Grupa C [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa C [II Faza Grupowa]

Witam w II Fazie Grupowej Grupy C. Prosze wpisywać w tym temacie wyniki i opisy meczów. Mam nadzieję ze zmagania grupowe upłyną w miłej i przyjemnej atmosferze, bez większych komplikacji. Życzę powodzenia.

Proszę zapoznac się z:
    Regulamin Division&LM
    Ogólny Regulamin

Czas na rozegranie spotkań grupowych mija 01.12.2008 roku o godzinie 23.59.
    Proszę nie wpisywac wyników które są w ofercie weol beta.

Najwyższe zwycięstwo: zak21 6-1 mALo

Najwięcej goli w meczu: zak21 6-1 mALo (7 goli)

* 27.11.2008 roku godzina 23.05.
W grupie na dzień dzisiejszy zostało rozegranych 8 spotkań z czego w dwóch spotkaniach padł remis. Wyniki 8 meczy wskazuja na to, że nie łatwo będzie uzyskac awans. Do tej pory koszulke lidera Grupy C z 7 pkt po 4 meczach zapewnił sobie MartiniTSV. Trudno będzie na daną chwile wskazac kto awansuje a kto pojedzie do domu. Wszystko się jeszcze może wydarzyc. Pamiętajcie, że mecz trwa 90 minut i zawsze jest szansa na wygraną. Powodzenia.

*29.11.2008 roku godzina 14.58
Po 16 rozegranych meczach grupy C sytuacja wydaje się byc bardziej klarowna dla niektórych zawodników. MartinTSV po 6 meczach ma na swoim koncie 13 pkt i jest liderem grupy C. Tuż za nim z dorobkiem 11pkt czai sie mALo, lecz temu zawonikowi do końca swoich zmagań grupowyc pozostało zaledwie 2 mecze. Nieznana jest nam forma michala697 którego jak do tej pory nie mieliśmy przyjemnosci ogladac w żadnym z meczów. Do końca zmagań grupowych pozostał okolo 2.5 dnia oraz 16 meczy. Powodzenia.

*02.12.2008 roku godzina 21.42
Niespodziewałem się po zawodnikach, że w II fazie dojdzie do tak niedożecznych wydarzeń. Po upływie terminu wciąż nie zostały rozegrane 14 spotkania. Dopiero jeden dzień po upływie regulaminowego terminu zostały rozegrane kolejne 3 spotkania. Muszę tu pochwalic Giggsy który jako jedyny ze stawki był zainteresowany rozegraniem meczy w terminie i sytuacją w grupie. Awans mają zapewnieni 3 zawodnicy. MartiniTSW który ukończył rozgrywki na 1 miejscu, gratulacje. Na 2 miejscu uplasował sie 19Ruch20 z dorobkiem 12 pkt(zaznaczam że nie wiadomo jeszcze co z meczem z zakiem21 ktory sie nie odbył). 3 pozycje wywalczył mALo z 11pkt na koncie. premiowane miejsce nie jest jeszcze pewne. Giggsy czy zak21... tą decyzje lada momęt podejmie administrator. Powodzenia w nastepnych meczach.

Zmagania grupy C DYWIZJI II dobiegły końca. Awans zapewnili sobie
1.MartiniTSW pkt 26 pozycja w ranku 6
2. 19Ruch20 pkt 18 pozycja w ranku 11
3.mALo pkt 17 pozycja w ranku 121
4.zak21 pkt 11 pozycja w ranku

serdeczne gratulacje. Powodzenia w kolejnych meczach.

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Wto 23:46, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 36 razy
Śro 18:58, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 2:2 Malo

Mecz bardzo wyrownany, z poczatku mialem problemy z padem bo mi sie kabel przetarl ale jakos sobie poradzilem. W koncowce meczu mogl pasc gol bo byl slupek dla mnie.

Malo 2:3 MartiniTSW

Tu mecz podobny do poprzedniego tylko ze w koncowce juz nie ma slupka, tylko pada zwycieski gol po krotkim podania protopadlym, Surdu84 ładuje piłke pod poprzeczke.

Czw 0:37, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 1-1 mALo

mecz bardzo wyrównany kazdy dobrze gral w obronie po 1 polowie 6-3 w strzalach dla mnie w ok. 70 minucie mALo wychodzi na prowadzenie zmieniam taktyke na super ofensywna.W kolejnej akcji moj bramkarz obronil strzal i 2 dobitki.Ja strzelam swoja bramke w lost time i tym samym wyrównuje na 1-1/Obie ekipy mialy pare sytuacji samna sam. w 2 polowie 11-13 w strzalach.

