Eliminacje do Cucumber Cup
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Cucumber Cup Zobacz poprzedni temat

- po zapisach 24 pary zostaną rozlosowane
- dwumecz ( ewentualnie 3 dodatkowy) poszczególnej pary będzie rozgrywany tą samą drużyną tak żeby po eliminacjach nie zdublowały się.

8.Walia kristo2323

Proszę nie pytać się na gg (sprawy związane z turniejem załatwiać na forum ) kiedy losowanie, kiedy gramy, kiedy to i tamto wszystko postaram się jak najszybciej zrobić i zawsze będą informacje w otpowiednim dziale.

Proszę w offtopie opisałem te zdążenie z eliminacjami

Żeby nie było takich numerów jak w Holiday Cup odraz uprzedzam ze jak wystąpią jakieś problemy z rozegraniem meczy proszę obrazu pisać na forum żeby przeciwnik mógł też się odnieść do tej kwestii . Nie pisać na gg do mnie że nie możesz zagrać meczu bo ja nie będę za każdym biegał.

Jeżeli dana para nie będzie się mogła dogadać w kwestii rozegrania meczu i będą na wzajem się obwiniać albo w ogóle nie będą zainteresowani rozegraniem wówczas dam remis 0:0 i jeżeli komuś to nie pasuje niech nie gra w tym turnieju.

Od razu wyjaśniam jak to będzie jak jeden z graczy w danej parze w eliminacjach nie będzie chętny rozegrać meczu to jego przeciwnik automatycznie trafia do grupy. W grupach jeżeli jakiś z graczy nie będzie rozgrywał meczy (mam nadzieje że takowych nie będzie) wchodzi pierwszy z listy rezerwowy gracz . Zaraz ktoś powie że to nie sprawiedliwe bo on nie grał eliminacji . Jeżeli ktoś tak uważa to niech od razu na rezerwę sie zapisze i trzyma kciuki aby kogoś wywalili to wtedy wskoczy bez eliminacji . Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 9:05, 21 Sie 2007, w całości zmieniany 12 razy
Pią 10:44, 03 Sie 2007 Zobacz profil autora
soniak

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 639

Skąd: Lublin

Finlandia soniak 3-1 jck

Juz w pierwszej polowie meczu prowadzilem 2:0. Pozniej kontaktowa bramka i zrobilo sie niebezpiecznie. Prowadzilem gre ale jck wyprowadzal kontry. Jednak 20 min przed koncem meczu strzelam bramke na 3:1.

Finlandia soniak 4-0 jck

Drugi mecz okazal sie tylko formalnoscia mojego awansu. Zasluzenie wygalem ten mecz. Bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie postawa rywala ktory przegrywajac 3:0 do przerwy walczyl do konca meczu wiedzac ze i tak nie wygra tego dwumeczu.

PawelMarian 2:3 KrecikGKS

bez komentarza bo mnie kur*ica bierze...
Nie 9:56, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
michu

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 348

michu 3 -0 Stary

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Nie 14:14, 19 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

4-1 (17-5)

Uffff ;] Nie spodziewałem się, że będzie tak ciężko przejść eliminacje ;p W pierwszym meczu zmarnowałem chyba 5 setek (sławek89 tez kilka zmarnował, lecz 2 udało mu się wykorzystać) i musiałem zmienić na drugą połowę ustawienie z 4-2-2 na full-off 4-3-3 radosny. niestety nic to nie dało (drewniany 184cm Maki na środku ataku nic nie grał ;/) i przegrałem 1 mecz.

W 2 meczu od razu wyszedłem z ustawieniem 4-3-3, wiedząc, ze muszę nadrobić starte. Dość szybko zdobyłem 2 gole i mecz się wyrównał. W 2 połowie zmarnowałem 2 doskonałe okazje (raz obok bramki, a raz już udało się lobnąć bramkarz, lecz obrońca wybił z pustej bramki). W ostatnich minutach fartownie nie straciłem gola bo sławek89 po rzucie rożnym trafił na pusta bramkę w słupek z odległości 2 metrów ;]

W ostatnim meczu kontrolowałem sytuacje szybko zdobywając 2 bramkowe prowadzenie, a w 2 połowie dokładając jeszcze dwa gole. sławek89 pod koniec meczu zdobył honorowego gola.
Nie 13:02, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
Stary

Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 58

Ee michu ja rewa nie zagrałem z tobą.. wiec czemu wpisałeś znów 0:3 na swoją korzyść.... nie miałem czasu w tedy grać rewa i tyle. Heh ja tak szybko się nie poddam. Nie licz na to;P

Skąd: Orzesze

Szyma ja chcę grać już z tobą ten dwumecz więc odezwij sie na moje gg3583775.Jestem zawsze na WEOl od godz 22.15 tylko dzisiaj będę później bo patrze na mecz Sevilla-Real więc po meczu mogę zagrać więc odezwij się.

m3. 1-0

Mecz jeden. Pierwsza połowa napory dzidziego, ale nic nie wpada, w strzałach 5-1 nie dla mnie radosny. No a druga część inna bajka, moja dominacja, 2 bramki zdobyłem i w strzałach zrobiło się 8-7 i też nie dla mnie radosny.
Drugi mecz. Zupełnie zaczął się inaczej niż pierwszy. Moja przewaga, miażdżąca, poprzeczka i nic nie wpada, w strzałach było coś 9-1 dla mnie. Druga dla dzidziego, zdobywa 2 bramki, ja żadnej i trzeci mecz czeka. 11-5 dla manie.
Trzeci mecz przewaga dzidziego przez całe spotkanie, nic nie wpada, ja natomiast strzelam bramkę na 1-0 w 37 minucie drugiej części. W strzałach 9-6 czy cos w tym stylu nie dla mnie zdzier.

