GRUPA B [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Zobacz poprzedni temat

Pon 21:54, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23 4:0 Nadolski
To był najlepszy i najskuteczniejszy mecz w turze. Nie wiem czy to moja zasługa czy przeciwnik słaby. Bardzo dobrze mi się grało. Do połowy było 1-0. Bramka padła po zabóczej kontrze wykop bramkarza, główka Kanute i fabiano wychodzi sam na sam i gooooooolllllllllll szczęśliwy. Rywal w drugiej połowie próbuje coś zdziałać ale nie za bardzo mu wychodzi. Zawodzą jego zawodnicy. Ja kontroluję gre i dokładam kolejne bramki. Bardzo dobre spotkanie.

Maniek23 1:0 Nadolski
Ten mecz był zgoła odmienny przeciwnik wziął się do gry aby się zrewanżować. Nie udawało nam się wypracować dogodnych sytuacji i do przerwy 0-0. W 2 połowie obraz gry się nie zmieniał, oboje skoncentrowaliśmy się na obronie aż do momentu gdzie pod polem karnym Nadolskiego wymieniam kilka dokładnych podań po czym podaje na 5 metr, piłkę przejmuje Kanute i jest bramka . Strzały 16-10 dla mnie. Dzięks
Pon 23:59, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)