Grupa C [III Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Zobacz poprzedni temat

_____________________

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pon 22:06, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 15 razy
Śro 17:59, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 3-0 shearer14

Obydwa spotkania z moją przewagą, rywal grał chaotycznie w obronię i trochę nieprecyzyjnie w ataku. Mimo tego wcale nie grało się łatwo. Przy stanie 2-0 w pierwszym meczu rywal zmienia ustawienie z 4-3-3 na 4-4-2 z dwoma defensywnimi pomocnikami i tak też zaczyna drugi mecz. Ciężko było cokolwiek zrobić, ale w 43 minucie po zagraniu ładnym za obrońców Nuno Gomes uprzedza wychodzącego bramkarza klejąc piłkę na klatkę i trafia do pustej bramki. Było nerwowo do 69 minuty, kiedy to ponownie Nuno Gomes trafia do siatki po ładnej akcji. W końcówce rywal musiał się odkryć i pada trzecia bramka autorstwa Mantorrasa. Duet Mantorras - Nuno Gomes okazał się zabójczy dla rywala, obydwaj zdobyli po trzy bramki i zaliczyli po trzy asysty. Bardzo ważne dwa zwycięstwa w kontekście awansu. Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Pią 1:41, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
LukasMKS

Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 71

LukasMKS (Celtic) - shearer14 (Rangers) 7:0 (2:0) strzały 19:5
Mecz zdominowany przeze mnie moj rywal sobie odpuszcza przy stanie 4:0 (65minuta) i ja zdobywam bramki ktore daja mi pogrom.

LukasMKS (Celtic) - shearer14 (Rangers) 6:3 (3:2) strzały 14:7
Ten mecz wyrownany, cios za cios az do 3:3, ale pozniej ja znowu dyktuje tempo gry i strzelam 3 bramki, warto zauwazyc ze mecze byly rozgrywane w lagach, mam nadzieje jeszcze na awans choc to bedzie szalenie trudne.

Ostatnio zmieniony przez LukasMKS dnia Pią 20:43, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:41, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pierwsza polowa fatalna w moim wykonaniu, przegrywałem 0-1 i oddałem tylko jeden strzał. W drugiej polowie zmieniłem ustawienie i gra zaczeła sie zazębiać. Sporo okacji podbramkowych zaowocowało ciekawym meczem. Ostatnie slowo nalezalo do mnie i to ja ugrałem 3 punkty. Strzały na koniec 10-11.

Tutaj grałem już o wiele lepiej. Szybko strzeliłem bramke i do przerwy prowadziłem 1-0. Strzały w przerwie 8-5 dla mnie. W drugiej polowie LukasMKS zdołał wyrownac, wynik remisowy utrzymywał sie przez dłuższa chwile. Dopiero w 80 minucie H.Sukur dał Galacie kolejne 3 punkty. Strzły na koniec 12-5.

Dzieki za gre.
Sob 14:22, 06 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 2-0 LukasMKS

lincoln 3-0 LukasMKS

Dobre i ciekawe meczyki. W pierwszym przy stanie 1-0 w 20 minucie wyskakuje OOS tuż po wznowieniu rywal po centrze i strzale głową trafia w słupek a dobitce zapobiegło dobre wyjście z bramki Butta. W końcowce podwyższam na 2-0. W drugim spotkaniu zaczynam od środka, mijam wszystkich Mantorrasem, uderzenie broni bramkarz ale Nuno Gomes był gdzie być powinien i pakuje piłkę do pustej bramki. Potem rywal atakuje mocno i znów po centrze, po serii moich błędów Samaras głową na pustą bramkę trafia w poprzeczke a dobitka ląduje na bocznej siatce. Rywal nie może zdobyć gola a ja dwukrotnie kontruje i wygrywam 3-0. Udało się awansować, to jest najważniejsze. Swój cel na ten tur osiągnąłem, teraz mogę wrzucić na luz i może coś się uda ugrać radosny
Nie 19:54, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-0 shearer14
Pierwsza polowa w miare równa, dopiero pod koniec pierwszej polowy Karan dał o sobie znac i strzelił dwie bramki w samej kocnwóce. W drugiej polowie uzyskałem przewage co przełożyło sie na kolejne dwie bramki. Strzały na koniec 12-4.

totomiX 5-1 shearer14
Shearer14 rozpoczął bardzo dobrze i po swietym podaniu wyszedł na prowadzenie w 10 minucie. Jak sie pozniej okazało było to wszystko na co było stac w tym meczu shearer14. Udało mi się strzelić 5 bramki i zainkasować kolejne trzy punkty. Strzały na koniec: 15-6.

Pon 0:10, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 0-2 totomiX

Udało się rozegrać jedno spotkanie z racji znów braku czasu. Rywal w tym meczu zniszczył mnie poprostu. Nie pozwolił mi na nic. Zrobiłem może dwie akcje przez całe spotkanie, natomiast rywal mógł wygrać dużo wyżej. Awans już miałem pewny a porażki z tym zawodnikiem kalkulowałem. Z przebiegu meczu musze się cieszyć, że było to tylko 0-2. Dzięki za grę i powodzenia w LM.

lincoln 1-3 totomiX

No i zagrane wszystko. Mimo, że szybko objąłem prowadzenie po ładnej akcji to znów dostaje w pałe. Dwie bramki po fatalnym zachowaniu moich obrońców i trzecia po ładnej akcji gdzie zostałem minięty jak dziecko. Byłem słabszy, toto zasłużył na wygrane i pierwsze miejsce. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 17:57, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 14:43, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)