Grupa C [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa C [II Faza Grupowa]
_____________________________

Prosze o zapoznanie się z:

Ogólnym Regulaminem rozgrywek oraz z Regulaminem Division&LM .

Witam w grupie C II Fazy Grupowej turnieju Division & LM! Gratuluje wszystkim przedostania się przez pierwszą część turnieju i dojścia tutaj. Bez wątpienia w grupie od razu rzuca się jeden nick - Reksul. Jest to jeden z murowanych typów do awansu, a moze i nawet do wygrania grupy. Bedzie on miał również ciężkie zadanie gdyż jego rywalami są tacy gracze jak Remek, Sinus czy lukas15. Niespodziankę może sprawić dwóch mało znanych graczy DCK oraz siapekPB. Rozgrywki czas zacząć Wink Przepraszam za zwłokę z tworzeniem grupy Wink

______________

Czas na rozegranie 2 fazy grupowej mija 01.12.2008 o godz. 23:59.

Połamania kciuków!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 12:24, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 19:57, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek - Sinus 2:3
Od początku ataki Sinusa. Wykorzystuje to i wysuwa się na prowadzenie. Na szczęście dla mnie doprowadzam do remisu, następnie rywal znów wygrywa, ale nie daję się i strzelam na 2:2. Oczywiście nie ma to jak gol w loss time - nienawidzę tego ;/ W strzałach spora przewaga przeciwnika.

Sinus - Remek 2:2
Tu już lepsze spotkanie w moim wykonaniu, cały czas skakałem z taktyki 4-3-3 na 4-4-2. W drugiej chciałem udowodnić kto jest lepszy i to mi się udało, bo prowadziłem już 2:1. Niestety Sinus w czepku urodzony wykorzystuje bezlitośnie mój błąd w obronie i robi się 2:2 zdzier of course na tablicy 80 minuta szczęśliwy

Dzięki bardzo

Remek - siapekPB 4:0
Strzały: 13-9
Mecz rozpoczynam bardzo dobrze. Już na początku dwa szybkie gole ustawiają spotkanie. Rywal próbował wprawdzie naciskać, lecz skutecznie kontrolowałem przebieg tego pojedynku.

siapekPB - Remek 2:3
Strzały: 6-15
Tutaj przeciwnik sprawił mi więcej kłopotów. Ja się wysuwam jako pierwszy na prowadzenie, lecz siapek zaraz odpowiada ładnym strzałem zza 16 metrów. I tak do przerwy mamy remis 1:1. W kolejnej części gry na bramkę czekam do około 70 minuty, wtedy to LuaLua także ładnym strzałem pokonał bramkarza rywala. Chwilę potem dokładam jeszcze jedno trafienie i jest 3:1. Kiedy się wydaje, że jest po meczu siapek zdobywa gola na 2:3 i po spotkaniu.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Sob 0:07, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 21:42, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

udowodniłeś kto jest lepszy ocb?

jedyne co pokazałeś to to kto ma lepszą skuteczność bo u Ciebie skuteczność w obu meczach to 50%... natomiast u mnie to 20%... ale statystyki nie wygrywają niestety Wink

lukas15 0-3 Sinus

Przeciwnik w tym meczu miał zdecydowaną przewagę. Też miałem swoje sytuacje, lecz ich nie wykorzystywałem.

Sinus 1-1 lukas15

Dziwny mecz niby w tym meczu też miał przewagę. Ale pod koniec meczu była obrona Częstochowy w wykonaniu Sinusa. Niestety nie udało się wygrać. Ale 1 punkt też cieszy.
Czw 17:47, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 5:2 siapekPB

strzelam dosć szybko dwa gole... w pierwszej połowie... potem pod koniec w ciągu 15 minut posypało się 5 bramek... najpierw ja w 3 kolejnych akcjach trafiam do siatki a potem dwie wali siapek dość kuriozalnie, zwłaszcza ta druga z wolnego z kąta o rozmiarze 20 stopni xD dziwna bramka...

Sinus 2:0 siapekPB

1 połowa to odpłynęłem gdzieś myślami... nim się zorientowałem to 1 połówka się skończyła a wynik to 0:0... w drugiej skupiłem się na chwilkę i przeprowadziłem kilka groźnych akcji.. nic nie wpada aż do 20 minuty 2 połowy kiedy to siapek mnie fauluje w polu karnym=czerwo=gol... 1:0 a pare chwil później zrobiłem bramkarza siapka w bambuko i trafiam na 2:0 i takim wynikiem kończy się mecz

dz i powo dalej
Czw 18:14, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

1 MECZ

Remek - lukas15 2:1
Świetny początek meczu z mojej strony. Po drugiej bodajże akcji wysuwam się na prowadzenie. Później wiele problemów serverami, rywalowi pada gg i odpisuje mi dopiero po 1,5h. No nic, dogrywamy tą połowę, lukas od razu strzela na 1:1. Trochę się podłamałem, ale nie dałem łatwo skóry i odpowidziałem jedną bramką, może po 10 minutach... Tak zakończyło się pierwszy bój pomiędzy nami

