KOLEJKA 1

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat

KOLEJKA 1

Zmagania ligowe czas zacząć! Na wstepie chcialbym pogratulowac wszystkim ktorzy przeszli eliminacje i znalezli sie w lidze. Mozna powiedziec, ze turniej zaczął się dopiero teraz.W tym temacie mozecie wpisywac wyniki z meczy. Zachecam rowniez do opisywania swoich meczy oraz nagrywania bramek. Powodzenia!!

Termin na rozegranie 1 kolejki turnieju DEATHMATCH mija 6 pazdziernika o godzinie 23:59. Kto nie rozegra meczy w terminie zostanie usuniety z turnieju, a na jego miejsce wejdzie gracz z listy rezerwowych.

POWODZENIA!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Śro 18:21, 17 Paź 2007, w całości zmieniany 12 razy

Rafal6217 1:2Snake

Wyniki mówią trochę o mojej słabej grze w tych meczach, ale w innych już nie bedzie taka łatwo:D

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pią 13:44, 05 Paź 2007, w całości zmieniany 7 razy
Śro 20:18, 03 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 1017

Skąd: Orzesze

RONALDO 1 1:2 kristo2323

Mecz była bnardzo wyrównany ale przez moje 2 głupie błędy Kristo prowadził już 2:0.Początek 2 połowy należał dla mnie i skutkiem tego była kontaktowa bramka na 2:1 ale do końca meczu niestety nie zdołałem wyrównać.Poprostu mecz przegrałem na własne życzenie płacze
Śro 20:24, 03 Paź 2007 Zobacz profil autora
mALo

Posty: 569

Kaimada (AC Milan) 1 - 2 mALo (FC Liverpool)

Mecz z lekką przewagą po stronie kaimady. Mój przeciwnik stworzył kilka sytuacji bramkowych, z których zdobył tylko jednego gola (ale za to jakiego). Prowadzony prze zemnie team zdobył gola na wagę zwycięstwa w dość szczęśliwych okolicznościach. Ten mecz mógł się zakończyć innym wynikiem, lecz szczęście stało po mojej stronie.

Adam.zip (Chelsea) 1 - 1 mALo (FC Liverpool)

W tym meczu tak jak i w poprzednim miałem dosyć dużo szczęścia. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem remisowym. Zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony gola strzałem za pola karnego zdobył zawodnik Chelsea. Mi zaś udało się wyrównać w końcowej fazie gry za sprawą Kuyta.

Dzięki za oba meczyki i życzę powodzenia dalej.

Komentarz do meczu z mALo:
no przeciwnik zdobył gola 1. tak: PK Gerrard dostaje pilke stoi tylem do bramki przykleja sie do niego Gattuso bb 18 a Gerrard uderza pilke (stojac tylem do bramki) ta zakreca i wpada w okno oO. Pozniej moja akcja podanie do Gilardino od Kaki mija bramkarza GIlardino sam na sam z bramka obok slupka. W 45 minucie gol turnieju. Po przerwie moje ataki. Kaka z 17m w spojenie, a pozniej po prostu Gilardino zwalniam neutralny Kaka przerzuca do Ronaldo ten biegnie wzdluz lini podaje na 4m do Gilardino ten nie kryty obok bramki... Pozniej malo wykorzystal blad Kaładze i się skończyło...

Liverpool 3-2 Real

Na początku to Inko atakował i prowadził 1-0 po ładnym strzale Beckhama zza pola karnego. Później wypuściłem sam na sam mojego napastnika a on nie marnuje sytuacji i ja zaczynam przejmować inicjatywe. Po paru minutach mam rzut wolny tuż przed polem karnym. Kewell podchodzi do piłki i trafia.... w słupek ale pilka sie odbiła akurat pod nogi czekającego tam Kyut'a (czy jakoś tak nie wiem jak sie to pisze). 2-1 dla mnie do przerwy. Przez całą drugą polowe Inko atakuje i po jednym z rzutów rożnych Robinho strzela bramke wyrównującą z baniaka szczęśliwy. Już 2min po tym zdarzeniu moja szybka kontra i Bellamy pakuje piłkę do siatki zza pola karnego dając mi prowadzenie i popisując sie dobrym strzałem(jedynym moim w światło bramki w 2giej połowie). Wynik już sie nie zmienił i cieszyłem sie ze zwycięstwa. szczęśliwy
Czw 7:59, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 3-2marky_ramone

Obie druzyny mogly strzelic wiecej bramek, poniewaz mialy sporo dobrych sytuacji bramkowych. W strzalch bylo 20-8 dla mnie, co swiadczy o tym, ze to ja mialem wiecej tych sytuacji. Do 90 minuty bylo 2-2, a Kuyt strzelil zwycieska bramke w doliczonym czasie gry.
Dzieki za mecz.