19Ruch20 1-0 mALO

Mecz taki sam jak 1 czyli bardzo wyrównany Obie ekipy mialy sytuacje 100%% ale nikt ich nie umial wykorzystac.Az do 80 minuty gdzie urwalem sie obroncy i strzalem z daleka daje prowadzenie mojej ekipie.wynik juz sie nie zmienil.
Po 2 meczach mALo moze byc nie zadowoolony z tego jednego punktu ale taka gra.
Czw 14:43, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 0:1 Gigssy

Gigssy 1:3 MartiniTSW

Na wstepie napisze ze mi dzis wogole nie idzie gra w we, a Gigssy mial palca w szyn ie takze szanse rowne zdzier . W 1 meczu polowa na strasznych lagach i bramke strzela Gigssy, nasteponie zmieniamy serwer i sie nic nie zmienia w trakcie 2 polowy. 2 mecz wygrealem tylko ze wzgledu na dobre formy zawodnikow.

thx
Czw 21:12, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

mALo 4-1 Gigssy

Gigssy 1-2 mALo

Wygrałem mecze z rywalem, który miał problem z normalną grą. Wszystko przez nie pełną dyspozycję ręki, która uniemożliwiała granie na swoim poziomie. Rywal mimo to grał nieźle i stwarzał sobie okazje, dwie z nich wykorzystał. Piłka wpadała do mojej siatki po stałych fragmentach gry. Prowadzony przeze mnie zespół grał przyzwoicie i na dość dobrej skuteczności co pozwoliło na zainkasowanie 6 punktów. Szacunek dla przeciwnika za podjęcie rywalizacji. Dzięki za grę.
Czw 22:04, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Giggsy 0-3 Zak21

No mecz jak widać po wyniku pod dyktando rywala. Wykorzystał swoje dogodne sytuacja no i cóż musiał uznać jego wyższość mimo to że gram z urazem palca, ale daje radę. Gratuluje zwycięstwa.

Zak21 2-2 Giggsy

Drugie spotkanie w moim wykonaniu wyglądało zupełnie inaczej i dałem radę ugrać remis. Mecz stał na wysokim poziomie i każda z naszych drużyn mogła wygrać.

Powodzenia życzę dalej. Giggsy

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Czw 22:59, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:46, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

zak21 1:1 19Ruch20
Słaby mecz w moim wykonaniu, rywal miał przewagę i więcej okazji, ale bramkę zdołał zdobyć jedynie z rożnego, któremu się tylko przyglądałem wink Drugi mecz jutro.

zak21 2:3 MartiniTSW
Pierwsza połowa zero obrony, wszystkie gole padły właśnie wtedy. W drugiej miałem przewagę, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki.
zak21 1:3 MartiniTSW
Przegrywałem 3:0, rzuciłem się do ataku, strzeliłem na 1:3, a potem piłka w mojej kolejnej akcji odbiła się od poprzeczki i... zatrzymała się na linii bramkowej, a wrażenie było takie jakby była w bramce. Żeby było ciekawiej nadbiegający obrońca wybił ją z linii.. piętą - wyluzowany chłopak wink
Pią 0:38, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

u mnie jest zla punktacja 4mecze=8 pkt

19Ruch20 1-0 Giggsy

10-6

Mecz z moja przewaga bramke strzelam w 70minucie z głowki po dosrodkowaniu kazdy mial szanse slaby mecz ;/ nie ma co opisywac byly lagi widziałem obrazki 2 mecz wieczorem.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pią 15:27, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 11:03, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Posty: 205

Giggsy (Sampdoria Genoa) 0-1 (Spartak Moskwa) 19Ruch20

No mecz jak widać po wyniku był zacięty i tylko jedna bramka zaważyła o porażce zespołu Sampdoria Genoa. Zasłużone zwycięstwo wygrana się należała. No cóż z kontuzją palca nie jest tak łatwo grać.

W strzałach 6-10 dla 19Ruch20

Pzdr Giggsy
Pią 15:24, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

mALo 2-1 Zak21

mALo 1-6 Zak21

Dwa zgoła inne meczyki. W pierwszym to mój rywal jako pierwszy zdobywa bramkę. Ja zaś walczę o zmianę wyniku na bardziej korzystny. Po dwóch strzałach za pola karnego udaje mi się wyjść na prowadzenia, które na moje szczęście zostaje utrzymane do końca meczu. Drugi mecz to raczej gra do jednej bramki. Miałem swoje okazje, ale nic nie chciało wpaść. Zak21'owi wszystko wychodziło w tym meczu każde dośrodkowanie kończyło się bramką. Ogólnie rywal wygrał zasłużenie.
Pią 15:45, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Posty: 205

Piszę w imieniu 19Ruch20

2 spotkanie

19Ruch20 3-0 Giggsy

Przeciwnik do 25 minuty śmiało atakował później przejąłem inicjatywę i 2 połowie po strzeleniu 1 gola worek z bramkami się otworzył. Dzięki

19Ruch20 0-3 MartiniTSW

zasłużone zwycięstwo chociaż za wysokie

19Ruch20 1-1 MartiniTSW

tutaj martini strzela w końcówce szkoda mogły być 3 pkt

miał wpisać martini jednak ma jakieś problemy z netem.

ps. RonaldoVip uszereguj ta tabele dobrze

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Wto 22:05, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:04, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)