2 MECZ
Remek - lukas15 3:2
Mecz rozgrywany na raty. Pierwszą część zagraliśmy z dwa dni temu. Dziś przyszedł czas na dogranie... lukas świetnie zaczyna spotkanie, strzelając bramkę na 1:1 bo w poprzednim udało mi się właśnie zdobyć gola. Widowisko z chwili na chwilę się rozkręcało, zaraz doprowadzam do remisu (tak naprawdę na 2:1). Później bezmyślnie fauluję rywala równiutko na linii 16 metra. Piękny shoot któregoś z zawodników przeciwnika no i mamy 2:2. Do końca cisnąłem, próbowałem ugrać 3 pkt. Dosłownie w ostatnich sekundach dopinam swego i zagarniam komplet punktów. Powiem, że nie było łatwo...

Czw 23:02, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
siapek_PB

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 12

siapekPB-lukas15 1-1
Mecz bardzo wyrównany zdobywam bramke po błedzie przeciwnika, odbieram piłke w polu karnym i pozostalo nic innego jak wbic bramke. W drugiej polowie przeciwnik troszke przycisnał i zdołal zdobyc wyrownujaca bramke po faulu przed polem karnym (czerwien dla mnie) Do konca meczu wynik bez zmian.

siapekPB-lukas15 1-0
W pierwszej polowie po skladnej akcji zdobywam bramke, w pozostalej czesci meczu na murawie nie dzieje sie za wiele, ataki przeciwnika niwelowane w zarodku podobnie z przeciwnej strony.

siapekPB 0 - 4 DCK

Ostatnio zmieniony przez Death Cube K dnia Sob 10:26, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 0:03, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

WSZYSTKIE ME MECZE W JEDNYM POSCIE!!!!!!!

Reksul - Sinus 2:0

Reksul - Sinus 5:0

A tam ,nie ma co opisywac ,nie chce mi sie ,mialem przewage w obu meczach i tyle.

Reksul - dck 0:0

Reksul - dck 1:2

Zal;/ Wiecej mam akcji ,wiecej robie ,a trace babole takie ze szok;/ Wpierw z dobitki strzału ,ktory bramkarz mogl puscic,bo pilka leciala na aut;/ a pozniej w loss time z główki;/ Smieszny typ ten dck ,z nim jak sie gra to sie odechciewa człowiekowi;/ Czeka jakos ,stoi zamiast grac ,beznadzieja,partie z nim to szachy. 1 mecz to samo ,mam 2 setki ,ale pilkarze Celtów pudłują jak pijani;/

Reksul -Siapek 6:0

Reksul -Siapek 4:0

Oba mecze takie same,rywal w sumie nie gral ,a ''przeszkadzał''. Moglo wpasc w 2 meczu wiecej ,ale nagle moi dostali ''kikra'' i pudlowali nawet na pusta;/

Reksul - Remek 7:2

Reksul - Remek 3:0

Multum rzeczy działo sie w obu meczach ,w skrocie wygladało to tak: 1 mecz ,1 polowa dla mnie ,wygrywam 4:0 ,w drugiej zwalniam tempo,a rywal probuje cos ugrac nie poddajac sie do konca;] Jedna z bramek strzelam po kapitalnej wymianie pilek (jak po sznurku ,od lewej do prawej). 2 mecz ,bardziej wyrownany ,ale w 10 min wychodze na prowadzenie. Pozniej wykorzystujac błedy rywala stzrelam jeszce 2 gole. Remkowi nalezała sie jedna bramqa ale nic nie wpada.

Reksul - Łukasz15 3:2

Reksul - Łukasz15 7:0

W 1 meczu rywal gral dosyc dobrze albo to ja gralem przecietnie moze dlatego ze probowalem troche innej formacji . Bylo juz 2:0 i LAG;/ Wznowilismy i Lukasz radzil sobie calkiem niezle. Niestety dla niego ,zabrakło mu gola na 1 punkcik;] W drugim spotkaniu juz wzialem opcjonalne ustawionqo i co tu dluzej pisac ,zniszczylem rywala. W strzalch 23-3 cool

PS.Co by niebyło rozdzielilem bramqi prawie sprawiedliwie champion champion champion 3 zawodnikom aplikując po 10 sztuk zdzier zdzier yeah yeah

THX za grę panowie szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Sob 1:29, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 9 razy
Pią 1:10, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

wiem, nic to nie zmienia ale fakt faktem, że z Remkiem miałem bezpośrednie mecze do przodu więc powinienem być przed nim radosny taka mała uwaga radosny ogólnie problemem z awansem nie było mimo, że na 4 pozycji jestem, dość pechowo lool

dzięki chłopaki i powo dalej
Sob 17:43, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)