Grupa D [I faza grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Zobacz poprzedni temat
Horvi

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 84

Skąd: Dzierżążynia

Horvi(PSV) 1:1(0:0) gAc(D.Kijów)

Strzały 9:5

Mecz zacięty od początku do końca. W 1 połowie zaledwie 4 strzały po obu stronach, z którym jeden to słupek mojego rywala (piłka toczyła się po linii, ostatecznie jednak wybił ją mój obrońca) a reszta nie stanowiła realnego zagrożenia. Natomiast 2 połowa zdecydowanie szybsza i bardziej dynamiczna, akcja za akcją. W 60 minucie ładnym strzałem z dystansu popisuje się mój rywal, co daje mu bramkę, ale w loss time długie podanie przelobowało obronę rywala i trafiło do Dzudzsaka, ten nie spanikował w sytuacji sam-na-sam z bramkarzem i podał piłkę do wbiegającego Lazovica, który skierował piłkę do pustej bramki.

Mimo mojej przewagi w stat.strzałów, nieco więcej "pewniejszych" okazji miał gAc, ale myślę, że jednak remis jest sprawiedliwym rezultatem.

Dzięki.
Czw 20:45, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo AEK ATENY [2:0] DYNAMO KIJÓW gAc

Na boisku nie działo się nic ciekawego, po pierwszym golu w końcówce pierwszej połowy atakował rywal, a ja wykorzystałem okazję i pod koniec po kontrze strzeliłem kolejną bramkę w sytuacji sam na sam.
Kolejne trzy punkty i pozostaję walka w spotkaniu z Aligim19 o pierwsze miejsce w grupie.

Aligi19 2 : 0 Horvi

w trzech ostatnich meczach zdobylem tylko 1 pkt... co sprawilo ze musze jednak cos pograc. Zagniatam rywala na jego polowie i w koncu w 15 min strzelam bramke na 1-0. Do przerwey nic sie nie zmienia. W drugiej polowie to powtorka z pierwszej.. ale nie potrafilem strzelic. Przychodzi jednak juz 90 min meczu. Oddaje strzal z ostrego kata , bramkarz zle odbija pilke i trafia wprost pod nogi moja zawodnika i umieszczenie pilki w bramce bylo tylko formalnoscia.

DZIEKI ZA MECZ
Nie 10:45, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Aligi19 2 : 1 Pajujo

PO dlugich oczekiwaniach na to spotkanie zawodnicy w koncu zawodnicy wybiegaja na boisko. Mecz zaczyna sie pod dyktando Pajujo. Siedzial na mojej polowie dobre 20 min lecz 100% sytuacji nie mial. W koncu przejmuje Inicjatywe i zdobywam bramke strzalem po rogu i do konca polowy zostaje wynik 1-0. W drugiej polowie rywal sie rozkreca.. i wynikiem jest ladna bramka strzelona za pola karnego i mamy 1-1. Chcialem zdobyc 3 pkt w tyym meczu i udaje mi sie to. Mijam 2 obroncow rywala i plaskim strzalem obok bez radnego bramkarza pilka wpada do siatki i wynik koncowy to 2-1 dla mnie

Dzieki radosny
Pon 22:45, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)