KOLEJKA 4

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 4

Czarny (Manchester United) 5:2 (Inter Mediolan) Marv

Ciężki mecz... Nie mogłem powstrzymać naporu drużyny z Mediolanu, ale nie ma co się dziwić jak tam biegały takie gwiazdy jak Adriano, Ibra i Crespo a zaraz za ich plecami pomocnicy z piekielnymi uderzeniami, czyli Recoba i Figo. Byłem bardzo skuteczny, strzeliłem prawie wszystko co miałem. natomiast Marv był dość nieskuteczny, trzeba tu wspomnieć o cudownej postawie Edwina Van Der Saara, który pięknie wyciągał strzały z dystansu na rzut rożny. W strzałach 13:19, dzięki!
Śro 18:49, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Adam.zip 1:1 Tomek

Cały mecz kontrolował Adam.zip który strzelił bramkę już na początku meczu. W połowie drugiej połowy wyrównałem kontrą. Adam powinien wygrać z dużo większą przewagą.

Śro 18:59, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

Inko 2:0 Pudel88

Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Śro 20:16, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

szyma 5-2 inko

szyma 5-4 pudel88

Kapitalny mecz, najpierw prowadzenie 1-0 a później 4 bramki pudla i było 1-4, myślałem że już po meczu, postawiłem więc wsio na jedna karte zmieniłem ustawienie na 3-4-3 i w niecałe 20 min strzeliłem 4 bramki lool.
Śro 20:57, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

Adam.zip 1:3 Kristo2323

Po stracie bramki Valencja wzięła się do roboty strzelając 2 bramki . Ale co zrobił mój napastnik z 2 metrów strzelił na pustą bramkę w słupek i tyle by było. W samej końcówce wpadła 3 bramka po błędzie obrony.

Dzieki za grę
Śro 22:38, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 3-0 Marv

Pierwsz polowa wyrownana, ale to L'pool byl skuteczniejszy. Po 45 minutach prowadzilem 2-0, w strzalach 5-8 dla Marv'a. W drugiej polowie przejalem inicjatywe, w strzalach na koniec meczu 14-10 dla mnie, a koncowy wynik to 3-0.

Dzieki za mecz.

Czw 16:15, 18 Paź 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Tomek 0:4 kristo2323

W tym meczu kristo strzela 1 bramkę już w 1 minucie po dobitce strzału który odbił się od poprzeczki. Ostatnią strzela z wolnego z 30 m. Miałem niewielką szansę strzelić 1 gola ale mój napastnik strzelił 2 razy z odległości 1m w słupek zdzier

Tomek 0:3 Kicek

Mecz jednostronny oddałem tylko 1 strzał na bramkę Kicka. Wynik mógł być wyższy ale kilka razy od straty bramki uratowała mnie niecelność jego napastników.

Czw 19:41, 18 Paź 2007 Zobacz profil autora

Kicek 1-0 kristo2323

Mecz nudny jak nie wiem co. Z resztą jak każdy mecz z kristo do jednej bramki. Kto strzeli ten wygra. Za sprawą linii defensywnej przeciwnika,której za cholere nie moge rozpracować. Niestety... Tym razem jednak wykorzystałem to co miałem.

dzięki za mecz i powodzenia dalej
Czw 22:28, 18 Paź 2007 Zobacz profil autora

Inko 3:3 Michu

Swietny mecz , do przerwy prowadze 2:0 , po przerwie Michu daje full offence i zaczyna sie gra, najpierw wpada gol na 2:1 , po chwile na 2:2 ... tuż przed koncem Michu wychodzi na prowadzenie , juz chciałem wcisnac ESC , ale udało mi sie strzelic gola Raulem ... Kurde zle mi sie gra tymi "napakowanymi" druzynami :/ Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Czw 22:52, 18 Paź 2007 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

Marv 0-1 snake
Do meczu podchodzę bojaźliwie ze względu na terminatora Adriano, naszczęście grał na skrzydle (napda) i nie mógł wiele zrobić. Zacięty mecz, mała optyczna przewaga Marva. W końcu to ja mam ta swoją jedyną okazję, bodajże Van Persie nie jest pilnowany na 22 metrze, rozpędza się i uderza w prawy róg bramki! GOL!
W strzałach bodajże dla mnie 13-10.
Dzięki za mecz i pozdrawiam.
Czw 23:24, 18 Paź 2007 Zobacz profil autora

michu 2-0 pudel88

Z szymą nie zagrałem ponieważ ma zepsutego pada.

Posty: 834

Vinex dziś jestem do 13:00 napisz do mnie, cały czas będe dostępny.
Sob 9:10, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora

Na rozegranie tej kolejki daje jeszcze czas do 16 jak nie rozegracie do tej godziny to posypia sie WO...
Sob 9:19, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

No ja czekam na Vinexa, zobaczymy czy będzie, szkoda że to moje GG się posypało w tygodniu bo już dawno byśmy to rozegrali ;/
Sob 9:31, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora

michu 3-1 szyma

Mecz wyrównany, wykorzystałem więcej okazji do zdobycia bramki.
Sob 11:36, 20 Paź 2007 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

VinEX 2-2 snake
Nie 14:21, 21 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)