Grupa D [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Zobacz poprzedni temat

______________*Regulaminem Turnieju Division&LM

____Macie czas na rozegranie swoich spotkań do 1 Grudnia 2008r.

________________________

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 23:40, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 8 razy
Wto 23:56, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora

Minio- Przemas
m1: 2:1 (7:11)
m2: 2:4 (11:10)

Mecz1:
Na dzień dobry pierwszy rywal Przemas. Mecz raczej był z optymalną przewagą Przemasa. Marsylia przez niego prowadzona grała efektownie ale nawet Borek z Polsatu Ci to powie, że efektowna gra nie musi się równać ze zwycięstwem. I tak też było. Przemas atakował a ja spokojnie sobie czekałem. Cierpliwość palcem dół wykopie. Opłacało się czekać. Jakoś w pierwszej połowie jeszcze zza pola karnego oddałem strzał, który znalazł drogę do celu. Do przerwy 1:0 w strzałach 3:7. Druga połowa miała bardziej wyrównany wygląd. Jednak to ja wyprowadzam kontrę i po rozklepaniu obrońców wychodzi sam na sam mój napastnik wie co zrobić i to robi bo jest zawodowcem. Przemas dość szybko odpowiada i robi się baaardzo nerwowa końcówka! Najpierw Mendez przy lini kiwa francuza jak dziecko ten bez sumienia kosi go równo z ziemia. Sam poszkodowany podchodzi do piłki i z około 55 metrów przy lini autowej po lewej stronie oddaje strzał, który wg moich zawodników wpada do bramki!! Piłka za linia do chu** krzyczy do sędziego Simons. Jednak nie uznał on gola.. W 43 minucie Simons kosi równo z ziemią zawodnika Przemasa i czerwona kartka. Szczerze mi przyznał, że nie żałuje. Jednak wynik już nie uległ zmianie. A mogło być inaczej, gdyby piłka zamiast trafić w słupek dwa razy trafiła do siatki jednak nie był to dzień napastników Przemasa.

m2.

Mecz drugi gra mi się na większym luzie. Czułem, że śmignę Marsylie jeszcze raz. Po czym dostałem gola na 0:1. Jednak 0:1 idzie odrobić. Nie udało się niestety. Przegrałem mecz można powiedzieć w 8 minut. Od 38-44 minuty popełniłem w obronie kardynalne błędy, które wykorzystał z zimną krwią Przemas. Na drugą połowę zmieniłem ustawienie na ofensywne. Już w pierwszej akcji wywalczyłem rzut rożny, który zamieniłem na gola. Myślałem, że łapie wiatr i to je to ale nie to nie to. Choć po drodze mogłem zdobyć gola jednak dopiero w ostatniej niemal minucie go zdobywam. Dośrodkowanie z prawej strony i strzał głową z ok 14 metrów znajduję drogę do celu.

Dzięki za spotkania.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Minio- bartosz23

m1: 1:1 (9:6)
m2: 2:0 (18:4)

Pierwsze moje skojarzenie to: Ło rany jakie wierzowce w tym Werderze lool
Mecz raczej taki nudny, ja nie miałem do dyspozycji mojego ulubionego napastnika mało co mi wychodziło. Pierwszy bramkę zdobywa bartosz23. Po kontrze chyba miałem rożny, źle go wykonałem potem Diego zgubił mojego obrońce pobiegł pod pole karne i uderzył wpadło. Ja nie miałem za wiele okazji. Jedną wykorzystałem. Akcja prawą stroną wrzutka w pole karne ale nie na głowe bo z czym do czego lool. Napastnik mój piłkę przyjął obróciłem się i lekko po ziemi w gługi i jest remis Wink Ostatnie 15 minut Werder siedział na mojej połowie ale nic nie zrobił mi złego.

m2:

Tutaj raczej w pierwszej połowie jeszcze się coś działo bo od pewnej minuty to już był wyścig z czasem. Stwarzałem sobie sytuacje. Ale albo za lekko uderzyłem, albo wprost w ręce bramkarza. Czasami popisywał się umiejętnościami i refleksem a mi czas uciekał. Ten horror trwał aż do 87 minuty. Wtedy to Ambarat zagrywa piłkę do Lazovica a ten mając przed sobą GK nie dał mu najmniejszych szans. Po ziemi w lewy róg piłka się w siatce zakręciła a moim było mało zabrali ją z bramki i prędko na kółku ustawili. I się opłacało bo dwie minuty później przerzucam nad ostatnim obrońcą piłkę dopada do niej Afelay i czekam na "ten" moment o widze i lobik lool 2-0 Kamień z serca i zdecydowanie najmniejszy wymiar kary.
Dzięki i powodzenia dalej.