Cziken 0 : 2 Raku

W tym meczu Cziken zachował sie jak na nick przystało - zagrał tchórzliwie mocno sie broniąc, w wyniku czego do połowy było 2:0 i ani jednego strzału oddanego przez Kurczaka. Jednak mecz mimo wszystko wygladał bardzo wyrównanie - b.dużo walki w środku boiska.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zwier(acze)zęca Furia...

2 mecz odbył się "po obiedzie" i tto zrobiło dobrze dla Czikena ( kombinacja Rolada+Sos = Kibel na ok.10 min Wink)
Od początku meczu ataki Ekwadoru [hehe] , oczywiście Czikenowego. Jednak Ekwadorski bramkarz [głupio się w "Swojego" strzela] popisuje sie wspaniałymi interwencjami. Kontra Rak'owego Ekwadoru i mamy znów 1:0. I to mnie złamało... Dałem sobie kopnąć Bramkę na 2:0 i mimo prośby "daj mi strzelic honorowke" czasu na to brakło Wink

mALo 0-5 Wez1

Pierwszy mecz był nawet wyrównany. Obie strony atakowały, ale to ja wyszedłem zwycięsko tak jak i w następnym meczu, tylko z tą różnicą, że w drugim meczeu to ja byłem drużyną zdecydowanie dominującą.

Walia kristo2323 2:0 Swierzy2005

Dwa mecze wyrównane dużo walki , ale po mimo to moglem, pierwszy mecz zakończyć wygraną tylko w końcówce bramkarz nie potrzebnie odbił piłkę która i tak zmierzała po za bramkę tuz pod nogi przeciwnika , a ten umieścił piłkę w pustej bramce. Drugi mecz to popis Giggsa który zapewnił drożynie awans strzelając gola i wypracowując bramkę.

michu napisał:

Były 2 wyniki jeżeli zagracie 2 mecz proszę wpisać jako nowy post nie edytować tamtego bo mogę przeoczyć dzięki.

Wasiak 1:1 Inko

Oba mecze bardzo wyrownane , w pierwszym meczu to ja okazałem sie lepszy strzelajac bramke w 37 minucie zza pola karnego , Drugi mecz niczym nie roznil sie od pierwszego , gola strzelam w 40 minucie , pozniej napor Wasiaka , ktory jedyna bramke w tym dwumeczu strzela w 75 minucie

Grzehu92 2:1 spox

Moja wyrażna przewaga, jednak napastnicy, a w szczególności Pizarro marnowali sytuacje na potęgę. W strzałach 13-5. Spox starał się postraszyć mnie zabójczymi kontrami, no i to przyniosło efekt w postaci gola kontaktowego.

spox 0:3 Grzehu92

Pewne zwycięstwo, 1 połowa znowu sporo sytuacji, ale niewykorzystane sytuacje. Byłem mocno zażenowany nieskutecznością, ale w końcu zdobyłem gola, który wprowadził spokój w mojej grze. Potem 2 kolejne gole, i pewne zwycięstwo.

Awans:Grzehu92
Nie 21:22, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 3-2 grodzik

Zapowiadal sie zaciekly boj o awans do grupy A. Jako pierwszy strzelanie zaczal grodzik, byla to 10 minuta i totomiX juz musial odrabiac straty, ale od czego ma sie w druzynie Revivo ? Wlasnie od strzelania bramek, ten pilkarz zdobywa dwa ladne gole z dystansu i totomix prowadzi 2-1. W drugiej polowie po strzale Revivo i zlej interwencji bramkarza Benayoun pakuje pilke do pustej bramki i mamy 3-1. Pozniej obie druzyny mialy swoje sytuacje, jednak nic nie wpadalo, dopiero w 85 minucie po tym tak bramkarz wyplul pilke grodzik dobija na pusta bramke i mamy 3-2. W tym meczu mimo wszystko przewage mieli podopieczni totomiXa, potwierdzaja to oddane strzaly na bramke rywala: 15-8.

grodzik 1-5 totomiX

Grodzik wiedzac o niekorzystnym wyniku z pierwszego meczu, wzial sie ostro za gre. Przez pierwsze 20 minut napieral na bramke totomiXa, jednak nie potrafil pokonac bramkarza rywali. Pozniej przebudzili sie podopieczni totomiXa, mimo iz w skladzie brakowalo Revivo swietnie zastapil go Benayoun. Do przerwy ten zawodnik strzelil dwa gole i mieslimy 0-2 do przerwy. Na poczatku drugiej polowy Banyoun strzela na 0-3. Pozniej grodzik odgryza sie jedna bramka na 1-3, jednak jak sie pozniej okazalo byla to tylko bramka honorowa, poniewaz bedacy tego dnia nie do powstrzymania Benayoun strzelil jeszcze 2 bramki! Wynik koncowy to 1-5. Strzaly: 6:8.

Screen dokumentujacy narodziny nowej gwiazdy reprezentacji Izraela:

P.S. A co do mojej druzyny to, naprawde nie bylem zadowolony z losowania neutralny. Gralem Izraelem w Global Cup by Piotrek1989 i naprawde tylko sie denerwowalem probujac nimi cos grac. Ale mimo wszystko postanowilem nie narzekac i sprobowac cos wykrzesac z tego teamu i jak widac po wynikach eliminacji cos zaczyna sie dziac. Znalazlem kilku zawodnikom nowe pozycje, zaczalem troche inaczej grac i sa efekty.

AWANS: totomiX
Nie 21:58, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Cucumber Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)