Czw 14:17, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
michu

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 348

michu 4-2 kaimada

Mecz z moją przewagą, to jednak drużyna kaimady schodziła na przerwę z prowadzeniem. w drugiej połowie wszystko poszło już po mojej myśli.

dzięki za mecze i powodzenia dalej
[/b]
Czw 16:53, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Marv1:3 RONALDO 1

Mecz był bardzo wyrównany.Pierwszy gol strzelił Henry na 1:0 dla mnie później wyrównał Adriano na 1:1. W drugiej połowie strzeliłem szybko 2 bramki i było po meczu.
Czw 17:37, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 246

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Roma) - Grzechu92 (Inter) 2:2

pierwsza polowa to totalna przewaga piłkarzy z Romy, 2 poprzeczki na sam poczatek, bramka Interu jak zaczarowana, az do 32 minuty, gol, 1:0 dla Romy ale to za malo, caly czas napiera tworzac coraz to grozniejsze sytuacje, strzaly, interwencje bramkarza i wspaniala gra w obronie. Nagle kontra i prosty blad, Adriano strzela wyrownujacego gola. Chwile pozniej juz 2:1 dla Grzecha a to za sprawa wspaniale grajacego brazylijczyka Adriano, ktorego nie mozna powstrzymac. pilkarze Romy zalamani ale nie daja za wygrana, znow zaczyna atakowac. Pomimo bardzo madrej gry Interu Totti 6 minut przed koncem strzela gola na wage remisu. Coz tu wiecej mowic... niedosyt, jakas klątwa spadla na bramke Interu... dzieki
Czw 17:56, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
Inko

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1656

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

Inko 5:0 Rogal

Po 25 minutach było juz 4:0 dla mnie , pozniej Diarra dostał czerwona kartke i musiałem troche sposcic z tonu , Rogal zmarnował 4-5 100% akcji .... Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Czw 18:08, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

50ml-Czarny 1:0 (8-6)
po porazce z Lisekxsem111(moj slupek w koncowce płacze ) musialem sie odbudowac,ustawilem formacje inaczej niz zwykle na 4-3-3 z 2 def(i to pozniej przynioslo efekt),mecz rozpoczal sie od atakow czarnego,chcialem juz zmieniac ustawienie na normanlne jakim gram ale z biegiem czasu coraz wiecej mi wychodzilo,pilke dostaje Drogba i porzeczka,chwile pozniej w/w sam na sam z Van der Sarem ale zwyciesko z tego pojedynku wychodzi bramkarz MenU,mecz wyrownany ataki z obydwu stron,w 40 minucie z rzutu roznego bramke zdowywa Terry,chyba nieczysto udezyl i gala przeszla pod bramkarzem,2 polowa podobna,Czarny mogl wyrownac zeby dopisalo mu szczescie,male zamieszanie w polu karnym,ale moj obronca byl gdzie byc powinien,po tej akcji Drogba znow mial swoja szanse i...porzeczka radosny
thx za mecz,powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 18:39, 04 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:27, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
Lisek

Posty: 509

Skąd: WLKP

1. kolejka

Czarny (Man Utd.) 0 - 1 Lisekx111 (AC Milan)

Czw 18:34, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 2:0 pudel88

Mecz przebiegał pod całkowite dyktando Arsenalu.W pierwszej połowie niepadły bramki lecz w 2 dwie i mecz się skończył zwycięstwem 2:0 dla mnie. lool

michu (Real Madryt) 3 - 2 (FC Liverpool) mALo

Myślę, że w tym meczu dobrze wypadłem na tle rywala, który znaczy w światku WEOL już bardzo dużo. Wynik meczu otworzył team prowadzony przez micha. Kolejne słowo należało jednak do Liverpoolu, Bellamy wbiegł w pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza galaktycznych. Wynik do przerwy się nie zmienił. Drugie 45 minut rozpoczęło się lepiej dla micha zdobył on dwa gole, jeden wpadł po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. Mnie w końcówce meczu było tylko stać na kontaktowego gola, który w końcowym rozrachunku nie dawał mi nic. Bramka ta padła po błędzie jednego z obrońców, który stracił piłkę w obrębie swojego pola karnego.

pudel88 0:1 kristo2323

Mecz wyrównany z tym wyjątkiem ,ze mi bardziej dopisało szczęście i zdobyłem gola na wagę 3 punktów.

Czw 21:16, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
marky_ramone

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone (Real Madryt) 3:2 (Milan) Szyma

Szyma przy stanie 2:0 dla siebie, dostaje czerwoną kartkę co okazało się kluczem do porażki, od tego momentu coś zaczyna się psuć w jego grze i to real staje sie skuteczniejszy, w efekcie 3 trafienia na wagę zwycięstwa. Wynik trochę wypaczony przez lagi.
Czw 21:33, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)