Minio- brynek
m1: 1:0 (11:8 )
m2: 0:0 (12:11)

m1:
W pierwszym meczu byłem o jedno trafienie lepszy. Miało to miejsce w pierwszej połowie bomba zza pola karnego najbardziej kreatywnego zawodnika PSV 21-letniego Ambarta i 1-0. Myślałem, że jeszcze coś trafie jednak nie udalo mi się. Rywalowi również nie chciało nic wpaść i mamy wynik jaki mamy.

m2:

Typowy mecz na 0:0. Nic się nie działo praktycznie. Pod polem karnym spalaliśmy się jak to w Amsterdamie bywa lool Mieliśmy po jednej setce. brynek spudłował z bliska głową a ja z 6 metrów na pustą nie trafiłem. No nic sprawiedliwy podział pkt choć nie znosze remisów ;]

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 16:09, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 12:31, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

Minio 1:1 rymp@lus13

Pierwsza połowa dość nudna i równa, ale był remis 1:1. W drugiej połowie się przebudziłem i zacząłem atakować, ale strzały moich podopiecznych były jak papier toaletowy xD Nawet dobrze grający w pierwszej fazie Fernandes nie dał rady przechylić szali zwycięstwa na strone Anglików, pomimo paru dobrych sytuacji.

Minio 2:3 rymp@lus13

Bardzo chciałem wygrać ten mecz po pierwszym nieudanym meczu. Wszystko zaczęło się sypać bo Minio strzela na początku bramkę z dośrodkowania. Zacząłem grać i jest 1:1. Później dość równa gra w środku pola, ale jeden strzał Holendrów, piłka odbija się od słupka po czym od pleców bramkarza. Próbował interweniować jeszcze mój obrońca ale nie trafił w piłke i do pustej bramki trafił bodajże Lazovic)?). Po tym odechciało mi się grać, ale jednak udaje się strzelić na 2:2. Na zwycięską bramkę kibice z Liverpoolu musieli czekać aż do 85min. Zasłużone 4pkt w dwumeczu. Dzięki i powo dalej Wink
Śro 18:32, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

Minio (PSV) 2:3 andzi (Udinese)

Wyrównany pojedynek. Pierwsza składna akcja Minia i mamy 1:0. Zaraz mieliśmy OSS i musieliśmy przerwać meczyk zły To chyba dobrze na mnie podziałało, bo w ciągu pierwszych 15 minutach aplikuję rywalowi 3 bramki. PSV zdołało jeszcze zdobyć kontaktową bramkę, ale to już było ostatnie trafienie w tym meczu. Druga połowa była żywa i każdy mógł strzelić gola, ale tak się nie stało.

andzi (Udinese) 2:1 Minio (PSV)

To samo co wyżej, tylko mniej bramek padło. W 6 minucie wychodzę na prowadzenie(Di Natale). Od tego momentu Minio zaczął ostro atakować - bez skutku. W drugiej połowie popełniam fatalny błąd i tracę piłkę przed polem karnym - 1:1. Na szczęście szybko udaje mi się wyrównać. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Di Natale. Ogólnie mecz zacięty, i każdy mógł go wygrać.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 18:47, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:45, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

Przemas 1:1 bartosz23

Ogromne lagi, nie mam za bardzo co pisać o tym meczu, gdyż graliśmy go chyba koło 25-30 minut przez warunki do gry.

Przemas 5:2 bartosz23

Do przerwy ogromne lagi i wynik 2-2. W drugiej połowie gra zaczęła chodzić w miarę płynnie i udało mi się strzelić 3 gole, dwie bramki z karnego i jedna po rzucie wolnym.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Śro 20:40, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

brynek (Ajax) 0:1 andzi (Udinese)

Mecz wyrównany, aczkolwiek to ja stwarzałem klarowniejsze sytuację. 3 razy trafiam w słupek i raz udaję mi skutecznie dobić. Ogólnie zasłużenie wygrałem, chociaż łatwo nie było.

andzi (Udinese) 6:0 brynek (Ajax)

Tutaj także mecz wyrównany, ale tym razem rywal stworzył sobie kilka dobrych sytuacji i na pewno zasłużył sobie na przynajmniej honorowego gola. Po pierwszej połowie było 1:0 dla mnie. W drugiej połowie worek z bramkami rozerwał Di Natale, który skompletował klasycznego hat-tricka. Brynek próbował coś strzelić, ale brakowało mu szczęścia.

