? Napisz o ktorej jestes i kiedy to postaram sie dostosowac;)

Raz do mnie napisal kiedy mnie nie bylo

burza-lukas (15-06-2008 15:10)
hej tu burza grasz do tura

. Ja jutro nie mam czasu zero . chyba ze z samego rana .
Śro 17:00, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 3 - 2 Burza-lukas
Moja dominacja w pierwszych 15 minutach to powinno duzo wpasc a tu nagle Burza kontra i gol .
Gol moj w koncowce i wygrana .

7- 18? strzaly dla mnie

LGZuczek 1 - 1 Burza-łukas

Burza probowal z calych sil ale nic mu nie wychodzilo jego podopieczni walili glowa w mur . Po mojej kontrze wychodze na prowadzenie . Pod koniec Burza strzela Bramke

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Śro 23:13, 18 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:12, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora
burza-lukas

Posty: 1787

burza-lukas 0 - 3 rosja WO

rosja 3 - 0 burza-lukas WO

Z ważnych przyczyn osobistych muszę zrezygnować z turnieju.
Nie miałem czasu zagrać meczu nawet z LGZuczkiem z czego wyniki takie jakie były. Na szybkiego nie da rady nic zrobić.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Śro 23:20, 18 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:19, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

Nie mialem dzis czasu rozegrac tych meczy z Irasem a wczesniej on byl na wyjezdzie gdzies . Przepraszam .

Piotrek89 3-1 iras
Piotrek89 0-0 iras ( obustronny walkower )

W I meczu towarzyszyły nam lagi, jednak rozegraliśmy mecz w pełnym wymiarze czasowym.
Po meczu i próbach rozegrania meczu w lepszych warunkach, doszliśmy do wniosku, że drugi mecz będzie obustronnym walkowerem.

dzięki
Czw 18:58, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Grzehu92

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1390

Dziękuję za rozegranie meczów. Gratuluję tym, którzy wywalczyli awans oraz życzę powodzenia w kolejnej fazie!

Awans Uzyskali:

adek4
Piotrek89
Iras
LGZuczek

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 23:37, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:37, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
burza-lukas

Posty: 1787

LGZuczek napisał:

Więc komu organizatorzy przypisują WO bo to ważne chyba kto 3 a kto 4 w tabeli. Chyba, że bezpunktowy remis bo oboje mieli problem ze skontaktowaniem się.
Pią 0:19, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

czyli jestem 3 czy 4 ??
Pią 11:53, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)