GRUPA C [III FAZA GRUPOWA]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Zobacz poprzedni temat

Kto wg Was ma największe szanse na awans...

.......................Proszę o zapoznanie się z poniższym regulaminem:
...............................................

...............................................Ogólny regulamin rozgrywek

.....................................................Turnieju "Division & LM"

..........................[link widoczny dla zalogowanych]
...........[link widoczny dla zalogowanych]

............................................... - ArekŁKS - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

............................................... - sito1313 - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

............................................... - pajujo - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

................................................ - Lisekx111 - [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

............[link widoczny dla zalogowanych]

...........................................[link widoczny dla zalogowanych]

...............................W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów proszę o kontakt na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Pon 18:14, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 63 razy
Śro 19:44, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS (Zenit) 1-1 i 3-1 (Werder) Sito1313

Dobre zacięte mecze ,a pierwszy to normalnie horror. Przegrywam 1-0 i nic nie zapowiada zmiany ,ale ok 60min Bauman dostaje czerwona kartke i mecz zupełnie inaczej sie toczy. Zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne i moje ataki wreszcie staja sie grozniejsze.Strzelam bramke i nie odpuszczam ,mam jeszcze rzut karny ktory jednak obronil bramkarz i slupek. Przy odrobinie szczęscia mogłem wygrac ,ale remis tez niezly i wzialbym go w ciemno przed meczem.
Rewanz juz nie tak dramatyczny ,ale tez wyrównany.Sito swietnie wslizgami przechwytywal moje podania z reszta podobnie bylo w pierwszym meczu.Troche nie uczciwie zdobylem bramke na 2-1 bo w tym momencie zaczelo przycinac,ale nie byla to jakas "farciara" tylko ladnie minalem obronce i uderzylem sprzed pola karnego.

ArekŁKS (Zenit) 1-1 i 3-2 (CSKA) Lisekx111

Nie były to jakies super mecze ale za to wyrównane,w pierwszym malo strzałow,obaj razem chyba nie oddalismy ich nawet 10. W drugim za to juz lepiej ,prowadze 1-0 by niedlugo potem przegrywac ,najpierw głowka po roznym ,a pozniej głupi moj bład obronca w polu karnym).Szczescie jednak usmiechnelo sie do mnie i geniusz Arshavina zapewnia mi 3pkt. ,najpierw rzut wolny ,a pozniej głowka po dosrodkowaniu.

ArekŁKS (Zenit) 2-1 i 3-1 (AEK) Pajujo

Ciezko było w pierwszym meczu,po stracie bramki czułem ze przegram ,ale pozniej zacząłem gonic wynik i sie udało radosny. Drugi mecz to juz moja przewaga ,przemawia za tym chocby statystyka strzałow (15-3)

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Nie 23:47, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 1:28, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
sito1313

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 115

Skąd: Wyszków

sito1313 (Werder) - Lisekx111 (CSKA) 1:3 (1:2)

bramki: Rosenberg 82' - Vagner Love 6', 21', Jo 75'

strzały: 7-9

Niestety porażka ale według mnie (moge sie mylic) po niezłym raczej wyrównanym meczu chociaż wynik tego nie pokazuje Mecz ustawia szybko zdobyta bramka przez Liska - juz w 6 min Vagner strzela z dystansu (35 m) a mój bramkarz troche przysnął bo strzał bardziej tak w środek bramki i mamy 1:0 Po tym golu nie mogłem jakoś się odnaleźc a kolega po ładnej akcji strzela na 2:0 i dopiero wtedy zaczynam cos grac ale niestety w sytuacjach w ktorych mogła paśc bramka bramkarz CSKA świetnie bronił, rywal również miał 2-3 super sytuacje ale i on przestrzelił W końcówce sam siebie dobijam bo podaje do Jo a ten wali na 3:0! To juz był nokaut! Dopiero w 82 min Rosenberg po świetnym dryblingu strzela honorowa bramkę
Po tym meczu moje szanse na awans mocno zmalały: 3 mecze za mną i tylko 1 pkt - liczyłem na troche więcej, wprawdzie zostały jeszcze 3 mecze ale trzeba by je wszystkie wygrac a to raczej mało realne...

dzieki i powo

sito1313 (Werder) - Lisekx111 (CSKA) 1:2 (0:0)

mecz dogrywany wiec strzały i min bramek nieznane

Niestety porazka - awansu nie bedzie smutny Co do meczu to super widowisko - dużo emocji i walki Pierwsza połowa wyrównana: Ja miałem może więcje sytuacji ale za to Lisek miał między innymi dwie klasyczne setki i tak na dobrą sprawe działo sie w niej tyle że można by sytuacjami obdzielic ze trzy mecze a wynik równie dobrze mógł byc np 3:3 ale zabrakło skuteczności Druga połowa zaczyna się od zamieszania w polu karnym Werderu i bramki dla CSKA ale zaraz Sanogo przeprowadza rajd przez pół boiska i jest 1:1 W 65 min kolega strzela na 2:1 i po tym golu nawala synchronizacja i musimy dogrywac. 25 minut "dogrywki" to moja absolutna dominacja - oprócz kilku strzałów miałem dwie czyste okazje ale niestety nie wpadło - no coż tak bywa...