Czw 16:43, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Przemas 3:3 rymp@lus13

Mecz rozgrywany wczoraj i z tego co pamiętam to było to równe widowisko. I że odrobiłem w ostatnich minutach mimo paru lepszych sytuacji na strzelenie bramki.

Przemas 1:0 rymp@lus13

Również mecz wyrównany, ale brakowało mi trochę szczęścia i umiejętności moich piłkarzy na odrobienie strat. Dzięki i powo dalej Wink
Czw 16:56, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

bartosz23 (Werder) 3:3 andzi (Udinese)

Wyrównane spotkanie. Na początku ja atakuję, ale to rywal strzela pierwszy bramkę, a za chwilę dołożył drugą. Chyba jeszcze przed przerwą strzelam kontaktowego gola. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Obaj próbowaliśmy strzelić bramkę. Mnie się tak sztuka udaję i wyrównałem stan meczu. Rywal nie dał za wygraną i strzelił bramkę na 3:2. Rywal był już myślami przy drugim meczu, fauluje mnie przed polem karnym. Rzut wolny zamieniłem na remis w tym meczu.

andzi (Udinese) 4:1 bartosz23 (Werder)

Znów wyrównany mecz. Tym razem pierwszy wychodzę na prowadzenie. Przy stanie 1:1 Diego otrzymuje czerwoną kartkę i od tego momentu przejmuję inicjatywę, chociaż rywal nie oddał mi całkowicie pola. Raz trafia w słupek i piłka toczyła się na lini. Skrzętnie wykorzystałem przewagę w tym meczu i udało mi się strzelić 3 bramki.

Czw 17:26, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - brynek 2:1

Mecz toczony na lekkich lagach. Od początku rzucam się do ataku i zdobywam bramkę po szybkiej wymianie piłki bramke strzela Pizarro. Próbuje coś dołożyć ale przeciwnik dobrze gra w obronie. Pod koniec pierwszej połowy ładnym uderzeniem z dystansu popisuje się Lindgren i mamy 1:1. Do przerwy w strzałach 5:1. Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie, ja atakuje, przeciwnik ogranicza się do kontr. Bramkę zdobywam po ładnym rozegraniu między Fringsem, Diego i Pizarro. Ten ostatni wchodzi nie pilnowany w pole karne i umieszcza piłkę w bramce. Do końca się już nic nie zmieniło.

Mecz podobny do poprzedniego z tym że udaje mi się strzelić szybko 2 gole co ustawiło już mecz. Do przerwy było w strzałach 6:2. Po przerwie próbuje coś strzelić, jednak na drodze stoją obrońcy. Przeciwnikowi udaje się strzelić gola w 83 minucie i zrobiła się nerwówka, na szczęście do końca pozostał korzystny dla mnie wynik. Po trzech remisach i trzech porażkach, w końcu odniosłem zwycięstwa.

Dzięki i powo dalej.
Czw 18:03, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

andzi 3:3 rymp@lus13

Wygrywam 3:0 żeby pod koniec dać sobie strzelić 3 bramki smutny Bardzo mnie cieszy remis z andzim, któremu zespół też niepodchodzi najlepiej zagubiony

andzi 0:1 rymp@lus13

Ku**a Święto! Sam w to nie wierze. Mecz powinien zakończyć się conajmniej remisem albo wygraną andziego, ale 3 pkt dodajemy do tabeli Evertonowi szczęśliwy Dzięki i powo dalej Wink

Niechce mi się opisywać dość szczegółowo meczy więc tak będą wyglądać moje opisy Wink
Czw 18:34, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Przemas 3:2 brynek

Lagi. Mimo wszystko mecz wyrównany. Przeciwnik wychodzi na prowadzenie około 20 minut. Kilka minut później bardzo głupi błąd w obronie Ajaxu i mamy 1-1. Pod koniec połowy strzelam na 2-1. W 60 minucie po kolejnym błędzie obrony podwyższam na 3-1. Przeciwnik strzela bramkę na 3-2 w 80 minucie, jednak nie starczyło już czasu na wyrównanie.

Przemas 2:0 brynek

Również lagi. Jednak w tym meczu zasłużyłem na zwycięstwo i mogło być ono dużo bardziej okazalsze, gdyby nie nieskuteczność moich napastników.