dzięki i powo

Na 99.9% był to mój ostatni mecz w tym wspaniałym turnieju, myśle że jak na gracza nierozstawionego i tak daleko zaszedłem po drodze wygrywając jedną z grup. Ogólnie jestem zadowolony ze swojej gry zwłaszcza ze do awansu do najlepszej 32 nie zabrakło aż tak dużo: w meczu z Arkiem w odniesieniu zwycięstwa (1:1) przeszkodziła czerwona kartka a z Liskiem zdecydowanie zabrakło szczęścia Dziekuje wszystkim graczom za gre i życze powodzenia

ps w ankiecie zostałem uznany za faworyta grupy! Jestem bardzo zaskoczony - nie mam pojęcia dlaczego zebrałem tyle głosów ale jest to miłe szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Pią 19:03, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 19:47, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
sito1313

Posty: 115

sito1313 (Werder) - Pajujo (AEK) 4:1 (3:0)

bramki: Rosenberg 14', Pizzaro 34', 44', 80' - Tozser 49'

strzały: 11-7

Jeżeli chciałem myslec jeszcze o awnsie to mecze z Pajujo były dla mnie meczami ostatniej szansy - innymi słowy obydwa należało wygrac wiec przystąpiłem do nich mocno zdeterminowany
Od początku meczu starałem narzucic rywalowi swój styl gry i mysle że to mi się udało Już na początku meczu Rosenberg atomowym uderzeniem wyprowadza Werder na prowadzenie a pod koniec pierwszej połowy Pizzaro dokłada jeszcze dwie bramki Ogólnie pierwsza połowa pod moje dyktando chociaż Pajujo tez miał 2-3 świetne sytuacje ale zabrakło wykończenia
Druga połowa zaczyna się od mocnego uderzenia rywala bo najpierw strzela bramkę kontaktową a później tak do 65-70 min to on prowadzi gre i z pasja atakuje ale świetnie w tym meczu bronił Wise
Pod koniec meczu znowu Ja przejmuje inicjatywa i dokładam 4 bramke Mysle że zasłuzone zwycięstwo chociaż duży wpływ miało na nie różnica poziomów druzyn

sito1313 (Werder) - Pajujo (AEK) 4:1 (0:1)

bramki: Rosenberg 55', 77' , Pizzaro 57' , Diego 86' - Rivaldo 30'

strzały: ?-?

Mecz przerwany po pierwszej połowie i stąd brak strzałów Meczu się obawiałęm gdyż rewanże przeważnie gram słabiej i tym razem nie było inaczej ale naszczeście w przerwie zgasły światła i na drugą połowe wyszła całkiem inna ekipa Werderu wink Ale wracając do meczu to od poczatku świetnie grał kolega mial 4-5 grożnych sytuacji ale dopiero w 30 min Rivaldo strzela bramke po rykoszecie, Ja odpowiedziałem 2 niezłymi strzałami ale setek nie miałem
Po wymuszonej przerwie to Ja przejołem zdecydowanie inicjatywe, już w pierwsze minucie drugiej połowy Rosenberg wali w poprzeczke, ale w 55 min jest bramka po strzale tego samego zawodnika a w nastepnej akcji Pizzaro wyprowadza Werder na prowadzenie Do końca meczu staram się kontrolowac gre dokładając jeszcze dwie bramki

Pajujo AEK ATENY 4:1 CSKA MOSKWA Lisekx111

Tymi meczami zachowałem szanse na awans, teraz trzeba ''tylko'' zdobyć 4 punkty w meczu z Arkiem radosny.
1. Strzelam szybko gola w pierwszej minucie, niczym Deportivo z Lechem, lecz po paru chwilach Lisek wyrównuje, a w drugiej części meczu jeszcze mnie dobija i jest 2:1. Odpowiadam strzałem głową w ostatnich sekundach meczu.

2. Tu już trzeba było wygrać. Bohaterem był Kafes z niebieską strzałką szczęśliwy. Bronił znakomicie, jakby nie on to wynik byłby odwrotny.
I jak to czasami bywa, jeden gra, a drugi strzela. Ja byłem tym drugim, Lisek na szczęście pierwszym radosny.
Po pierwszej połowie przegrywałem 1:0 (choć jak mówiłem powinno być zdecydowanie wyżej), a w drugiej po trzech fantastycznych kontrach ogromnie zaskoczyłem i siebie i rywala.
FART! szczęśliwy.

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Sob 15:25, 06 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:23, 06 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)