Pią 11:41, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 6:4 bartosz23

Gdy ujrzałem na przeciwko Evertonu Werder to odrazu się zmobilizowałem. Równo było do pierwszej bramki czyli około 20min, kiedy to Johnson strzela na 1:0. Później Yakubu i 2:0. Kolejna bramka w wykonaniu Johnsona to perfekcyjny strzał w okienko bramki. Na 4:0 strzela Yakubu, ale przed przerwą gracze Werderu oddają 2 strzał w tym meczu z dystansu i bramka. Druga połowa to spokojna moja gra i dołożenie dwóch bramek a strzelcami Yakubu i Johnson. Daję sobie w dziecinny sposób również wbić 3bramki smutny.

rymp@lus13 1:1 bartosz23

Do tego meczu podchodzę zbyt pewny siebie i to rywal ma przewagę, którą dokumentuje bramką w 45+. Ja później zastawiłem się w tyłach i strzeliłem bramkę wyrównująca za sprawą Yakubu. Mecz niezbyt ciekawy zagubiony Dzięki Wink Jest awans mój jak i Minia, któremu obiecałem że zapewnie awans sobie i jemu.

rymp@lus13 1:0 brynek

Mecz zaczynam na śpiąco. Zupełnie mi się niechce grać, ale jednak na początku mam karnego, którego nie wykorzystuje. Ale trochę później Johnson kiwa bramkarza i do pustej bramki kieruje piłkę. Był to zwycięski gol, ale ten mecz mogłem, a nawet powinienem przegrać.

brynek operuje grę, ale niepotrafi wejść w moje pole karne, a same strzały z dystansu nie dają pożądanego efektu i to się mści z 5-10minut przed końcem meczu, gdzie Yakubu dostaje piłkę i balansem ciała mija dwóch obrońców z Amsterdamu i strzela zwycięską bramkę. Dzięki Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 0:04, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:43, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Przemas 3:1 andzi

W strzałach 20-6 na moją korzyść. Z tego co pisał andzi grał nie na swoim komputerze, co było znakomicie widać na boisku. szczęśliwy Generalnie spora moja przewaga, i gdyby nie nieskuteczność moich napastników, mogłoby paść trochę więcej bramek.

Drugi mecz postaramy się rozegrać jutro, lub w poniedziałek.
Nie 0:29, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora

Przemas (Ol. Marsylia) 3:5 andzi (Udinese)

Mecz wyrównany. Dużo niewykorzystanych sytuacji po obu stronach. Trudno powiedzieć czy zasłużenie wygrałem, ale się ciesze z tego zwycięstwa radosny W strzałach 13:15 na moją korzyść. Tym razem grałem u siebie.

Nie 13:12, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora

_________________________PODSUMOWANIE

Witam! Zmagania w tej grupie zakończone zostały w niedzielne południe. Było dużo walki o każdy punkt, ale to jedna osoba mogła zająć pierwsze miejsce. Jak się okazało w niedzielę, tą osobą jest andzi. Ugrał on swoim Udinese 20pkt podobnie jak Przemas, a w meczach pomiędzy nimi padły wyniki (1-3 i 5-3), także w meczach bezpośrednich także remis. Zadecydował bilans bramek, który andzi miał lepszy. Drugie miejsce dla wspomnianego wcześniej Przemasa, który drobną rzeczą jest za andzim. Na trzecim miejscu uplasował się rymp@lus13, który walczył w ostatnich meczach o awans swój jak i Minia. Zdobył on 19 oczek i był gorszy aby o punkt od dwóch pierwszych graczy. Ostatnie miejsce premiowane uzyskał Minio zdobywając tylko 12pkt, ale to dało mu awans, dzięki wygranej i remisie rympka z bartoszem23. Kolejne miejsce, ale już nie tak sprzyjające z okoliczności na opuszczenie turnieju zajął bartosz23. Gracz ten ugrał zaledwie 2pkt mniej od Minia. Może żałować, gdyż posiadał dobrą drużynę jaką jest Werder Brema. Awans do II Fazy Grupowej dla brynek był pewnie dużym zaskoczeniem, ale w tej rundzie ugrał zaledwie 1pkt i żegna się z turniejem bez uśmiechu na twarzy. Oto łyk statystyk z Grupy D:
Najlepsza Ofensywa:

28bramek(2,8 na mecz) - andzi(Udinese)

Najgorsza Ofensywa:
4bramki(0,4 na mecz) - brynek(Ajax Amsterdam)

Najlepsza Defensywa:
15bramek(1,5 na mecz) - rymp@lus13(Everton) i Minio(PSV)

Najgorsza Defensywa:
19bramek(1,9 na mecz) - bartosz23(Werder) i brynek(Ajax A.)

Najlepszy Bilans Bramek:
+11 - andzi(Udinese)

Najgorszy Bilans Bramek:
-15 - brynek(Ajax A.)

Pon 23:04, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)